صفحه 53 از 100 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون.بله من رشته ام تجربی بوده و معدلم هم بالای 18 هست.تافل هم با نمره 100 دارم البته مال یکسال و نیم پیشه _خوبه؟_درمورد دانشگاه هرکی چیزی میگه مثلا شما میگید پونا بده اما یکی دیگه میگفت خوبه و ایرانی ها خیلی اونجا هستن و تمیزه و ارزونه.شما اونجا هستید؟ اگه هستید توروخدا کمک کنید یکجای خوب انتخاب کنم که هم دانشگاهش خوب باشه و شهرش قابل تحمل باشه و هزینه زندگی هم بالا نباشه.من اصلا تا حالا هند نرفتم.ادم تمیزی هم هستم یکوقت سوسک و مارمولک و جانوران موذی نداشته باشه.
    هند برای پزشکی و دندانپزشکی جزو هزینه کشورهای هزینه زیاد هستدر سال حدودا 25 میلیون تومان شهریه پزشکی هست دندان رو هم که ذکر کردم . در همه ی دانشگاه ها !و برای زندگی هزینه در دهلی و بمبئی 600 تا بی نهایت دلار میتونید هزینه کنید اما متوسط 600 تا 1000 خوبه. از نظر بهداشت دهلی تمیزتر و مدرن تر هست بقیه جاها تقریبا یک جور هستند.
    در مورد بهداشت وضعیت هند هنده دیگه!نباید فکر کنید وضعیت بهداشت مثل اروپا هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    قطعا سطح علمی دانشگاه تهران بالاتره.
    برای اقدام کردن برای آمریکا و یا کانادا و یا هرجای دیگه علاوه بر دانشگاه باید رزومه قوی داشته باشید که در قیاس اگر رشته شما فنی باشه در ایران دانشگاهی مثل شریف به جرات از خیلی از دانشگاه های اروپایی هم بالاتره چه برسه به هند. و برای بسیاری از رشته ها دانشگاه تهران یا تربیت مدرس برای این کار و گرفتن فاند کامل مناسب تر هستند.در هندوستان تعداد معدودی از دانشگاه ها مناسب هستند بقیه بسیار بی کیفیت نمونه اش همین پونا.
    ممنونم از راهنماییتوم، راستش بد جور گیر کردم که برم هند یا همینجا برای قبول شدن در دانشگاه تهران سعی کنم؛ رشته ام مهندسی منابع طبیعیه، یه سری مزایای استقلال و .. داره اما نمی دونم شرایط زندگی اونجا چطوره چون من تو ایران زندگی کاملا راحتی دارم! تصمیم سختیه و شما منو به موندن بیشتر ترغیب کردید

Senior Member

منظورتون این بود که شهریه دندانپزشکی در سال بین 35 تا 56 میلیون تومان میشه؟من فکرکردم کل دوره رو میگید!!اینطوری پس خیلی گرونه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    منظورتون این بود که شهریه دندانپزشکی در سال بین 35 تا 56 میلیون تومان میشه؟من فکرکردم کل دوره رو میگید!!اینطوری پس خیلی گرونه
    خی درسته برای دندانپزشکی کل دوره 35 تا همون حدود 56 هست این سالانه 25 رو برای پزشکی گفتم.

Junior Member

دوستان کسی هست که تجربه زندگی و تحصیل تو پونا ی هند رو داشته باشه؟ اگه پیغام بده تا بتونم کمی اطلاعات بگیرم ممنون می شم.

سلام
    لیسانس الکترونیک از دانشگاه آزاد دارم و دیپلم ریاضی فیزیک. به پزشکی خیلی علاقمندم و خیلی استعداد در این زمینه دارم. چقدر امکان پذیرش در رشته پزشکی در یک دانشگاه خوب هند دارم؟نمره زبان ندارم.ایا با دیپلم ریاضی امکان پذیرش دارم یا نه؟اگر نه آیا راهی هست که بتوانم پذیرش بگیرم؟لطفا راهنمایی ام کنید تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1984 نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس الکترونیک از دانشگاه آزاد دارم و دیپلم ریاضی فیزیک. به پزشکی خیلی علاقمندم و خیلی استعداد در این زمینه دارم. چقدر امکان پذیرش در رشته پزشکی در یک دانشگاه خوب هند دارم؟نمره زبان ندارم.ایا با دیپلم ریاضی امکان پذیرش دارم یا نه؟اگر نه آیا راهی هست که بتوانم پذیرش بگیرم؟لطفا راهنمایی ام کنید تشکر
    به صورت مبسوط در صفحات قبل توضیح داده شده!

تا صفحه 39 رفتم اما با شرایط خودم چیزی پیدا نکردم. ممکنه دقیقتر رهنماییم کنید؟ تشکر

بگذارید کمی شفاف تر بگم. من خودم ارشد برق قدرت از دانشگاه بیرجند دارم. با معدل 04/18 روزانه. 3 تا مقاله کنفرانس بین المللی دارم و دارم واسه امتحان آیلتس آماده میشم. همسرم هم لیسانس الکترونیک داره و دوست داره پزشکی بخونه. طبیعتا باید یک دانشگاه مشترک پذیرش بگیریم. من واسه دکتری و همسرم واسه پزشکی.

حالا سوالاتم رو میپرسم.

1- گرفتن دکتری برق رو در هند توصیه میکنید یا نه؟با این شرایطی که من دارم.
    2- کدوم دانشگاه هند واسه دکتری برق عالیه و در عین حال پزشکی اش هم قوی باشه؟
    3- در کل نظر یا پیشنهادی اگر دارید بگید؟آیا به نظر شما کار عاقلانه ای انجام میدیم یا نه؟
    4- در مورد دیگر کشورها اگه پیشنهادی دارید بگید و راهنماییم کنید. بسیار از لطفتون ممنون
    ویرایش توسط nima_AA : May 31st, 2012 در ساعت 02:28 PM

Senior Member

دوستان اگر کسی در دانشگاه پونا یا مانیپال تحصیل کرده و با اونجا اشناست یک کمکی هم به ما بکنه درمورد وضعیت دانشگاه و زندگی در اونجا مخصوصا در زمینه پزشکی و دندانپزشکی.اعتبار مدرکش چطوره؟ میشه از اونجا به اروپا و امریکا امیدی داشت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)