صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 90

موضوع: لطفا منو راهنمایی کنید ( نوشتن CV براي گرايش معماري )

پیش فرض پاسخ : لطفا منو راهنمایی کنید ( نوشتن CV براي گرايش معماري )

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    اینا برای این هست که ذهن بچه ها باز بشه و بدونن چطوری پرتفولیو بسته میشه و هر کس بر اساس توان و کارش پرتفولیو میبنده چون کاملا شخصی و سلیقه ای هست.
    راجب تعداد صفحه و حجم و این جور چیزا هر دانشگاه مبنای خاص خودش رو داره.
    آخه ببینید حرف اینه که بعضی از اینا 13-14 صفحه هستند که اولشون 2-3 صفحه مقدمه دارن آخرشونم که 1 صفحه thank u و از این حرفا که کلا 9-10 ص ازشون میمونه!
    و اینکه کارهای خیلی از دوستان که ایران معماری میخونن از این کارا خیلی قویترن.
    پس با این تفاسیر پروسه ی پرتفولیو برای دوستانی که از ایران اقدام میکنن اگه تو سطح متوسط هم باشن بسیار راحت سپری خواهد شد؟!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    آخه ببینید حرف اینه که بعضی از اینا 13-14 صفحه هستند که اولشون 2-3 صفحه مقدمه دارن آخرشونم که 1 صفحه thank u و از این حرفا که کلا 9-10 ص ازشون میمونه!
    پس با این تفاسیر پروسه ی پرتفولیو برای دوستانی که از ایران اقدام میکنن اگه تو سطح متوسط هم باشن بسیار راحت سپری خواهد شد؟!
    بازم بستگی به دانشگاه داره اون برداشتی که ما تو ایران از معماری داریم با اون برداشتی که تو آمریکا و کانادا هست از زمین تا آسمون فرق داره.
    تعداد صفحاتش هم نرماله زیاد بودن تعداد صفحه دلیل بر خوب بودن پرتفولیو نمیشه.
    ولی در کل دید به معماری ما یا اونا خیلی فرق داره.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها

یک ) برای هر دانشگاهی این مسائل متفاوته. شما باید ببینی از کجا میخای پذیرش بگیری؛ بعد بری پورتفولیوی دانشجوهای لیسانس و مستر اون دانشگاه رو ببینی تا بفهمی چی کار دارن میکنن ( و به چی میگن معماری)
    دانشگاهای فنی تر و هنری تر رویکرد کاملن متفاوتی نسبت به این مساله دارن.
    دو ) بهترین جا برای دیدن پورتفولیو قدیما سایت issuu.com بود که توش کافی بود سرچ کنی graduate portfolio + architecture و هزار هزار برات نمونه بیاره که ببینی. ولی تازگی که هم لی آوت خود سایته عوض شده و هم *****ش کردن برا من استفاده ازش به مراتب سخت شده ولی امیدوارم شما بتونین از توش چیزی که میخاین رو پیدا کنین.
    سه) اغلب دانشگاها راجع به اینکه برامون دقیقن چی بفرستین و چن صفه باشه خییییییلی سخت گیر نیستن ولی یه سری گایدلاین میذارن که از روش متوجه بشین قضیه از چه قراره.

بازم سوالی بود بپرسید. دانشگاه مورد نظرتونم بگید شاید نمونه داشته باشم بفرستم.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام توی رزومم بنویسم که پروانه نظام مهندسی معماری دارم توی دو تا گرایش نظارت و اجرا
    کسی میدونه معادل انگلیسیشون چی میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام . واسه من که میخوام واسه فوق لیسانس رشته مدیریت پروژه دانشگاه کنکوردیا اقدام کنم نیازی هست پرتوفولیو داشته باشم ؟

Banned

ایا نوشتن کتاب فارسی میتونه کمک کنه به قوی تر شدن رزومه؟ این رو اگر بخواییم در رزومه بیاریم ترجمه شده انگلیسیش رو بنویسیم کافیه؟
    بعد این سابقه کار که در رزومه میاد (کسی که بیمه داره) چقدر میتونه کمک کنه؟

Junior Member Mechanics20 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, applied design

