نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بر اساس تجربه شخصی ( کیفیت امتحان، سطح نمره، پاسخگویی )

رأی دهندگان
342. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • IELTS Tehran

128 37.43%
  • IELTS Sanjesh-Chabahar

130 38.01%
  • دانشگاه آزاد

84 24.56%
صفحه 4 از 63 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 622

موضوع: کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh << نظرسنجی >>

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_dm
    با تشکر از نکات شما. ولی این طور که شما گفتید که به نظر می رسه که سنجش بهتر هستش. من می خوام جنرال امتحان بدم و باید در تمام مهارت ها بالای 6.5 بگیرم. کدام را پیشنهاد می کنید؟
    ممنون.
    دوست من، اولا اصلاح می کنم که من اشتباها بجای speaking امتحان listening رو نوشتم و ثانیا اینکه گفتم که معروفه که آیلتس سنجش احتمالا نمره بهتری در بخش speaking و writing می ده، که این در واقع یک طرز فکره و الزاما نمی تونه درست باشه. من هر دو جا امتحان دادم و نمره writing ام در آیلتس سنجش بهتر از آیلتس تهران شد ولی نمره speaking ام در آیلتس تهران بهتر شد!!! که این خودش یک تناقض برای گفته بالاست. من قصدم این بود که فقط یکسری اطلاعات رو با توجه به دیدگاهی که در عموم دیدم (بویژه دوستانم که اونها هم امتحان رو دادند و معلم های زبان این یکی دو سالم) گفتم. به هر حال مساله ثبت نام و خیلی از فاکتور های دیگه هم باید در نظر گرفته بشه و اصلا شما ممکنه که نتونید در تاریخی که می خواهید در آیلتس سنجش ثبت نام کنید.

اگه از من می پرسید منم با bijanh_2006 موافقم که شما باید خودتون رو برای هر امتحانی خوب آماده کنید. در امتحان آیلتس همیشه یکم عدم قطعیت در نمره وجود داره (معمولا در حد5. نمره)، پس بنظر من باید برای نمره 7 بخونید تا تاحد امکان احتمال نمره 6.5 رو بالا بیارید. و یادتون باشه که من در نهایت خودم به آیلتس تهران رای دادم (البته اگه گزینه خنثی بود به اون رای می دادم ).

براتون آرزوی موفقیت می کنم.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh << نظرسنجی >>

I personally prefer sanjesh ...
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

پیش فرض پاسخ : تفاوت امتحان IELTS كه تهران آيلتس برگزار مي كنه و آيلتسي كه سنجش برگزار مي كنه

بخش اسپیکینگ دانشگاه چا بهار به مراتب آسونتر از تهرانه به دو دلیل:

1-مصاحبه کننده های چابهار اغلب نیتیو بریتانیا هستندو از این رو با مصاحبه شونده صمیمی هستند و در نمره دادن با دست باز عمل می کنند.
    2-مصاحبه کننده های تهران اغلب ایرانی هستند و بیشتر ضعف ایرانیهارو در اسپیکینگ می دونن و دست رو همون نفطه ضعفها می ذارن
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : تفاوت امتحان IELTS كه تهران آيلتس برگزار مي كنه و آيلتسي كه سنجش برگزار مي كنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    در مورد موضوعی که بچه ها می گفتند ielts tehran نمره های پایین تری داره ... یه امیدواری به بچه هایی که تهران ثبت نام کردند بدم که زیادم اینطوری نیست .. من S : 7 و W : 8 گرفتم و بیشتر خودم رو برای 6.5 آماده کرده بودم توی جفتش ... همه چیز برمی گرده به روونی و راحتی خودتون توی interview و اینکه توی writing چقدر ایده تون رو بشکافید ... همین ! ... تازه من توی interview یه اشتباه خیلی بد کردم که داشتم وسط ش بلند می شدم می رفتم بیرون ... یعنی کاملآ تابلو شد که حتی یه دور هم نخونده بودم که داستان speaking و سوالاش از چه قراره ... تا آخر part II که کارت داره فکر می کردم ازم سوال می پرسن ...
    منم با این دوستمون موافقم. هر دوجا امتحان دادم.
    مصاحبه کننده من هم در آیلتس سنجش و هم آیلتس تهران نیتیو بودند. سنجش که فکر می کردم خوب صحبت کردم نمرم 6.5 شد. اصلا باور نمی کردم این نمره رو به من بده. اما آیلتس تهران که خودم از مصاحبه راضی نبودم 7 شدم.
    از آیلتس سنجش نمره writing خوبی گرفتم (7.5 و اصلا نمی دونم چرا یکی از بچه ها گفته سنجش نمره رایتنگ کم می ده) در صورتی که آیلتس تهران رایتینگم 7 شد.

