نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بر اساس تجربه شخصی ( کیفیت امتحان، سطح نمره، پاسخگویی )

رأی دهندگان
342. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • IELTS Tehran

128 37.43%
  • IELTS Sanjesh-Chabahar

130 38.01%
  • دانشگاه آزاد

84 24.56%
صفحه 13 از 63 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 622

موضوع: کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh << نظرسنجی >>

سلام دوستان،کسی از ازمون آیلتسی که اخیرا دانشگاه آزاد برگزار می کنه خبر داره؟زیر نظر استرالیا ست و ظاهرا اولین امتحان 27 آذر برگزار شده.نمی دونم نمره هاشون اعلام شده یا نه.کسی چیزی میدونه؟

Banned

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh << نظرسنجی >>

با توجه به اضافه شدن مرکز دانشگاه آزدا به عنوان برگزار کننده آزمون آیلتس سطح کمی شرکت کنندگان در آزمون سفارت استرالیا پایین اومده. در کل سنجش انتخاب مناسبتریه البته فعلا و در حال حاضر

Banned

این ازمونها سطح سختیش به صورت رندوم هست. چطوری میشه یه جا اسونتر باشه و یه جا سخت تر؟!!

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_com نمایش پست ها
    با توجه به اضافه شدن مرکز دانشگاه آزدا به عنوان برگزار کننده آزمون آیلتس سطح کمی شرکت کنندگان در آزمون سفارت استرالیا پایین اومده. در کل سنجش انتخاب مناسبتریه البته فعلا و در حال حاضر
    شما رو چه حساب میگید سنجش از دانشگاه آزاد یا ایلتس تهران بهتره؟

Junior Member youkabed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

راستی واقعا آزمون دانشگاه آزاد معتبره؟ میشه روش حساب کرد؟ کسی چیزی میدونه

Member ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط youkabed نمایش پست ها
    راستی واقعا آزمون دانشگاه آزاد معتبره؟ میشه روش حساب کرد؟ کسی چیزی میدونه
    اگر همین آدرس زیر باشه جدیدا به سایت مرکزی آیلتس اضافه شده:
    IAU IELTS Centre – IELTS Australia Test Centre
    Address:
    No. 16 Ayeneh Boulevard, on the corner of Goleyakh Street
    Pabarja Street, Gholhak Y-road, Shariati Ave.
    Tehran

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - علم و صنعت

دوستان من تا حالا 2 بار ایران آیلتس امتحان دادم. با توجه به تجربه خودم و تحقیقاتی که کردم یک سری نکاتی رو میگم براتون:
    1- تنها نکته مثبت ایران آیلتس به نظر من اینه که ثبت نامش کاملا اینترنتیه و راحت. ما بقی خدماتش رو که مقایسه می کنم با جاهای دیگه خیلی افتضاحه.
    2- تلفنشون رو که هیچوقت جواب نمیدن و هر سوالی داری باید پاشی بری اونجا
    3- سیستم سفارش و ارسال کارنامشون کاملا زورگویی هست. اینها میگن که برای ارسال کارنامه باید حتما 35 روز قبل بری تو سایت و آدرس جاهایی رو که میخای پر کنی. (البته این رو هم یه جایی ته سایتشون نوشتن که کسی نبینه و بعد ازش 50 تومن پول اضافی بگیرن) چون شخصا دیدم که خیلی ها اونجا بدون اطلاع از این قضیه میان و با خیال اینکه 5 تا کارنامه براشون اومده برنامه ریزی کردن و زمانبندی و تازه می بینن که باید دوباره کارنامه سفارش بدن و هزینه کنند تا کارنامه براشون بیاد. به همه هم میگن 2 هفته ای میاد اما من خودم اونجا شخصیو دیدم که 2 ماه بعد سفارش هنوز کارنامش نیومده بود و کل ددلاین آپلی و زندگیو برنامه ریزی یک سالش داشت می رفت رو هوا.
    تو اکثر سنتر های دنیا روال اینجوریه که شما تا یک ماه بعد امتحان می تونی بری 5 تا کارنامه ارسال کنی بدون هزینه اضافی. یعنی اتوماتیک 5 تا کارنامه میاد برات
    4- تو ایران آیلتس وقتی میخاید کارنامه سفارش بدید حتی اگه 1 کارنامه اضافی هم بخاید باید حتما پول 5 تاشو بدید و بعد 4 ماه هم دوباره اگه خاستی باز باید پوا 5 تا دیگه بدید اما در تهران آیلتس و جاهای دیگه دنیا اینجوری نیست. شما اگه حتی یک کارنامه اضافی هم بخاید فقط پول همون یکیو ازتون میگیرند.
    5- هزینه پست: شما به هر جای دنیا بخاید ارسال کنید همون 50 تومن رو ازتون میگیرند. مثلا هزینه tnt به سوئد 35 تومنه اما اینها 50 تومن میگیرند. یعنی تو این هم می خورند.
    امیدوارم این نکاتی که گفتم بتونه کمک کنه به دوستان واسه برنامه ریزی و صرف هزینه های کمتر.