نقل قول نوشته اصلی توسط aliluli نمایش پست ها
    ایا نوشتن کتاب فارسی میتونه کمک کنه به قوی تر شدن رزومه؟ این رو اگر بخواییم در رزومه بیاریم ترجمه شده انگلیسیش رو بنویسیم کافیه؟
    بعد این سابقه کار که در رزومه میاد (کسی که بیمه داره) چقدر میتونه کمک کنه؟
    بله خیلی پوان مثبتی هست، حتی ترجمه کتاب به فارسی هم باارزش هست چه برسه به اینکه شما خودتون یه کتاب رو تالیف کنید، بله انگلیسی کتاب رو ذکر کنید و میتونید اخر جمله داخل پرانتز بنویسید (in persian)
    مسلما سابقه کار هم مفیده بخصوص اگه اکادمیک باشه
    موفق باشید
    شروع راه‌های جدید سخت است، اما نه به‌ سختی تحمل شرایط نامناسب و از دست‌رفته.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechanics20 نمایش پست ها
    بله خیلی پوان مثبتی هست، حتی ترجمه کتاب به فارسی هم باارزش هست چه برسه به اینکه شما خودتون یه کتاب رو تالیف کنید، بله انگلیسی کتاب رو ذکر کنید و میتونید اخر جمله داخل پرانتز بنویسید (in persian)
    مسلما سابقه کار هم مفیده بخصوص اگه اکادمیک باشه
    موفق باشید
    مطمینید؟ اخه من الان میخوندم در فروم نوشته بودن دوستان که کتاب سهله مقاله داخلی ارزش انچنانی نداره. قابل ذکره که کتابی که من نوشتم کتاب خیلی ابکی هم نبوده و در رشته خودم میشه گفت کتاب خوبی هست.
    در مورد کار ظاهرا سوابق بیمه اینا اصلا برا خیلی از دانشگاهها و حتی سفارت ها مطرح نیست پس چطور میشه اثبات کرد یه نفر سابقه کار داشته؟ با نمونه کارهاش؟ منظورم بیشتر حوزه معماریه البته.

Junior Member Mechanics20 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, applied design

مطمینید؟ اخه من الان میخوندم در فروم نوشته بودن دوستان که کتاب سهله مقاله داخلی ارزش انچنانی نداره. قابل ذکره که کتابی که من نوشتم کتاب خیلی ابکی هم نبوده و در رشته خودم میشه گفت کتاب خوبی هست.
    من طبق اطلاعات و تجربه خودم نظرم رو گفتم
    تالیف کتاب کار کمی نیست خودتون هم که گفتید کتاب خوبیه، بهرحال شما نظر بقیه دوستان رو هم بگیرید
    شروع راه‌های جدید سخت است، اما نه به‌ سختی تحمل شرایط نامناسب و از دست‌رفته.

کار پژوهشی در هر صورتی دارای ارزش. مقاله داخلی هم اتفاقا ارزش داره تا موضوعش چی باشه.اگه درباره آمریکا میپرسی بهت میگم اونا واسه هرکاری که زحمت کشیده باشی ارزش قایل اند.ازینکه فعالیتی انجام دادین کلی کیف میکنن چه برسه کار ارزشمندی هم باشه.درباره بیمه هم باید بگم منظور اگه سابقه کاریه برا بعضی دانشگاه ها متفاوته.البته هیچ کدوم ازتون بیمه نمیخوان.ببینید شما دارین وارد محیط اکادمیک میشین نه کاری.اونا یه پورتفولیو قوی ازتون میخوان که تو دانشگاهتون انجام دادین . ثابت هم نمیشه کرد این کار خودتون باشه.اما اگه بحث فاند باشه بهتر همه کاراتون کار خودتون باشه چون اگه ببینین اونچیزی که نشون میدادین نیستین فاندتون قطع میشه.

در مورد کار ظاهرا سوابق بیمه اینا اصلا برا خیلی از دانشگاهها و حتی سفارت ها مطرح نیست پس چطور میشه اثبات کرد یه نفر سابقه کار داشته؟ با نمونه کارهاش؟ منظورم بیشتر حوزه معماریه البته.

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)