صفحه 48 از 100 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

Banned

پیش فرض پاسخ : تجصیل در هندوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood68 نمایش پست ها
    ممنون سروش جان واسه جواب اما میشه خودت جواب این سوالم رو هم بدی
    با شرایط من کدوم دانشگاه هند امکان پذیرش دارم
    کاردانی از دانشگاه آزاد مشهد با معدل 15.38
    لیسانس رشته کامپیوتر از دانشگاه مطهر مشهد با معدل 14.80
    آیلتس 5.5
    و موجودی پولی 25 میلیون الی 30
    مقاله چیزی ندارم اما 1پروژه و یه کار تحقیقاتی دارم که هیچ جا ثبت نکردمش
    میخوام رشته کامپیوتر یا ای تی بخونم واس ارشد

ضمننا من واسه نمره آیلتسم ک پایینه میخوام 2باره امتحان بدم و میدونم ک باید 6 یا 6.5 رو بگیرم
    آیا با این شرایط شانسی دارم اگه اره کدوم دانشگاه ها میشه اسم ببرید؟
    اگر معدلتون بالاتر و شرایططون بهتر میبود مثلا از دانشگاه بهتری مدرک میداشتید میتونستید از دانشگاه های IIT یا خود دهلی یونیورسیتی یا حتی مومبای یونیورسیتی پذیرش بگیرید که عملا با این وضعیت منتفی هست در اون صورت آیلتس هم میخواستند اون دانشگاه ها که باز هم باید بالاتر میبود. اما با این وضعیت از دانشگاه های معمولی میتونید پذیرش بگیرید که نیازی هم به مدرک زبان ندارند. همون حیدر آباد میتونید یا شاید جامایا ملی در دهلی که احتمالش ضعیفه.
    برای هزینه هم اینطور محاسبه کنید که شهریه سالی 6000 دلار با کمی بالا و پایین
    خورد خوراک و اجاره در دهلی حدودا 500 تا 600 در بقیه شهره 300 تا 400 دلار.

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    اگر معدلتون بالاتر و شرایططون بهتر میبود مثلا از دانشگاه بهتری مدرک میداشتید میتونستید از دانشگاه های IIT یا خود دهلی یونیورسیتی یا حتی مومبای یونیورسیتی پذیرش بگیرید که عملا با این وضعیت منتفی هست در اون صورت آیلتس هم میخواستند اون دانشگاه ها که باز هم باید بالاتر میبود. اما با این وضعیت از دانشگاه های معمولی میتونید پذیرش بگیرید که نیازی هم به مدرک زبان ندارند. همون حیدر آباد میتونید یا شاید جامایا ملی در دهلی که احتمالش ضعیفه.
    برای هزینه هم اینطور محاسبه کنید که شهریه سالی 6000 دلار با کمی بالا و پایین
    خورد خوراک و اجاره در دهلی حدودا 500 تا 600 در بقیه شهره 300 تا 400 دلار.
    میشه اسم ببرید و در صودت ممکن لینک دانشگاه رو برام بزارید ؟ آیا این دانشگاه ها از دانشگاه های مالزی بهترن؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood68 نمایش پست ها
    میشه اسم ببرید و در صودت ممکن لینک دانشگاه رو برام بزارید ؟ آیا این دانشگاه ها از دانشگاه های مالزی بهترن؟
    در اینتر نت اسامی دانشگاه هایی مثل عثمانی و بقیه اسامی که در سایت وزارت هست سرچ کنید لینک هستش.
    در زمینه آی تی هند قوی تره اما همون توضیح بالا مد نظر باشه و فکر کنم برای شما مالزی بهتر باشه.

