نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بر اساس تجربه شخصی ( کیفیت امتحان، سطح نمره، پاسخگویی )

رأی دهندگان
342. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • IELTS Tehran

128 37.43%
  • IELTS Sanjesh-Chabahar

130 38.01%
  • دانشگاه آزاد

84 24.56%
صفحه 10 از 63 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 622

موضوع: کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh << نظرسنجی >>

بنظر من هم سنجش بهتره . معمولا کیفیت برگزاری آزمونش عالیه و طبق تجربیات من بهتر هم نمره می دن !

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh << نظرسنجی >>

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    نتيجه ها رو 16 روزه اعلام كردند !‌27 اسفند تا 7 فروردين تعطيل كردند‌! امروز هم كه 7 فروردين بود به خاطر برف راههاي شمال تهران بسته بود!
    تلفن هم جواب نميدن بي مسوليت ها !‌
    27 اسفند از رشت پاشدم با هزار بدبختي دم عيد بودن و ماشين نبودم رفتم تهران !‌رو يه كاغذ پاره با خودكار نوشته بودن تا 7 فروردين تعطيل است!
    الان بيشتر از 1 ماه از امتحان مي گذره و من هنوز كارنامم رو نگرفتم
    وقتي يه بچه 27-28 ساله ميشه دكتر و آينده 800 نفر رو ميدن دستش همين ميشه
    راستش رو بخوای تهران ایلتس تا 14 فروردین کلهم با سایتش تعطیل شد!

Junior Member

من از چند نفر که پرسیدم گفتن فرق خاصی نداره و در S هم نمره بیشتر به تاپیک و میزان تسلط بستگی داره تا ممتحن . من خودم می خوام تهران ایلتس ثبت نام کنم چون سنجش آخرین امتحانش توی 2010 آخر نوامبره (اول آذر) اما تهران توی اکتبر و ژانویه هم برگزار میشه . توی این تاپیک هم نظرات تقریبا برابره .یکی گفته lis تهران کیفیت نداره یکی گفته داره .اخرم فکر کنم وقتی رفتم امتحان دادم , می فهمم. یک سوال فقط توی سایت تهران اشاره کرده امضا فرم اصلی باید با امضا پاسپورت یکی باشه . پاسپورت من اصلا امضا نداره , مال چند نفر دیگه رو هم دیدم امضا نداشته .کلا این موضوعه مهمیه یا زیاد مشکل نداره .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اظهارنظر در خصوص مراکز برگزاری IELTS سنجش در شهرهای مختلف

سلام بچه ها کسی میدونه توی تهران IRAN IELTS( سنجش) بهتره یا TEHRAN IELTS? ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.- NJIT

سلام
    اگر چپ دست هستید صندلی مرکز IRAN IELTS که در شهر تهران برگزار میشه اصلا مناسب نیست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط k1.mazhar نمایش پست ها
    فرق زیادی با هم ندارند، شما خوب مسلط باشید در هر دو میتونید نمره خوبی بیارید! این حرفا زیاد سندیت نداره کدوم بهتره کدوم بهتر نیست.

Junior Member atos_pouya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad University (North of Tehran Branch), BS in Microbiology

نقل قول نوشته اصلی توسط k1.mazhar نمایش پست ها
    من خودم دو بار ایران ایلتس امتحان دادم بد نبود
    Be a lamp unto your own feet and donnot seek outside yourself
    Buddha

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط imandvb نمایش پست ها
    سلام
    اگر چپ دست هستید صندلی مرکز IRAN IELTS که در شهر تهران برگزار میشه اصلا مناسب نیست
    من البته چپ دست نیستم اما روز امتحان دیدم چپ دستا با صندلیاشون مشکل داشتن. اما کلا من فک نمی کنم این چیزا تاثیر زیادی داشته باشه.

پیش فرض پاسخ : تفاوت امتحان IELTS كه تهران آيلتس برگزار مي كنه و آيلتسي كه سنجش برگزار مي كنه

من چون قبلا امتحان دادم در جریان نیستم ولی چون توی روزنامه در موردش خوندم یه سری اطلاعات کلی دارم که مثلا چرا این اختلاف قیمت وجود داره. اونجور که روزنامه نوشته بود دلیل اختلاف قیمت اینه که سازمان سنجش ممتحن هاشو از خارج می آره در حالی که باقی جاها ممتحنا ایرانی هستند. حتی منی که تو british council امتحان دادم ممتحنا ایرانی بودن.
    باید بازم چک کنید ولی من حدس می زنم مثلا سازمان سنجش رای قسمت listening از هدفون استفاده کنه که خیلی خوبه ولی اونجور که من شنیدم تهران ایلتس همچین کاری نمی کنه و ار بلندگو برای 1 سالن استفاده می کنه.

اونایی که امتحان دادن می دونن که در هر 2 مرکز از هد فون خبری نیست ثبت نام سنجش راحت تره اما به نظر من امکانات بر گزاری تهران ایلتس بهتره

من ایران آیلتس رو تجربه داشتم، و خوب کاملا" هم راضی بودم. البته نتایج رو دیر الام کردند، ولی باقی همه عالی بود تا الان.
    البته هنوز مدارکم رو ندادم بفرستن. باید دید مدارک رو تو چه مدت زمانی ای می فرستن، اون موقع می شه نظر داد در بارش