نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بر اساس تجربه شخصی ( کیفیت امتحان، سطح نمره، پاسخگویی )

رأی دهندگان
342. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • IELTS Tehran

128 37.43%
  • IELTS Sanjesh-Chabahar

130 38.01%
  • دانشگاه آزاد

84 24.56%
صفحه 17 از 63 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 622

موضوع: کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

Senior Member ahmadlove آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran ، IELTS Sanjesh یا دانشگاه آزاد< نظ

نقل قول نوشته اصلی توسط littleRiver نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز من به سایتی که در بالا معرفی کردید رفتم و هر سه مرکز را پیدا کردم
    این لیست کل مراکز ایران:
    http://www.ielts.org//test_centre_se...9-3dd6676836f3
    و این لیست مراکز تهران است:
    http://www.ielts.org//test_centre_se...9-3dd6676836f3
    همانطور که شما گفتید دو مرکز را به جای سه تا معرفی می کند که این اشکال سیستم است. جالب است بدانید اولی دانشگاه آزاد و دیگری آیلتس تهران است و خبری از آیلتس ایران یا همان سنجش نیست
    ps :ایران آیلتس را می توانید در لیست مراکز سراسر ایران مشاهده کنید و در مورد چابهار دوستان مطلع لطف کنند من و سایرین را آگاه کنند.
    خیلی عالیه! 5تا مرکز تو ایران! تاریخ هاشون هم خوبه. اما چطوریه که سنجش تو این لیست نیست دیگه؟ به هر حال الان وضعیت برای انتخاب تاریخ مناسب خیلی بهتر شده.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran ، IELTS Sanjesh یا دانشگاه آزاد< نظ

من سایت خود آیلتس رو نگاه نکردم. ولی از جمع بندی تمامی پست های این موضوع میشه گفت که تو ایران 3 تا سنتر هست: تهران آیلتس (وابسته به استرالیا)، آیلتس ایران که همون سنجش یا دانشگاه چابهاره و سومی مرکز دانشگاه آزاد هست. من خودم تا حالا دو بار امتحان دادم. یکبار جوونیام که بریتیش کنسول هم داخل ایران شعبه داشت. فکر کنم 4-5 سال پیش بود. اونجا هدفون به شرکت کننده ها میدادن. نمره ام رو دقیق یادم نیست ولی فکر کنم اورآل 7 بود. دفعه بعدش تو تهران آیلتس امتحان دادم. ریدینگ و لیسنینگ 8.5 گرفتم و رایتینگ و اسپیکینگ رو 7 به هم داد. من در هر دو بار آکادمیک امتحان داده بودم. این دفعه می خوام جنرال امتحان بدم.
    در ضمن من موقع مصاحبه توی تهران آیلتس مترادف مشوق رو توی انگلیسی یادم رفت که به آقاهه گفتم و شاید یک مقدار نمره ام رو اون کم کرد. در رایتینگ هم دو تا غلط املایی رو داشتم. کیفیت صدا توی آزمون تهران آیلتس خیلی خوب بود. همه چیز مرکز سر نظم و مرتب هست و جدیدن هم هزینه پست رو تونستن بیارن پایین. من 8 اکتبر 2009 در تهران آیلتس امتحان دادم. ساختمان امتحان هم پایین تر از 4 راه حسن آباد بود. یکی از ساختمون های دانشگاه آزاد. الآن حداقل 7 و ترجیحاً 8 رو در تمامی ماژول ها لازم دارم. واقعاً توی ثبت نام شک کردم که ایندفعه آیلتس تهران ثبت نام کنم یا ایران آیلتس. به هر حال امیدوارم همه موفق باشند.
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    من سایت خود آیلتس رو نگاه نکردم. ولی از جمع بندی تمامی پست های این موضوع میشه گفت که تو ایران 3 تا سنتر هست: تهران آیلتس (وابسته به استرالیا)، آیلتس ایران که همون سنجش یا دانشگاه چابهاره و سومی مرکز دانشگاه آزاد هست. من خودم تا حالا دو بار امتحان دادم. یکبار جوونیام که بریتیش کنسول هم داخل ایران شعبه داشت. فکر کنم 4-5 سال پیش بود. اونجا هدفون به شرکت کننده ها میدادن. نمره ام رو دقیق یادم نیست ولی فکر کنم اورآل 7 بود. دفعه بعدش تو تهران آیلتس امتحان دادم. ریدینگ و لیسنینگ 8.5 گرفتم و رایتینگ و اسپیکینگ رو 7 به هم داد. من در هر دو بار آکادمیک امتحان داده بودم. این دفعه می خوام جنرال امتحان بدم.
    در ضمن من موقع مصاحبه توی تهران آیلتس مترادف مشوق رو توی انگلیسی یادم رفت که به آقاهه گفتم و شاید یک مقدار نمره ام رو اون کم کرد. در رایتینگ هم دو تا غلط املایی رو داشتم. کیفیت صدا توی آزمون تهران آیلتس خیلی خوب بود. همه چیز مرکز سر نظم و مرتب هست و جدیدن هم هزینه پست رو تونستن بیارن پایین. من 8 اکتبر 2009 در تهران آیلتس امتحان دادم. ساختمان امتحان هم پایین تر از 4 راه حسن آباد بود. یکی از ساختمون های دانشگاه آزاد. الآن حداقل 7 و ترجیحاً 8 رو در تمامی ماژول ها لازم دارم. واقعاً توی ثبت نام شک کردم که ایندفعه آیلتس تهران ثبت نام کنم یا ایران آیلتس. به هر حال امیدوارم همه موفق باشند.
    باتوجه به تجربه خودم و دوستان من در حال حاضر تهران ایلتس رو پیشنهاد میکنم بعید میدونم هیچ جا هدفون میدادن حداقل تا 3 سال پیش اینطور نبود،مشکل صدا در ایران ایلتس نبود مشکل بی نظمی و ناهاهنگی بود.مصلا یک مورد دیگه که الان یادم اومد 2و3 بار رییس مرکز داشت صحبت میکرد که تیکه های ضبط پرید وسط حرفش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (زلزله) - خواجه نصیر

