صفحه 52 از 100 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهرها و دانشگاه های هندوستان

سلام.هند دانشگاهی برای رشته آموزش و پرورش ابتدایی یا پیش از دبستان در مقطع دکتری دارد.لطفا راهنمایی فرمایید اگر دارد سطح دانشگاه و نحوه پذیرش در آن چگونه است؟
    با تشکر

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

سلام
    دوستان مطلع خواهشا یک کمکی به من بکنند
    در حال حاضر من یک لیسانس دارم اما میخوام در رشته دندانپزشکی تحصیل کنم که هیچ ربطی به لیسانس قبلیم نداره.بخاطر زبان انگلیسی و اینکه پول زیادی نمیتونم خرج کنم تو فکر هند هستم.ممکنه راهنمایی کنید چه دانشگاهی میتونم برم که خوب باشه و ایرانم قبولش داشته باشه و بعد اگه شانسی باشه بتونم برای تحصیل به اروپا یا کانادا و امریکا برم؟ شهریه اش چقدر میشه؟ممنون میشم اگه کمک کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    سلام
    دوستان مطلع خواهشا یک کمکی به من بکنند
    در حال حاضر من یک لیسانس دارم اما میخوام در رشته دندانپزشکی تحصیل کنم که هیچ ربطی به لیسانس قبلیم نداره.بخاطر زبان انگلیسی و اینکه پول زیادی نمیتونم خرج کنم تو فکر هند هستم.ممکنه راهنمایی کنید چه دانشگاهی میتونم برم که خوب باشه و ایرانم قبولش داشته باشه و بعد اگه شانسی باشه بتونم برای تحصیل به اروپا یا کانادا و امریکا برم؟ شهریه اش چقدر میشه؟ممنون میشم اگه کمک کنید.
    سلام
    میتونید بدون توجه به مدرک لیسانستون اگر پیش و دیپلم ریاضی و یا تجربی دارید در رشته دندانپزشکی تحصیل کنید.
    هند برای دندانپزشکی حدودا بین 35 تا 56 میلیون تومان دوره در میاد
    برای دانشگاه ها هم با در نظر گرفتن جمیع جهات که در پست های قبل شرح دادم دانشگاه های دهلی.بمبئی.مانیپال خوب هستند راجیو گاندی پونا و مدرس و .... جالب نیستند. میسور هم دانشگاهش بد نیست اما وضعیت امکانات پایین هست.
    در مورد اروپا و امریکا هم دانشگاه های هند تبادل های قوی با اونها دارند . ولی بهتره تحصیلتون رو در یه مقطعی تموم کنید بعد برای جای دیگه اقدام کنید.

Junior Member

سلام
    در مورد رشته تغذیه لصفا کمک کنید بهترین دانشگاه هند کدومه؟هزینش چقدر و کدام شهر بهتره؟

سلام دوستان,همسر بنده به تازگی لیسانس خودش رو در رشته نقاشی گرفته برای ادامه تحصیل میخواستیم به همراه ایشون به هند بریم به این خاطر که شنیده بودم هم هزینه های اونجا(به نسبت کشورهای دیگه) مناسب هست هم مدارکش رو وزارت علوم قبول داره

1-یه مشورت میخواستم با دوستان بکنم , حقیقتش ترسم از زبان هست چون هم خودم هم خانمم سطح زبانمون پایین هست میخوایم ویزای زبان بگیریم و اونجا مدرکش رو بگیریم میخوام ببینم بنظر شما با کالج اونجا و تلاش زیاد خودمون راه میفتیم ؟

2-در مورد دانشگاه ها و رشته هاشون در مقطع ارشد کسی اطلاعات جامعی داره ؟ کدوم دانشگاه ها نقاشی و پژوهش هنر میگیرن ؟

3- خودم لیسانس کامپیوتر هستم از اونجایی که سطح درسیم متوسط بوده تا لیسانس میخوام یه رشته ساده و بعدن بدرد بخور به غیر از کلا رشته کامپیوتر که بتونم از پسش بربیام برای فوق انتخاب کنم دوستان چه رشته ای پیشنهاد میکنن ؟ من کلا با ریاضی و فیزیک مشکل دارم بیشتر با خوندنی ها راحت ترم

4- در مورد هزینه ها کسی اطلاعاتی داره شهرها و دانشگاه هایی که متوسط کیفیت رو داشته باشن مشکلات آب و برق و بهداشت رو نداشته باشن چی پیشنهاد میکنید ؟

