نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بر اساس تجربه شخصی ( کیفیت امتحان، سطح نمره، پاسخگویی )

رأی دهندگان
342. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • IELTS Tehran

128 37.43%
  • IELTS Sanjesh-Chabahar

130 38.01%
  • دانشگاه آزاد

84 24.56%
صفحه 61 از 63 نخستنخست ... 1151525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 622

موضوع: کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

Senior Member

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran ، IELTS Sanjesh یا دانشگاه آزاد< نظ

تهران ایلتس تا جایی که به نظر میاد رو سایتش دونه دونه امتحاناشو باز می کنه واسه همین احتمالا اگه نتونه برگزار کنه امتحانارو خوب باز نمی کنه که بعدش کنسل کنه
    راستی رییس دانشگاه ازاد عوض شده. شاید یه علت تغییر ازمون ایلتس توی ازاد و برگزار نکردنش همین باشه
    نمی دونم واقعا این وضعی که داریم واسه ایلتس به تحریما ربط داره یا نه
    البته اینا فقط حدسه

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran ، IELTS Sanjesh یا دانشگاه آزاد< نظ

سلام

تمامی پست هایی که خلاف مقررات فروم بودند(نامرتبط با تاپیک) به این تالار انتقال یافت :

http://www.applyabroad.org/forum/sho...-IELTS/page330

ممنونم از کمک هایی که به دیگران می کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

بچه ها به نظرتون بهترهامتحان ielts دانشگاه آزاد رو بدم یا تهران؟کدومش از لحاظ نمره دادن بهتره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط emilishe نمایش پست ها
    بچه ها به نظرتون بهترهامتحان ielts دانشگاه آزاد رو بدم یا تهران؟کدومش از لحاظ نمره دادن بهتره؟
    آزاد که دیگه امتحان نمی گیره، انتخاب شما بین تهران آیلتس و عصر دین و دانش هست. من خودم آزاد دادم قبلا ولی اگه الان بخوام بین این دو سنتر یکی رو انتخاب کنم من تهران آیلتس امتحان میدم. نظم و انضباطش بیشتر و حرف و حدیثش کمتره.
    در خصوص نمره اجازه بدین دو اصل کلی رو بگم:
    اول اینکه اونی که می گن فلان سنتر بالاتر میده فلان سنتر پایین تر فقط در خصوص رایتینگ و اسپیکینگ هست و فکر نمی کنم بیشتر از نیم نمره اختلاف تک اسکیل اصلا ممکن باشه
    دوم که به نظر من مهم تره! شما هر سنتری که بری باید توجه کنی اگزمینرهای یک سنتر همه مثل هم نیستن. مثلا توی سنتر آزاد اگزمینر اسپیکینگ من خوب بود و همون لحظه و همونجا که من داشتم امتحان می دادم اتاق کناریم دوستم با اگزمینری امتحان داشت که به حساب ما دانشجوها خوب نبود(هول می کرد آدمو، فضای مصاحبه انرژی منفی داشت و...) ما کلا باهم خونده بودیم و انصافا هم سطح بودیم ولی تو اسپیکینگ من شدم هفت اون شد شش و نیم البته اینم بگم تو رایتینگ تلافیش دراومد من شدم شش اون شد شش و نیم.

جان کلام من که اصلا به این حرفا که فلان سنتر بهتر میده فلان سنتر بدتر اعتقاد ندارم. ولی اگزمینر با اگزمینر در حد نیم نمره تفاوت داره.

