صفحه 80 از 100 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

Salam,
    Kasi az Pune hast inja?

Junior Member

سلام اطلاعيه وزارت بهداشت در مورد دانشگاه راجيو گاندي
    به اطلاع متقاضيان ادامه تحصيل در كشور هندوستان مي رساند، وضعيت دانشگاه راجيو گاندي و كالج هاي وابسته در كشور مذكور در حال بررسي مي باشد. با توجه به تعدد كالج ها دانشگاه مذكور و تفاوت كيفيت آنها و زمانبر بودن موضوع، توصيه اكيد مي گردد تا مشخص شدن وضعيت اين دانشگاه، از اخذ پذيرش براي سال تحصيلي 17-2016 خودداري گردد. ضمناً با توجه به اطلاع رساني موضوع وملاك بودن تاريخ شروع به تحصيل جهت تائيد يا غير تائيد بودن دانشگاه محل تحصيل، اين مركز هيچگونه مسئوليتي در قبال وروديهاي سال
    17-2016 به دانشگاه مذكور (در صورت هر گونه تصميم احتمالي پس از اتمام بررسي در شورايعالي ارزشيابي) نخواهد داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhj نمایش پست ها
    به اطلاع متقاضيان ادامه تحصيل در كشور هندوستان مي رساند، وضعيت دانشگاه راجيو گاندي و كالج هاي وابسته در كشور مذكور در حال بررسي مي باشد. با توجه به تعدد كالج ها دانشگاه مذكور و تفاوت كيفيت آنها و زمانبر بودن موضوع، توصيه اكيد مي گردد تا مشخص شدن وضعيت اين دانشگاه، از اخذ پذيرش براي سال تحصيلي 17-2016 خودداري گردد. ضمناً با توجه به اطلاع رساني موضوع وملاك بودن تاريخ شروع به تحصيل جهت تائيد يا غير تائيد بودن دانشگاه محل تحصيل، اين مركز هيچگونه مسئوليتي در قبال وروديهاي سال
    17-2016 به دانشگاه مذكور (در صورت هر گونه تصميم احتمالي پس از اتمام بررسي در شورايعالي ارزشيابي) نخواهد داشت.

الان که دیگه تایید شده ؟

Junior Member

با سلام و درود خدمت تمامی اعضا و میهمانان

$$$$$ من برای دندان پزشکی بنگلور میخواستم اقدام کنم دانشگاه راجیو گاندی شخصی هندی که برای من میخواست ویزا تحصیلی بگیره درمورد دهلی و مزایاش گفت
    چند نفر از دوستام که بنگلور بودن تاییدش کردن
    خوب
    حالا من میخوام دندانپزشکی دانشگاه دهلی اقدام کنم

1. هرچی میگردم دانشگاه های دندان پزشکی که توی مجموعه دانشگاه دهلی هست و مورد تایید وزارت بهداشت هست پیدا نمی کنم!؟
    2. دانشکده هایی که امکان گرفتن شهریه قسطی هست میخوام
    3. لصفا راهنمایی کنید؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BoHRAni نمایش پست ها

الان که دیگه تایید شده ؟
    فعلا در حال بررسين

سلام، هزینه تحصیل در دانشگاه مانیپال برای دندانپزشکی چقدر است؟؟

Junior Member

سلام
    من میتونم در یکی از کالج های زبان هندوستان دوره یه ساله ای برای ایلتس بگذرونم بعد برای پذیرش مقطع کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه های اروپا ، کانادا یا حتی خود هند اقدام کنم؟
    یعنی میتونم از کشور هندوستان فقط برای گذروندن دوره زبان استفاده کنم؟
    اگه امکان چنین کاری هست چه کالجی معتبر هست و هزینه شهریه و یک سال زندگی معمولی در هند حدودا چقدر میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin195090 نمایش پست ها
    سلام، هزینه تحصیل در دانشگاه مانیپال برای دندانپزشکی چقدر است؟؟
    سلام دوست گرامی هزینه تحصیل در مانیپال 124100 دلار هست برای سال 2016-17 که در 4 سال باید پرداخت بشه. کالج های مورد تایید دیگه ای هم هستن ک تقریبا نصف این قیمت هستن. سوالی بود درموردشون در خدمتم

نقل قول نوشته اصلی توسط arash1409 نمایش پست ها
    سلام
    من میتونم در یکی از کالج های زبان هندوستان دوره یه ساله ای برای ایلتس بگذرونم بعد برای پذیرش مقطع کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه های اروپا ، کانادا یا حتی خود هند اقدام کنم؟
    یعنی میتونم از کشور هندوستان فقط برای گذروندن دوره زبان استفاده کنم؟
    اگه امکان چنین کاری هست چه کالجی معتبر هست و هزینه شهریه و یک سال زندگی معمولی در هند حدودا چقدر میشه؟
    سلام . خود دانشگاه های هند مدرک زبان نمیخوان از شما البته قانون جدیدی وضع شده ک وررودی های جدید باید یک مدرک معتبر داششته باشن ک از طرف رایزن محترم علمی ایران در هندوستان این قانون وضع شده. برای دوره های زبان هم بهتون پیشنهاد میکنم از ایران اقدام کنید و هزینه ای ک اینجا میخوای بکنی رو تو همون ایران برای کلاس های زبان خرج کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhj نمایش پست ها
    این فقط برای دانشگاه راجیوگاندی بود ک الان هم از تایید در اومده ولی بقیه دانشگاه ها مورد تایید هستن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)