صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 90

موضوع: لطفا منو راهنمایی کنید ( نوشتن CV براي گرايش معماري )

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد portfolio

سلام دوستان.
    لطفا هرکس اطلاعاتی داره کمک کنه.ممنون .
    من -از این پاییز -ترم5 معماری دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهرانم.معدلم حدود 17 است.چون تقریبن برای فوق فاند گرفتن از کشورهای اروپایی و امریکا صفره میخام برای کشورهای اروپایی که توش تقریبن هزینه تحصیل کم باشه.مثل فرانسه یا اتریش یا المان یا کشور دیگه ای که هزینه تحصیل اونقدرا بالا نباشه اقدام کنم.اینجا کسی میتونه کمکم کنه و بگه کدوم کشور مردم بهتر-چون جو هم برام مهم هست.معماری یه رشته هنری و نیاز به این داره که ادم روحیه ش رو از دست نده تا بتونه راحت طراحی کنه- و دارای دانشگاهایی با رنک بهتری تو اروپا وجود داره که من از الان زبان اون کشورو بخونم.هزینه تحصیل تو هلند و سویس و هزینه زندگی تو این کشورها چقدره؟ وضعیت اترش و میزان پذیرشی که به دانشجو های معماری میده چطور؟ و اینکه چه نرم افزار هایی رو از الان یاد بگیرم که به دردم بخوره.از الان مقاله نوتن رو شروع کنم؟برای تهیه پرتفیلو باید چه اقداماتی انجام بدم؟یا کلن توصیه ای چیزی دارید لطفن ازم دریغ نکنید

Junior Member

سلام من ترمِ ۷ معماری هستم با معدل ۱۸.۵ و آیلتس‌ام هم حدود ۷.۵-۸ باشد , gre : verbal:۱۳۸, quantitative: ۱۵۵ ,writting: ۳ ، آیا شانس فاند یا scholership برای مستر از آمریکا و کانادا دارم ؟

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط elena_asadifar نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    لطفا هرکس اطلاعاتی داره کمک کنه.ممنون .
    من -از این پاییز -ترم5 معماری دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهرانم.معدلم حدود 17 است.چون تقریبن برای فوق فاند گرفتن از کشورهای اروپایی و امریکا صفره میخام برای کشورهای اروپایی که توش تقریبن هزینه تحصیل کم باشه.مثل فرانسه یا اتریش یا المان یا کشور دیگه ای که هزینه تحصیل اونقدرا بالا نباشه اقدام کنم.اینجا کسی میتونه کمکم کنه و بگه کدوم کشور مردم بهتر-چون جو هم برام مهم هست.معماری یه رشته هنری و نیاز به این داره که ادم روحیه ش رو از دست نده تا بتونه راحت طراحی کنه- و دارای دانشگاهایی با رنک بهتری تو اروپا وجود داره که من از الان زبان اون کشورو بخونم.هزینه تحصیل تو هلند و سویس و هزینه زندگی تو این کشورها چقدره؟ وضعیت اترش و میزان پذیرشی که به دانشجو های معماری میده چطور؟ و اینکه چه نرم افزار هایی رو از الان یاد بگیرم که به دردم بخوره.از الان مقاله نوتن رو شروع کنم؟برای تهیه پرتفیلو باید چه اقداماتی انجام بدم؟یا کلن توصیه ای چیزی دارید لطفن ازم دریغ نکنید
    دوست من سوالات خیلی پراکنده و کلی هست.
    اگه فروم رو خوب بخونی جواب اکثر اون ها رو می گیری.
    ولی یک توصیه: 1 -چون غیر انتفاعی خوندی قبل از آلمانی خوندن از تجربه چند نفر که توی شش ماه اخیر پذیرش با غیرانتفاعی گرفتن بخصوص برای آلمان پرس و جو کن.چون یکم پر ریسکه.
    2-برای فرانسه:شرایط خودتو برای ویزای فرانسه کاملا چک کن
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    urban design

پیش فرض پاسخ : لطفا منو راهنمایی کنید ( نوشتن CV براي گرايش معماري )