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش

دوستانی که تهران آیلتس امتحان دادن کمی از جو امتحان و اسپیکینگ بگن تا اون دلهره و ذهنیت بدی که در مورد نمره بعضی اسکیل ها در این سنتر هست کم بشه
    خواهشا دریغ نکنید
    من بین این دوتا سنتر موندم...تو رو خدا کمک کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش

من دیروز تهران آیلتس اسپیکینگ دادم.
    من زبانم در حد متوسطه و دفعه قبل آزاد اسپیکینگ 6 شده بودم.
    راستش به نظرم همه چیزتهران آیلتس خوب بود .
    جو خوبی بود و اگزمینر من یه خانم نسبتا مسن نیتیو استرالیایی بود که کاملا خندان و با انرژی مثبت برخوردمی کرد
    و بسیار کمک کرد که استرس من کم بشه به طوری که من در پارت 3 کلی بهتر شده بودم و به قول معروف داشتم براش بلبل زبونی و شوخی می کردم .
    البته باید صبر کرد و نتیجه امتحان رو دید ولی من قبلا خیلی از این سنتر اخبار استرس آور شنیده بودم. حالا تا امتحان کتبی باید صبر کرد و دید اونجا شرایط برگزاری به چه صورتی است

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط aghabaner نمایش پست ها
    جو خوبی بود و اگزمینر من یه خانم نسبتا مسن نیتیو استرالیایی بود که کاملا خندان و با انرژی مثبت برخوردمی کرد
    و بسیار کمک کرد که استرس من کم بشه به طوری که من در پارت 3 کلی بهتر شده بودم و به قول معروف داشتم براش بلبل زبونی و شوخی می کردم .
    البته باید صبر کرد و نتیجه امتحان رو دید ولی من قبلا خیلی از این سنتر اخبار استرس آور شنیده بودم. حالا تا امتحان کتبی باید صبر کرد و دید اونجا شرایط برگزاری به چه صورتی است
    دوست عزیز لطفا در مورد شرایط برگذاری امتحان بعد از اینکه امتحان دادین هم نظر بدین
    امیدوارم هر نمره ای که دوست دارید بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط aghabaner نمایش پست ها
    من دیروز 10 امتحان داشتم که با تاخیر 10 20 دقیقه بر پزار شد و لی شرایط بسیار عالی بود
    مصاحبه کنندخ یه خانم جوانی بود که
    تقریبا تو تمام مصاحبه جدی بود و سوال می پرسید و به جز یک بار که لبخندشو دیدم محرک خاصی برای خود پیدا نکردم منم اصلا با اینکه سوال رو تا حالا با خودم تمرین نکرده بود و اولین بار بود که امتحان میدادم حرف زدم و نگذاشتم زیاد سوال ببپرسه و گفت وقت تمومه .....

در کل تا اینجا از 10 یا همون 9 خودمون 8 میدم

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید الان ما کدوم سنتر باید ثبت نام کنیم؟ازاد که سایتش کلا بالا نمیاد.تهران ایلتس که قسمت های ایجاد پروفایل و تاریخ امتحانات از سایتش برداشته شده فقط عصر دد مونده که چند تاریخ هنوز واسه رزرو داره تا اذر اما میگن شاید کنسل بشه چی کار کنیم؟منتظر تهران ایلتس باشم یا همین عصر دد ثبت نام کنم؟من باید حد اکثر تا اخر دی امتحان بدم واقعا سر در گم شدم لطفا راهنماییم کنید به نظرتون صبر کنم تا تههران ایلتس بازم جا باز کنه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haniieh نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید الان ما کدوم سنتر باید ثبت نام کنیم؟ازاد که سایتش کلا بالا نمیاد.تهران ایلتس که قسمت های ایجاد پروفایل و تاریخ امتحانات از سایتش برداشته شده فقط عصر دد مونده که چند تاریخ هنوز واسه رزرو داره تا اذر اما میگن شاید کنسل بشه چی کار کنیم؟منتظر تهران ایلتس باشم یا همین عصر دد ثبت نام کنم؟من باید حد اکثر تا اخر دی امتحان بدم واقعا سر در گم شدم لطفا راهنماییم کنید به نظرتون صبر کنم تا تههران ایلتس بازم جا باز کنه؟؟
    دوست عزیز من به تهران ابلتس ایمیل ردم و گفتم پروفایلم فعال نیست گفت باید 24 ساعت صبر کنی در ضمن اینکه تاریخ ها رو چند روز دیگه تازه فعال میکنن ...گفت هنوز زوده برای اینکه فعال کنن