صفحه 12 از 100 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

Question تجصیل در هندوستان

راستی اگه دانشگاهی باشه که با دانشگاه های اروپا یا امریکا قرارداد مشارکت داشته باشه عاله. مثلا بشه 1 یا 2 ترم رو در اروپا یا امریکا گذروند

Question بهترین دانشگاه ها برای ارشد

درود بر همگی.
    ترم بعد درسم در کارشناسی ناپیوسته ی مدیریت فرهنگی (انیمیشن - مدیریت فرهنگی) تموم میشه و می خوام برای ادامه ی تحصیل به هند برم. البته فکر کردم پذیرش زبان بگیرم و اسفند به هند برم تا فروردین که آغاز پذیرش هست در مورد رشته و شهری که می خوام انتخاب کنم، فکر کنم.
    دوست دارم در رشته ای مثل روزنامه نگاری / کارگردانی / تبلیغات یا رشته ای مرتبط با این رشته ها که موقعیت خوبی داره ، رشته ای که بازار کار خوبی هم داشته باشه و موقعیت خوبی در دانشگاه هاداشته باشه بخونم. و برام مهمه که در دانشگاه معتبری تحصیل کنم چون برای مقطع دکترا بتونم از دانشگاه خوبی در اروپا یا امریکا پذیرش بگیرم.
    معدلم حدود 19 هست و دانشگاه علمی کاربردی در تهران درس می خونم.
    ممنون میشم کسانی که بیشتر درباره ی هند می دونن کمکم کنن.
    و اگر ممکنه درباره تفاوت بمبئی و پونا بگین:-\ ( در باره ی این دو شهر و دو دانشگاه)
    سپاس

Arrow بهترین دانشگاه ها برای ارشد

راستی اگه دانشگاهی باشه که با دانشگاه های اروپا یا امریکا قرارداد مشارکت داشته باشه عاله. مثلا بشه 1 یا 2 ترم رو در اروپا یا امریکا گذروند

پیش فرض پاسخ : تجصیل در هندوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط aab.aatash نمایش پست ها
    درود بر همگی.
    ترم بعد درسم در کارشناسی ناپیوسته ی مدیریت فرهنگی (انیمیشن - مدیریت فرهنگی) تموم میشه و می خوام برای ادامه ی تحصیل به هند برم. البته فکر کردم پذیرش زبان بگیرم و اسفند به هند برم تا فروردین که آغاز پذیرش هست در مورد رشته و شهری که می خوام انتخاب کنم، فکر کنم.
    دوست دارم در رشته ای مثل روزنامه نگاری / کارگردانی / تبلیغات یا رشته ای مرتبط با این رشته ها که موقعیت خوبی داره ، رشته ای که بازار کار خوبی هم داشته باشه و موقعیت خوبی در دانشگاه هاداشته باشه بخونم. و برام مهمه که در دانشگاه معتبری تحصیل کنم چون برای مقطع دکترا بتونم از دانشگاه خوبی در اروپا یا امریکا پذیرش بگیرم.
    معدلم حدود 19 هست و دانشگاه علمی کاربردی در تهران درس می خونم.
    ممنون میشم کسانی که بیشتر درباره ی هند می دونن کمکم کنن.
    و اگر ممکنه درباره تفاوت بمبئی و پونا بگین ( در باره ی این دو شهر و دو دانشگاه)
    سپاس
    سلام.
    امیدوارم چند پست آخر من رو خونده باشید.
    اگر تا الان نخوندید حتما بخونید.

در رابطه با پونا هم این رو بگم که پونا مثل یه روستای کثیف میمونه.بمبئی بهتر از پونا هست.هم بزرگتر ار پونا هست و فکر کنم یه خورده از پونا تمیز تر باشه(اما به هر حال بازم کثیف هست)
    موفق باشید.

سلام.
    همچین دانشگاهی در هند پیدا نمی کنید.یادمه چندتا از دانشگاه های مالزی یه همچین برنامه ای داشتند.البته اونا با چندتا دانشگاه استرالیایی و انگلیسی همکاری داشتند نه امریکایی !!!

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه ها برای ارشد

کاشکی یکم به خودتون وقت می دادید و حداقل به پستی که قبلا در اون همین سوال رو پرسیده بودید سر می زدید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...?t=2538&page=9

نقل قول نوشته اصلی توسط ahura 5758 نمایش پست ها
    سلام..من هم مثل شما با درس خوندن مشکلی ندارم..میخوام بدونم تا کجا پیش رفتی...من واسم تمیزی شهر مهمه گرچه نباید زیاد سخت گرفت..بنگلور و حیدر اباد شهرهایی هستند که میشه توش خوب زندگی کرد...شما کجا رو انتخاب کردی؟؟؟
    در رابطه با کثیفی شهر لطفا پست های من رو در این تاپیک مطالعه کنید :

http://www.applyabroad.org/forum/sho...?t=2538&page=8

Hamid1361k
    Guest

سلام
    من لیسانس کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان دارم با معدل 13.62
    فوق لیسانس از دانشگاه آزاد قزوین با معدل حدود 17.1 (هنوز فارغ التحصیل نشدم، تا فروردین 89 تمومه)
    یه دونه مقاله داخلی هم دارم (کنفرانس)
    میوخوام برای دکترا برم هند و با تحقیقاتی که کردم بنظرم پونا برام بهترین گزینه است. حالا سوالم اینه که دکتری این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم هست یا نه ؟ راسیتی درسته که که میکن تحصیل توی این دانشگاه رایگانه ؟ (مثلاً تحقیق کردم ) و کلاً اگه بقیه دوستان نظری دارن ممنون میشم راهنمایی کنید

simapeyman
    Guest

پیش فرض یذیرش رشته های علوم انسانی از هند

سلام
    با کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی در کدامیک از دانشگاههای هند می توان ادامه تحصیل داد؟ آیامی توان در رشته های زبان شناسی. روزنامه نگاری. ادبیات تطبیقی. شرق شناسی. تاریخ هنر. جامعه شناسی و سایر رشته های علوم انسانی ادامه تحصیل داد؟

Junior Member

با سلام
    نضر شما در مورد شهر حیدر اباد چیست
    من میخواهم با خانواده برای دوره دکترا به اونجا برم کسی اطلاعات بیشتری دارد ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)