Junior Member

سلام دوستان. من میخوام برای ارشد بیوانفورماتیک پذیرش بگیرم. شنیدم دانشگاه های پونا و حیدرآباد خوبن. کسی اطلاعاتی در مورد این رشته نداره؟

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    bachelor of commerce / pune university

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در هندوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar_13 نمایش پست ها
    شهریه های هند برای دوره کارشناسی واسه رشته هایی مثل کامپیوتر و IT چقدره ؟حدودا
    بستگی به نوع کالج و دانشگاهی که انتخاب می کنید داره.
    مثلا شعبه دانشگاه mit سالی 6000 دالار شهریه باید پرداخت کنید.
    .یا دانشگاه بهاراتی هم 5500 تا 7000 دلار....

کالج های فرگوسن - وادیا - bmcc سالی 12000 تا 15000 روپیه....

*البته این قیمت ها مربوز به 2 سال پیش است که بنده در آنجا بودم.... قیمت های حال حاضر را نمی دانم...

موفق باشید
    در نبرد بین شیر و آهو، بسیاری از آهو ها برنده میشوند.
    چون شیر برای غذا میدود و آهو برای زندگی.
    پس: هدف مهم تر از نیاز است!

Junior Member

سلام بچه ها.چند تا سوال از کسانی که اونجا هستند.
    1.ایا هند امنیت داره؟
    2. بهترین دانشگاه های علوم انسانیش کدوم ها هستن؟
    3. ایا برای مستر فول فاند میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master of statistics payam noor unuiversity of Tehran

سلام من هند نیستم ولی در اون مورد اطلاعاتم بد نیست به نظر من دلهی - مومبای برا یتحصیل شما عالی هستند .دوما که هندیا خودشون از گشنگی دارن میمیرن فاندشون کجا بود اونم برای علوم لنسانی اونم تازه فول فاند بعضی مراکزشون برای علوم پایه و فنی فاند می دن مثل ای اس ای و ای ای اس سی که اونم معمولا گرفتنش دقیقا به اندازه ی پذیرش از امریکا سخته .البته یه نکته شما مثلا اگر از مومبای پذیرش بگیری خرجت پایینه چون خوابگاههاب بین امللی خوبی داره و شهریه هم پایینه فک کنم با 12000 دلار میتونی تموم کنی . سوما این یادتون نره که با پذیرش از دانشگاههای خوب هند میتونی برای دکترا ی جاهای بهتر اقدام کنی من خودم میشناسن که مسترشو از مومبای پرفت برای دکتری رفت هاروارد. موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط bloodwen نمایش پست ها
    سلام بچه ها.چند تا سوال از کسانی که اونجا هستند.
    1.ایا هند امنیت داره؟
    2. بهترین دانشگاه های علوم انسانیش کدوم ها هستن؟
    3. ایا برای مستر فول فاند میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : درباره هندوستان

من موافقم ای ای دی منه sefidtarinsiah
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezalord نمایش پست ها
    سلام.

بچه ها من تصمیم به ادامه تحصیل تو هند دارم و یکی از دلایل اصلی انتخاب هند هزینه های پایین شهریه و زندگی
    اون هست و با توجه به مشکلاتی که ممکن هست در ابتدا برای من و هر تازه کاری پیش بیاد سخت گیری زیادی میکنم .
    مثلا برای من سخت هست که به موسسات اعزام دانشجو و آدمای حقیقی برای پذیرش دانشگاه ها اعتماد کنم.
    من سعی میکنم تا بتونم بااطلاعات زیادی تصمیم به انتخاب شهر و دانشگاه تو هند بکنم تا انتخاب درستی داشته باشم.
    از همین رو :
    بچه هایی که تصمیم به ادامه تحصیل در هند و رفتن به هند رو دارند اگه دوست داشته باشند میتونیم با هم آشنا بشیم و
    از اینجا (ایران) به صورت دو یا چندنفره تمام مراحل رو با هم اقدام کنیم
    تا بتونیم با کمک هم سختی های اول اقامت تو هند را کم کنیم ( میتونیم هزینه ها ی پذیرش رو کم کنیم و میتونیم خطرات احتمالی
    اعتماد به موسسات و افراد ناشناس برای گرفتن پذیرش رو کم کنیم و میتونیم هزینه های
    زندگی رو مثلا مسکن رو کاهش بدیم و کلا با در کنار هم بودن مشکلات اولیه هماهنگ شدن با محیط رو کم کنیم)
    بچه هایی که دوست داشته باشند میتونن همینجا پیام بذارن یا پیغام خصوصی بدن تا فعلا از طریق ایمیل و چت با هم آشنا بشیم.
    مرسی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : درباره هندوستان

