نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بر اساس تجربه شخصی ( کیفیت امتحان، سطح نمره، پاسخگویی )

رأی دهندگان
342. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • IELTS Tehran

128 37.43%
  • IELTS Sanjesh-Chabahar

130 38.01%
  • دانشگاه آزاد

84 24.56%
صفحه 3 از 63 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 622

موضوع: کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh

تجربه نشون داده که هر دو از نطر کیفیت اجرا در سطح عالی هستند ولی از نطر نمره به خصوص در بخش writing وspeaking سنجشی ها آدمای مهربون تری هستند تا جایی که speaking 8.5 هم سابقه دارند ولی تهران معمولا از 7.5 بالاتر نمیره،ثبت نام تهران دردسر داره و سنجش بهتر
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : تفاوت امتحان IELTS كه تهران آيلتس برگزار مي كنه و آيلتسي كه سنجش برگزار مي كنه

در مورد موضوعی که بچه ها می گفتند ielts tehran نمره های پایین تری داره ... یه امیدواری به بچه هایی که تهران ثبت نام کردند بدم که زیادم اینطوری نیست .. من S : 7 و W : 8 گرفتم و بیشتر خودم رو برای 6.5 آماده کرده بودم توی جفتش ... همه چیز برمی گرده به روونی و راحتی خودتون توی interview و اینکه توی writing چقدر ایده تون رو بشکافید ... همین ! ... تازه من توی interview یه اشتباه خیلی بد کردم که داشتم وسط ش بلند می شدم می رفتم بیرون ... یعنی کاملآ تابلو شد که حتی یه دور هم نخونده بودم که داستان speaking و سوالاش از چه قراره ... تا آخر part II که کارت داره فکر می کردم ازم سوال می پرسن ...

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    تجربه نشون داده که هر دو از نطر کیفیت اجرا در سطح عالی هستند ولی از نطر نمره به خصوص در بخش writing وspeaking سنجشی ها آدمای مهربون تری هستند تا جایی که speaking 8.5 هم سابقه دارند ولی تهران معمولا از 7.5 بالاتر نمیره،ثبت نام تهران دردسر داره و سنجش بهتر
    در مورد speaking حق با شما است ، یعنی تاپیک ها آسونتره ، اما در مورد writing کاملا بر عکسه ، یعنی از اونچه فکر می کنید کمتر میشه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh << نظرسنجی >>

با سلام خدمت همه عزیزان. من می خواستم جنرال امتحان بدم و باید در همه مهارت ها 6.5 به بالا بگیرم. کدام مرکز را به من پیشنهاد می کنید. ممنونم.

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh << نظرسنجی >>

من هر دو مرکز امتحان دادم

از برگزاری امتحان سنجش راضی تر بودم به نظرم آدمای حرفه ای تری اومدن مثلاً برای گرفتن یه مداد و پاک کن تو امتحان آیلتس تهران به ده نفر گفتم و آخرش دو دقیقه مونده به امتحان بهم دادند اصلاً پیش بینی نکردن یه نفر ممکنه سر امتحان نیاز به مداد یا خودکار اضافی پیدا کنه

نمره Speaking و Writing مطمئن باشید آیلتس سنجش بهتر میده شک نکنید من از هر کی پرسیدم همینو گفت .

ثبت نام سنجش راحت تره و مکان برگزاریش هم بهتر بود . البته من آیلتس تهران تو سالن دشت بهشت امتحان دادم که میز و صندلیش مخصوص مراسم عروسی بود
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

من هم هر دو جا امتحان دادم
    به نظرم رفتار و نحوه ثبت نام توي سنجش خيلي بهتر بود
    ميشه گفت واقعآ كيفيت هر دو خوب بود
    فقط ميمونه اينكه بتوني تو كدوم ثبت نام كني

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

هر دو جا امتحان دادم. بطور کلی نمیشه گفت که خوبی ها یا مشکلات یکی بر دیگری می چربه. اما یکسری از نکات رو که بنظرم میاد می گم:

