صفحه 26 از 33 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط hamijavan نمایش پست ها
    سلام دوستان و مخصوصا با تجربه ها لطفا بیان کمک ام که شرایط پیچیده شده برام-پیام جان payamjj . لطفا بیا یک اطلاع دقیق هم برای بنده بده لطفااا و تشکر پیشاپیش

خوب بیماری هرنی(فتق اینگوینال) -عود شده سمت راست- و سمت چپ جدیدا گرفته شده---> یعنی دو طرفه شده در حال حاضر-- با طرف راست فقط که عود است چون زیر پوستی و درحد چند میلی متر ریز بود فقط حدود ۲ سانتی متر خخخ؛؛ تو شوراها و شورای عالی بعد از اعتراضهام؛ معاف رزم کردن و همگی اتفاق قول گفتن معافی شما اما حین خدمت درد بیشتر و... داشتی اقدام کن- نامردها گفتم درد دارم(درد نداره واقعیتش وقتی کار سنگین کنم و خیلی ایستاده باشم دردش میاد سراغم
    ) به کتشون نرفت تو شورای عالی پزشکی هم بود

قانون که میشه بخش ۹-بند ۲۹-قمست الف که میگه معافی دایم اما بخش ؛ج؛ رو یعنی معاف رزمی رو اجرا کردن با طرف راستم عود فتق- بعد رای شون باز طرف دوم هم تازگی گرفتم وشدم الان ۲ طرفه فتق- نکته دیگه دوستان محترم اینکه رد بخیه و عمل سمت راستم مال بچه گی هست که الانها عود کرده و رفتم شوراها باهاش؛ اما مدارک پزشکی هیچی ندارم از عمل دوران کودکیم و فقط رد بخیه است اما پزشکان متخصصشون در بیمارستان نظامی همگی تایید و عین متن قانون تو سونوگرافی ها نوشتن( درجاتی از عود فتق راست و..) اما تو شورای عاالی استان معاینه بالینی کردن نامردها و گفتن معاف میشی اما حین خدمت(فک کنم همون سختگیرانه و زیر پوستی بودن عودد در حد ۲ سانتی متربودنش باعث شد چون دیده نمیشه با چشم راستش و با معاینه بالینی متخصص فقط- نه چشمی و بادکرده باشه + در سونوگرافی معلومه واضح ترش هر دو طرف)-- حالا به حرفه این ادمهای تو شوراها و نظامیهاشون میشه حساب باز کرد یا نه حین خدمتم باز چوب لای چرخ میکنن و همون معاف رزمی قبلی رو تایید میکنند یا داستان جدید میسازن--فرض بگیر بیفتم صفر۱ ارتش اموزشی در تهران که اینو خودشون برام زدن که تهران باشم دم دستشون تا روند اقداماتم سریعتر انجام بشه و عملا این اپشن و پوین مثبت رو به حساب دادن که؛ اره تهران اموزشی باشم--بازم مررسی

راستش اینو دقیق نمیدونم از دوستان کسی ندیدم . ولی حین خدمت معافی گرفتن داریم.
    باید دید اونجا وضعیت چطوره اگه نمیتونی زیاد سر پا وایسی و کار و اینا ... معاف رزم میکنن اما اگه عمل کردی و عود کرده خو دایم میشی .
    ولی این که شما اثبات کنی دیگه چ حرفیه لابد باس بزرن بچه مردم سرخدمت بیوفته نفله شه بعد معاف کنن .
    خیر اینا دین و ایمون ندارن برو اعتراض کن معافی بگیر . اگه فک میکنی معافی درغیر اینصورت اگه معاف ندادن حین خدمت ایقدر اقدام کن تا معافت کنن
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Junior Member

