صفحه 17 از 100 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

Junior Member xdimox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Eng

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه ها برای ارشد

سلام به همگی
    درخواست راهنمائی دارم، لیسانس مکانیک هستم ؛ می خوام ارشد مکانیک بخونم
    کدوم دانشگاه رو پیشنهاد می کنین و شرایط کار اونجا چطوره؟می شه در زمان دانشجوئی کار کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, Concordia

نقل قول نوشته اصلی توسط xdimox نمایش پست ها
    سلام به همگی
    درخواست راهنمائی دارم، لیسانس مکانیک هستم ؛ می خوام ارشد مکانیک بخونم
    کدوم دانشگاه رو پیشنهاد می کنین و شرایط کار اونجا چطوره؟می شه در زمان دانشجوئی کار کرد؟
    با ویزای دانشجویی نمیشه کار کرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجصیل در هندوستان

با سلام و احترام
    من امیر هستم و تقریبا پنج سالی هست که در هندوستان ساکن هستم و شهر پونا اگه بتوانم کمکی برای دوستان باشم باعث افتخار هست

نکته دوم مشگل تمدید ویزای دانشجویان دوره های زبان حل شد و دوستان الان بدون نیاز به برگشت به ایران هینجا دارن ویزاهاشون را تمیدید و خیلی ها دارن دورهایشون را عوض میکنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shoami نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    من امیر هستم و تقریبا پنج سالی هست که در هندوستان ساکن هستم و شهر پونا اگه بتوانم کمکی برای دوستان باشم باعث افتخار هست

نکته دوم مشگل تمدید ویزای دانشجویان دوره های زبان حل شد و دوستان الان بدون نیاز به برگشت به ایران هینجا دارن ویزاهاشون را تمیدید و خیلی ها دارن دورهایشون را عوض میکنند
    امیر جان
    خبرهای ضد و نقیض و بعضا نا آگا هانه ای را از هند می شنویم. بعضی ها بسیار تعریف می کنند به خصوص دانشجویان دکترا در دانشگاه های خوب هند (حتی از جهاتی بهتر نسبت به دیگر کشور ها) ولی بعضی ها مدام از کثیفی و مردمش می گو یند به خصوص بچه های کلاس های پایین تر. با توجه به تجربه ات هند و تحصیل در آن را برای دکترا و به همراه خانواده با تمکن مالی متوسط خوب چگونه می بینی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته ی عمران در هند ؟

in bachelor in india you can find evey university is btter than Iran.but regarding to cost of life and tuition fee of university is better that you study in iran and for master move to india

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام.برای گرفتن مدرک ارشد کلا چقدر پول نیازه؟رشتم الکترونیکه.هزینه دانشگاه و زندگی

Junior Member saeed.tr آواتار ها

دوست عزیز دونستن این مطلب که خیلی سخت نیست! کافیه به یکی دو تا از رنکینگهای معتبر بین المللی نگاهی بندازید!همه مطالب میاد دستتون! البته تا جایی که من نگاه کردم توی رشته های فنی غیر از دانشگاهای IIT بقیه اوضاع خوبی ندارن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal_nhy نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من در رابطه با دانشگاه عثمانی شنیدم که جز دانشگاهای ممتاز هست حالا باز اینج میگن نیست
    برام جالبه که در مورد سطح علمی دانشگاه اینقدر نظرات متفاوته!!!!!!اصلا منطقی نیست یا خوب یا نیست
    آخه رتبه دانشگاه یا سطح علمیش که دیگه خرج و مخارج نیست که شخصی باشه وبرای هر فردی با فرد دیگه متفاوت باشه
    لطفا کسایی که میدونن و اطلاع درستی دارن بدون هر جهت گیری فقط به این سوال جواب جواب بدن نه اینکه هند کثیفه مردمش اینجورین....................
    دانشگاه حیدر آباد و عثمانی جزو دانشگاهای ممتاز هستن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام. ببخشید نمیدونم که سوالام رو می‌تونم اینجا مطرح کنم یا باید جای دیگه بپرسم.

من لیسانس مکانیک دارم از دانشگاه سراسری با معدل ۱۳/۰۵ . و دوستم لیسانس مترجمی زبان از دانشگاه آزاد (تهران نه) با معدل ۱۶. ما چون با هم خیلی‌ دوستیم می‌خواهیم که با هم بیایم هند که هم غم غربت نداشته باشیم و هم اینکه بتونیم تو یه کشور غریب یه دوستی‌ داشته باشیم و هم اینکه یه مدرک ارشد هم گرفته باشیم. من می‌خوام که MBA-finance بخونم و دوستم هم ادبیات انگلیسی‌. می‌خوام بدونم که کدوم شهر و کدوم دانشگاه رو پیشنهاد می‌کنین؟ که هر دو تا رشته‌ رو داشته باشه. و سطح‌های دانشگاه هم بد نباشه (واسه ارشد).البته به غیر از پونا.

