نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بر اساس تجربه شخصی ( کیفیت امتحان، سطح نمره، پاسخگویی )

رأی دهندگان
342. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • IELTS Tehran

128 37.43%
  • IELTS Sanjesh-Chabahar

130 38.01%
  • دانشگاه آزاد

84 24.56%
صفحه 11 از 63 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 622

موضوع: کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh << نظرسنجی >>

سنجش یا همون ایران ایلتس بهتره چون همه جوره با هات راه میاند تهران ایلتس تازه pass میخواد که خیلی ها ندارند
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh << نظرسنجی >>

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudjoon نمایش پست ها
    سنجش یا همون ایران ایلتس بهتره چون همه جوره با هات راه میاند تهران ایلتس تازه pass میخواد که خیلی ها ندارند
    کی گفته تهران آیلتس حتما پاس می خواد؟ من خودم شاهد بودم که بعضی ها با کارت ملی اومده بودن!!

من تهران آیلتس امتحان دادم، هیچ مشکلی هم نداشتم. برخوردشون هم خیلی خوب بود. مخصوصا موقع مصاحبه طرف خیلی باهام راه اومد، اخر هم نمره خوبی بهم داد(نسبت به اون چیزی که انتظار داشتم)
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shiraz-architecture azad university

پیش فرض پاسخ : اظهارنظر در خصوص مراکز برگزاری IELTS سنجش در شهرهای مختلف

من 2 هفته پیش یعنی 23oct 2010 تهران آیلتس امتحان دادم.سالن امتحانش عالیه حتی برای listening صدا چک کردن و نظرخواهی که کسی مشکل نداشته باشه از نظر میز و صندلی و ممتحن ها هم عالی بود....از نظر امتحان بنظر من فرقی ندارن...البته یکی از مصاحبه کننده هاش (یه خانومه) خیلی خیلی آروم صحبت میکنه که اگر رفتید پیشنهاد میکنم حتما حتما اولش بهش بگید بلند صحبت کنه که مجبور به سوال کردن اضافه نشید که باعث بشه فکر کنه سوال رو متوجه نشدید.....
    کلا واقعا خوب بود همه راضی بودن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amir Kabir University - IT Engineering

پیش فرض پاسخ : اظهارنظر در خصوص مراکز برگزاری IELTS سنجش در شهرهای مختلف

من هم 23 اکتبر تهران آیلتس امتحان دادم! کیفیت امتحان خیلی خوب بود. همه چیز مرتب بود.برخورد مراقبین خیلی خوب بود.صدا عالی بود و قبل از امتحان هم تست شد و نظر کلیه بچه ها پرسیده شد.میز و صندلی های امتحان خیلی خیلی راحت و خوب بود! در کل واقعا راضی بودم.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

برخورد مسئول کل ایران آیلتس با بچه ها که اصلاً جالب نیست! کاملاً غیرمحترمانه هست.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member

من خودم تهران آیلتس امتحان دادم، اول رو حساب ابنکه از همهشنیده بودم سخت گیرند خیلی می ترسیدم ولی وقتی امتحان دادم جز احترام هیچ چیز دیگه ای ندیدم جلسشون هم فوق العاده با نظم بود و با احترام با همه برخورد می کردند، حتی اولش خود مدیر موسسه هم اومد و خوشامد گویی کرد، چند نفر دیگه هم بودند که قبلش سنجش(ایران آیلتس) امتحان داده بودند همه از بی نظمی و شیوه ی برخورد مدیرش ناراضی بودند، راجع به محل برگزاری آرمونش هم واقعا سالن درجه یمی بود انقدر بلند گو داشت که راحت میشه گفت کنار هر دو نفر یه بلند گو رو دیوار بود به غیر از اونا هم بلند گوهایی هم رو سقف نصب کرده بودند
    من به شخصه به همه هم همین مرکز رو پیشنهاد می کنم، چون امتحان ها که همه از یه جا میاد تصحیح هم که جواب ها معلومه فقط می مونه رایتینگ و اسپیکینگ که اونم من دیدم اکثرا برای اسپیکینگ راضی بودند(به غیر از یکی دو تا ممتحن) فقط کافیه استرس نداشته باشید، توی رایتینگ هم که کلا باید توسط ممتحنی که نیتیو هست صحیح بشه پس فرقی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudjoon نمایش پست ها
    کی گفته؟ من خودم با کارت ملی رفتم امتحان دادم

Member babakmhr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Science and Culture 

نوشته اصلی توسط masoudjoon
    من در تهران-آیلتس با کارت ملی امتحان دادم و هیچ مسئله ای هم نبود!

