صفحه 47 از 100 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دیپلم معماری

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در هندوستان

شهریه های هند برای دوره کارشناسی واسه رشته هایی مثل کامپیوتر و IT چقدره ؟حدودا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجصیل در هندوستان

ممنون از راهنمایی دوستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه ها برای ارشد

سلام دوستان کسی در مورد رشته بیوانفورماتیک اطلاعی نداره؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه ها برای ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط su_30mk نمایش پست ها
    با سلام
    معدل کارشناسی نرم افزار 16 و قصد دارم برای علوم کاپیوتر بخوانم اما نمیدانم کدام دانشگاه اقدام کنم.
    ایلتس 5.5 دارم اگر میشه در باره هزینه دانشگاه و چند ساله بودن مدت تحصیل راهنماییم کنید.

دوست عزیز بسیاری از دانشگاههای دنیا مینیمم نمره ایلتس 6 رو نیاز دارند اما دانشگاههای نروژ و اسپانیا با این نمره ایلتس و معدل شما شانس دارید فعلاً که هزینه تحصیلی در نروژ رایگانه و در اسپانیا سالی 2500 تا 3000 یورو هست اما هزینه زندگی در نروژ خیلی بالاست ماهی 1 میلیون به بالا. اما شما با تقویت نمره زبانت میتونی به جاهای بیشتری فکر کنی.
    برقرار باشید

Banned

دوستان یک نکته رو فراموش نکنند .
    عمدتا دانشجویان ایرانی که برای تحصیل هندوستان رو انتخاب میکنند یک مسئله مهم که زبان! هست رو فراموش میکنند و صرفا با تکیه بر دانستن حداقلی از سطح زبان فکر میکنند میتونند در سطوح تخصصی به زبان انگلیسی تحصیل کنند در حالی که وقتی وارد دوره مشند نمیتونند به خوبی مطالب رو بفهمند و عمدتا صدای استاد رو رو موبایل یا هر وسیله دیگه ای میگیرند و بعد میشینند تا نصفه های شب ترجمه میکنند بعدش تازه اون ترجمه رو میخونند!
    اما اگر از بین دوره های مختلف زبان که در هند هست یکی رو انتخاب کنند و با حظور در محیط سطح خودشون رو بالا ببرند دیگه این مشکلات براشون کمتر میشه. کسانی که قصد قطعی هند رو دارند میتونند از الان که دوره های کوتاه مدت زبان پذیرش هاشون باز شده برای این کار اقدام کنند ضمنا موسسات گولتون نزنند هزینه ها بسیار کم و نهایتا 500 دلار بیشتر نیست البته عمده اونها حول 250 دلار هست اما بعضی جاها یخورده بالا تر میگیرند.

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در هندوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar_13 نمایش پست ها
    اتریش واسه ویزا 10000 یورو bank statement میخواد
    خب مشکلی نداره میتونید بعد از گرفتن پذیرش پول رو بردارید . نیازی نیست که دائما پول توی حساب باشه.

Banned

یک نکته دیگه که لازم میدونم اشاره کنم اینه که
    یک دانشگاه جواهر لعل نهرو در حیدر آباد داریم و یک جواهر لعل نهرو در دهلی نو که هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند و اساسا اون که در حیدر آباد هست بسیار سطح ضعیف و پایینی داره اما موسسات اعزام دانشجوی بخت برگشته رو با اسم جواهر لعل نهرو به جواهر لعل نهرو میفرستند و رنکینگ نشونش میدند و ... اما غافل از اینکه " این کجا و آن کجا".آدرس جواهر لعل نهرو اصلی در دهلی نو "http://www.jnu.ac.in/"

میشه خواهشا جواب سوال پست قبلی منو بدین؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood68 نمایش پست ها
    یه توضیح در مورد دانشگاههای jntu و پونا و بنگلور میشه بدین ؟! ک چه جور دانشگاهی هستن و اینکه کسی هست اینجا ها درس بخونه یا اقدام کرده باشه برای پذیرش اگه آره بهم پ خ بده !
    در باره دانشگاه جواهر که شما گفتید این همون دانشگاه حیدر آباد هست و دانشکده فنی هست و هیچ ارتباطی با این اصلیه که در دهلی نو هست نداره. شرایط پذیرش راحتی هم داره اگر معدلتون بد نباشه میتونید پذیرش بگیرید اما مسئله ای که اذیت میکنه نوسان یک دفعه ای قیمتهای شهریه ها در این دانشگاه هستش که دانشجوها رو اذیت میکنه.جدیدا هم با ایرانی ها بد شدند.کیفیت چندان جالبی هم نداره تقریبا شبیه همین شبه دانشگاه آزاد هایی که در ایران وجود داره.
    اما پونا و بنگلور رو از رفتن شما و هر کدوم از دوستان شدیدا منع میکنم هم از نظر بهداشتی و امکانات مشکل دارند و هم از نظر امکانات که در پستهای قبل به تفصیل در باره شون توضیح دادم. در ضمن این شهر ها از نظر تعداد ایرانی در حال انفجار هستند.

ممنون سروش جان واسه جواب اما میشه خودت جواب این سوالم رو هم بدی
    با شرایط من کدوم دانشگاه هند امکان پذیرش دارم
    کاردانی از دانشگاه آزاد مشهد با معدل 15.38
    لیسانس رشته کامپیوتر از دانشگاه مطهر مشهد با معدل 14.80
    آیلتس 5.5
    و موجودی پولی 25 میلیون الی 30
    مقاله چیزی ندارم اما 1پروژه و یه کار تحقیقاتی دارم که هیچ جا ثبت نکردمش
    میخوام رشته کامپیوتر یا ای تی بخونم واس ارشد

ضمننا من واسه نمره آیلتسم ک پایینه میخوام 2باره امتحان بدم و میدونم ک باید 6 یا 6.5 رو بگیرم
    آیا با این شرایط شانسی دارم اگه اره کدوم دانشگاه ها میشه اسم ببرید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)