نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بر اساس تجربه شخصی ( کیفیت امتحان، سطح نمره، پاسخگویی )

رأی دهندگان
342. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • IELTS Tehran

128 37.43%
  • IELTS Sanjesh-Chabahar

130 38.01%
  • دانشگاه آزاد

84 24.56%
صفحه 7 از 63 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 622

موضوع: کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehrah، IELTS Sanjesh،دانشگاه آزاد یا سنجش و دانش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh << نظرسنجی >>

این تاپیک یکم با سوالم مرتبط بود:
    من شنیدم که IELTS توی ایران نمرش کمتر از وقتی می شه که توی یک کشور دیگه امتحان بدیم!! درسته؟
    به نظرتون اگه کسی بتونه بره دوبی امتحان بده ایران امتحان بده یا دوبی؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran یا IELTS Sanjesh << نظرسنجی >>

نقل قول نوشته اصلی توسط mrezak نمایش پست ها
    این تاپیک یکم با سوالم مرتبط بود:
    من شنیدم که IELTS توی ایران نمرش کمتر از وقتی می شه که توی یک کشور دیگه امتحان بدیم!! درسته؟
    به نظرتون اگه کسی بتونه بره دوبی امتحان بده ایران امتحان بده یا دوبی؟
    ممنون

سلام
    نظر من کاملاً بر عکس شماست.
    در مورد کشورهای حوزه خلیج فارس اطلاعی ندارم اما مطمئنم (با اطلاعاتی که از دوستانم دارم ) اگر با همین معلومات در اروپا و امریکا امتحان بدید نمره کمتری کسب میکنید.
    .Great works are performed, not by strength, but by perseverance

دوستان موارد زیر را در مورد IELTS TEHRAN در نظر داشته باشید:

1- متاسفانه جدیدا از افراد ایرانی در مصاحبه استفاده میشود که الیته کاسه داغتر از اش هستند.
    2- نمی دانمم چرا اینفدر نمرات writing , speaking را پایین میدهند. یکی از دوستان که البنه از نوجوانی و بیش از پانزده سال در کانادا بوده و از مدرسین زبان در تهران نیز میباشد و اصولا تخصص ایشان در این دو زمینه هست. برای انکه بتواند راهنمایی عملی در زمینه امتحان در تهران به دانشجویان ارائه دهد - در امتحان شرکت کرده و در کمال ناباوری میگفت که به او در هر دو skill نمره 7 داده اند. حال انکه خود ممتحن speaking دارای کلی اشکال گرامری بو ده است. ( البته ایشان میگفت که به نمام دانشجویان اکیدا توصیه نموده در این مرکز امتحان ندهند.)
    به هر حال این پول سرشاری که در جیب این ها در ایران میرود بایستی انها را به رعایت اصول و نمره عادلانه مقید گرداند.

ظاهرا قرار است عده ای از شرکت کنندگان IELTS TEHRAN طی یک نامه به مرکز لندن اعتراض خود را اعلام نمابتد. یکی از دوستان میگفت مدارک مستدل مبنی بر تضییع حقش دارد و حتی تصمیمم دارد در هفته آینده در مقاله ای در یکی از روزنامه ها مطالبی مبنی بر اینکه این مرکز با کم نمره دادن میخواهد شرکت کننده مججدا وجه ثبت نام را بپردازد خواهد نوشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک باهنر کرمان

من تهران امتحان دادم هیچ مشکلی نداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط arash8671 نمایش پست ها
    من تهران امتحان دادم هیچ مشکلی نداشت
    نمراتتان که امد لطف بفرمایید ما هم بین سطح انتظارتان و نمره مطلع شویم.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

من IELTS Sanjesh (مشهد) امتحان دادم.

از ثبت نام گرفته تا تحویل کارنامه همه چیز خوب بود و من به هیچ مشکلی برنخوردم. همه شرایط خوب بود.
    من تجربه IELTS Tehran رو ندارم.

بنظر من، امتحان آیلتس از اون دسته امتحانات هست که شرایط برگزاری روی نمره تاثیر گذار هست (بعنوان مثال کیفیت صدای listening) فارغ از اینکه چقدر آماده هستیم واسه امتحان

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک باهنر کرمان

نقل قول نوشته اصلی توسط ayrfx نمایش پست ها
    نمراتتان که امد لطف بفرمایید ما هم بین سطح انتظارتان و نمره مطلع شویم.
    listening:8
    reading:5.5
    writing:7
    speaking:6
    overall:6.5
    دقیقا همون که فکر می کردم

Junior Member

من آیلتس سنجش رو خبر ندارم، اما یکبار کارم به آیلتس تهران افتاد. برداشت من از این موسسه اینست که سعی داره تمامی روال ها و مقررات رو بدقت اجرا کنه. شاید این از نظر ما ایرانیا به سخت گیری بی مورد تعبیر بشه. اما در مورد تصحیح رایتینگ و ارزیابی اسپیکینگ بنظرم سخت گیری های اضافی داشتند (باتوجه به اینکه ممتحن ها هم ایرانی هستند) بعضی از قوانینشون هم بنظرم یکم ناعادلانست. مثلاً شما رو مجبور میکنه که بابت هر ریپورت کلی پول پست بدین (احتمالاً بسته ها رو میفرستند به جاهایی که با تخفیف ارسال میکنند مثل TNT و مابه التفاوت تخفیف رو خودشون نوش جان میکنند!) و نمیذاره که مدارک خودتون رو هم کنار اون بسته تو یک پاکت به دانشگاه بفرستید. کاری که براشون اصلاً زحمت بیشتری نداره.
    خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

ضمن عرض تبریک. شاید قابل تامل باشد که w=7 , l=8 نباید s=6 باشد . اصولا speaking از writing بیشتر یا مساوی است. ( به نمرات افراد نگاه فرمایید.) .
    بهر حال تیریک عرض میکنم.