در کل بنظرم بی دلیل خودتون رو نگران نکنید. هر دو جا سوالاتش از یک جا می یاد و نمره شما به راندمان شما و تیپ سوالات (سولات امتحانی که شما سر جلسش نشستید) بستگی داره که آیا با دانش شما سازگار هست یا نه. ممکنه شما تجربه کاملا متفاوتی رو با دیگران تجربه کنید.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    منم با این دوستمون موافقم. هر دوجا امتحان دادم.
    مصاحبه کننده من هم در آیلتس سنجش و هم آیلتس تهران نیتیو بودند. سنجش که فکر می کردم خوب صحبت کردم نمرم 6.5 شد. اصلا باور نمی کردم این نمره رو به من بده. اما آیلتس تهران که خودم از مصاحبه راضی نبودم 7 شدم.
    از آیلتس سنجش نمره writing خوبی گرفتم (7.5 و اصلا نمی دونم چرا یکی از بچه ها گفته سنجش نمره رایتنگ کم می ده) در صورتی که آیلتس تهران رایتینگم 7 شد.

در کل بنظرم بی دلیل خودتون رو نگران نکنید. هر دو جا سوالاتش از یک جا می یاد و نمره شما به راندمان شما و تیپ سوالات (سولات امتحانی که شما سر جلسش نشستید) بستگی داره که آیا با دانش شما سازگار هست یا نه. ممکنه شما تجربه کاملا متفاوتی رو با دیگران تجربه کنید.
    البته من اگه گفتم که سنجش نمرش بالاتره به این معنی نبود که نمیشه از تهران نمره بالا گرفت،منظورم این بود که سنجش کلا رنج نمرش بالاتره و سابقه اینو ثابت کرده بنا به صحبت اساتیدی که صدها کارنامه رو دیدن و با شرایط فرد مقایسه کردند.البته فکر کنم تو یه تاپیک دیگه گفته بودم! ;D
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

سلام به همه دوستان عزیز میخواستم در مورد کیفیت پخش بخش listening هر دو برگزار کننده (سنجش و تهران) هم صحبتی انجام بدید البته اگر لطف کنید و شهر مورد نظر رو هم بگید مثلا برای آیلتس تهران کدوم بهتره و همینطور برای آیلتس سنجش کدوم یکی تهران یا مشهد

Junior Member

نمي دونم اينابپرسم يا نه البته يه تاپيك جديد ايجاد كردم اما مدير گروه قفل گفت جزو سنجش
    دوستان در مورد مركز مشهد هم اگرمي دونن نظر بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaasem
    نمي دونم اينابپرسم يا نه البته يه تاپيك جديد ايجاد كردم اما مدير گروه قفل گفت جزو سنجش
    آیا هیچیک از دوستان در مرکز مشهد امتحان آیلتس آکادمیک سنجش (ایران) را نداده اند؟ لطفاً اطلاعات خود در مورد چگونگی انجام این آزمون در مشهد را ذکر کنید. محل انجام در مشهد؟ کیفیت برگزاری؟ فاصله زمانی و مکان انجام بخش های مختلف؟ و...؟ خیلی هم ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 3388
    آیا هیچیک از دوستان در مرکز مشهد امتحان آیلتس آکادمیک سنجش (ایران) را نداده اند؟ لطفاً اطلاعات خود در مورد چگونگی انجام این آزمون در مشهد را ذکر کنید. محل انجام در مشهد؟ کیفیت برگزاری؟ فاصله زمانی و مکان انجام بخش های مختلف؟ و...؟ خیلی هم ممنون.
    چی شد! هیچیک از دوستان در مشهد امتحان نداده است! اگر اطلاع دارید لطف کنید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaasem
    ghaasemجان
    به نظر میرسد که اقدام شما در ایجاد پست جدید در مورد مشهد مناسب بوده است چون دوستانی که در آن مرکز امتحان داده اند میتوانستند بسادگی تاپیک را مشاهده و پاسخ دهند. با مخلوط شدن مشهد با تهران نه به سوال شما پاسخی داده شده و نه به چندین سوالی که در مورد برگزاری ایلس در مشهد من مطرح کردم. این مورد یادآور پیشنهادی است که مدتها قبل برای ایجاد پستی مخصوص موارد مربوط به شهرستانها مطرح شد لیکن مورد استقبال مدیران قرار نگرفت.