صفحه 92 از 100 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هندوستان و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtoope نمایش پست ها
    سلام.. هزینه ی تحصیل در رشته داندان پزشکی دز دانشگاه دکتر ام جی ار رو میخواستم بدونم چقدر میشه؟؟
    سلام. شهریه کالج ها متفاوت هست اما از حد اقل 200 میلیون شروع میشه به بالااااا

Junior Member

دوستان سلام
    من اسفند پارسال انصراف دادم و تا اسفند 95 مشکلی واسه سربازی ندارم
    اگه بخوام از الان اقدام کنم واسه هند و احتمالا چنای داروسازی مشکل معافیت خواهم داشت یا نه؟
    میتونم با پیام نور یا دانشگاه آزاد حلش کنم یا نه
    و شهریه رو باید کامل پرداخت کنم یا نه میشه در طول تحصیل هم این کارو کرد؟
    و در آخر بین روسیه و هند اگه حق انتخاب داشته باشم بنظرتون کدوم به صرفه تره
    صفحات قبل رو هم کمابیش خوندم ولی یخورده ضد و نقیض بود
    خلاصه که ببخشین سئوالای تکراری کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_naderi نمایش پست ها
    لطفا در صورت نداشتن اطلاعات کافی دیگران رو گمراه نکنید و اطلاعات غلط ندید
    یکی از بهترین راهها برای اینکه بفهمید، این کشور و دانشگاههاش در چه سطحی هستن، میتونید خیلی راحت سرچ کنید که دانشجوی هایی ایرانی که توی اون دانشگاهها درس میخونن از کدوم دانشگاههای ایران فارغ التحصیل شدن، اگه 80 درصدشون از دانشگاه معروف ایران (منظورم 10 دانشگاه اولی که وزارت علوم همیشه جز دانشگاهای اول میزاره از شریف و امیرکبیر گرفته تا دانشگاه صنعتی اصفهان و فردوسی مشهد) بودند یعنی اینکه دانشگاه های اون کشور سرشون به تنشون میارزه. واقعیتی رو باید قبول کرد. من یه نگاهی به دانشجویی همین دانشگاهای اول هند انداختم تقریبا همه دانشجوی های ایرانیش فارغ التحصیل های دانشگاه ازاد و علمی کاربردی و . . . هستن. البته منظور این نیست که همه بچه های دانشگاه ازاد ضعیف هستن ولی باید واقعیت رو قبول کرد دانشجوی های دانشگاه اول ایران تفاوت قابل مشاهده ای دارند. حالا به شما توصیه میکنن برید دانشگاههای کشورهای دیگر رو بگردید. مثلا دانشگاه میشیگان در امریکا یا دانشگاه توکیو در زاپن یا دانشگاه ETH سویس. ببینید چند درصدشون از بچه های دانشگاه های اول ایران هستند. خیلی هم به رنکینگ ها دقت نکنین. دانشگاه ملی سنگاپور رنکینگش از بریکلی هم بهتره، ولی به یکی بگی دانشگاه سنگاپور از بریکلی که هیچ از یه دانشگاه رنک 100 امریکا بهتره بهتون میخندن. از لحاظ موقعیت شغلی، اگه طرف پارتی داشته باشه که مشکلی نداره از کدوم ده کوره ای مدرک گرفته اید ولی اگه ندارید، مشاهده عینی من از جذب دانشگاه های دولتی درجه یک و دو ایران اینکه اصلا مدارک هند رو بررسی نمیکنن. در آخرم توصیه ام اینکه یه خورده بیشتر درس بخونین دانشگاههای ایران قبول بشین، چه کاری آخه هند؟!؟!؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط MHIHIAI نمایش پست ها