دست شما درد نکنه payamjj@
    اشتباه یک تیکه اش رو متوجه شدی پیام دوست عزیز؛
    من همین الان معاف رزم هستم
    با فتق کم 2 میلی متری عود شده ی راستم- و خیر سرشون معافی دایم رو نمیتونن بدن چون شورای عالی شهرستان گفته معاف رزمی با همون فتق یکطرفه ام و دیگه روی حکم شورای عالی نیمشه اعتراض زد باز بعد حکمشون سمت چپم گرفتم علاوه بر راست-- و برای همین میگن بیا برو حین خدمت معافی دیگه !!!!!!!اینکه عین متن قانونشون است
    بخش۹-بند ۲۹-
    هرگونه فتق خارجي نواحي اينگوئينال ، فمورال، و جدار شكم :

الف) عمل شده عود كرده : معاف دائم
    ب) عمل نشده (جهت انجام عمل جراحي) : شش ماه معاف موقت براي يك بار
    ج) عمل نشده ويا عمل شده بدون عارضه : معاف از خدمات رزمي
    علاوه بر این تو پرس و جوهای سایتشون هم میگن معافی ببین :
    37. مشمولي مبتلا به بيماري فتق بوده كه عمل جراحي شده آيا در شمول معافيت قرار دارد؟
    جواب: چناچه فتق عمل شده باشد در شمول معافيت نيست ليكن اگر بعد از عمل فتق عود كند در شمول معافيت قرار مي‌گيرد.
    به هر حال از دید پزشکی اگر چه با چشمشون؛ فتق عود شده ی راستم-- و سمت چپم که جدیدا بعد از حکم معاف از رزمیشون ؛ دیده نمیشه اماااا واضحا نیاز به عمل جراحی داره فتق مخصوصا مورد من که الان دو طرفه فتق دارم و خطری هم است هر چند گفتم هر دو طرف الان حدود ۲ سانت است فقط و سونوگرافیها خوب نشون میده - که راستش عود است و چپش جدیدا و اخیرا گرفتم

معاینات بیمارستان تخصصی نظامی برای عوددد سمت راستم هم عین متن قانون نمی نویسه دفعه اول اعتراض میزنم دفعه دوم عییین متن قانون میشه و میگن معافی شما تو شورای عالی پزشکی که دیگه حق اعتراض نداریم و لازم الاجراست جکمشون طبق قانون سپس میفرستن تهران پرونده رو و میگن بایست تا تهران تصمیم گیری کنه تهران هم زیر بار نمیره میگه شهرستان غلط کرده فرستاده تهران و... در نتیجه میگن بیا برو برات میزنیم اموزشی دم همین تهران باشی تا کارهای معافیت سریعتر انجام بشه -اما خدا داند حین خدمت همون تهران بیخ گوش خودشون ایا واقعا حکم معافی طبق همون قانون خودشون رو اجرا خواهند کرد یا خیر؟ سوال بعدیم پیمان جان اینکه به فرض تهران بودن اموزشی روندش چقدر طول خواهد کشید از ۰ تا ۱۰۰ اش؟ و چه طوری میشه روندش رو به حداللللقللل ممکن از دید زمانی تبدیل کرد؟ سپاس ازت
    ویرایش توسط hamijavan : December 6th, 2017 در ساعت 07:54 PM

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

دست شما درد نکنه payamjj@
    اشتباه یک تیکه اش رو متوجه شدی پیام دوست عزیز؛
    من همین الان معاف رزم هستم
    با فتق کم 2 میلی متری عود شده ی راستم- و خیر سرشون معافی دایم رو نمیتونن بدن چون شورای عالی شهرستان گفته معاف رزمی با همون فتق یکطرفه ام و دیگه روی حکم شورای عالی نیمشه اعتراض زد باز بعد حکمشون سمت چپم گرفتم علاوه بر راست-- و برای همین میگن بیا برو حین خدمت معافی دیگه !!!!!!!اینکه عین متن قانونشون است
    بخش۹-بند ۲۹-