لطفا خواهشا و برادرانه هرجور اطلاعاتی دارید باهام در میون بزارید - حقیقتا بخاطر همسرم میخوام فداکاری کنم چون ایشون فوق العاده براشون درس مهمه و دانشجوی ممتاز دانشگاه هم هستن نمیخوام از طرف من کم کاری تو زندگی بوجود بیاد - مرسی.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    سلاممیتونید بدون توجه به مدرک لیسانستون اگر پیش و دیپلم ریاضی و یا تجربی دارید در رشته دندانپزشکی تحصیل کنید.هند برای دندانپزشکی حدودا بین 35 تا 56 میلیون تومان دوره در میاد برای دانشگاه ها هم با در نظر گرفتن جمیع جهات که در پست های قبل شرح دادم دانشگاه های دهلی.بمبئی.مانیپال خوب هستند راجیو گاندی پونا و مدرس و .... جالب نیستند. میسور هم دانشگاهش بد نیست اما وضعیت امکانات پایین هست. در مورد اروپا و امریکا هم دانشگاه های هند تبادل های قوی با اونها دارند . ولی بهتره تحصیلتون رو در یه مقطعی تموم کنید بعد برای جای دیگه اقدام کنید.
    ممنون از راهنمایی تون.بله من رشته ام تجربی بوده و معدلم هم بالای 18 هست.تافل هم با نمره 100 دارم البته مال یکسال و نیم پیشه _خوبه؟_درمورد دانشگاه هرکی چیزی میگه مثلا شما میگید پونا بده اما یکی دیگه میگفت خوبه و ایرانی ها خیلی اونجا هستن و تمیزه و ارزونه.شما اونجا هستید؟ اگه هستید توروخدا کمک کنید یکجای خوب انتخاب کنم که هم دانشگاهش خوب باشه و شهرش قابل تحمل باشه و هزینه زندگی هم بالا نباشه.من اصلا تا حالا هند نرفتم.ادم تمیزی هم هستم یکوقت سوسک و مارمولک و جانوران موذی نداشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون.بله من رشته ام تجربی بوده و معدلم هم بالای 18 هست.تافل هم با نمره 100 دارم البته مال یکسال و نیم پیشه _خوبه؟_درمورد دانشگاه هرکی چیزی میگه مثلا شما میگید پونا بده اما یکی دیگه میگفت خوبه و ایرانی ها خیلی اونجا هستن و تمیزه و ارزونه.شما اونجا هستید؟ اگه هستید توروخدا کمک کنید یکجای خوب انتخاب کنم که هم دانشگاهش خوب باشه و شهرش قابل تحمل باشه و هزینه زندگی هم بالا نباشه.من اصلا تا حالا هند نرفتم.ادم تمیزی هم هستم یکوقت سوسک و مارمولک و جانوران موذی نداشته باشه.

منم میخوام برای پزشکی برم هند...
    همین سوالارو هم دارم...
    کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟

Junior Member

کسی در مورد رشته تغذیه اطلاعی نداره؟
    امیدوارم اینبار کسی جواب بده

Junior Member

سلام! من پذیرش دانشگاه bharati از شهر پونا را برای مقطع فوق لیسانس گرفتم، می خواستم بدون درجه علمیش در حدی هست که بتونم در مقطع phd برای کانادا یا آمریکا اقدام کنم؟ یا اینکه بشینم درس بخونم برای دانشگاه تهران؟ من طلاعاتی ندارم در این مورد و نهایتا باید تا دو الی سه روز دیگه تصمیم بگیرم چون باید تا یک ماه دیگه هند باشم. ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nina1986 نمایش پست ها
    سلام! من پذیرش دانشگاه bharati از شهر پونا را برای مقطع فوق لیسانس گرفتم، می خواستم بدون درجه علمیش در حدی هست که بتونم در مقطع phd برای کانادا یا آمریکا اقدام کنم؟ یا اینکه بشینم درس بخونم برای دانشگاه تهران؟ من طلاعاتی ندارم در این مورد و نهایتا باید تا دو الی سه روز دیگه تصمیم بگیرم چون باید تا یک ماه دیگه هند باشم. ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه
    قطعا سطح علمی دانشگاه تهران بالاتره.
    برای اقدام کردن برای آمریکا و یا کانادا و یا هرجای دیگه علاوه بر دانشگاه باید رزومه قوی داشته باشید که در قیاس اگر رشته شما فنی باشه در ایران دانشگاهی مثل شریف به جرات از خیلی از دانشگاه های اروپایی هم بالاتره چه برسه به هند. و برای بسیاری از رشته ها دانشگاه تهران یا تربیت مدرس برای این کار و گرفتن فاند کامل مناسب تر هستند.در هندوستان تعداد معدودی از دانشگاه ها مناسب هستند بقیه بسیار بی کیفیت نمونه اش همین پونا.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)