    یکی از بهترین راهها برای اینکه بفهمید، این کشور و دانشگاههاش در چه سطحی هستن، میتونید خیلی راحت سرچ کنید که دانشجوی هایی ایرانی که توی اون دانشگاهها درس میخونن از کدوم دانشگاههای ایران فارغ التحصیل شدن، اگه 80 درصدشون از دانشگاه معروف ایران (منظورم 10 دانشگاه اولی که وزارت علوم همیشه جز دانشگاهای اول میزاره از شریف و امیرکبیر گرفته تا دانشگاه صنعتی اصفهان و فردوسی مشهد) بودند یعنی اینکه دانشگاه های اون کشور سرشون به تنشون میارزه. واقعیتی رو باید قبول کرد. من یه نگاهی به دانشجویی همین دانشگاهای اول هند انداختم تقریبا همه دانشجوی های ایرانیش فارغ التحصیل های دانشگاه ازاد و علمی کاربردی و . . . هستن. البته منظور این نیست که همه بچه های دانشگاه ازاد ضعیف هستن ولی باید واقعیت رو قبول کرد دانشجوی های دانشگاه اول ایران تفاوت قابل مشاهده ای دارند. حالا به شما توصیه میکنن برید دانشگاههای کشورهای دیگر رو بگردید. مثلا دانشگاه میشیگان در امریکا یا دانشگاه توکیو در زاپن یا دانشگاه ETH سویس. ببینید چند درصدشون از بچه های دانشگاه های اول ایران هستند. خیلی هم به رنکینگ ها دقت نکنین. دانشگاه ملی سنگاپور رنکینگش از بریکلی هم بهتره، ولی به یکی بگی دانشگاه سنگاپور از بریکلی که هیچ از یه دانشگاه رنک 100 امریکا بهتره بهتون میخندن. از لحاظ موقعیت شغلی، اگه طرف پارتی داشته باشه که مشکلی نداره از کدوم ده کوره ای مدرک گرفته اید ولی اگه ندارید، مشاهده عینی من از جذب دانشگاه های دولتی درجه یک و دو ایران اینکه اصلا مدارک هند رو بررسی نمیکنن. در آخرم توصیه ام اینکه یه خورده بیشتر درس بخونین دانشگاههای ایران قبول بشین، چه کاری آخه هند؟!؟!؟!
    گرامی الان این همه تایپ کردید چه و چه و چه و چه که اصلا ربطی به کامنت من نداشت. در مورد هزینه زندگی صحبت شدمنم این حرف رو از بیخ رد میکنم و اگر به امید زندگی 12 هزار روپی میخواید بیاید هند برادرانه توصیه میکنم پاتونو از شهرتون هم بیرون نزارید. عرض کردید نگاه به دانشگاه های اول هند و دانشجو های ایرانیش انداختید میشه بدونم دقیقا کدوم دانشگاه؟ شما ک انقدر سرت تو اعداد و ارقام هست یه نگاه بنداز تو سایت دانشگاه مانیپال ببین CEO مایکروسافت CEO نوکیا از کجاست که هر چند این نوع مقایسه از پایه غلط هست . اینگونه مسائل بار ها و بار ها صحبت شده راجبش و از حوصله من و دوستان خارج هست . در مورد هزینه زندگی گفتند منم عرض کردم اشتباه میکنند صرف تجربه شخصی. چه کاری اخه نیاااا هند!!!! موید باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mammadrezo نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من اسفند پارسال انصراف دادم و تا اسفند 95 مشکلی واسه سربازی ندارم
    اگه بخوام از الان اقدام کنم واسه هند و احتمالا چنای داروسازی مشکل معافیت خواهم داشت یا نه؟
    میتونم با پیام نور یا دانشگاه آزاد حلش کنم یا نه
    و شهریه رو باید کامل پرداخت کنم یا نه میشه در طول تحصیل هم این کارو کرد؟
    و در آخر بین روسیه و هند اگه حق انتخاب داشته باشم بنظرتون کدوم به صرفه تره
    صفحات قبل رو هم کمابیش خوندم ولی یخورده ضد و نقیض بود
    خلاصه که ببخشین سئوالای تکراری کردم
    سلام و درود. مشکل خروج از کشور رو با اداره گذرنامه چک کنید
    شهریه به صورت سالانه هست
    از نظر هزینه تحصیل و زندگی روسیه ارزون تر هست اینجا کل دوره داروسازی تقریبا 100 میلیون شهریه دانشگاه هست که باید تو 5 سال پرداخت بشه البته از قیمت داروسازی تو روسیه با خبر نیستم معیار مقایسم قیمت دندان پزشکی اینجا و روسیه بود که تقریبا 2 برابر روسیه هست. سوالی بود درخدمتم