دوست گرامی هندوستان در بسیاری از رشته ها حرفی برای گفتن دارد مثلا در رشته ی امار به جرات میتونم بگی که 10درصد کل علم امار رو هندی ها تولید کردن در رشته های فیزیک و ریاضی هم همینطور به هر حال از لحاظ علمی هزاران بار از کشور اسلامی ما در سطح بالاتری قرار داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    دوست عزیز گول حرفهای موسسات و سایت ها رو نخور! نه بنگلور و نه پونا و حیدرآباد و میسور و ... جاهایی نیستند که ارزش وقت و هزینه و .... رو داشته باشند. اولا اینکه دانشگاه های مذکور در حال از اعتبار ساقط شدن هستند و دوما اگر میخوایید برای هند اقدام کنید فقط جاهایی مثل دهلی یا اگر تحمل هوای شرجی رو دارید بمبئی هم خوبه هم از نظر علمی هم از سایر جهات گول این مزخرفات مرکز آی تی هندوستان...شهر باغها...آکسفورد شرق... و غیره رو نخورید وقتی تشریف ببرید منظورم رو بهتر متوجه میشید.
    برای زندگی در دهلی هم حدودا به ماهی 800 دلار نیاز دارید تا در یه جای متوسط زندگی کنید با این هزینه های 500 دلار نهایتا یه جاهایی شبیه مناطق پایین شهر تهران مثلا شوش و مولوی و... رو میتونید زندگی کنید.(بسیار کثیف.بسیار شلوغ.و...) در مورد رشته هم هند فقط در رشته های گروه علوم کامپیوتر و علوم پزشکی حرف واسه گفتن داره وگرنه برای بقیه رشته ها وقت و سرمایه خودتون رو تلف نکنید.(هرچند حداقل از دانشگاه آزاد خودمون بهترن در هر صورت!)
    (

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط srfidtarinsiah نمایش پست ها
    سلام من هند نیستم ولی در اون مورد اطلاعاتم بد نیست به نظر من دلهی - مومبای برا یتحصیل شما عالی هستند .دوما که هندیا خودشون از گشنگی دارن میمیرن فاندشون کجا بود اونم برای علوم لنسانی اونم تازه فول فاند بعضی مراکزشون برای علوم پایه و فنی فاند می دن مثل ای اس ای و ای ای اس سی که اونم معمولا گرفتنش دقیقا به اندازه ی پذیرش از امریکا سخته .البته یه نکته شما مثلا اگر از مومبای پذیرش بگیری خرجت پایینه چون خوابگاههاب بین امللی خوبی داره و شهریه هم پایینه فک کنم با 12000 دلار میتونی تموم کنی . سوما این یادتون نره که با پذیرش از دانشگاههای خوب هند میتونی برای دکترا ی جاهای بهتر اقدام کنی من خودم میشناسن که مسترشو از مومبای پرفت برای دکتری رفت هاروارد. موفق باشی
    ممنون از راهنماییتون اما کاش می گفتید که این کسی که از هاروارد پذیرش گرفته رشتش چی بوده و معدلش چند بوده و از کدوم دانشگاه هند فوق گرفته و یه سوال دیگه اینکه دانشگاه دهلی برای رشته ادبیات بهتره یا پونا؟ رنکینگ دانشگاه ها رو میشه از جای پیدا کرد؟ دیگه اینکه مالزی سطحش بالاتره یا هند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)