علاوه بر این تو پرس و جوهای سایتشون هم میگن معافی ببین :
    37. مشمولي مبتلا به بيماري فتق بوده كه عمل جراحي شده آيا در شمول معافيت قرار دارد؟
    جواب: چناچه فتق عمل شده باشد در شمول معافيت نيست ليكن اگر بعد از عمل فتق عود كند در شمول معافيت قرار مي‌گيرد.
    به هر حال از دید پزشکی اگر چه با چشمشون؛ فتق عود شده ی راستم-- و سمت چپم که جدیدا بعد از حکم معاف از رزمیشون ؛ دیده نمیشه اماااا واضحا نیاز به عمل جراحی داره فتق مخصوصا مورد من که الان دو طرفه فتق دارم و خطری هم است هر چند گفتم هر دو طرف الان حدود ۲ سانت است فقط و سونوگرافیها خوب نشون میده - که راستش عود است و چپش جدیدا و اخیرا گرفتم

معاینات بیمارستان تخصصی نظامی برای عوددد سمت راستم هم عین متن قانون نمی نویسه دفعه اول اعتراض میزنم دفعه دوم عییین متن قانون میشه و میگن معافی شما تو شورای عالی پزشکی که دیگه حق اعتراض نداریم و لازم الاجراست جکمشون طبق قانون سپس میفرستن تهران پرونده رو و میگن بایست تا تهران تصمیم گیری کنه تهران هم زیر بار نمیره میگه شهرستان غلط کرده فرستاده تهران و... در نتیجه میگن بیا برو برات میزنیم اموزشی دم همین تهران باشی تا کارهای معافیت سریعتر انجام بشه -اما خدا داند حین خدمت همون تهران بیخ گوش خودشون ایا واقعا حکم معافی طبق همون قانون خودشون رو اجرا خواهند کرد یا خیر؟ سوال بعدیم پیمان جان اینکه به فرض تهران بودن اموزشی روندش چقدر طول خواهد کشید از ۰ تا ۱۰۰ اش؟ و چه طوری میشه روندش رو به حداللللقللل ممکن از دید زمانی تبدیل کرد؟ سپاس ازت
    قانونا طول نمیکشه . اونا طولش میدن
    الافی داری دیگ ممکنه که یه ماهه ممکنه سه ماه و حتی بیشتر
    شانست اینه اون کارمندشون صب از دنده چپ بلند شده یا راست
    شانس باهات باشه زود نوبت کمیسیون بیاد و زود معاینه و جواب بگیری یه ماهه .
    اگه نه بلاخره الافی و کاغذ بازی و ....

Junior Member

واقعن مرسی از وقتت که کار راه اندازی شما payamjj@
    سوال دیگه اینکه ایا واقعن راسته که حین خدمت مخصوصا اونم ارتش و اون بیمارستان خانواده ارتش تهران به تجربه بچه های همین جا؛ راحتر معاف میکنند و یکی از بچه ها اینجا میگفت برای چشمش یک نیم نمره ظاهرا بهش کمک کردن که معاف بشه یعنی سختگیری نمکینند ظاهرا(قبلش معاف رزم بوده برای چشم حین خدمت ادعا میکنه بدتر شده چشمش و معاف میشه همین تهران ارتش)--حالا موردد من که فتق ۲ طرفه(راست عود-چپ جدیدا) واقعاااا نیازش به جراحی واضح است خداییش!

سوال دیگه ام شخصی هست
    امااا خیلی مهمه انصافا و نظرت مهمه برام: اینکه بین دو راهی ۱) تحصیل ارشد در دانشگاه متوسط و بعدن بعد از فراغت از ارشد؛ مجدد اقدام کنم برا ی معافی پزشکی؛ ۲) و رفتن به خدمت به امید معافی دایم گرفتن ظرف ۲-۳ماه مثلا و کمتر ایشالله - و برگشتن و باز شدن مسیر زندگیم کدوم عاقلانه تر است؟

اون هم به امید قول این پزشکان کمیسیون و نظامیون که گفتن معاف رزم الان؛؛ اما شما معافی اما حین خدمت -- و به حساب پوین مثبت هم دادن و اعزام اموزشی تهران۰۱ ؛ انداختن که کارهام زودتر حین خدمت انجام بگیره برای معافی (نسبت به شهرستانهای دیگه افتادن در اموزشی که روندش کندتر است ظاهرا) با همین فتق عود شده ی راستم که الان اتفاقا چپ هم گرفتم دو طرفه هم شده(بخش ۹بند۲۹ قسمت الف میگه معاف دایم ام)
    سپاس مجدد و چند باره ازت

