نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بر اساس تجربه شخصی ( کیفیت امتحان، سطح نمره، پاسخگویی )

رأی دهندگان
342. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • IELTS Tehran

128 37.43%
  • IELTS Sanjesh-Chabahar

130 38.01%
  • دانشگاه آزاد

84 24.56%
صفحه 1 از 63 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 622

موضوع: کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

پیش فرض کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

با سلام خدمت همه دوستان اميدوارم در فرآيند apply و ... پيشرفته باشيد 1 سوال دارم ممنون ميشم جواب بديد. مي دونيد تفاوت امتحان IELTS كه تهران آيلتس برگزار مي كنه و آيلتسي كه سنجش برگزار مي كنه چيه؟ قيمت رو مي دونم كه فرق مي كنه منظور چيزاي ديگه است
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

پیش فرض پاسخ : تفاوت امتحان IELTS كه تهران آيلتس برگزار مي كنه و آيلتسي كه سنجش برگزار مي كنه

من چون قبلا امتحان دادم در جریان نیستم ولی چون توی روزنامه در موردش خوندم یه سری اطلاعات کلی دارم که مثلا چرا این اختلاف قیمت وجود داره. اونجور که روزنامه نوشته بود دلیل اختلاف قیمت اینه که سازمان سنجش ممتحن هاشو از خارج می آره در حالی که باقی جاها ممتحنا ایرانی هستند. حتی منی که تو british council امتحان دادم ممتحنا ایرانی بودن.
    باید بازم چک کنید ولی من حدس می زنم مثلا سازمان سنجش رای قسمت listening از هدفون استفاده کنه که خیلی خوبه ولی اونجور که من شنیدم تهران ایلتس همچین کاری نمی کنه و ار بلندگو برای 1 سالن استفاده می کنه.

Junior Member

پیش فرض فرق ielts سنجش با وزارت علوم؟

سلام.می خواستم ببینم چرا آزمون های ielts سازمان سنجش قیمتش با مال وزارت علوم فرق داره؟این دو تا از نظر اعتباری چه فرقی با هم دارند؟

پیش فرض پاسخ : فرق ielts سنجش با وزارت علوم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aysan
    سلام.می خواستم ببینم چرا آزمون های ielts سازمان سنجش قیمتش با مال وزارت علوم فرق داره؟این دو تا از نظر اعتباری چه فرقی با هم دارند؟
    الان دیگه وزارت علومی نیست، اگر منظورتون آیلتس تهرانه، هر دو به یک میزان اعتبار دارن. شاید تو نمره speakingو شرایط برگزاری با هم متفاوت باشند اما اعتباری فرقی ندارند.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Junior Member

مرسی از جوابتون.ولی چرا انقدر اختلاف قیمت بینشونه؟الان می تونم از سنجش وچر بگیرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aysan
    مرسی از جوابتون.ولی چرا انقدر اختلاف قیمت بینشونه؟الان می تونم از سنجش وچر بگیرم؟
    الان دیگه تقریبا اختلاف قیمت زیادی ندارند. شاید در حد 20 هزار تومان (البته اگه بازم قیمت ایلتس تهران افزایش نیافته باشه!).

سیستم آیلتس سنجش دیگه وچری نیست. فایل کاربری ایجاد کنید و هر وقت سایت باز شد رزرو کنید بعد سه روز وقت دارید تا پول رو واریز کنید. آیلتس تهران هم تا جایی که من می دونم هیچ وقت وچری نبوده. الان اگه جدول آیلتس سنجش رو نگاه کنید (http://ielts.sanjesh.org/timetable.aspx) می بینید که برای ژانویه می تونید ثبت نام کنید. برای بقیه تاریخ ها هم ساعت باز شدن سایت برای ثبت نام نوشته شده.

تفاوت خاصی هم باهم ندارند. هر دو در سایت ielts اسمشون درج شده و کاملا معتبر هستند.

Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

پیش فرض پاسخ : تفاوت امتحان IELTS كه تهران آيلتس برگزار مي كنه و آيلتسي كه سنجش برگزار مي كنه

یک استادی خدا بیامرز میگفت. ایلتس تهران ساده تر میگیرن. مخصوصا بخش اسپیکینگش....
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    یک استادی خدا بیامرز میگفت. ایلتس تهران ساده تر میگیرن. مخصوصا بخش اسپیکینگش....

و دلیلش ؟! ...
    یه مثال هم بیارید عالی می شه ! ...

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    اتفاقا من از استادی شنیده بودم که آیلتس سنجش اسپیکینگش آسون تره . به هر حال دو بخش listening و reading با توجه به اون چیزی که توی پاسخنامه نوشتید نمره می گیرید و آسونی و سختی جایی به جای دیگه تقریبا بی معنیه. در باره رایتینگ من اولین بار که سنجش امتحان دادم نمرم 7.5 شد. البته دفعه دوم کلا خیلی کمتر از دفعه اول وقت گذاشته بودم و با وجود اینکه کلا من رایتنگ خوبی دارم و حتی گه گاه یه نگاهی به نمره 8 هم داشتم، ولی دفعه دوم در آیلتس تهران نمرم 7 شد. بنظرم خوب هم نوشته بودم.

شاید اینکه بگیم آیلتس تهران و سنجش مثلا فلان امتحانش سخت تر یا آسون تر بخاطر اینکه مثلا یک نفر انتظار داشته یک نمره رو بیاره و چون اون نمره رو نگرفته پس میگه سخت تره. کلا IELTS گاهی اوقات امتحانش سخت می شه و گاهی اوقات ساده تره. برای همینه که ممکنه یک بار مثل من در حالی که اصلا آماده نیستی نمره ای رو که می خوای بگیری و یه دفعه مثل دفعه اولی که امتحان داده بودم خیلی آماده باشی اما در کمال تعجب نمرت کمتر از انتظارت بشه. البته رنج نمره دهی آیلتس برای تمام امتحان ها ثابت نیست و اگر امتحانی سخت باشه با تعداد جواب های درست کمتر می تونید نمره مورد نظر خودتون رو بیارید. اما فکر نمی کنم که این رنج بیشتر از دو سه تا سوال بالا-پایین بشه.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

معلم من هم میگه سنجش نمره اسپیکینگش بالاتره
    خودش هم تعجب میکنه چرا اما میگه نمیدونم چرا اینجوریه
    (شاید خود سازمان سنجش از خداشه شر ما کم بشه )

صفحه 1 از 63 123456789101151 ... آخرینآخرین