سلام، ضمن آرزوی موفقیت واسه همه دوستان
    من لیسانس معماری و ارشد طراحی شهری هستم، می خواستم بدونم سایقه کار مشاور تو پذیرش دکترای این رشته چقدر میتونه موثر باشه ؟ من 14 ماه مشاور کار کردم، الان میخوام بیام بیرون، اما میتونم متقاعدشون کنم که بیمه من رو قطع نکنند، میشه لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید ؟ ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط fatia نمایش پست ها
    سلام، ضمن آرزوی موفقیت واسه همه دوستان
    من لیسانس معماری و ارشد طراحی شهری هستم، می خواستم بدونم سایقه کار مشاور تو پذیرش دکترای این رشته چقدر میتونه موثر باشه ؟ من 14 ماه مشاور کار کردم، الان میخوام بیام بیرون، اما میتونم متقاعدشون کنم که بیمه من رو قطع نکنند، میشه لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید ؟ ممنونم
    من متوجه نشدم سوال شما دقیقن چیه - اگر دارین اپلای میکنین که خب چه کار به بیمه داره این برنامه.
    اگر دارین کنکور میدین باید برین سوالتون رو از کسایی که دکترا دارن میخونن بپرسین.

در حد اطلاعات من هیچ کدوم از اینها کاری به سابقه ی بیمه ی شما ندارن. این سابقه فقط به درد وزارت کار و آزاد کردن مدرک و کارهایی از این دست میخوره.

Junior Member sook آواتار ها

از دوستان محترم و محترمه معمار اگر امکانش هست یک نمونه از پورتفولیو در فروم قرار بدید ما با فرمت و طرز آماده کردن پورتفولیو آشنا بشیم..مرسی از همه دوستان

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sook نمایش پست ها
    از دوستان محترم و محترمه معمار اگر امکانش هست یک نمونه از پورتفولیو در فروم قرار بدید ما با فرمت و طرز آماده کردن پورتفولیو آشنا بشیم..مرسی از همه دوستان
    دوست عزیز این لینک مربوط به دانشگاه دالهاوس کانادا هست که پرتفولیو های بسیار عالی داره که میتونی دانلود کنی و دستت بیاد که باید چیکار کنی آخر هر ترم هم پرتفولیو ها آپدیت میشه و جدیداش رو میزارن.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط MBKH نمایش پست ها
    دوستان با اینکه این سوال قبلا مطرح شده ولی چون جوابی در موردش نبود خواستم دوباره بپرسم که اگر کسی شخص توانمندی رو برای تهیه پورتفولیو می شناسه معرفی کنه لطفا...ممنون از لطف شما دوستان.
    اگه خواستید برای پرزانته پورتوفولیو و تهیه شیتهای دستی و پروژه های 3d برای پورتوفولیو نیاز به کمک داشتین پیام خصوصی بدید.
    اگرم تو دوستان کسی تو این زمینه مشکل داشت در خدمتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    دوست عزیز این لینک مربوط به دانشگاه دالهاوس کانادا هست که پرتفولیو های بسیار عالی داره که میتونی دانلود کنی و دستت بیاد که باید چیکار کنی آخر هر ترم هم پرتفولیو ها آپدیت میشه و جدیداش رو میزارن.
    یعنی واقعا این پورتوفولیوی مورد تائید اوناست؟
    اینا که کارای خیلی ساده و پیش پا افتاده ایه؟!
    یه سری از کارا هم که خوب توشون هست کدنویسی های بسیار ساده Grasshopper اند.
    و همچنین خیـــــــلی کمن تعداد پیج هاشون!!
    ویرایش توسط AMin_AM : June 6th, 2014 در ساعت 03:03 PM

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    یعنی واقعا این پورتوفولیوی مورد تائید اوناست؟
    اینا که کارای خیلی ساده و پیش پا افتاده ایه؟!
    یه سری از کارا هم که خوب توشون هست کدنویسی های بسیار ساده Grasshopper اند.
    و همچنین خیـــــــلی کمن تعداد پیج هاشون!!

اینا برای این هست که ذهن بچه ها باز بشه و بدونن چطوری پرتفولیو بسته میشه و هر کس بر اساس توان و کارش پرتفولیو میبنده چون کاملا شخصی و سلیقه ای هست.
    راجب تعداد صفحه و حجم و این جور چیزا هر دانشگاه مبنای خاص خودش رو داره.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)