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

واقعن مرسی از وقتت که کار راه اندازی شما payamjj@
    سوال دیگه اینکه ایا واقعن راسته که حین خدمت مخصوصا اونم ارتش و اون بیمارستان خانواده ارتش تهران به تجربه بچه های همین جا؛ راحتر معاف میکنند و یکی از بچه ها اینجا میگفت برای چشمش یک نیم نمره ظاهرا بهش کمک کردن که معاف بشه یعنی سختگیری نمکینند ظاهرا(قبلش معاف رزم بوده برای چشم حین خدمت ادعا میکنه بدتر شده چشمش و معاف میشه همین تهران ارتش)--حالا موردد من که فتق ۲ طرفه(راست عود-چپ جدیدا) واقعاااا نیازش به جراحی واضح است خداییش!

سوال دیگه ام شخصی هست
    امااا خیلی مهمه انصافا و نظرت مهمه برام: اینکه بین دو راهی ۱) تحصیل ارشد در دانشگاه متوسط و بعدن بعد از فراغت از ارشد؛ مجدد اقدام کنم برا ی معافی پزشکی؛ ۲) و رفتن به خدمت به امید معافی دایم گرفتن ظرف ۲-۳ماه مثلا و کمتر ایشالله - و برگشتن و باز شدن مسیر زندگیم کدوم عاقلانه تر است؟

اون هم به امید قول این پزشکان کمیسیون و نظامیون که گفتن معاف رزم الان؛؛ اما شما معافی اما حین خدمت -- و به حساب پوین مثبت هم دادن و اعزام اموزشی تهران۰۱ ؛ انداختن که کارهام زودتر حین خدمت انجام بگیره برای معافی (نسبت به شهرستانهای دیگه افتادن در اموزشی که روندش کندتر است ظاهرا) با همین فتق عود شده ی راستم که الان اتفاقا چپ هم گرفتم دو طرفه هم شده(بخش ۹بند۲۹ قسمت الف میگه معاف دایم ام)
    سپاس مجدد و چند باره ازت
    حین خدمت ممکنه دایم ندناااااااا
    کلک جدیدشون میدونی چیه؟
    6ماه معاف موقت میدن میگن از لباس دربیا برو عمل کن بعد شش ماه بیا...
    بعد ممکنه خیلیا بگن خو شش ماه بمونم اومدیو ندادن نمیصرفه پ برم خدمت ....
    کلک و فیلم جدیدشون وگرنه معاف موقت اصن معنی نداره اونم حین خدمت .
    منو حین خدمت کردن درصورتی که میدونستن دایم ام. کلی هم باهاشون ........ برا همین از لج موقت دادن.
    منم بعد 6 ماه رفتم دایم رو گرفتم.
    موقت حین خدمت برا اینه که بچه ها مردم قید معافی بزنن. سرباز بشدت کمه اصن بحرانه نیرو مفتیه دیگه ...
    بپا کلاه سرت نزارن.
    مورد ارشدت شخصیه خود دانی.
    حالا باز بیا بگو بینم منظورت چیه از ارشد و هدفت چیه تا همفکذی کنیم

Junior Member

بازم مرسی پیام جان پیام هام طوالانی هست اما سعی میکنم دقیق بگم و پاراگرافی کنم تا با تمرکز لطفف کنی کمک و نظر بدیpayamjj@
    چه داستانی شده به خدا خخخخ اگه بتونی شماره تلگرام بدییم اونجا چت کردن راحتره من با جزییات و عکسهای معایتات و داستان پزشکیم رو شرح کنم که جززیات این روند اداریم زیاده خخخخ عالی مشه در حد نیم ساعت بیشتر وقتت رو نمیگرم و لطف میکنی واقعن

