صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 90

موضوع: لطفا منو راهنمایی کنید ( نوشتن CV براي گرايش معماري )

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد portfolio

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyana90 نمایش پست ها
    اینکه فقط در تعداد زیادی مسابقه معماری شزکت کرده باشیم خوبه حتی اگر سطح بعضیاشون پایین بوده باشه...یا اینکه باید حتما مقام و رتبه آورده باشیم تا توی رزومه یا پورتفولیو درج کنیم و ارزش داشته باشه؟؟؟
    و اینکه اون ها چه جوری اعتبار مسابقه و می فهمن؟؟؟
    رتبه های کسب شده در دوران پیش از دانشگاه هم می تونه مهم باشه و تایید زمینه کاریمون باشه یا نه؟
    هر طرح مسابقه ای که به نظرتون خوب شده رو بذارید تو پورتفولیو ... مهم نیست برنده شده باشید یا اصلا جای معتبری برگذار کرده باشه ای مسابقه رو . شما به عنوان Competition Proposal میذارید این طرحا رو تو پورتفولیو...
    از نظر منطقی در CV بهتره اگر برنده شدید یا ازتون تقدیر شده عنوان اون مسابقاتو بذارید ... خیلی هم درگیر اعتبار مسابقات و این حرفا هم نباشید.

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط arch_one نمایش پست ها
    هر طرح مسابقه ای که به نظرتون خوب شده رو بذارید تو پورتفولیو ... مهم نیست برنده شده باشید یا اصلا جای معتبری برگذار کرده باشه ای مسابقه رو . شما به عنوان Competition Proposal میذارید این طرحا رو تو پورتفولیو...
    از نظر منطقی در CV بهتره اگر برنده شدید یا ازتون تقدیر شده عنوان اون مسابقاتو بذارید ... خیلی هم درگیر اعتبار مسابقات و این حرفا هم نباشید.
    چه خوب !
    پس هر چی بود بذارم...قبل از دانشگاه چی؟
    سخنرانی ها و سمینار هایی که شرکت کرده بودم چی ؟ اونها هم می تونن مهم باشن؟
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQ

سلام دوستان. من دارم مداركمو واسه دانشگاه تكنيك وين ميفرستم.زيادم وقت ندارم. فقط مونده پرتفوليو درست كنم ولي هيچ جا نتونستم قوانين و شرايط دقيق درست كردن پرتفوليو واسه اين دانشگاه رو پيدا كنم.تو سايتشم رفتم ولي نميدونستم بايد كجا رو بگردم. لطفا اگه كسي ميتونه منو راهنمايي كنه. خيلي ممنون ميشم.

Senior Member mdemehri آواتار ها

چه خوب !
    سخنرانی و سمینار دیگه می ره جزء رزومه و CV
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

چه خوب !
    دوست عزیز بهرحال مفاد پورتفولیو هم باید محتوای طراحی داشته باشند هم بیان گرافیکی، سخنرانی و سمینار اگه منظورتون Cv اه بله بگذارید
    قبل از دانشگاه هم اگه مقامی آوردید خالی از لطف نیست گذاشتنش

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQ

نقل قول نوشته اصلی توسط Gordafar نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دارم مداركمو واسه دانشگاه تكنيك وين ميفرستم.زيادم وقت ندارم. فقط مونده پرتفوليو درست كنم ولي هيچ جا نتونستم قوانين و شرايط دقيق درست كردن پرتفوليو واسه اين دانشگاه رو پيدا كنم.تو سايتشم رفتم ولي نميدونستم بايد كجا رو بگردم. لطفا اگه كسي ميتونه منو راهنمايي كنه. خيلي ممنون ميشم.
    اگر حرفی زده نشده پس قاعده خاصی هم براش خواسته نشده
    شما به روال معمولی ببند پورتفولیو رو
    نمونه ها رو از www.issuu.com ffdk ببینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دوره مستر رشته معماری..گرایش طراحی..دانشگاه کوب

در مورد تهیه پورتفولیو باید دقت داشته باشین که این یک نوع جلد اثار به حساب میاد و باید بهترین نمونه ها رو درش جا دهید...صرفا تعداد زیاد صفحات باعث کم تر کردن ارزش کار های برجسته می شه....معمولا پورتفویلو باید متعلق به کارهای انجام شده در طول تحصیل باشه...بعد از اون اولویت با کارهایی است که شما به عنوان شغل تون مطح می کنید و سپس مواردی که مربوط به شرکت در مسابقات یا غیره میشن...عموما سایز صفحات بهتره کهA4 باشن...سعی کنید از هر نوع خلاقیتی که میتونید استفاده کنید ولی در عین حال خیلی هم رنگ و لعاب افراطی به کار ها نبخشید..در مورد افرادی که پروژه های دانشجویی رو خیلی بی دقت پرزانته کردن این امکان وجود داره که مجددا کارها رو بازبینی و اریه بدن...به علاوه کارهای دستی و نرم افزاری گنجاندن عکس های ماکت ها و یا اثاری دستی که قبلا تهیه کردید میتونه جالب توجه باشه واسه اساتید...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دوره مستر رشته معماری..گرایش طراحی..دانشگاه کوب

دوستان با اینکه این سوال قبلا مطرح شده ولی چون جوابی در موردش نبود خواستم دوباره بپرسم که اگر کسی شخص توانمندی رو برای تهیه پورتفولیو می شناسه معرفی کنه لطفا...ممنون از لطف شما دوستان.

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MBKH نمایش پست ها
    دوستان با اینکه این سوال قبلا مطرح شده ولی چون جوابی در موردش نبود خواستم دوباره بپرسم که اگر کسی شخص توانمندی رو برای تهیه پورتفولیو می شناسه معرفی کنه لطفا...ممنون از لطف شما دوستان.
    میدون انقلاب!
    اما دانشجوهای معماری زیادی عستن که این کار رو می کنن. ولی 3-4 میلیون می گیرن برای این کار.
    بهترین کار اینه که شیت بندی های خودتون رو پرتفولیو کنید.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Michigan, Architrecture

نقل قول نوشته اصلی توسط MBKH نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظرم اصلا portfolio ات رو نده به کسی کار کنه. کار چندان سختی نیست. یک جور پرزانته در ابعاد a4 هست و وقتی هم که تموم شد می تونی بدی کسی برات از نظر محتوایی کنترل کنه و بهت پیشنهادهایی بده. دیگه وقتی شما اعتماد به نفس انجام این کار رو نداشته باشی که توی دانشگاهی که به سلامتی پذیرش می گیری قورتت می دن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)