صفحه 9 از 100 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

پیش فرض پاسخ : تجصیل در هندوستان

سلا
    من كارشناسي ارشد تغذيه دام خوندم مي تونم هند تغيير رشته بدم و براي دكترا تغذيه انساني بخونم؟البته بسياري از مباحث رشته ام به تغذيه انساني شباهت داره .ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد.در ضمن 2 مقاله ISI دارم و ترجمه كتاب و تخصص بيوتكنولوژي در رشته خودم
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rashidi.1749
    سلا
    من كارشناسي ارشد تغذيه دام خوندم مي تونم هند تغيير رشته بدم و براي دكترا تغذيه انساني بخونم؟البته بسياري از مباحث رشته ام به تغذيه انساني شباهت داره .ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد.در ضمن 2 مقاله ISI دارم و ترجمه كتاب و تخصص بيوتكنولوژي در رشته خودم
    این بستگی به استاد راهنمای شما داره که تشخیص بده که شما زمینه لازم برا این فیلد رو داری...من آقایی از دانشگاه فردوسی مشهد رو که دامپزشکی خونده بود میشناختم که میخواست دکتری بیوتکنولوژی در "دانشگاه پونا" بخونه اما بهش اجازه ندادن و گفتند که باید یک دوره M.Phil یکساله واحد درسی بگذرونه تا بتونه از دامپزشکی به بیوتکنولوژی سوئیچ کنه و ایشون منصرف شد و رفت "دانشکاه چندیگر" و اونجا به راحتی پذیرش گرفت ...
    شما هم باید با استاد راهنما صحبت کنید و اگه ایشون موافقت کنه هیچ مشکلی ندارید.
    پیروز باشید
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    این بستگی به استاد راهنمای شما داره که تشخیص بده که شما زمینه لازم برا این فیلد رو داری...من آقایی از دانشگاه فردوسی مشهد رو که دامپزشکی خونده بود میشناختم که میخواست دکتری بیوتکنولوژی در "دانشگاه پونا" بخونه اما بهش اجازه ندادن و گفتند که باید یک دوره M.Phil یکساله واحد درسی بگذرونه تا بتونه از دامپزشکی به بیوتکنولوژی سوئیچ کنه و ایشون منصرف شد و رفت "دانشکاه چندیگر" و اونجا به راحتی پذیرش گرفت ...
    شما هم باید با استاد راهنما صحبت کنید و اگه ایشون موافقت کنه هیچ مشکلی ندارید.
    پیروز باشید
    اره من هم به چنین مواردی برخوردم.حالا منظورتون اینه که مستقیم برم مالزی و با یکی از استادهای اونجا صحبت کنم م متقاعدش کنم؟در ضمن از راهنماییت ممنون nark عزیز

Roya82:
    اینجا در رابطه با تحصیل در هندوستان صحبت میشه. لطفا دوستان دقت کنند

Sorry, but I have no idea about Malysia. but as far as India is concerned i think it's a good idea to go there and discuss ur case with supervisors.
    all the best
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

جمیعت تحقیق کردم و گفتن میشه تغییر رشته بدی.یکی رو پیدا کردم که با فوق علوم سیاسی داره حقوق می خونه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

سلام.يكي از موسسات اعزام دانشجو رنگ ردم و تحقيق كردم و گفتند كه براي گرفتن پذيرش از هند حداقل 5 ماه زمان ميبره و لي من چنين زماني رو ندارم.ايا اين گفته صحت داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rashidi.1749
    سلام.يكي از موسسات اعزام دانشجو رنگ ردم و تحقيق كردم و گفتند كه براي گرفتن پذيرش از هند حداقل 5 ماه زمان ميبره و لي من چنين زماني رو ندارم.ايا اين گفته صحت داره؟
    دوست عزیز،
    ثبت نام و صدور پذیرش در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در ماه آپریل،مه و ژوئن صورت میگیره و هزینه اخذ پذیرش هم حداکثر 50 دلار هست و شما برا اینکار نیاز به مؤسسه و وکیل ندارید. میتونید شخصا تشریف ببرید و اقدام کنید و تجربه خوبی هم هست که به شما این فرصت رو میده که بهتر و با اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه محل تحصیل تصمیم بگیرید...
    از طرف دیگه هرچه زودتر نامه پذیرش به دستتون برسه ، زودتر میتونید برا ویزا اقدام کنید و به همین ترتیب فرصت بهتری برای اخذ کرسی در کالجهای بهتر خواهید داشت قبل از اینکه آن کرسی ها توسط دیگران اشغال شود(در مورد دانشگاه پونا)...
    مؤسسات برای اینکه هزینه پست رو چندبار پرداخت نکنن و سود بیشتری ببرن، نامه شما رو نگه میدارن تا پذیرش دیگر مشتریان هم آماده بشه و همه رو با هم بفرستن ایران که ممکنه کلی از وقت شما رو بگیره و به طبع در کالجهای معتبر از نظر وزارت علوم کرسی گیر نیارین....
    پیروز باشید

بهترین دانشگاه هند چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ITALY2006
    بهترین دانشگاه هند چیه؟
    برای چه رشته ای ؟

Junior Member

سلام
    پسر تعریفی که کردی از هند نسبت به دیگران فوقالعاده بود...من میخوام واسه کارگردانی برم هند..موسیقی هم بد نیست...بالیوود میگن خیلی داره قوی میشه...
    میخوام که راهنمایی کنی که کدوم شهرهای هند مناسبتره واسه زندگی..یعنی از هر 10 نفر که نمونه بمبیی چند نفر بر میگردند..حیدر اباد چطوره؟؟
    از دانشگاهای هنر هند؟؟
    دوستانی که اطلاعات دارند..راهنمایی کنند..
    زنده باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)