صفحه 65 از 100 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهرها و دانشگاه های هندوستان

بچه ها کسی اطلاعاتی راجع به شرایط زندگی در بنگلور داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجصیل در هندوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط nark نمایش پست ها
    هندوستان تمام مدارک آزاد ایران رو قبول میکنه. دانشگاه آزاد یه دانشگاه بین المللی و کاملا شناخته شده هست،حتی برا اروپا و آمریکا...پس نگران نباشید...
    برا لیسانس فقط مهمه که 12سال دیپلم داشته باشید، یعنی بچه های نظام جدید باید پیش دانشگاهی بگذرونن. فوق دیپلم معادل پیش دانشگاهی در نظر گرفته میشه و اینجا کارشناسی ناپیوسته نداریم.
    من لیسانسمو دانشگاه آزاد خوندمو و فوق لیسانسمو دارم پیام نور می خونم. برای دکتری می خوام اقدام کنم. احتمالا دانشگاه پونا. شایدم دهلی. الان نگرانم که مدرک پیام نورم شاید اونجا پذیرفته نشه و مجبور شم دوباره فوق بخونم. مدرک پیام نورو قبول می کنند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber نمایش پست ها
    خوب اومدیمو کسی TOEFL داشت کالچ زبان نخواد بره ! اونوقت تکلیف چیه !
    فکر کنم آخرش یا کسی باید اونجا برات دانشگاه ثبت نام بکنه یا باید خودت پاشی با ویزا توریستی بری اونجا ثبت نام بکنی ! :-\
    اگرم تافل یا ایلتس یا هرچیز دیگه داری به نظرم باز بهترین راه همون اخذ ویزا برای زبانه. چون هم ارزونه هم دردسرش کمتره. تو اون فاصله هم وقت کمتری رو برای زبان می ذاری و بیشتر به کارای پذیرشت میرسی. فکرم نکنم کسی باید ازونجا برات ادمیژن کالجو بگیره همینجا بری سفارت هند کاراتو انجام بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sohan نمایش پست ها
    2 سال هست که من هند زندگی میکنم در شهر پونا. اینجا چند تا agent یا همان دلال هست که خیلی از ایرانی ها را بدبخت کرده اند. متاسفانه همه آنها هم فارسی بلد هستند هم هندی!
    عرفان (معروف به عرفان هندی) , جعفر ( معروف به جعفر فرانسه ) , صادق ( معروف به صادق هندی). البته بعضی وقتها یک کارهایی هم انجام میدهند ولی جان آدم را به لب می رسانند و البته چندین برابر حد معمول , پول می گیرند. همین چند روز پیش بود که صادق هندی سر یکی از بچه های ایرانی 600 هزار تومان کلاه گذاشت.بعدش هم او را تهدید کرده بود که... نمیدانم چرا متاسفانه بعضی ها عبرت نمیگیرند!!!

یک نصیحت دوستانه: همانطور که این دوستمان گفتند, به هییییییییییچ عنوان برای هییییییییییییچ کاری از دلال ها کمک نخواهید چون فقط پشیمانی به دنبال دارد.
    دوست عزیز در چه مقطع و کدام دانشگاه مشغولی؟؟
    می خوام بدونم دانشگاه پونا تو رشته های مدیریتی علی الخصوص مدیریت بازرگانی تو چه سطحی هست؟
    و این که برای دانشجویان دکتری منابع مالی هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. petroleum Geology

ميتوني MBA بخوني ، ولي رشته سختي هست، بهتر از commerce هست.
    FSW1 Warsaw (38) - CIO: 05 Nov 2009
    Medical: 26.06.2013
    Medical received in Paris: 09.07.2013
    2014.01.16:pass request

رنگین کمان پاداش کسیست که تا لحظه آخر زیر باران میماند.

Junior Member noonoomah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - سخت افزار ( دانشگاه شمال-آمل)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

سلام... کسی هست که دانشگاه میسور هند درس بخونه ؟ دانشگاه چه جوریه ؟ شهرش ؟

Post پاسخ : درباره هندوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82 نمایش پست ها
    جاهای خوب و بد و تمیز و کثیف همه جا هست!
    توی مالزی هم معمولا" مناطق هندی نشین کثیفه. ولی خود من هندی های خیلی تمیز هم میشناسم!
    بنابر این نمیشه یه نظر کلی داد.
    ولی همه اینا واقعیت های زندگی توی کشورهای دیگه هست که باید قبول کنیم و بسازیم!
    من هم خانه ام رفته هند میگه واقعا کثیف اند و جای بدی و حتی پشیمان بود که چرا مالزی نرفته بود با یکی از استادان دانشگاهم هم که تو هند درس خوانده بود صحبت کردمگفت اول تفریحی یه سر برو اگه خوشت آمد و شرایط را دیدی بعد توانستی آنجا دوام بیاری برو

دوستان کسی اینجا درباره تربیت بدنی در هند اطلاعی داره (صرف فاکتور گرفتن هزینه های زندگی و تمیزی و کثیفی شهرها و ...) از نظر کیفیت دانشگاه در رشته تربیت بدنی در مقاطع ارشد حرفی برا گفتن دارن ؟ یا کسی رو به عینه دیدن که در حال تحصیل در رشته تربیت بدنی باشه با تشکر

دوستان کسی راجع به پزشکی در هند چیزی میدونه؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoomah نمایش پست ها
    سلام... کسی هست که دانشگاه میسور هند درس بخونه ؟ دانشگاه چه جوریه ؟ شهرش ؟
    من خودم نمیخونم ولی یه دوست میشناسم که الان اونجا نزدیک 5 سالی هست که داره درس میخونه (فوق لیسانس و دکترا) به من پیغام خصوصی بده ، چون برای تماس با اون باید بری توی شبکه اجتماعی که لینک دادن بهش اینجا خلاف قانونه !
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)