Junior Member

آیا اگه انصراف داده باشی یه بار دوباره ثبت نام کنی پیام نور یا آزاد
    بعد ویزای گردشگری بگیری 20روزه بری واسه ثبت نام اونور میشه ادامه داد دانشگاهو یا نه
    با این وضع
    میگم این قضیه ی اینکه بعضیا میرن تا 3 سال نمیتونن برگردن چیه
    اصلا میشه . اگه بری بعد 3 سال برگردی قضیه انصراف دوم چیه
    یکی از موسسات تو شیراز این توصیه رو به من کرده واقعا تو برزخ عجیبی گیر کردم

Junior Member

سلام من هنوز پیش دانشگاهی رو تموم نکردم و امیدی ندارم که کنکور رتبه بیارم برای همین میخام سال بعد برم هند داروسازی بخونم تو شهر بمبي چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین
    1.دانشگاه بمبي شرط معدل داره یا امتحان ورودی ؟اگه امتحان ورودی داره به چه صورته انگلیسیه یا نه؟اگه شرط معدل داره باید چند باشه و ملاک اصلی برا پیش دانشگاهیه یا دیپلم؟
    2.کی شروع میشه پذیرش؟
    3.شهریه دانشگاه چقدر میشه؟
    4.من باید سربازی برم بعد اقدام کنم یا میتونم معافیت تحصیلی بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph. D.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_naderi نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی. دانشگاه بسیار خوب و با رنک بسیاار بالا هست این دانشگاه. درمورد حقوقی که میخواد بده حتی اگر همون حد اقل یعنی 55 هزار روپی در ماه رو بده به راحتی هرچه تمام تر میتونید زندگی کنید. زندگی تو بنگلور هم از اب و هوا بهتون بگم میانگین دمای سالانه حدود 25 دجه هست تو این ایام سال و تا 4 5 ماه اینده هوای خنک و بارونی داره. سوال دیگه ای بود درخدمتتونم
    ممنون از پاسختون. پوزیشن به من آفر داده شد:

I am pleased to inform you that you have been selected for Research
    Associate position for which you have applied in my research group. Please
    accept my congratulations.

Your consolidated salary would be INR 57,000.0 per month. Your initial
    appointment will be for one year extendable up to another year depending
    on your performance. Could you please send me your acceptance letter by
    e-mail? I would appreciate if you can join as soon as possible.

I aplogise for the delay as I was in touch with the Institute authority to
    find out the procedure before sending you the offer. Once I receive your
    acceptance, I will inform you the procedure so that you can apply for your
    visa. Incidentally, I found that there are many Iranian students in our
    institute who are mostly enrolled in higher degrees. Please do not
    hesitate to contact me if you have any query.

برای من تاریخ ورود به هند رو اینطوری میخوان بزنن اگه دیرتر وارد هند بشم مشکلی پیش میاد؟ در این مدت هر موقع بخوام میتونم هند رو ترک کنم؟ پوزیشن پست داک هست.

Please put the starting date as October 1, 2016 and ending date as April
    30, 2018 for visa processing purpose in your application.

با سلام خدمت دوستان عزیز

من لیسانس گرافیک دارم و می خوام هند ارشد یه رشته ی مرتبط رو بگیرم.
    کارشناسیم رو از مالزی گرفتم و مدرک آیلتس هم دارم ... (برای ایتالیا اقدام کردم که متاسفانه نشد)
    میشه راهنمایی درباره ی دانشگاه های هنر هند (ترجیحا بنگلور) بکنید....
    خیلی ممنون

Junior Member

common entrance test (krlmpca)چه آزمونيه؟ براي ورودي دندان ميگن هيچ آزموني نيست ، خوب اين چه امتحاني هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)