نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بر اساس تجربه شخصی ( کیفیت امتحان، سطح نمره، پاسخگویی )

رأی دهندگان
342. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • IELTS Tehran

128 37.43%
  • IELTS Sanjesh-Chabahar

130 38.01%
  • دانشگاه آزاد

84 24.56%
صفحه 54 از 63 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 622

موضوع: کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran ، IELTS Sanjesh یا دانشگاه آزاد< نظ

من ۹ ژوئن در آیلتس تهران امتحان دادم و به نظرم جایی که امتحان برگزار شد افتضاح بود از نظر هوا. موقع listening کولر رو خاموش کردن و من که ته کلاس بودم داشتم از گرما بیهوش می‌شدم و نمره‌ام حداقل ۱ نمره کمتر ازون چیزی شد که باید می‌شد. البته بقیه‌ی چیزهاش معقول بود. اگزمینر speaking هم خیلی مهربون بود و ایرانی هم بود. حتمن اگر مشلاتی ازین قبیل مثل حساسیت به گرما یا هر چیز دیگری دارین در پروفایلتون قید کنید که مشکل منو پیدا نکنید. البته من برای ۴ آگست در موسسه عصر دین و دانش ثبت‌نام کردم و ببینم چی می‌شه.

Junior Member mardomdoost آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BA in Accounting

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran ، IELTS Sanjesh یا دانشگاه آزاد< نظ

نقل قول نوشته اصلی توسط mardomdoost نمایش پست ها
    خدایا چی بسر این ملت اومده که بیشتر ازخودی نگرانند تا بیگانه! واقعا چرا؟ اینهمه تنفر و بی اعتمادی از کی و چطور در ما شکل گرفت؟ این همه تکبر و غرور برای چی؟ آیا حاصل این تنفر بجز اینه که با این همه ثروت و منابع طبیعی باید در پست ترین آمارها بالاترین رتبه هارو داشته باشیم؟ سهم هر کدوم از ما تو این شکاف چیه؟ آیا شایسته است نام ایرانی امروز در کنار نام ملتهایی برده بشه که هیچ خدمتی به تمدن بشریت نکردند ؟ کی و چطور میشه این ترس از خود رو به اعتماد به خود تغییر بدیم؟ مگه تا الان چه چیز با ارزشی بدست آوردیم که باعث شده نخواهیم کردار خود را تغییر بدیم ؟ اینا سوالاتی هستند که همیشه از خودم پرسیدم اما واقعا جوابی برای اینهمه نامهربانی پیدا نکرده ام........................................
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasa_gh1362 نمایش پست ها
    کاملا درسته . اصولا ما مردمانی هستیم که عادت داریم مشکلات خودمون رو همیشه گردن دیگران بندازیم . اگه تو آیلتس نمره کم گرفتیم اگزمینر بد بوده نه ما . حالا اگه نیتیو باشه بهانه کمتر میشه .
    با سلام و سپاس از حسن ظن شما اما دوست گرامی منظور بنده این نبود که مشکلات و ناسازگاریهایی که بین ایرانیها هست صرفا ساخته و پرداخته ذهن ماست منظور بنده دقیقا برعکس بود. من منکر رفتارهای زشت و بیرحمانه ای که امروز مردم ایران چه در داخل و بشکلی شدیدتر در خارج باهم دارند، نیستم در واقع سوالم اینجاست که چرا اصلا ایرانیها باید نسبت به همدیگر اینقدر نامهربان باشند!!!؟ واقعا از اینهمه خیانت بهم چی عایدشون شده؟در واقع دغدغه من این هاست حالا اینجا بحث امتحان آیلتس مطرحه اما جایه دیگه این نامهربانیها و بی انصافیها جور دیگر هست خود دوستان بهتر میدونن که ما رفتارمون باهم اصلا شایسته یه ملت قدیمی و با سابقه نیست....همین ننگ بسه که این روزها هرجا اسم سومالی برده میشه اسم ایران هم درکنارش هست طوری شده که اگه کسی زیاد از جغرافیا سر در نیاره فکر میکنه سومالیران خودش یه کشوره........................................ .............................

