صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 90

موضوع: لطفا منو راهنمایی کنید ( نوشتن CV براي گرايش معماري )

پیش فرض پاسخ : لطفا منو راهنمایی کنید ( نوشتن CV براي گرايش معماري )

من نتونستم از اون سایت portfolio سرچ کنم نمی دونم مشکلش کجا بود کسی می تونه من رو واسه استفاده از سایت راهنمایی کنه . ممنون میشم .

Junior Member piper آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarayousefy نمایش پست ها
    من نتونستم از اون سایت portfolio سرچ کنم نمی دونم مشکلش کجا بود کسی می تونه من رو واسه استفاده از سایت راهنمایی کنه . ممنون میشم .
    واسه دیدن پورتفولیو های این سایت به این لینک برو http://www.issuu.com/publications?q=...sp=grid&num=20
    البته اگر Grad architecture portfolio و Undergraduate architecture portfolio رو گوگل کنید به نتایج خیلی بهتری هم می رسین. به جای Portfolio می تونین از Work Sample هم استفاده کنین.

Junior Member

سلام بچه ها لازمه که توی رزومه از مسابقاتی که شرکت کردیم اسمی بیاریم ؟منظورم مسابقات معماری بین المللیه که هیچ مدرکی هم ازشون نداریم به جز همون طرحی که فرستادیم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture,tabriz university-BA

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد portfolio

دوستان میشه اگه کسی نمونه portfolio برای گرفتن پذیرش داره بذاره؟

درود دوستان
    archi63 عزیز شما یه سری به سایت issuu.com بزنید دستتون میاد که چیکار کنید امن این سایت از طریق سرچ تو گوگل پیدا کردم

سایت خوب و جالبی هستش

به امید موفقیت تک تک معماران دوست داشتنی ایرانی..... ارنواز

Member nel_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arch

توی پورتفولیو باید بنویسیم که از چه نرم افزاری استفاده کردیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Architectural Engineering

لطفا اگه کسی جایی و یا کسی و می شناسه که portfolio می بنده به من پیام خصوصی بده من باید امتحان GRE هم بدم و واقعا وقتم محدوده ..ممنونم

Junior Member

سلام. کسی می دونه چقدر سایز portfolio براشون مهمه من دانشگاههایی که می خوام apply کنم سایتاشونو گشتم و مشکلم اینه که بیشتر دانشگاه ها سایز A4 می خوان ولی استرالیا A3 و نگرانم که اگه A4 درست کنم و برای دانشگاه های استرالیا هم بفرستم به خاطر این که شرایطو رعایت نکردم اونا کارمو بررسی می کنن یا نه. ممنون میشم راهنماییم کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Melikarae نمایش پست ها
    سلام. کسی می دونه چقدر سایز portfolio براشون مهمه من دانشگاههایی که می خوام apply کنم سایتاشونو گشتم و مشکلم اینه که بیشتر دانشگاه ها سایز A4 می خوان ولی استرالیا A3 و نگرانم که اگه A4 درست کنم و برای دانشگاه های استرالیا هم بفرستم به خاطر این که شرایطو رعایت نکردم اونا کارمو بررسی می کنن یا نه. ممنون میشم راهنماییم کنین.

دوست عزیز اصولا سایز پورتفولیو چیزی نیست که همه جا یکسان باشه... مثلا در امریکا که ابعاد به اینچه و recommended یه سایزیه که بین A3 و A4 اه....
    اما به طور کلی فکر میکنم بهترین حالت اینه که شیت ها رو طوری A3 ببندید که قابلیت تبدیل به A4 داشته باشه ( یعنی از وسط بشه نصفش کرد) اینطوری این پورتفولیو مورد پذیرش همه جا هست

من رشته گرافیک هستم و واسه مدیا میخوام Apply کنم و همونطور که می دونید مدیا نمونه کارهاش به صورت ویدئو آرت هست و A4 و... نداره اصلا حالا با این ویدئو ها چه جوری باید Portfolio ساخت و فرستاد ؟؟
    ؟ البته من هم نمونه کار ویدئو دارم و هم به صورت کارهایی از قبیل پوستر و آرم و ... که اینارو میشه کاریشون کرد ولی ویدئو رو نمیدونم . در کل از دوستان اهل این رشته تقاضای کمک می دارم .

ممنون اگه راهنمایی کنید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)