صفحه 6 از 100 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تجصیل در هندوستان

به هیچ عنوان روی کلاسهای زبان هند حساب باز نکنید.....ایران بهترین جا برا یادگیری زبان هست...اگه فکر میکنید که هند شما رو در محیط قرار میده و سریع پیشرفت می کنید باید بگم سخت در اشتباهید...
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    به هیچ عنوان روی کلاسهای زبان هند حساب باز نکنید.....ایران بهترین جا برا یادگیری زبان هست...اگه فکر میکنید که هند شما رو در محیط قرار میده و سریع پیشرفت می کنید باید بگم سخت در اشتباهید...
    از دوستای من خیلی ها رفتن هند برا اشد خوندن، ولی هیچ کدوم کلاسا نرفتن.
    فقط از ویزا 6 ماهه استفاده کردن که به هند راه پیدا کنن و حظوری پذیرش بگیرن.
    ولی محیطش برا یادگیری زبان خوبه. مخصوصا پیشنهاد می کنم که بعد رفتن هند ،بگردین دوست دختر /دوست پسر کره ای یا فیلیپینی یا ... پیدا کنین... باهاش حرف بزنین،زبان اتون توپ میشه.
    اینم بگم تو هند فقط پیرمرد پیرزن های 60 ساله انگلیسی بلد نیستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikocholo
    از دوستای من خیلی ها رفتن هند برا اشد خوندن، ولی هیچ کدوم کلاسا نرفتن.
    فقط از ویزا 6 ماهه استفاده کردن که به هند راه پیدا کنن و حظوری پذیرش بگیرن.
    ولی محیطش برا یادگیری زبان خوبه. مخصوصا پیشنهاد می کنم که بعد رفتن هند ،بگردین دوست دختر /دوست پسر کره ای یا فیلیپینی یا ... پیدا کنین... باهاش حرف بزنین،زبان اتون توپ میشه.
    اینم بگم تو هند فقط پیرمرد پیرزن های 60 ساله انگلیسی بلد نیستن.
    تا هند رو کجا در نظر بگیرید...اگه ایالت ماهاراشترا منظور نظرتون هست که باید خدمتتون عرض کنم اشتباه به عرضتون رسوندن...اونجا تحصیل کرده هاشون هم درست حسابی حرف نمیزنن.....ولی در شهر بنگلور شرایط کمی بهتر هست....کره ای و فیلیپینی هم اونجا پیدا نمیشه، البته چینکی میبینی ولی نه از کره!!!....

مواظب باشید که آواز دهل از دور شنیدن خوش است...من هند رو عاشقانه دوست دارم، ولی برا یادگیری زبان توصیه نمیکنم
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

سلام
    ببخشید هند اصلا پذیرش گرفتن چطور هست ؟ من بعضی جاها دیدم میگن یا باید خودت حضوری بری یا کسی اونجا واست اقدام کنه ؟!
    چطوری هست ؟ چه مدارکی لازم هست واسه مستر ؟ کسی منبع معتبری سراغ داره ؟
    امضا

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

پیش فرض بهترین دانشگاه ها برای ارشد

بهترین دانشگاه ها واسه تحصیل ارشد در هندوستان کدام هست ؟!
    اینجا رتبه بندی وزارت علوم رو دیدم اما میخوام بدونم در کل بیشتر کدام دانشگاه ها رفتن از ایران و کلا کدام بهتر هستن :
    http://portal.msrt.ir/sites/Grad_Dep...وستان.htm
    امضا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه ها برای ارشد

بستگي به رشته شما دارد. ولي در كل دانشگاه هاي دهلي-جواهر-پونا-حيدر اباد-بمبي و به خصوص انستيتوهاي فن اوري در سطح جهان مطرح هستند

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط india
    بستگي به رشته شما دارد. ولي در كل دانشگاه هاي دهلي-جواهر-پونا-حيدر اباد-بمبي و به خصوص انستيتوهاي فن اوري در سطح جهان مطرح هستند
    من رشتم کامپیوتر هست ، میشه لینکشون یا اسم دقیقشون رو بگذارین !
    امضا

دانشگاه پونا http://cs.unipune.ernet.inدپارتمان کامپیوتر --- سایت اصلی : http://www.unipune.ernet.in
    ظاهرا جدیدا تو دبی هم شاخه جدید ایجاد کردن به نظر اون جا هم سر بزنید... http://www.edulink.ae/uop

از من به شما امانت، درس خوندن تو هند اصلا کار راحتی نیست... فکر نکنید راحته گول بخورید... (مگر اینکه پول زیادی داشته باشین تازه کلی هم زرنگی کنید و با پول نمره بگیرید)، و الا حسابی باید درس بخونید.
    Life salutes you when you make others happy

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

من با درس خوندن مشکلی ندارم ،خیلی هم آدم سخت گیری نیستم واسه زندگی و . . .. اما برام مهم هست که اساتید دانشگاه ها چقدر خوب باشن و دانشگاه چقدرمعتبر باشه !
    امضا

Junior Member

بهsabboorr

اولا لينك تمام دانشگاه هايي را كه گفتم در همان سايت www.iranscholarship.netمي توانيد پيدا كنيد.رنكينگ دانشگاه ها و انستيتو هاي هند را هم مي توانيد در سايتtopuniversities.com بيابيد.
    ثانيا اين كه براي تحصيل به كدام كشور برويم بستگي به هدفمان از ادامه تحصيل دارد.هند دانشگاه ها و اساتيدي دارد كه چيزي كمتر از امريكا و اروپا ندارند به خصوص در زمينه رشته شما.اين كه گفتند با پول مي توان مدرك گرفت در همه جاي دنيا چنين دانشگاه هايي وجود دارد.به هرحال اين را هم معتقد هستم اگر بخواهيم به ايران برگرديم كشوري مثل هند بسيار گزينه مناسبي است ونيازي به فرايند پيچيده زندگي وتحصيل در غرب نيست حداقل استادي در ايران نيازمند چنين مسيري نيست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)