نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بر اساس تجربه شخصی ( کیفیت امتحان، سطح نمره، پاسخگویی )

رأی دهندگان
342. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • IELTS Tehran

128 37.43%
  • IELTS Sanjesh-Chabahar

130 38.01%
  • دانشگاه آزاد

84 24.56%
صفحه 51 از 63 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 622

موضوع: کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran ، IELTS Sanjesh یا دانشگاه آزاد< نظ

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    من ديروز ايلتس تهران امتحان دادم و واقعا بي نظم بود امتحان،سالن كولر نداشت و همه چيز در هم ريخته بود اما سوالات ليسنينگ و رايتينگ معقول بود اما ريدينگ فوق العاده سخت بود.
    امتحان 9 جون که من دادم سطح ریدینگش خیلی قابل قبول بود (من شش و نیم شدم). رایتینگ و لیستنیگ (اگر سالن اونقدر گرم نبود) هم خوب بود (جفتشونو 6 شدم).

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran ، IELTS Sanjesh یا دانشگاه آزاد< نظ

نقل قول نوشته اصلی توسط azifa نمایش پست ها
    من الان برای چهارم آگست در همین موسسه عصر دین و دانش که مال سنجشه وقت گرفتم. آیا کسی اینجا امتحان داده؟

دوست عزیز این موسسه تا به حال ازمونی را برگزار نکرده و از همین تیر ماه اقدام به شروع ثبت نام کرده شاید شما جزو اولین متقاضیان این موسسه باشید.
    امیدوارم عالی بدهید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hellop نمایش پست ها
    دوستان میشه کمی در مورد مرکز جدید عصر دین و دانش توضیح بدید؟اینجا سوالاش از کجا میاد؟!یعنی کلا فعلا چون کسی تجربشو نداره فقط به تهران و آزاد فکر باید کرد؟
    من برای 4 آگست وقت گرفتم ولی هیچ ایده ای ندارم چی به چیه. یک کم هم نامطمءن هستم بهشون ولی ترجیح دادم آیلتس تهران امتحان ندم چون خیلی سالنشون گرمه و من نمی تونم تحمل کنم. اسپیکینگ و رایتینگ رو هم نمره ای که گرفتم پایین تر از آن چه بود که انتظار خودم و معلم هام بود.
    بعد سایت رسمی آیلتس اسم این موسسه رو آورده و به جز اون همون موسسه آی اچ انگلستان هم نوشته در صفحه اولش که اینا از ما مجوز دارن. این حداقل کمی آدمو دلگرم می کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط azifa نمایش پست ها
    من برای 4 آگست وقت گرفتم ولی هیچ ایده ای ندارم چی به چیه. یک کم هم نامطمءن هستم بهشون ولی ترجیح دادم آیلتس تهران امتحان ندم چون خیلی سالنشون گرمه و من نمی تونم تحمل کنم. اسپیکینگ و رایتینگ رو هم نمره ای که گرفتم پایین تر از آن چه بود که انتظار خودم و معلم هام بود.
    بعد سایت رسمی آیلتس اسم این موسسه رو آورده و به جز اون همون موسسه آی اچ انگلستان هم نوشته در صفحه اولش که اینا از ما مجوز دارن. این حداقل کمی آدمو دلگرم می کنه.
    من همیشه موافق امتحان کردن جای جدیدم. جای جدید خوبه و سعی میکنه متقاضی جمع کنه. حداقل facilities خوب خواهد بود. اون موقع هم که همه تهران ایلتس و ایران ایلتس امتحان میدادن من رفتم دانشگاه ازاد امتحان دادم. هفت روز قبل امتحان هم ثبت نام کردم و پول دادم. همه چیزم خوب بود. نترس دوست عزیز برو جلو موفق میشی

Junior Member

سلام دوستان میشه بگید تهران ایلتس چند روز قبل تاریخ امتحان سایتشو واسه ثبت نام باز می کنه؟ ازاد هم که تا 13 اکتبر پر شده به نظرتون ازاد دوباره کی ظرفیت های جدید رو باز می کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UT

دوست عزیز الان timetable azad جا داره هنوز. سریع رزرو کنید.

دوستان به نظر شما کدام سنتر سطح نمره هاش بالاتره و بهتر نمره میدن؟مثلا رایتینگ بهتر صحیح می کنند یا.....

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sby نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما کدام سنتر سطح نمره هاش بالاتره و بهتر نمره میدن؟مثلا رایتینگ بهتر صحیح می کنند یا.....
    دوستان این رایتینگهامون رو تو ایران صحیح می کنن؟یعنی ایرانیها هستن که نمره میدن یا مثل تافل بسته بندی میشه میره خارج از ایران صحیح میشه؟ممنون

Senior Member

تا جایی که می دونم همینجا تصحیح می شه مثل اسپیکینگ. واسه همینم تا حدی ممکنه سلیقه ای بشه. البته نه خیلی. اما اعتراضو که بچه ها می دن نمی دونم بازم اینجا تصحیح می شه یا می فرستن استرالیا یا انگلیس. اینو نمی دونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. environmental engineering

سلام
    ممتحنهاي تهران ايلتس معمولا كجايي هستند ؟ ممنون مي شم راهنمايي بفرماييد٠
    ارسال به سیدنی 14 دسامبر 2009. ارسال به ورشو 14 دسامبر 2011
    اینپراسس واقعی 7 فوريه2012 ، main applicant همسر با كد4121, دريافت مديكال sep5 2012 ,
    pr: 23 feb