کیفیت برگزاری امتحان در آیلتس سنجش (منظورم کیفیت سالن برگزاری و صندلی هاست)بهتره. بویژه سالن برگزاری امتحان سنجش از محل برگزاری آیلتس تهران کیفیت بهتری رو داشت. اما بی نظمی سازمان دهی امتحان در آیلتس سنجش کاملا مشهوده (مثلا شنیدم که در یک امتحان چند سوال اول listening رو دوبار پخش کردند، یا وسط امتحان 21 آگوست که امتحان آکادمیک بود معلوم شد که سوالای جنرال رو آوردند که باعث کنسل شدن امتحان شد، و یا جابجا کردن جای امتحان های جنرال و آکادمیک که نمونش دو ماه پیش امتحان افتاده بود و البته اینها نمونه هایی هستند از ناهماهنگی های این مرکز) در حالی که مرکز آیلتس تهران کاملا منظم امتحان ها رو برگزار می کنه و شما چنین مشکلاتی رو اصلا نمی بینید و در واقع استرسی از این بابت به شما وارد نمی شه.
    معروفه که می گن نمره امتحان listening و writing آیلتس سنجش بالاتره. یکسری بی نظمی های (نسبتا حاد) در زمینه ریپورت نمره در مرکز سنجش وجود داشت که الان تا حدودی برطرف شده.

شرکت در نظر سنجی خیلی سخته و شاید بهتر بود گزینه سومی مثل فرق خاصی نمی کنه هم اضافه می شد، با این حال من در نظرسنجی به آیلتس تهران رای دادم.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    هر دو جا امتحان دادم. بطور کلی نمیشه گفت که خوبی ها یا مشکلات یکی بر دیگری می چربه. اما یکسری از نکات رو که بنظرم میاد می گم:

کیفیت برگزاری امتحان در آیلتس سنجش (منظورم کیفیت سالن برگزاری و صندلی هاست)بهتره. بویژه سالن برگزاری امتحان سنجش از محل برگزاری آیلتس تهران کیفیت بهتری رو داشت. اما بی نظمی سازمان دهی امتحان در آیلتس سنجش کاملا مشهوده (مثلا شنیدم که در یک امتحان چند سوال اول listening رو دوبار پخش کردند، یا وسط امتحان 21 آگوست که امتحان آکادمیک بود معلوم شد که سوالای جنرال رو آوردند که باعث کنسل شدن امتحان شد، و یا جابجا کردن جای امتحان های جنرال و آکادمیک که نمونش دو ماه پیش امتحان افتاده بود و البته اینها نمونه هایی هستند از ناهماهنگی های این مرکز) در حالی که مرکز آیلتس تهران کاملا منظم امتحان ها رو برگزار می کنه و شما چنین مشکلاتی رو اصلا نمی بینید و در واقع استرسی از این بابت به شما وارد نمی شه.
    معروفه که می گن نمره امتحان listening و writing آیلتس سنجش بالاتره. یکسری بی نظمی های (نسبتا حاد) در زمینه ریپورت نمره در مرکز سنجش وجود داشت که الان تا حدودی برطرف شده.

شرکت در نظر سنجی خیلی سخته و شاید بهتر بود گزینه سومی مثل فرق خاصی نمی کنه هم اضافه می شد، با این حال من در نظرسنجی به آیلتس تهران رای دادم.
    با تشکر از نکات شما. ولی این طور که شما گفتید که به نظر می رسه که سنجش بهتر هستش. من می خوام جنرال امتحان بدم و باید در تمام مهارت ها بالای 6.5 بگیرم. کدام را پیشنهاد می کنید؟
    ممنون.

دوست عزیز من با این طرز تفکر شما موافق نیستم که کدوم یکی بهتر نمره میده!!!شما باید خودتونو به بهترین شکل و سخت ترین امتحان آماده کنید که نتیجه دلخواه رو بگیرید،پس اصلا فرقی نمیکنه که کجا امتحان بدید
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member

سلام.
    بنده سازمان سنجش را پیشنهاد می کنم، نه بخاطر حضور این سازمان بلکه به خاطر زحمات دانشگاه چابهار که واقعآ شرایط فوق العاده ای را برای امتحان فراهم میکنه(در ایران بعید هست) و اینکه برای شما واقعآ ارزش قاءل می شن.
    خود سازمان سنجش آزمون GRE را بسیار بد برگزار میکنه . . .

پایدار باشید.
    سعید
    Change does not necessarily assure progress, but progress implacably required change. Education is essential to change, for education creates both new wants and the ability to satisfy them.
    Henry Steele Commager