صفحه 59 از 100 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    تا اونجایی که من اطلاع دارم وزارت بهداشت مرجع تایید مدارک رشته پزشکی هست نه رایزنی علمی. یعنی رایزنی علمی از الان تا زمان فارغ التحصیلی شما داد بزنه تاییده وزارت بگه نه ! یعنی باد هوا. و برعکس هم.اما این سایت رو برو مرجع اصلی تاییدیهای وزارت بهداشت هست.
    edd.behdasht.gov.ir
    و تلفن های
    81452364
    81452367
    مرسی دوست عزیز از راهنماییت
    من میخوام برای دندان پزشکی اقدام کنم میخواستم اگه شما اطلاع دارید چندتا دانشگاه خوب به من معرفی کنید خودم نظرم راجیو گاندی بود مثل این که میگن زیاد خوب نیست
    فعلا خودم به این دوتا رسیدم حالا نظر شما و دوستان را میخواستم البته فاکتور قیمت هم برام مهمه
    Nadu Dr.M.G.R Medical university Madras
    All India Institute of Medical Sciences

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir777 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز از راهنماییت
    من میخوام برای دندان پزشکی اقدام کنم میخواستم اگه شما اطلاع دارید چندتا دانشگاه خوب به من معرفی کنید خودم نظرم راجیو گاندی بود مثل این که میگن زیاد خوب نیست
    فعلا خودم به این دوتا رسیدم حالا نظر شما و دوستان را میخواستم البته فاکتور قیمت هم برام مهمه
    Nadu Dr.M.G.R Medical university Madras
    All India Institute of Medical Sciences
    راجیوگاندی اینقدر ایرانی درش زیاده که کلا تبدیل شده به شعبه ای از دانشگاه آزاد!
    به نظرم برای رشته های گروه علوم پزشکی و زیر مجموعه ها دانشگاه مانیپال گزینه مناسبی هست.

سلام . من فارغ التحصیل ارشد مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست-ارزیابی و آمایش سرزمین دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران هستم . می خواستم بدونم با توجه به اینکه برای کار یا فوق دکترا قصد رفتن به کانادا رو دارم از کدام دانشگاه ممتاز هند می تونم پذیرش بگیرم که با توجه به هدفم ارزش خواندن در آن دانشگاه رو داشته باشه. همچنین ان دانشگاه ممتاز چه شرایطی داره؟شرایط من به این صورت است:
    1- 3تا مقاله ISI با IF بالای 1 و 3تا مقاله علمی پژوهشی ISC و بیش از ده تا کنفراس ملی و بین المللی دارم
    2-معدل لیسانسم 17 و معدل فوق لیسانس18 همچنین نمره پایان نامه5/19
    3-زبانم در سطح UPPER INTERMEDIATEهست اما مدرک زبان رو ندارم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام.

بچه ها من تصمیم به ادامه تحصیل تو هند دارم و در رشته داروسازی

بچه هایی که تصمیم به ادامه تحصیل در هند در هر رشته ای فقط قصد

و رفتن به هند رو دارند اگه دوست داشته باشند میتونیم با هم آشنا بشیم و

از اینجا (ایران) به صورت دو یا چندنفره تمام مراحل رو با هم اقدام کنیم

تا بتونیم با کمک هم سختی های اول اقامت تو هند را کم کنیم

بچه هایی که دوست داشته باشند میتونن پیغام خصوصی بدن

مرسی.

ویرایش توسط nima_AA : August 24th, 2012 در ساعت 10:46 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul University

سلام به همه دوستان.
    بنده چندتا سوال داشتم.
    1.من دیپلم و پیش ریاضی دارم اما میخواستم دندان پزشکی بخونم اما از موسسات شنیدم دیپلم و پیش تجربی نیاز دارند ایا نمیشه کاری کرد که رشته دندان پزشکی خوند؟
    2.بنده در ترکیه هم میتونم رشته دندان پزشکی رو بخونم میخواستم بپرسم سطح علمی کدوم بالاتر هستش و از کدوم کشور میشه برای تخصص به امریکا یا کانادا رفت؟
    3. بهترین دانشگاه هند برای رشته های دندان پزشکی و داروسازی کدوم دانشگاه ها هستند و شریه ی کل دورشون چقدر هستش؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rasa_tehm نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    بنده چندتا سوال داشتم.
    1.من دیپلم و پیش ریاضی دارم اما میخواستم دندان پزشکی بخونم اما از موسسات شنیدم دیپلم و پیش تجربی نیاز دارند ایا نمیشه کاری کرد که رشته دندان پزشکی خوند؟
    2.بنده در ترکیه هم میتونم رشته دندان پزشکی رو بخونم میخواستم بپرسم سطح علمی کدوم بالاتر هستش و از کدوم کشور میشه برای تخصص به امریکا یا کانادا رفت؟
    3. بهترین دانشگاه هند برای رشته های دندان پزشکی و داروسازی کدوم دانشگاه ها هستند و شریه ی کل دورشون چقدر هستش؟
    با تشکر
    البته این جا استاد زیاد هست ولی من با اجازه جواب میدم
    1-در مورد دیپلم ریاضی من شنیدم برای دندون و دارو اشکال نداره ولی شما حالا یه سرچی کن ذقیق تر بفهمی
    2-بستگی به دانشگاهش داره ولی دانشگاه های ترکیه مدرک زبان میخواند و امتحان ورودی دارن
    3-همه طور قیمتی هست از دانشگاه های مثل راجیو گاندی(البته فکر کنم از تایید خارج شد) که قیمتش کمه تا دانشگاه های مثل مانیپال که قیمتش فوق العاده بالا میره
    قیمت ها تا پارسال که من میدونم در راجیو گاندی برای دندون حدود 55-70 و برای دارو حدود 25-35

