نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بر اساس تجربه شخصی ( کیفیت امتحان، سطح نمره، پاسخگویی )

رأی دهندگان
342. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • IELTS Tehran

128 37.43%
  • IELTS Sanjesh-Chabahar

130 38.01%
  • دانشگاه آزاد

84 24.56%
صفحه 5 از 63 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 622

موضوع: کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh << نظرسنجی >>

چرا فکر میکنید با ایجاد یک موضوع جدید، جواب سؤالهاتون در مورد IELTS مشهد را دریافت میکنید ولی از طریق این موضوع خیر !؟ شما که اینجا چندین بار سؤال کردید، خوب اگه کاربری اطلاع داشت جواب میداد!

من مشکلی با ایجاد یک موضوع مستقل برای IELTS مشهد ندارم اما وقتی الان هنوز شرکت کننده زیادی نداره به این طریق هم نمیتونید جواب سؤالهاتون را دریافت کنید.

من حتی لطف میکنم، وقتی شما بیش از یک بار این سؤال را مطرح کردید آنها را پاک نکردم! چون واقعاً بر خلاف مقررات فروم هست و هیچ کمکی نمیکنه!

نمونه از ارسال ها در این بحث!:
    1. من یک موضوع ایحاد کردم، مدیر گفت IELTS مشهد جزء IELTS سنجش هست، برای همین اینجا میپرسم.
    2. آیا کسی از IELTS مشهد اطلاع داره.
    3. دوباره میپرسم، اگر از IELTS مشهد اطلاع دارید لطف کنید!
    4. چرا موضوعی که برای IELTS مشهد ایجاد شده بود را بستید، من جواب سؤالم را میخوام!
    و احتمالاً بعد:
    5. این فرومی که اصلاً از IELTS مشهد اطلاعی نداره، بدرد نمیخوره، باید بسته بشه چرا نمیبندینش!!!

لطفاً دیگه به این بحث خاتمه بدید، تا چند ماه آینده که اگر متقاضیان IELTS مشهد زیاد بود، یک موضوع جداگانه برای این موضوع اختصاص داده خواهد شد.
    .Great works are performed, not by strength, but by perseverance

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh << نظرسنجی >>

mAhdi عزیز
    من بحثی را شروع نکردم تا قصد ادامه دادن آن را داشته باشم. مطمئن باشید که دیگر در این مورد نیز سؤالی نخواهد شد. در اینجا فقط بصورتی بسیار مؤدبانه نظری مطرح شد و شما کاملاً حق داشتید که اگر آنرا مناسب نمیدانستید حذف یا قفل یا ...نمایید. بهمین نحو: اگر پرسیدن سؤالی دو مرتبه مخالف قوانین فروم است خوشحال میشوم که حذف گردد و به من لطف نشود. شما تمام این حقوق را دارید و من به آنها احترام میگذارم ولیکن انتظار آن است که در مقابل یک اظهارنظر ساده مقداری نرم تر برخورد شود و تذکر داده شود. یک مرتبه دیگر لطف کنید و موارد 4 و 5 نوشته اتان را بخوانید. من در کجا چنین مطالبی نوشتم و اصولاً در کجا از شما سؤالی را مطرح کردم. هر چند که اگر مطرح میشد نیز اشکالی نداشت و فروم جای بحث و سؤال منطقی و مؤدبانه است. بهر حال: اگر انتظارم زیادی است عذر میخواهم. همچنین: اگر این نوشته را نیز نامناسب تشخیص میدهید: خواهشمندم که لطفا حذف نمایید. متشکرم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت امتحان IELTS كه تهران آيلتس برگزار مي كنه و آيلتسي كه سنجش برگزار مي كنه

اینجا یه سری از بچه ها گفتن ثبت نام آیلتس سنجش راحت تره :O
    می شه دقیقا بگین کجاش راحته؟! من پدرم در اومده، اصلا نمی شه رزرو کرد، بس که ترافیک سایت بالاست، یه ماهه نتونستم ثبت نام کنم، واسه همین می خوام برم آیلتس تهران ثبت نام کنم