Junior Member

دوستان عزیز من یک سوال دارم و آن این که می خواهم در آیلتس دانشگاه آزاد ثبت نام کنم ولی انگار اصلا سایتش یک چند روزی هست بالا نمی آید؟کسی هم مشکل من را داشته؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط salamatrnk نمایش پست ها
    دوستان عزیز من یک سوال دارم و آن این که می خواهم در آیلتس دانشگاه آزاد ثبت نام کنم ولی انگار اصلا سایتش یک چند روزی هست بالا نمی آید؟کسی هم مشکل من را داشته؟
    دو روز هست وب سایت دانشگاه آزاد بالا نمیاد من هم برای پیگیری تاریخ اسپیکینگ میخوام به سایت سر بزنم که نمیشه.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

من ممتحنم Native بود توی تهران آیلتس سال 2010 ولی به نظرم مهربون هم نبود... احساس میکنم که تحقیرآمیز هم برخورد کرد....
    !What doesn't kill you, makes you stronger

Junior Member

سلام دوستان
    كسي در مورد موسسه عصر دين و دانش چيزي مي دونه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    دو روز هست وب سایت دانشگاه آزاد بالا نمیاد من هم برای پیگیری تاریخ اسپیکینگ میخوام به سایت سر بزنم که نمیشه.
    تاریخ اسپیکینگ رو براتون ایمیل میزنن توی سایت نمی زنن

Senior Member

سلام من سال 90 تو تهران آیلتس ثبت نام کردم و به نظرم همه چیش خوب بود البته به جز زمان برگزاری آزمون که به ما گفتن 8 در ها بسته میشه ولی بسته که نشد هیچ امتحان 9:30 شروع شد ولی باقیه مسائل واقعا عالی بود.تو هتل برگزار شد ولی الان میخوام تو عصر دین و دانش ثبت نام کنم ولی مرددم که examiner هاش چطورن؟چقدر منظمن؟کسی میدونه؟چطور نمره میدن؟یه سوالم دارم.میگن وقتی یک جا قبلا امتحان دادی چون سابقتو دارن اگه دوباره همونجا امتحان بدی نمره ی رایتینگتو نهایت یکم بالاتر میدن اگه خیلی خوب بنویسی.درسته؟

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

من هنوز مطمئن نیستم که ایلتس بهتره یا تافل به هر حال نیاز به 6.5 اکادمیک در ایلتس دارم
    و می خوام یه موسسه با شرایط خوب که بهتر ازمون برگزار می کنن ثبت نام کنم و زمان زیادی هم ندارم!
    می خوام اواخر مهرماه یا در ماه ابان ایلتس بدم..
    البته زبانم تعریفی نداره و سطحم بالا نیست اما انگیزه کافی دارم و تا اون موقع می خوام حسابی بخونم...
    می تونین به من موسسه ای پیشنهاد کنید؟
    یا کسی که تازه ایلتس داده پیام واسم بذاره تا از نکته نظراتشون استفاده کنم و راهنماییم کنن.. واقعا ممنون میشم
    ویرایش توسط emy : July 22nd, 2012 در ساعت 06:39 PM
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Member reza_20112011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng. Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    من هنوز مطمئن نیستم که ایلتس بهتره یا تافل به هر حال نیاز به 6.5 اکادمیک در ایلتس دارم
    و می خوام یه موسسه با شرایط خوب که بهتر ازمون برگزار می کنن ثبت نام کنم و زمان زیادی هم ندارم!
    می خوام اواخر مهرماه یا در ماه ابان ایلتس بدم..
    البته زبانم تعریفی نداره و سطحم بالا نیست اما انگیزه کافی دارم و تا اون موقع می خوام حسابی بخونم...
    یا کسی که تازه ایلتس داده پیام واسم بذاره تا از نکته نظراتشون استفاده کنم و راهنماییم کنن.. واقعا ممنون میشم
    سلام

شما می تونید توی امتحان های تعیین سطح شرکت کنید تا اینکه با توجه به سطحتون و هدفتون (کسب نمره 6/5 تا 4 ماه دیگه ) برنامه ریزی کنید

اگر منظورتون موسسه که آزمون آیلتس برگذار می کنه هست , به نظر من زیاد تفاوت چندانی با هم ندارند بیشتر به شرایط ذهنی و تسلط خودتون بر می گرده

با سپاس