دوستم که رشته‌ اش زبانه و مدرک زبان نمیخواد و خودم هم امتحان IELTS میدم و تا سال دیگه یه نمره ۶ آیلتس خواهم داشت. البته میدونم که خیلی‌ از دانشگاه‌ها اونجا مدرک زبان نمیخوان و من واسه این می‌خوام مدرک بگیرم که بتونه به پروسه پذیرش کمک کنه ( واسه جبران معدل) و هم اینکه باید زبان بدونیم که بتونیم اونجا درس بخونیم.

و یه سوال دیگه اینکه اگه ما هر کدوم ماهی‌ ۵۰۰تومن بیاریم کافیه؟ یعنی‌ دو تایی با هم ۱ میلیون تومن. ( با هم خونه میگیریم). چه سطحی از زندگی‌ میتونیم داشته باشیم. زیاد هم اهل عشق و حال و ول خرجی نیستیم.

ببخشید که سوالام خیلی‌ طولانی‌ شد. دوستان لطف کنن و ما رو راهنمایی کنن.

با تشکر ( علی‌ و مجید)

نقل قول نوشته اصلی توسط maxsoulfly نمایش پست ها
    سلام. ببخشید نمیدونم که سوالام رو می‌تونم اینجا مطرح کنم یا باید جای دیگه بپرسم.

من لیسانس مکانیک دارم از دانشگاه سراسری با معدل ۱۳/۰۵ . و دوستم لیسانس مترجمی زبان از دانشگاه آزاد (تهران نه) با معدل ۱۶. ما چون با هم خیلی‌ دوستیم می‌خواهیم که با هم بیایم هند که هم غم غربت نداشته باشیم و هم اینکه بتونیم تو یه کشور غریب یه دوستی‌ داشته باشیم و هم اینکه یه مدرک ارشد هم گرفته باشیم. من می‌خوام که MBA-finance بخونم و دوستم هم ادبیات انگلیسی‌. می‌خوام بدونم که کدوم شهر و کدوم دانشگاه رو پیشنهاد می‌کنین؟ که هر دو تا رشته‌ رو داشته باشه. و سطح‌های دانشگاه هم بد نباشه (واسه ارشد).البته به غیر از پونا.

دوستم که رشته‌ اش زبانه و مدرک زبان نمیخواد و خودم هم امتحان IELTS میدم و تا سال دیگه یه نمره ۶ آیلتس خواهم داشت. البته میدونم که خیلی‌ از دانشگاه‌ها اونجا مدرک زبان نمیخوان و من واسه این می‌خوام مدرک بگیرم که بتونه به پروسه پذیرش کمک کنه ( واسه جبران معدل) و هم اینکه باید زبان بدونیم که بتونیم اونجا درس بخونیم.

و یه سوال دیگه اینکه اگه ما هر کدوم ماهی‌ ۵۰۰تومن بیاریم کافیه؟ یعنی‌ دو تایی با هم ۱ میلیون تومن. ( با هم خونه میگیریم). چه سطحی از زندگی‌ میتونیم داشته باشیم. زیاد هم اهل عشق و حال و ول خرجی نیستیم.

ببخشید که سوالام خیلی‌ طولانی‌ شد. دوستان لطف کنن و ما رو راهنمایی کنن.

با تشکر ( علی‌ و مجید)

من هم قصد دارم همون رشته ای رو که مد نظر شماست تو هند ادامه بدم و خیلی اطلاعات بدست اوردم از جاهای مختلف اما خیلی طولانیه.این مبلغی هم که گفتین تقریبا کافیه ولی بازم به شهر بستگی داره.مثلا دهلی هزینه هاش بالاتر از جاهای دیگست.

سلام مریم خانم
    ممنون میشم که اطلاعاتتون رو با ما در میون بذارین. یکی‌ از دوستام این ترم ( ۲-۳ روز دیگه) داره میره حیدر آباد واسه فوق مکانیک. راجع به اون جا می‌تونم اطلاعات بگیرم. پدرش هم میسور دکترا گرفته و خودش تابستونا میرفت اونجا. راجع به اونجا هم می‌تونم اطلاعات بگیرم. من چند تا سوال راجع به رشته دارم اگه بتونین کمک کنین ممنون میشم. در صورتی‌ که تمایل داشتین اطلاع بدین.

مرسی‌

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)