نقل قول نوشته اصلی توسط hamijavan نمایش پست ها
سلام دوستان و مخصوصا با تجربه ها لطفا بیان کمک ام که شرایط پیچیده شده برام-پیام جان payamjj . لطفا بیا یک اطلاع دقیق هم برای بنده بده لطفااا و تشکر پیشاپیش

خوب بیماری هرنی(فتق اینگوینال) -عود شده سمت راست- و سمت چپ جدیدا گرفته شده---> یعنی دو طرفه شده در حال حاضر-- با طرف راست فقط که عود است چون زیر پوستی و درحد چند میلی متر ریز بود فقط حدود ۲ سانتی متر خخخ؛؛ تو شوراها و شورای عالی بعد از اعتراضهام؛ معاف رزم کردن و همگی اتفاق قول گفتن معافی شما اما حین خدمت درد بیشتر و... داشتی اقدام کن- نامردها گفتم درد دارم(درد نداره واقعیتش وقتی کار سنگین کنم و خیلی ایستاده باشم دردش میاد سراغم
) به کتشون نرفت تو شورای عالی پزشکی هم بود

قانون که میشه بخش ۹-بند ۲۹-قمست الف که میگه معافی دایم اما بخش ؛ج؛ رو یعنی معاف رزمی رو اجرا کردن با طرف راستم عود فتق- بعد رای شون باز طرف دوم هم تازگی گرفتم وشدم الان ۲ طرفه فتق- نکته دیگه دوستان محترم اینکه رد بخیه و عمل سمت راستم مال بچه گی هست که الانها عود کرده و رفتم شوراها باهاش؛ اما مدارک پزشکی هیچی ندارم از عمل دوران کودکیم و فقط رد بخیه است اما پزشکان متخصصشون در بیمارستان نظامی همگی تایید و عین متن قانون تو سونوگرافی ها نوشتن( درجاتی از عود فتق راست و..) اما تو شورای عاالی استان معاینه بالینی کردن نامردها و گفتن معاف میشی اما حین خدمت(فک کنم همون سختگیرانه و زیر پوستی بودن عودد در حد ۲ سانتی متربودنش باعث شد چون دیده نمیشه با چشم راستش و با معاینه بالینی متخصص فقط- نه چشمی و بادکرده باشه + در سونوگرافی معلومه واضح ترش هر دو طرف)-- حالا به حرفه این ادمهای تو شوراها و نظامیهاشون میشه حساب باز کرد یا نه حین خدمتم باز چوب لای چرخ میکنن و همون معاف رزمی قبلی رو تایید میکنند یا داستان جدید میسازن--فرض بگیر بیفتم صفر۱ ارتش اموزشی در تهران که اینو خودشون برام زدن که تهران باشم دم دستشون تا روند اقداماتم سریعتر انجام بشه و عملا این اپشن و پوین مثبت رو به حساب دادن که؛ اره تهران اموزشی باشم--بازم مررسی

راستش اینو دقیق نمیدونم از دوستان کسی ندیدم . ولی حین خدمت معافی گرفتن داریم.
باید دید اونجا وضعیت چطوره اگه نمیتونی زیاد سر پا وایسی و کار و اینا ... معاف رزم میکنن اما اگه عمل کردی و عود کرده خو دایم میشی .
ولی این که شما اثبات کنی دیگه چ حرفیه لابد باس بزرن بچه مردم سرخدمت بیوفته نفله شه بعد معاف کنن .
خیر اینا دین و ایمون ندارن برو اعتراض کن معافی بگیر . اگه فک میکنی معافی درغیر اینصورت اگه معاف ندادن حین خدمت ایقدر اقدام کن تا معافت کنن