هیچی موضوع اینه: لیسانس رو میگرم در دانشگاه خوب و معدل خوب و رزومه خوب و.... تعدادی کمی اقدام میکنم و اپلای میکنم به دلایل شخصی؛ برای ادامه تحصیل خارج؛ که به دلیل همین موارد اخیر ویزای امریکا فاندهای ساپورتی ام میپره و میمونم بازمانده مسیر رفتن -از طرفی موعود ااعزامم داره میرسه (بعنی بعد اقدامات معافی پزشکی که فقط معاف رزم کردن و گفتن برو خدمت معاف میشی حتمن . والانم به حساب پوین مثبت داده نظام وظیفه کل تهران (سردار کلشون) که خودشون نامه دادن بهم که هر وقت و هر تایم اعزامی و هر جایی دوست داشتم اعزام بشم-- تهران نوشتن اموزشی مثلا خودم بگم ۰۱ باشم یا غیره -قانونا هم معاف ام به خدا بخش ۹ بند ۲۹ قانون خودشون میگه) --تازه قانونی هم معاف نباشم که ۱۰۰ درصد هستم -فتق عود شده اونم ۲ طرفه حتمن نیاز به عمل داره بدون شک

هدف ارشدم همینه دیگه : اولا ریسک قول اینا رو که میگن برو حین خدمت معاف میشی حتمن چون الان معاف رزم هستی--- رو کاهش بدم یعنی بیام دم دست ترین چیز یعنی ارشد خوندن داخل رو ادامه بدم از همین بهمن ماه تکمیل ظرفیت شرکت کردم و برم -- و بعد از ارشد خوندنم هم دوباره فرصت دارم معافی پزشکی رو مجدد اقدام کنم شاید اینبار بدن احمقا- همم برای خروج از کشورم یک ارشد هم دارم دستم که مطمینم مثله لیسانس باز میتونم توش موفق باشم از دید رزومه و معدل و مقاله و... و یکجورایی با احتمال بیشتر شانس گرفتن فاند و اسکولارشیپ بیشتر است وقتی ارشد داری وبرای دکترا اقدام میکنی--هر چن با لیسانسم هم فاند داشتم چون دایرکت دکترا اقدام کردم

اما خودم دوست دارم راستش پیام جان این خدمت اگه بشه و بدونم با احتمال بسیارررر بالا و نزدیک به ۱۰۰ درصد اینا تو اموزشی همون تهران ۰۱ ارتش منو معاف دایم میکنن و بالاخره حکم قانون خودشون بخش ۹ بند ۲۹ قسمت الف رو اجرا میکنن-این ایده عالم هست چون از جلوی راهم برداشته بشه این خدمت لعنتی هر چه زودتر بهتره و مسیرم هموارتر است کلااا میدونی شما دیگه خودت پسر هستی--همم میدونم با رزومه
    لیسانسم شانس دارم بدون ارشد فاند بگیرم کما الینکه تو اقدام قبلیم یعنی فال ۲۰۱۷ انجام دادم و دیدم اره میشه و میتونم

یا در نهایت مثلا اگه معاف نکردن حین اموزشی ؛؛ برم خدمت رو از اول اسفند ماه و فوقش بگم شانس اخرم رو حین خدمت برای معافی دایم تست میکنم ببینم مشه یا نه؛ یعنی از اسفند تا شهریورماه ۹۷ سال بعد اگه شدم معاف دایم که هیچ شدم دیگه بالاخره احمقا قانون خودشون رو اجرا کردن--اگرم نشدم که حین خدمت ترخیص میکنم و از مهر میرم دانشگاه و خدمت رو ولش میکنم دیگه--> اینم یک راه دیگه است پیام جان ---گیج شددددددم حسابی که تصمیم درست چیه واقن
    ویرایش توسط hamijavan : December 9th, 2017 در ساعت 11:16 AM

