صفحه 91 از 100 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph. D.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

سلام دوستان من برا یه پوزیشنی تو indian institute of science bangalore indiaاقدام کردم بر مقطع پست داک که احتمال داره پذیرفته بشم. قسمتی از آگهی این پوزیشن به صورت زیر بود:

Consolidated salary would be in the range of Indian Rupees (INR) 55,000.00 to 80,000.00 per month,
    depending up on the experience. The initial appointment would be for one year extendable up to two year
    depending upon the satisfactory performance of the candidate. A good possibility exists to collaborate with
    the University of Queensland, Australia on this project

ممنون میشم اگه اجازه بدید نظرتون رو درباره سطح این دانشگاه، حقوقی که میخواد بده، شرایط زندگی تو این شهر و ... بدونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph. D.

نقل قول نوشته اصلی توسط robin2 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برا یه پوزیشنی تو indian institute of science bangalore indiaاقدام کردم بر مقطع پست داک که احتمال داره پذیرفته بشم. قسمتی از آگهی این پوزیشن به صورت زیر بود:

Consolidated salary would be in the range of Indian Rupees (INR) 55,000.00 to 80,000.00 per month,
    depending up on the experience. The initial appointment would be for one year extendable up to two year
    depending upon the satisfactory performance of the candidate. A good possibility exists to collaborate with

ممنون میشم اگه اجازه بدید نظرتون رو درباره سطح این دانشگاه، حقوقی که میخواد بده، شرایط زندگی تو این شهر و ... بدونم.
    هیچ کس نمیتونه کمکی بکنه؟

Junior Member

سلام.. هزینه ی تحصیل در رشته داندان پزشکی دز دانشگاه دکتر ام جی ار رو میخواستم بدونم چقدر میشه؟؟

Junior Member masih94 آواتار ها

سلام، لطفا راهنماییم کنید، دکتری داروسازی هند در سال چه میزان هزینه داره؟ کدام دانشگاهها میشه اقدام کرد؟ هیچ گونه اطلاعی ندارم خواهش میکنم کمکم کنید

Junior Member

سلام من مدرک دیپلم و پیشم ریاضی دارم بعضی ها میگن فقط پیش و بعضی ها میگن هر 2 باید تجربی باشن برای دندان, ممنون میشم راهنماییم کنید
    یه مساله دیگه من دارم برای دوره زبان 6 ماهه به بنگلور میرم که هم با محیط تا حدودی اشنا شم و هم مدرک زبان cambridge بگیرم بعد از این 6 ماه فرصت گرفتن مدرک تجربی را دارم تا مهر سال دیگه برای ورود به دانشگاه؟ و ایا از مدرک ریاضی درسی را معادل سازی میکنند؟

Junior Member

دوستان من امروز وزارت بهداشت بودم برای ارزشیابی مدرک سوال پرسیدم ... گفتن میدونی هند چقدر سخته؟ منم گفتم راه اسونی انتخاب نکردم ... دوستانی که هند دندان پزشکی میخونن لطفا از تجربیاتشون در رابطه با نحوه پاس شدن درسا بگن ... تنها قسمت امیدوار کننده حرفهاشون این بود که فارغ التحصیلای هند بهتر از بقیه کشورا از پس ازمون جامع ملی ایران بر میان

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط ouh نمایش پست ها
    دوستان من امروز وزارت بهداشت بودم برای ارزشیابی مدرک سوال پرسیدم ... گفتن میدونی هند چقدر سخته؟ منم گفتم راه اسونی انتخاب نکردم ... دوستانی که هند دندان پزشکی میخونن لطفا از تجربیاتشون در رابطه با نحوه پاس شدن درسا بگن ... تنها قسمت امیدوار کننده حرفهاشون این بود که فارغ التحصیلای هند بهتر از بقیه کشورا از پس ازمون جامع ملی ایران بر میان
    خیلی خوب و قویه پزشکی و دندانپزشکی هند اگر جای درست حسابی بخوانید و خودتونم درس خون باشید البته. انگلیسی میخونی انگلیسی!!! برو کیف کن با زبان برتر!

Junior Member

سلام من مدرک دیپلم و پیش تجربی دارم میخواستم از دوستان آگاه بپرسم آیا با داشتن این مدارک من میتونم در رشته های علوم انسانی مثل اقتصاد در هند ادامه تحصیل بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط robin2 نمایش پست ها

سلام دوست گرامی. دانشگاه بسیار خوب و با رنک بسیاار بالا هست این دانشگاه. درمورد حقوقی که میخواد بده حتی اگر همون حد اقل یعنی 55 هزار روپی در ماه رو بده به راحتی هرچه تمام تر میتونید زندگی کنید. زندگی تو بنگلور هم از اب و هوا بهتون بگم میانگین دمای سالانه حدود 25 دجه هست تو این ایام سال و تا 4 5 ماه اینده هوای خنک و بارونی داره. سوال دیگه ای بود درخدمتتونم

نقل قول نوشته اصلی توسط masih94 نمایش پست ها
    سلام، لطفا راهنماییم کنید، دکتری داروسازی هند در سال چه میزان هزینه داره؟ کدام دانشگاهها میشه اقدام کرد؟ هیچ گونه اطلاعی ندارم خواهش میکنم کمکم کنید
    سلام و درود. در دانشگاه دکتر ام جی ار چنای که مورد تایید وزارت بهداشت هست حدود 90 میلیون تومن هزینه کل دوره هست اما در حال حاضر فکر میکنم ادمیشن 2016-17 بسته شده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)