شهداد عزیز
    من تا حالا نشنیده بودم جائی هدفون بدن . حتی استاد ما می گفت با هدفون تمرین نکنید چون سر امتحان به مشکل بر می خورید. شما مطمئن هستید که هدفون می دهند؟

امیدوارم بحث منحرف نشه
    یادگیری لغات با فلش کارت (کاغذی) / از اینجا دانلود کنید
    مجموعه های آماده شده: 504 (انگلیسی - فارسی) / 504 (انگلیسی - انگلیسی) / 1100 (انگلیسی - انگلیسی)

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط al_frd نمایش پست ها
    شهداد عزیز
    من تا حالا نشنیده بودم جائی هدفون بدن . حتی استاد ما می گفت با هدفون تمرین نکنید چون سر امتحان به مشکل بر می خورید. شما مطمئن هستید که هدفون می دهند؟

امیدوارم بحث منحرف نشه
    بابا خودم امتحان دادم. یادمه دیگه! ولی شما توجه نمی کنید کجا! بریتیش کنسول هدفون میداد. سیستمش هم مادون قرمز بود. جلوش رو میگرفتی صدا قطع میشد. فکر کنم توی مدرسه فرانسوی های داخل باغ سفارت انگلیس توی خیابان شریعتی بود. ولی الآن که تعطیل شده.

Junior Member

سلام
    وابسته به استرالیا یعنی چی؟یعنی مثلا کانادا قبولش نداره؟مدرک تهران ایلتس و ایران ایلتس و دانشگاه آزاد با هم فرق میکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط shozab نمایش پست ها
    سلام
    وابسته به استرالیا یعنی چی؟یعنی مثلا کانادا قبولش نداره؟مدرک تهران ایلتس و ایران ایلتس و دانشگاه آزاد با هم فرق میکنه؟
    بابا این حرف ها چیه؟! مدرک آیلتس رو سازمان آیلتس میده و هر مرکزی که امتحان آیلتس در اون برگزار میشه اعتبار یکسانی با بقیه مراکز داره. ولی خود سازمان آیلتس از همکاری سه موسسه دیگه درست شده: شورای فرهنگی بریتانیا یا همون British Council، موسسه IDP استرالیا و دانشگاه کمبریج. من فقط گفتم آیلتس تهران وابسته به IDP استرالیاست. بابا شما تحصیلکرده های مملکتید ها!

من 13 آکوست 2011 تو دانشگاه آزاد امتحان دادم. همه چیش خوب بود. کیفیت صدا، امکانات، برخورد مراقبا.
    نتیجه اسپیکیینگ و رایتینگ هم کاملا منصفانه بود. من خودم مدرک لیسانس و فوق لیسانسم زبان هست.
    خلاصه که هی نگید بده و نمره کم میدن. خود داوطلب تعیین کننده هست

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    من 13 آکوست 2011 تو دانشگاه آزاد امتحان دادم. همه چیش خوب بود. کیفیت صدا، امکانات، برخورد مراقبا.
    نتیجه اسپیکیینگ و رایتینگ هم کاملا منصفانه بود. من خودم مدرک لیسانس و فوق لیسانسم زبان هست.
    خلاصه که هی نگید بده و نمره کم میدن. خود داوطلب تعیین کننده هست
    نمره که عالی میدن بر منکرش لعنت،فقط نظمشون بد بود،و برخوردشون،اینم نگیم؟

سلام کسی چیزی از آزمون آیلتس که توی سفارت استرالیا برگزار میشه اطلاعی داره ؟ اگه به خوایم اونجا ثبت نام کنیم چه طوری است ؟