نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بر اساس تجربه شخصی ( کیفیت امتحان، سطح نمره، پاسخگویی )

رأی دهندگان
342. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • IELTS Tehran

128 37.43%
  • IELTS Sanjesh-Chabahar

130 38.01%
  • دانشگاه آزاد

84 24.56%
صفحه 1 از 60 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 622

موضوع: کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

با سلام خدمت همه دوستان اميدوارم در فرآيند apply و ... پيشرفته باشيد 1 سوال دارم ممنون ميشم جواب بديد. مي دونيد تفاوت امتحان IELTS كه تهران آيلتس برگزار مي كنه و آيلتسي كه سنجش برگزار مي كنه چيه؟ قيمت رو مي دونم كه فرق مي كنه منظور چيزاي ديگه است
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

پیش فرض پاسخ : تفاوت امتحان IELTS كه تهران آيلتس برگزار مي كنه و آيلتسي كه سنجش برگزار مي كنه

من چون قبلا امتحان دادم در جریان نیستم ولی چون توی روزنامه در موردش خوندم یه سری اطلاعات کلی دارم که مثلا چرا این اختلاف قیمت وجود داره. اونجور که روزنامه نوشته بود دلیل اختلاف قیمت اینه که سازمان سنجش ممتحن هاشو از خارج می آره در حالی که باقی جاها ممتحنا ایرانی هستند. حتی منی که تو british council امتحان دادم ممتحنا ایرانی بودن.
    باید بازم چک کنید ولی من حدس می زنم مثلا سازمان سنجش رای قسمت listening از هدفون استفاده کنه که خیلی خوبه ولی اونجور که من شنیدم تهران ایلتس همچین کاری نمی کنه و ار بلندگو برای 1 سالن استفاده می کنه.

پیش فرض پاسخ : تفاوت امتحان IELTS كه تهران آيلتس برگزار مي كنه و آيلتسي كه سنجش برگزار مي كنه

من چون قبلا امتحان دادم در جریان نیستم ولی چون توی روزنامه در موردش خوندم یه سری اطلاعات کلی دارم که مثلا چرا این اختلاف قیمت وجود داره. اونجور که روزنامه نوشته بود دلیل اختلاف قیمت اینه که سازمان سنجش ممتحن هاشو از خارج می آره در حالی که باقی جاها ممتحنا ایرانی هستند. حتی منی که تو british council امتحان دادم ممتحنا ایرانی بودن.
    باید بازم چک کنید ولی من حدس می زنم مثلا سازمان سنجش رای قسمت listening از هدفون استفاده کنه که خیلی خوبه ولی اونجور که من شنیدم تهران ایلتس همچین کاری نمی کنه و ار بلندگو برای 1 سالن استفاده می کنه.

اونایی که امتحان دادن می دونن که در هر 2 مرکز از هد فون خبری نیست ثبت نام سنجش راحت تره اما به نظر من امکانات بر گزاری تهران ایلتس بهتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aussie نمایش پست ها
    من تو سنجش امتحان دادم و برای listening از بلند گو استفاده میکردن ولی کیفیتش خوب بود و ممتحن که فقط برای speaking مهم هستش فکر کنم پاکستانی یا هندی بود
    یکی هم بود که استرالیایی بود که میومد سر جلسه ازمون

سلام من دیروز شنیدم که آیلتس یکی از بچه ها که برای پذیرش اقدام کرده بود و آزاد امتحان داده بود برگشت خورده ، آیلسشو قبول نکردن !!! من خودم جولای تو مرکز آزاد امتحان دارم آیا این حرف فقط در حد شایعه است؟ کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟؟ اصلاً ممکنه ؟؟؟ چون تاجایی که من قبلش تحقیق کردم این مرکز مجری سفارت استرالیاست........ممنون میشم چون خیلی نگران شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط student2012 نمایش پست ها
    سلام من دیروز شنیدم که آیلتس یکی از بچه ها که برای پذیرش اقدام کرده بود و آزاد امتحان داده بود برگشت خورده ، آیلسشو قبول نکردن !!! من خودم جولای تو مرکز آزاد امتحان دارم آیا این حرف فقط در حد شایعه است؟ کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟؟ اصلاً ممکنه ؟؟؟ چون تاجایی که من قبلش تحقیق کردم این مرکز مجری سفارت استرالیاست........ممنون میشم چون خیلی نگران شدم
    همچین چیزی نیست
    من احتمال میدم که دوستتون شخصا اقدام به ارسال مدرک کردن (بدون اینکه از طرف خود مرکز برگزار کننده بره)
    تمام تاریخهای امتحانات و نتایج مشخص شدست و کاملا رسمی
    مثلا این لینک تاریخهای برگزاری امتحانارو نشون میده که خب کاملا درسته : http://ielts.org//test_centre_search...9-3dd6676836f3

خیالتون راحت راحت؛ تمرکزتونو بزارید روو امتحان و مطالعه نه چیز دیگه

سلام مرسی سایتو چک کردم حق با شماست ...ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Sh نمایش پست ها
    همچین چیزی نیست
    من احتمال میدم که دوستتون شخصا اقدام به ارسال مدرک کردن (بدون اینکه از طرف خود مرکز برگزار کننده بره)
    تمام تاریخهای امتحانات و نتایج مشخص شدست و کاملا رسمی
    مثلا این لینک تاریخهای برگزاری امتحانارو نشون میده که خب کاملا درسته : http://ielts.org//test_centre_search...9-3dd6676836f3

خیالتون راحت راحت؛ تمرکزتونو بزارید روو امتحان و مطالعه نه چیز دیگه

Junior Member

پیش فرض فرق ielts سنجش با وزارت علوم؟

سلام.می خواستم ببینم چرا آزمون های ielts سازمان سنجش قیمتش با مال وزارت علوم فرق داره؟این دو تا از نظر اعتباری چه فرقی با هم دارند؟

پیش فرض پاسخ : فرق ielts سنجش با وزارت علوم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aysan
    سلام.می خواستم ببینم چرا آزمون های ielts سازمان سنجش قیمتش با مال وزارت علوم فرق داره؟این دو تا از نظر اعتباری چه فرقی با هم دارند؟
    الان دیگه وزارت علومی نیست، اگر منظورتون آیلتس تهرانه، هر دو به یک میزان اعتبار دارن. شاید تو نمره speakingو شرایط برگزاری با هم متفاوت باشند اما اعتباری فرقی ندارند.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

پیش فرض پاسخ : فرق ielts سنجش با وزارت علوم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6 نمایش پست ها
    الان دیگه وزارت علومی نیست، اگر منظورتون آیلتس تهرانه، هر دو به یک میزان اعتبار دارن. شاید تو نمره speakingو شرایط برگزاری با هم متفاوت باشند اما اعتباری فرقی ندارند.
    سلام:
    سازمان سنجش نوشته که از این پس آیلتس فقط توسط آیلتس تهران و دانشگاه آزاد برگزار می‌شه و متقاضیان میتوانند به موسسه عصر دانش نیز رجوع کنند. با این حساب برگزاری آیلتس از طریقه سنجش منتفی هست. در ضمن آیلتس تهران هم نمی‌شه از سایتش وارد هیچ لینکی‌ شد؟؟؟ انگار سایتش مشکل پیدا کرده، من چطوری می‌تونم جدول زمانیشو ببینم...

صفحه 1 از 60 123456789101151 ... آخرینآخرین