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

بازم مرسی پیام جان پیام هام طوالانی هست اما سعی میکنم دقیق بگم و پاراگرافی کنم تا با تمرکز لطفف کنی کمک و نظر بدیpayamjj@
    چه داستانی شده به خدا خخخخ اگه بتونی شماره تلگرام بدییم اونجا چت کردن راحتره من با جزییات و عکسهای معایتات و داستان پزشکیم رو شرح کنم که جززیات این روند اداریم زیاده خخخخ عالی مشه در حد نیم ساعت بیشتر وقتت رو نمیگرم و لطف میکنی واقعن

هیچی موضوع اینه: لیسانس رو میگرم در دانشگاه خوب و معدل خوب و رزومه خوب و.... تعدادی کمی اقدام میکنم و اپلای میکنم به دلایل شخصی؛ برای ادامه تحصیل خارج؛ که به دلیل همین موارد اخیر ویزای امریکا فاندهای ساپورتی ام میپره و میمونم بازمانده مسیر رفتن -از طرفی موعود ااعزامم داره میرسه (بعنی بعد اقدامات معافی پزشکی که فقط معاف رزم کردن و گفتن برو خدمت معاف میشی حتمن . والانم به حساب پوین مثبت داده نظام وظیفه کل تهران (سردار کلشون) که خودشون نامه دادن بهم که هر وقت و هر تایم اعزامی و هر جایی دوست داشتم اعزام بشم-- تهران نوشتن اموزشی مثلا خودم بگم ۰۱ باشم یا غیره -قانونا هم معاف ام به خدا بخش ۹ بند ۲۹ قانون خودشون میگه) --تازه قانونی هم معاف نباشم که ۱۰۰ درصد هستم -فتق عود شده اونم ۲ طرفه حتمن نیاز به عمل داره بدون شک

هدف ارشدم همینه دیگه : اولا ریسک قول اینا رو که میگن برو حین خدمت معاف میشی حتمن چون الان معاف رزم هستی--- رو کاهش بدم یعنی بیام دم دست ترین چیز یعنی ارشد خوندن داخل رو ادامه بدم از همین بهمن ماه تکمیل ظرفیت شرکت کردم و برم -- و بعد از ارشد خوندنم هم دوباره فرصت دارم معافی پزشکی رو مجدد اقدام کنم شاید اینبار بدن احمقا- همم برای خروج از کشورم یک ارشد هم دارم دستم که مطمینم مثله لیسانس باز میتونم توش موفق باشم از دید رزومه و معدل و مقاله و... و یکجورایی با احتمال بیشتر شانس گرفتن فاند و اسکولارشیپ بیشتر است وقتی ارشد داری وبرای دکترا اقدام میکنی--هر چن با لیسانسم هم فاند داشتم چون دایرکت دکترا اقدام کردم

اما خودم دوست دارم راستش پیام جان این خدمت اگه بشه و بدونم با احتمال بسیارررر بالا و نزدیک به ۱۰۰ درصد اینا تو اموزشی همون تهران ۰۱ ارتش منو معاف دایم میکنن و بالاخره حکم قانون خودشون بخش ۹ بند ۲۹ قسمت الف رو اجرا میکنن-این ایده عالم هست چون از جلوی راهم برداشته بشه این خدمت لعنتی هر چه زودتر بهتره و مسیرم هموارتر است کلااا میدونی شما دیگه خودت پسر هستی--همم میدونم با رزومه
    لیسانسم شانس دارم بدون ارشد فاند بگیرم کما الینکه تو اقدام قبلیم یعنی فال ۲۰۱۷ انجام دادم و دیدم اره میشه و میتونم