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul University

البته این جا استاد زیاد هست ولی من با اجازه جواب میدم
    1-در مورد دیپلم ریاضی من شنیدم برای دندون و دارو اشکال نداره ولی شما حالا یه سرچی کن ذقیق تر بفهمی
    2-بستگی به دانشگاهش داره ولی دانشگاه های ترکیه مدرک زبان میخواند و امتحان ورودی دارن
    3-همه طور قیمتی هست از دانشگاه های مثل راجیو گاندی(البته فکر کنم از تایید خارج شد) که قیمتش کمه تا دانشگاه های مثل مانیپال که قیمتش فوق العاده بالا میره
    قیمت ها تا پارسال که من میدونم در راجیو گاندی برای دندون حدود 55-70 و برای دارو حدود 25-35

از شرایط ترکیه اطلاع دارم ممنون از پاسختون اما فقط یک نکته،دانشگاه های ترکیه سطحشون بالاست یا هند؟

Junior Member

از شرایط ترکیه اطلاع دارم ممنون از پاسختون اما فقط یک نکته،دانشگاه های ترکیه سطحشون بالاست یا هند؟

گفتم بستگی به دانشگاهش داره
    ولی در کل اگه بخوایم بگیم(فقط جنبه علمی)
    هند تو دارو خیلی معروفه
    و برای دندون من ترکیه را پیشنهاد میکنم
    ولی چیزی که مهم این که بتونید تو ازمون ورودیش قبول بشید
    ولی در کل یه توصیه دارم اگه میتونید و توانش را دارید قبول بشید ایران تو دندون خیلی خوبه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul University

گفتم بستگی به دانشگاهش داره
    ولی در کل اگه بخوایم بگیم(فقط جنبه علمی)
    هند تو دارو خیلی معروفه
    و برای دندون من ترکیه را پیشنهاد میکنم
    ولی چیزی که مهم این که بتونید تو ازمون ورودیش قبول بشید
    ولی در کل یه توصیه دارم اگه میتونید و توانش را دارید قبول بشید ایران تو دندون خیلی خوبه

من بزرگترین هدفم اینه که در دانشگاهی دندون یا دارو بخونم که بتونم بعد از اتمام دورهٔ تحصیلم بتونم به کانادا یا آمریکا برای تخصص برم.
    مثلا دانشگاه حاجت تپه یا آنکارا در ترکیه در زمینهٔ پزشکی‌ خیلی‌ معروفن من هند رو شنیده بودم در زمینهٔ دارو خیلی‌ قوی هستش.
    من بین دارو یا دندون به جفتش علاقه دارم فقط هدف اصلیم رو که عرض کردم در بالا یون هستش.
    می‌خوام در دانشگاهی یکی‌ از این رشتهارو بخونم که هم رنکینگ و سطح علمی بالایی داشته باشه هم بتونم برای تخصّص برم کانادا یا آمریکا.
    دارو یا دندونش فرق نداره.
    آیا بهترین دانشگاه هند برای رشتهٔ دارو سازی امتحانی‌ داره؟
    و در آخر شما کدوم دانشگاه رو پیشنهاد می‌کنید؟

Junior Member

من بزرگترین هدفم اینه که در دانشگاهی دندون یا دارو بخونم که بتونم بعد از اتمام دورهٔ تحصیلم بتونم به کانادا یا آمریکا برای تخصص برم.
    مثلا دانشگاه حاجت تپه یا آنکارا در ترکیه در زمینهٔ پزشکی‌ خیلی‌ معروفن من هند رو شنیده بودم در زمینهٔ دارو خیلی‌ قوی هستش.
    من بین دارو یا دندون به جفتش علاقه دارم فقط هدف اصلیم رو که عرض کردم در بالا یون هستش.
    می‌خوام در دانشگاهی یکی‌ از این رشتهارو بخونم که هم رنکینگ و سطح علمی بالایی داشته باشه هم بتونم برای تخصّص برم کانادا یا آمریکا.
    دارو یا دندونش فرق نداره.
    آیا بهترین دانشگاه هند برای رشتهٔ دارو سازی امتحانی‌ داره؟
    و در آخر شما کدوم دانشگاه رو پیشنهاد می‌کنید؟
    دوست عزیز اگه توانایی قبول شدن تو ازمون ورودیش حاجت تپه را داری من بهت پیشنهاد میکنم اونجا دندون بخون
    دانشگاه های درجه یک را دقیق نمیدونم ولی مانیپال که دانشگاه متوسطه رو به خوب هست امتحان نداره البته هزینش نسبت به دانشگاه های دیگه خیلیه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)