صفحه 61 از 100 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تجصیل در هندوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009 نمایش پست ها
    برای رتبه بندی دانشگاه هند از کتابچه وزارت علوم استفاده کنید از هر لحاظ بهتره.
    http://www.msrt.ir/sites/grad_dept/d...8%A7%D9%86.htm

نقل قول نوشته اصلی توسط ITALY2006 نمایش پست ها
    ایا کسی در اهنددوره اموزش زبان یک ساله و ویزا بده سراغ داره؟ کلاس ها شلوغ نباشند.120 نفری
    اصلا این کار رو نکنید،چون اون یکم زبانی هم که بلدید از یادتون میره و لحجتون افتضاح تر میشه . سعی کنید خودتون بخونید یا از سایت های جالبی مثل livemocha.com کمک بگیرید سریعتر به نتیجه می رسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید هند اصلا پذیرش گرفتن چطور هست ؟ من بعضی جاها دیدم میگن یا باید خودت حضوری بری یا کسی اونجا واست اقدام کنه ؟!
    چطوری هست ؟ چه مدارکی لازم هست واسه مستر ؟ کسی منبع معتبری سراغ داره ؟
    سفارت هند تو تهران خیلی سخت گیری میکنه برای ویزا دادن،ولی کنسول هند در بندر عباس و زاهدان خیلی راحت تر ویزا می دهند.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

در ادامه جستجو برای دانشگاه به هندوستان رسیدم (فعلاً) ...
    از لیست وزارت خونه شروع کردم و الان در مورد دانشگاه بنارس دارم تحقیق میکنم... تقریباً مطالب زیادی رو خوندم و عکسها و کلیپها رو هم تماشا کردم هم از خود دانشگاه و هم شهر افتضاح واراناسی!

یه مورد در بازه خوابگاههای اونا بود که دوستی از شرایط وحشتناکش گفته بود و دوست دیگه از اینکه خوابگاه اینترنشنال جداست ...
    در این مورد من که خوابگاه جدایی برای اینترنشال ندیدم...
    اما در مورد وضعیت و شکل و ظاهر زندگی در خوابگاهاشون یه کلیپ هست جالبه در این مورد : (البته این ساخته دانشجوهای اونجاس ...)

http://up.toca.ir/images/1nsberlp7zt5fco3r7xw.zip

حجمشم حدود 13 مگه ...

سلام
    ببخشید من شنیدم که توی دانشگاه های هند باید به استادا زیر میزی و رشوه بدی تا نمره بدن سوالم اینه که آیا تو همه دانشگاه های هند باید برای نمره به استاد رشوه داد؟مثلا دانشگاه IIITD هم این جوری هست ؟کدوم دانشگاه ها ها توشون این رفتار های غیر قانونی و اخلاقی انجام نمیشه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من شنیدم که توی دانشگاه های هند باید به استادا زیر میزی و رشوه بدی تا نمره بدن سوالم اینه که آیا تو همه دانشگاه های هند باید برای نمره به استاد رشوه داد؟مثلا دانشگاه IIITD هم این جوری هست ؟کدوم دانشگاه ها ها توشون این رفتار های غیر قانونی و اخلاقی انجام نمیشه؟
    در مورد پول برای نمره قطعاً اگه هم بوده و هست برای دانشگاههایی در هنده که هدفشون اصولاً جذب دانشجو و دادن مدرکه (که آوازه بعضیاشون حتماً به گوشتون خورده و یه جورایی مثل دانشگاه آزاد واحدهای دورافتاده خودمونه..)

وگرنه بعیده دانشگاههای ممتاز همچین روندی رو در پیش بگیرن...

در مورد IIT ها (انیستیتو تکنولوژی هند) باید گفت که بسیار باکلاس ، دارای تجهیزات مناسب و کادر علمی خوب و همینطور شهریه خیلی خیلی بالا هستند!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

متاسفانه اطلاعات پست 594 من ناقص بود که اینجا اصلاح و تکمیل میکنم...
    دانشگاه بناراس برای اینترنشنال خوابگاه جدا در نظر گرفته که دارای شرایط زیره:
    برای پسرا: 92 اتاق و 102 نفر ساکن
    دخترا:14 اتاق و 27 نفر رزیدنت
    یکی دیگه که نفهمیدم چیه : 19 اتاق و 23 نفر

برای خارجی های متاهل هم 16 فلت در نظر گرفته... هزینه هم سالانه 7850 روپیه هست...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

و اما دانشگاه کلکته...

از دوستان حاضر درهند سوالی دارم؟ چرا در مورد این دانشگاه با وجود شرایط خوب تحصیلی خیلی کم صحبت میشه و حتی موسسات هم اونو پیشنهاد نمی دن زیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    سلام
    حداقل توی دانشگاه های شهر حیدرآباد که کنسول و نماینده علمی ایران هست. کمتر دیده میشه !(من تا حالا همچین موضوعی رو ندیدم )
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

سلام به همه دوستای گلم تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه ببینم اصلا شانس پذیرش دارم در صورت داشتن از کدوم دانشگاه ها رو دارم
    کارشناس کامپیوتر معدل کارشناسی 16 ایلتس 6.5 و 1سال عضو هیت علمی دانشگاه 2 سالی هست یه عنوان مسئول ای تی یکی از بیمارستانها مشغول به کارم یه گرداوری کتاب و یک اختراع هم دارم و یک مقاله ای اس ای هم در دست اقدام دارم میتونم با این رزومه فاند بگیرم یا تحصیل رایگان برا مستر داشته باشم
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)