Senior Member s30min آواتار ها

من هم فکر می کنم تو آیلتس ایران نمرات اسپیکینگ و رایتینگ مخصوصا کم میدن و چون اغلب بچه ها هم به خاطر مبلغ هنگفتی که باید برای اعتراض بدند بی خیال اون میشن هیچ وقت این بی عدالتی معلوم نمیشه... من دو بار امتحان دادم تو آزمون اول : 6-6-6-6.5 شدم تو دومی 6.5-6.5-5.5-5.5 خیلی جالبه اصولا سطح اسپیکینگ آدم بعد از 2-3 ماه به خصوص اگر کلاسم بره بالاتر میره نه پیائین تر و رایتینگم بماند که من دفعه دوم خیل بهتر نوشتم چون کتاب فوکوس خونده بود ...اما یک تجربه جالب داشتم تو همون ساختمونی که تو میرداماد امتحان شفاهی برگزار میشه من با آقایی که شماره میده کمی صحبت کردم در مورد امتحان و...بعد که رفتم امتحان اسپیکینگ دادم ممتحنم از اتاق اومد بیرون و رفت آشپزخونه بعد من اومدم بیرون دم آسانسور داشتم با بچه های که بیرون بودم صحبت می کردم همون اقاهه اومد بیرون که بقیه رو صدا کنه به من گفتم 6 شدی!!بعد من گفتم جدی می گید از کجا فهمیدید،گفت نه همیجوری گفتم...حالا من مطمئن نیستم واقعا تونسته بود نمره ام ببینه یا نه...از طرفی هم با خودم فکر می کنم آخه دلیلی نداشت بیاد بهم بگه 6 شدی!!!که من جوابا که اومد 5.5 شدم!!ما اگر نمره ام 6 شده باشه و بعد تغییرش بدن که اورالم 6.5 نشه خیلی نامردن...من ممتحن های اسپیکینگ آیتلس تهران نمی دونم کجایی اند، اما با اون ممتحن های اسپیکینگ پاکستانی با لهجه های وحشتناک که هر دوبارم گیرم اومد امکان نداره تا آخر عمرم پام تو ایران آیتلس بذارم!!!
    ویرایش توسط s30min : February 15th, 2011 در ساعت 05:55 PM

Junior Member HannaH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام به همگي
    من با توجه به نوشته هاي دوستان ميخواستم يه سوال جمع بندي داشته باشم
    از اونجايي كه من براي مهاجرت به كانادا دارم ايلتس ميدم نمره برام خيلي مهمه
    بايد توي تمام اسكيل ها 6.5 بيارم و ليسنيگ هم 7.5 تا بتونم 16 امتياز مربوط به زبان رو بگيرم و اقدام كنم
    و طبعا برام سخته كه با اين شرايط نمره ام رو هم بد حساب كنند
    من خودم تافل 637 دارم ولي خب ايلتس خيلي متفاوته و نميشه در مورد نمره ام قضاوت كنم
    با اين تفاسير من اينطوري برداشت كردم كه مركز تهران ايلتس(عكس استراليا داره و پاسپورت مي خواد) از ايران ايلتس ( فكر كنم همون سنجشه) قابل اعتماد تره و حداقل كمتر نمره نميدن
    براي من ليسنينگ و رايتينگ خيلي مهمه و ميل دارم جايي رجيستر كنم كه نمره رايتينگم رو با انصاف بدن
    با توجه به اينكه من تا سه روز ديگه دارم ثبت نام ميكنم بسيار ممنون خواهم شد كه منو راهنمايي كنيد

Member Saeed911 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مكانيك

نقل قول نوشته اصلی توسط HannaH نمایش پست ها
    سلام به همگي
    من با توجه به نوشته هاي دوستان ميخواستم يه سوال جمع بندي داشته باشم
    از اونجايي كه من براي مهاجرت به كانادا دارم ايلتس ميدم نمره برام خيلي مهمه
    بايد توي تمام اسكيل ها 6.5 بيارم و ليسنيگ هم 7.5 تا بتونم 16 امتياز مربوط به زبان رو بگيرم و اقدام كنم
    و طبعا برام سخته كه با اين شرايط نمره ام رو هم بد حساب كنند
    من خودم تافل 637 دارم ولي خب ايلتس خيلي متفاوته و نميشه در مورد نمره ام قضاوت كنم
    با اين تفاسير من اينطوري برداشت كردم كه مركز تهران ايلتس(عكس استراليا داره و پاسپورت مي خواد) از ايران ايلتس ( فكر كنم همون سنجشه) قابل اعتماد تره و حداقل كمتر نمره نميدن
    براي من ليسنينگ و رايتينگ خيلي مهمه و ميل دارم جايي رجيستر كنم كه نمره رايتينگم رو با انصاف بدن
    با توجه به اينكه من تا سه روز ديگه دارم ثبت نام ميكنم بسيار ممنون خواهم شد كه منو راهنمايي كنيد
    هيچ تفاوت خاصي ندارند. من در امتحان ايران آيلتس با يك خانم ايراني مصاحبه كردم . در حالي كه همه قبل از امتحان صحبت از سخت گير تر بودن ايرانيها ميكردند. نتيجه امتحان بسيار برايم بهتر از انتظارم بود. در كل بعنوان كسي كه تجربه ايران آيلتس را داشته ام پيشنهاد ميكنم كه تلاش خودتونو بكنيد. مطمئنم كه در هر دو مركز نتيجه يكساني ميگيريد.
    شروع پروسه :21 سپتامبر 2006 -درخواست آپديت :21 سپتامبر 2010 -ارسال آپديت :14 دسامبر 2010

نحوه ويرايش امضا جهت ثبت تاريخهاي پرونده