صفحه 45 از 100 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سطح دانشگاه های هند نسبت به ایران

برای رشته mba در مقطع ارشد هند خوبه یا نه ؟

Banned

پیش فرض پاسخ : تجصیل در هندوستان

برای اطمینان کامل میتونید با اداره کل ارزشیابی مدارک خارج از کشور وزارت بهداشت در تماس باشید. اما برای ارزشیابی مطمئنا دکترا ارزشیابی میشه و نسبت به بلوک شرق راحتتر تایید میشه حداقل اینکه دوره تکمیلی و هزینه اضافی رو نداره.
    ویرایش توسط arash-iran : December 30th, 2011 در ساعت 01:39 AM

پیش فرض پاسخ : سطح دانشگاه های هند نسبت به ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط rezalord نمایش پست ها
    سلام.

بچه ها من تصمیم به ادامه تحصیل تو هند دارم و یکی از دلایل اصلی انتخاب هند هزینه های پایین شهریه و زندگی
    اون هست و با توجه به مشکلاتی که ممکن هست در ابتدا برای من و هر تازه کاری پیش بیاد سخت گیری زیادی میکنم .
    مثلا برای من سخت هست که به موسسات اعزام دانشجو و آدمای حقیقی برای پذیرش دانشگاه ها اعتماد کنم.
    من سعی میکنم تا بتونم بااطلاعات زیادی تصمیم به انتخاب شهر و دانشگاه تو هند بکنم تا انتخاب درستی داشته باشم.
    از همین رو :
    بچه هایی که تصمیم به ادامه تحصیل و رفتن به هند رو دارند اگه دوست داشته باشند میتونیم با هم آشنا بشیم و
    از اینجا (ایران) به صورت دو یا چندنفره تمام مراحل رو با هم اقدام کنیم
    تا بتونیم با کمک هم سختی های اول اقامت تو هند را کم کنیم ( میتونیم هزینه ها ی پذیرش رو کم کنیم و میتونیم خطرات احتمالی
    اعتماد به موسسات و افراد ناشناس برای گرفتن پذیرش رو کم کنیم و میتونیم هزینه های
    زندگی رو مثلا مسکن رو کاهش بدیم و کلا با در کنار هم بودن مشکلات اولیه هماهنگ شدن با محیط رو کم کنیم)
    میتونیم هر کدام از ما با تجربه و اطلاعاتی که داریم به این گروه کمک کنیم و تجربیاتمون رو در اختیار یکدیگر بذاریم.
    بچه هایی که دوست داشته باشند میتونن همینجا پیام بذارن یا پیغام خصوصی بدن تا از طریق ایمیل و چت با هم آشنا بشیم.
    مرسی.
    سلام دوست عزیز.من هم دوست دارم راجع به هندوستان بیشتر اطلاع کسب کنم.مخصوصا در رشته بیوشیمی

Junior Member sama آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در هندوستان

درود بر دوستان
    میخواستم برای رشته ی معماری از مقطع کارشناسی اقدام کنم , ولی اطلاعات زیادی از دانشگاه های خوب هند برای این رشته پیدا نکردم. دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند ممکنه بنده رو راهنمایی کنن؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام
    میخوام واسه حقوق اقدام کنم
    هزینه ها نسبت به ایران؟
    کدوم دانشگاه بهتره؟
    سوال 1 دوسته!
    فقط خود دانشگاه دهلی پذیرش بگیر و اصلا جاهای دیگه پول و وقت نگذار البته نا گفته منمونه که دانشگاه دهلی از نظر امکانات و سطح علمی بسیار هم خوبه اما خب این خوبی نسبت به پونا هست نه نسبت به دانشگاه آکسفورد. برای حقوق هم سطح بالا و خوبی داره البته از دانشگاه های آبکی ایران قطعا بهتره(آزاد ها. پیام نور ها. و... روزانه و شبانه های مراکز استانها غیر از تهران .بهشتی و فردوسی و اصفهان و شیراز و نهایتا یکی دوتا دیگه وگرنه بقیه دانشگاه های خودمون چیزی فراتر از افتضاح هستند)
    هزینه هم سالانه حد بالاش بیشتر از 4000 دلار نیست
    زندگی ماهیانه حدودا 500 تا 600 متوسط در دهلی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsaeed نمایش پست ها
    به نظر من دانشگاه آندرا andhra میتونه براتون گزینه خوبی باشه.بعدش دانشگاه عثمانی
    به عقده بنده ضمن احترام به این نظر دوستمون دور و بر حیدر آباد اصلا نرید بهتره خود دانشگاه بمبئی در شیمی بسیار قوی هست و دانشگاه جامایا همدرد هم در دهلی در شیمی فوق العاده هست و یک کارخانه هم وابسته به خودش همون نزدیکی ها هست که امکان فعالیت پژوهشی رو فراهم میکنه برای دانشجو.
    بنگلور .پونا.حیدرآباد.میسور و ... اصلا فکر هم نکنید گول این آکسفورد شرق و هاروارد شرق و از این طور مسایل رو هم نخورید ضمن اینکه هزینه از اون چیزی که موسسات به شما میگند 100 دلار برای زندگی و اجاره بالاتر در میاد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    میخواستم برای رشته ی معماری از مقطع کارشناسی اقدام کنم , ولی اطلاعات زیادی از دانشگاه های خوب هند برای این رشته پیدا نکردم. دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند ممکنه بنده رو راهنمایی کنن؟
    سلام برای معماری چرا نمیرید اتریش؟! هم تحصیل تقریبا رایگانه هم مهد معماری هست و بهترین دانشگاه ها و کالج ها رو داره هزینه اش هم تقریبا برابر همون هند در میاد.دانشگاه وین فوق العاده هست در این زمینه.اما اگر هند میخواید اقدام کنید یکی دانشگاه بمبئی در این زمینه قوی هست اما آب و هوای شرجی بدی داره اگر بتونید تحمل کنید.

Banned

به همه دوستان که برای رشته های مهندسی میخام برن بگم که بهتره کمی فکر کنن چون گزینه های بهتری هم هست.
    واقعا حیف وقت و پول رو بزارین برای ....
    یک سر به چین بزنید تا خودتون تصمیم بگیرین ( با دانشگاه های رکینگ 2 رقمی در مهندسی)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    به همه دوستان که برای رشته های مهندسی میخام برن بگم که بهتره کمی فکر کنن چون گزینه های بهتری هم هست.
    واقعا حیف وقت و پول رو بزارین برای ....
    یک سر به چین بزنید تا خودتون تصمیم بگیرین ( با دانشگاه های رکینگ 2 رقمی در مهندسی)
    قطعا گزینه های بهتری هست اما خب وضعیت زبان و قوبلی در آزمون سراسری برای جاهایی مثل آلمان و ... شرایط رو برای دوره های مذکور کمی سخت میکنه.
    اما در کل من هم موافقم و برای هند صرفا برای دوره های پزشکی .داروسازی و دندانپزشکی اقدام کنند بهتره البته با فاکتور گرفتن از رشته های حوزه آی تی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجصیل در هندوستان

سلام دوستان عزیز

سایت بعضی از دانشگاههای هند را که خواندم، دیدم بعضی از دانشگاهها امتحان ورودی دارند
    من سوالی داشتم در مورد تست های ICET و Entrace test (GCET) test . لطفا اگر در مورد این تستها هر گونه اطلاعاتی دارید بهم بگید ممنون میشم. چه نوع امتحانی هستند؟ موارد امتحان هر کدام چه هست؟ سطح امتحان چقدر هست؟

ممنون و پیشایش تشکر میکنم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)