صفحه 50 از 100 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجصیل در هندوستان

سلام . من اخیرا پذیرش زبان گرفتم از یکی از دانشگاه های حیدرآباد. فعلا تو پروسه ویزا هستم. تو سایتهای مختلف نوشته بودند که کپی پذیرش رو هم قبول می کنند، اما از من که اصلش رو خواستند. در ضمن یک رسید $ 2000 هم باید ضمیمه پرونده میشد که من خبر نداشتم. کلا پروسه اونقدر که من فکر می کردم آسون نبود. اگر کسی سوالی داشته باشه و من بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم، چون خودم خیلی برای به دست آوردن اطلاعات دردسر داشتم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط faryoon نمایش پست ها
    سلام . من اخیرا پذیرش زبان گرفتم از یکی از دانشگاه های حیدرآباد. فعلا تو پروسه ویزا هستم. تو سایتهای مختلف نوشته بودند که کپی پذیرش رو هم قبول می کنند، اما از من که اصلش رو خواستند. در ضمن یک رسید $ 2000 هم باید ضمیمه پرونده میشد که من خبر نداشتم. کلا پروسه اونقدر که من فکر می کردم آسون نبود. اگر کسی سوالی داشته باشه و من بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم، چون خودم خیلی برای به دست آوردن اطلاعات دردسر داشتم.
    به نظر بنده هرچه سریعتر پذیرشتون رو باطل کنید چون بعد از ورود به حیدرآباد تنها چیزی که عیدتون میشه پشیمون هست!
    فقط و فقط برای هند در دانشگاه دهلی یا دانشگاه بمبئی پذیرش بگیرید اگر پذیرشتون کردند البته چون شرایط خاص خودش رو داره بقیه دانشگاه ها ی هند بسیار بی کیفیت سطح پایین و بی ارزش هستند و چیزی جز هدر دادن وقت و زندگی و پول برای دانشجو ندارند.
    تازه این دهلی و بمبئی هم که میگم به نسبت اون جاهای دیگه بهتره انتظار و قیباس با دانشگاه های اروپایی و آمریکایی نداشته باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    structural eng

سلام
    کارشناسی 14.6 از دانشگاه گیلان و ارشد سازه 15 از دانشگاه آزاد تاکستان
    به نظرتون برای دکترای سازه عمران توی دهلی یا بمبئی شانسی دارم؟
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط jack_raidenk نمایش پست ها
    سلام
    کارشناسی 14.6 از دانشگاه گیلان و ارشد سازه 15 از دانشگاه آزاد تاکستان
    به نظرتون برای دکترای سازه عمران توی دهلی یا بمبئی شانسی دارم؟
    با تشکر
    دانشگاه بمبئی که از 2011 نسبت به قبل 60% دانشجوی دکترا کمتر میگیره حالا دیگه خودتون حساب کنید. دهلی هم باید مدارکتون رو بفرستید ببینید چی جواب میدن ضمن اینکه هزینه زندگی در این دو شهر بسیار بسیار بالاست. دانشگاه دهلی هم در پذیرش دانشجوی خارجی سختگیر هست.اما توکل کنید به خدا و اقدام کنید باید وارد مراحل بشید نمیشه از قبل صددرصد چیزی گفت.

من فوق دیپلم داشتم و بعد لیسانس گرفتم در رشته عمران حالا اگر بخوام واسه ارشد اقدام کنم نمیتونم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط farahnaz_s نمایش پست ها
    من فوق دیپلم داشتم و بعد لیسانس گرفتم در رشته عمران حالا اگر بخوام واسه ارشد اقدام کنم نمیتونم؟
    مشکلی نیست

سلام دوستان

میخواستم ببینم کم هزینه ترین دانشگاه ها برای phd رشته حقوق بین الملل و رشته حقوق بشر چه دانشگاه هایی هستند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faryoon نمایش پست ها
    سلام من از علیگر مسلم در مقطع دکترا پذیرش گرفتم رشته مدیریت صنعتی. لطفا مراحا اخذ ویزا رو واسم تشریح کنید. ضمنا من میخوام همراه همسرم برم.مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه ها برای ارشد

سلام.محمد هستم از قزوین.مهندسی صنایع خوندم و واسه مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی میخوام به هند برم.معدل لیسانسم 15.31 هست و از دانشگاه آزاد قزوین مدرک گرفتم.میخواستم بدونم واسه گذروندن دوره زبان در هند باید چیکار کنم و اینکه واسه فوق مدیریت بازرگانی کدوم دانشگاه رو با توجه به معتبر بودن و هزینه کمتر به من پیشنهاد میکنین؟؟؟؟و اینکه برادرم آمریکا زندگی میکنه و توی یکی از دانشگاه های نیویورک استاد دانشگاه هست.و آیا از طریق تحصیل در هند و کمک برادرم میتونم به امریکا برم واسه دکترا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنونم

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهرها و دانشگاه های هندوستان

سلام
    هند دانشگاهی برای رشته رادیولوژی داره؟؟؟
    اگه داره کدوم دانشگاهش؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)