Junior Member amish آواتار ها

سلام

من ایران ایلتس امتحان دادم 27 نوامبر اما توصیه میکنم اونجا امتحان ندید. کلا خیلی بی نظم هستند قرار بوده نتایج رو دیروز بدن که خبری نشد امروز بعد از کلی اشغال بودن تونستم بهشون تلفن کنم میگن تا دوشنبه که اصلا منتظرش نباش. در حالیکه تو سایتشون نوشتن جوابا 13 روزه میاد. حالا تکلیف کسایی که مثل من رو حرف اینا حساب مکنن برا ددلاین دانشگاها چیه؟ اصلا این همه پول رو برا چی میگیرن وقتی نمیتونن به تعهداتشون عمل کنن؟ راستی یادم رفت بگم تهران ایلتس نتایج این امتحان رو به موقع و طبق timetable تو سایتش گذاشته !!! دیگه قضاوت با خودتون

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من ایران ایلتس امتحان دادم. همه چی خوب بود. فقط یه آقایی اومد که گفتن همه کاراست و کم بود بچه ها رو بزنه! اینش یادمه که سر یه بدبختی چند بار داد کشید: Didn't you hear what I said!
    در عوض یه خانم خارجی هم بود که خیلی خوب بود. کلی ما رو خندوند و بهمون ارامش داد.

موقع گرفتن کارنامه هم نمی تونم بگم که از برخوردشون خوشم اومد.
    0000

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط amish نمایش پست ها
    سلام

من ایران ایلتس امتحان دادم 27 نوامبر اما توصیه میکنم اونجا امتحان ندید. کلا خیلی بی نظم هستند قرار بوده نتایج رو دیروز بدن که خبری نشد امروز بعد از کلی اشغال بودن تونستم بهشون تلفن کنم میگن تا دوشنبه که اصلا منتظرش نباش. در حالیکه تو سایتشون نوشتن جوابا 13 روزه میاد. حالا تکلیف کسایی که مثل من رو حرف اینا حساب مکنن برا ددلاین دانشگاها چیه؟ اصلا این همه پول رو برا چی میگیرن وقتی نمیتونن به تعهداتشون عمل کنن؟ راستی یادم رفت بگم تهران ایلتس نتایج این امتحان رو به موقع و طبق timetable تو سایتش گذاشته !!! دیگه قضاوت با خودتون
    منم 20 نوامبر ایران آیلتس (سنجش) امتحان دادم، کلا نظم و نحوه برخوردشون برای امتحان ها چه موقع مصاحبه چه کتبی خوب بود. موقع امتحان کتبی هم یه خانمی به انگلیسی سعی میکرد که بامزه بازی در آره تا مثلا استرس کم شه ولی نشونمون دادن که با دوربین میتونن هممون رو کنترل کنن و حتی رو دستمون رو هم بخونن. ولی اصلا از این چیزا که میندازن بیرون و این حرفا ندیدم من، حتی با اینکه 1000 بار تاکید کرده بودن که تا وقتی نوار اعلام نکرده باز نکنین دفترچه ی لیسنینگ رو، خیلی ها باز کردن ولی کسی چیزی نگفت یعنی نمیشد این همه آدم رو کنترل کرد!

اما تو اعلام نتیجش واقعا شورش رو در آوردن، گرچه دقیقا روز 13 ام نتیجه آنلاین اعلام شد ولی الان با گذشت 23 روز از امتحان از کارنامش خبری نیست و همش امروز فردا میکنن! امروز که بهم جواب دادن که به مشکل پستی برخورد کرده و تو آلمان کارنامه ها گیر کرده! جواب احمقانه تر از این هم آخه میشه؟! معلوم نیست قضیه چیه که نتیجه شما، حتی هنوز آنلاین هم اعلام نشده!
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]