یا در نهایت مثلا اگه معاف نکردن حین اموزشی ؛؛ برم خدمت رو از اول اسفند ماه و فوقش بگم شانس اخرم رو حین خدمت برای معافی دایم تست میکنم ببینم مشه یا نه؛ یعنی از اسفند تا شهریورماه ۹۷ سال بعد اگه شدم معاف دایم که هیچ شدم دیگه بالاخره احمقا قانون خودشون رو اجرا کردن--اگرم نشدم که حین خدمت ترخیص میکنم و از مهر میرم دانشگاه و خدمت رو ولش میکنم دیگه--> اینم یک راه دیگه است پیام جان ---گیج شددددددم حسابی که تصمیم درست چیه واقن
    کنکور بده بنظرم .
    اگه معاف دایم حین خدمت ندادن بتونی موقت معاف تحصیلی بگیری .
    این برا رد کردن ریسک.
    دوم اینکه مدارک بالاتر سخت تر معافی میدن پس هرچی زور داری قبل اعزام بزن همون لیسانس اقدام کنی بهتره.
    درمورد حین خدمت میگم که من حین خدمت گرفتم اما اذیتم کردن خیلی دیگ خود دانی.
    مدارک جکع کن یا اگه میتونی الان عمل کن با خلاصه پرونده اتاق عمل برو که معافی راحت بدن.
    اگه عمل نکرده بری کمیسیون اونا موقت ایست خدمتی میدن میگن برو عمل کن بعد بیا که خودش کلی الاف میشی . مث من 6ماه ایست خدمت دادن رفتم عمل کردم برگشتم کمیسیون و ... تا معافی گرفتم . الانم ارشد میخونم خدمت هم بیشتره یکساله تموم شده.
    حالا خود دانی

Junior Member

سلام وقت بخیر
    با توجه به اطلاعاتی که میگم امکان معافیت هست یا نه
    داداشم دو تا مشکل داره1- فاویسم 2-و تو گردنش مادرزادي يه كيست داره كه گردنش سوراخه و ازش ترشحاتي بی رنگ مياد مال غدد لنفاويش هست فکر کنم البته واسه این مورد دکتر نرفته و نمیدونه دقیقا چه مشکلی هست
    لیسانس هست و شروع آموزشیش 1 دی هست نیرو دریایی ارتش سیرجان
    البته برا مشکل فاویسمش قبلا درخواست داده البته دکتره مثل اینکه درست مدارکش و چک نکرده و زده معاف نمیشی
    حالا به نظرتون امکانش هست معاف بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    کنکور بده بنظرم .
    اگه معاف دایم حین خدمت ندادن بتونی موقت معاف تحصیلی بگیری .
    این برا رد کردن ریسک.
    دوم اینکه مدارک بالاتر سخت تر معافی میدن پس هرچی زور داری قبل اعزام بزن همون لیسانس اقدام کنی بهتره.
    درمورد حین خدمت میگم که من حین خدمت گرفتم اما اذیتم کردن خیلی دیگ خود دانی.
    مدارک جکع کن یا اگه میتونی الان عمل کن با خلاصه پرونده اتاق عمل برو که معافی راحت بدن.
    اگه عمل نکرده بری کمیسیون اونا موقت ایست خدمتی میدن میگن برو عمل کن بعد بیا که خودش کلی الاف میشی . مث من 6ماه ایست خدمت دادن رفتم عمل کردم برگشتم کمیسیون و ... تا معافی گرفتم . الانم ارشد میخونم خدمت هم بیشتره یکساله تموم شده.
    حالا خود دانی

payamjj@
    مرسی-یعنی چی این طوری دیگه نشنیده بودم والااااا-وقتی عمل کنی؛ خوب شدی دیگه پس معافی دایم گرفتن چیه داستانش!!!!!؟
    قانون بخش۹-بند۲۹ داره اینو میگه شفافا:

که منو معاف رزم کردن با عود سمت راستم-- فقططط دیدن کم مقدارشه یعنی ۲ سانتی متره )) و سلیقه ای رای دادن شورای عالی شهرستان که حق اعتراض هم بهش نیس طبق قانون-- همون جا هم گفتن اقا شما معافی اما حین خدمت دردهای زیاد داشتی و... اقدام کن حتمن- درضمن من الان دیگه دو طرفه فتق دارم که راست عود و چپ تازگی بعد رای شورای عالی گرفتم. دیگه حین خدمت واسه کسی که قبلش معاف رزمی داره باز بیان معاف ۶ ماه موقت بدن!!! معنی نداره دیگه این ۶ ماه رو خوب همون شورای عالی شهرستان میداد دیگه نه اینکه طرف رو معاف رزم کنه باز بره خدمت اونجا اقدام کنن معاف ۶ ماه بدن-خنده داره بیشتره-مطمینی مشابه شرایط و قانون من رو دوس عزیز اخه شرایط من به بخش ب قانون بالا نمیخوره به خداا -سپاس مجدد و چند باره