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : تفاوت امتحان IELTS كه تهران آيلتس برگزار مي كنه و آيلتسي كه سنجش برگزار مي كنه

نقل قول نوشته اصلی توسط maryarmy نمایش پست ها
    اینجا یه سری از بچه ها گفتن ثبت نام آیلتس سنجش راحت تره :O
    می شه دقیقا بگین کجاش راحته؟! من پدرم در اومده، اصلا نمی شه رزرو کرد، بس که ترافیک سایت بالاست، یه ماهه نتونستم ثبت نام کنم، واسه همین می خوام برم آیلتس تهران ثبت نام کنم
    دوست من،

آیلتس سنجش ثبت نامش راحت تره(خیلی بگیر و ببند نداره). واسه رزرو هم شما کافیه در همون تاریخ و ساعتی که واسه رزرو باز میشه on باشی و خیلی راحت میتونی رزرو کنی. اینو من به این خاطر میگم که خودم تاریخ امتحانم رو براحتی عوض کردم.
    موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    دوست من،

آیلتس سنجش ثبت نامش راحت تره(خیلی بگیر و ببند نداره). واسه رزرو هم شما کافیه در همون تاریخ و ساعتی که واسه رزرو باز میشه on باشی و خیلی راحت میتونی رزرو کنی. اینو من به این خاطر میگم که خودم تاریخ امتحانم رو براحتی عوض کردم.
    موفق باشید
    این که بگیر و ببند نداره رو منم موافقم، چون الآن یک هفتست که درگیره آپلود عکسم، حتی عکسی رو که توی سنجش قبول کردن، اینجا قبول نمی کنن
    ولی در مورد رزرو، من همیشه سر اون ساعت آنم، ولی این قدر شلوغ می شه که یا لینک باز نمی شه، یا اگرم باز شه، با کلیک روش سایت قاطی می کنه و از پروفایلت میاد بیرون

Junior Member

سلام دوستان این درسته که میگن listening در تهران ایلتس چون idp هست بین section هاش مثل آیلتس سنجش فاصله نیست و همه section ها بدون وقفه پشت سر هم هستن؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط khikho نمایش پست ها
    از دوستان کسی نظری نداره؟!؟!؟!

اصلا اينطور نيست. اين نوارها همه با در نظر گرفتن فاصله ها و وقفه هاي لازم ضبط شدن. من هر دو تا مركز امتحان دادم. تفاوتي با هم نداشتن. فقط كيفييت صدا تو سنجش بهتر بود.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط brown horse نمایش پست ها
    اصلا اينطور نيست. اين نوارها همه با در نظر گرفتن فاصله ها و وقفه هاي لازم ضبط شدن. من هر دو تا مركز امتحان دادم. تفاوتي با هم نداشتن. فقط كيفييت صدا تو سنجش بهتر بود.
    شما اطلاع دارين كه اول listening كه داره اون توضيحات رو ميده، ميذارن دفترچه سوالات رو نگاه كنيم يا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    شما اطلاع دارين كه اول listening كه داره اون توضيحات رو ميده، ميذارن دفترچه سوالات رو نگاه كنيم يا نه؟

اصلا. تو امتحان سنجش كه به طرز واقعا وحشتناكي سخت گيري مي كنن. يه آقاي دكتري( فكركنم سعادتي)!! كه به نظر همه كاره اون امتحان مي ياد،‌ دائم داره گير مي ده. حتي شما حق نداري كاپشني كه تنت بوده رو از تنت در بياري چه برسه به اينكه به سوالا ديد بزني
    آيلتس تهران به نظر من خيلي كمتر سخت گيري مي كردن ولي خوب كيفيت صداش اون موقع كه من امتحان دادم خوب نبود( feb 2009). الان رو نمي دونم
    راجع به listening هم اصلا نگران نباشين. اصلا وقت كم نمي يارين

Junior Member

neither one