پس نتیجه نظرت چی شد پیام
    : اسفند یا اردیبهشت با این معاف رزمی الانم برم خدمت ؛؛که زدن تو نامه بهم دم دست خودشون تهران باشم اموزشی رو(۰۱ ارتش) که روند اقدامات معافی پزشکی سریعتر انجام بشه نسبت به اموزشی شهرستان افتادن مثلا اینو نظام وظیفه کل تهران نامه زده که اموزشی تهران باشم خخخ گند کاری عدم معافی رو اینجوری میخواستن جبران کنن به حساب اپشن دادن-- بعد اونجا حین اموزشی تهران اقدام کنم طبق گفته هات میشه تو همون ۲ماه اموزشی کلک اش رو کند . تمامش کرد ایشالله با پیگیری زیاد در اموزش-یا معاف دایم میشم یا نمیشم- اگه شدم عالی- اگه هم نشدم بیام حین خدمت تو ماه شهریور ماه ۹۷ ترخیص بگیرم و بیام برم ادامه تحصیلم رو بدم ارشد. همین عاقلانه ترین راه به نظرت پس ؟؟؟؟

یک سوال دیگه: شما خودت تهران و ارتش و به طور خاص بیمارستان خانواده ارتش بودی ؟ چون بچه ها میگن ارتش خیلی راحت معاف میکنه حین خدمت و این دوستمون تو این سایت گفت که با چشم معافی گرفتم و بیمارستان خانواده نیم نمره به چشمم کمک کرد تا معافم کنن و کردن
    تجربه هست همین جا کامل و ریز ریز توضیح داد بنده خدا-تازه برای جشم که اصلا با عینک میشه سالهای خدمت کرد نه مثه من که فتق دو طرفه اونم عود نیاز شدید به عمل داره و خطری هس
    ویرایش توسط hamijavan : December 12th, 2017 در ساعت 04:36 PM

Junior Member

دوستان یکی به من کمک کنه ممنون میشم.
    بنده برای فشار خون اقدام کردم که معاف از رزم شدم و برج 11 اعزامم. الان موندم اعتراض بفرستم و برم شورای عالی یا برم حین خدمت از اونجا برای معافیت دایم فشار خون اقدام کنم.
    شرایطمم اینطوری هست که :
    اگه حین خدمت میتونم با هزینه کمتر اقدام کنم(با توجه به اینکه من 3روز تو بیمارستان ناجا بستری بودم برای بررسی تقریبا 1.2 میلیون + چندین آزمایش که کلا 2 ملیون جمع هزینه اقدام برای معافیت شد) ولی با توجه به نظرات قبلی و پرسش از دیگران هزینه اقدام حین خدمت با دفترچه نیرو های مسلح رایگان یا خیلی کم هست(هزینه بستری+وزیت+آزمایش+عکس)
    بعدشم با توجه به نظرات دوستان حین خدمت امکان معافیت بیشتر است ولی اگه به شورای عالی اعتراض کنم و اونا هم معافیت رزم رو تایید کنن گرفتن معافیت دایم حین خدمت سخت تر میشه.
    از طرف دیگه اگه الان اعتراض بدم احتمالی هرچند خیلی کم هست که معافیت دایم بگیرم که به مراتب راحتتر از رفتن به خدمت در شهر چندین کیلومتر دورتر و اقدام در اونجا هستش.
    دوستان خواهش میکنم با توجه به توضیحات بالا کمک کنین, من تو دوراهی موندم و اصلا نمیتونم تصمیم بگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)