صفحه 31 از 33 نخستنخست ... 21222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری منظر دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

سلام.
    دوستان کسی اطلاع داره که به نخبگان معافیت میدن یا نه؟

من الان حین اموزشی هستم و برای معافیت اقدام کردم، شورای پزشکی در بیمارستان خانواده انجام شد و یه نامه بهم دادن که نوشته "پیشنهاد گردید نامبرده معاف دایم میباشد" و در ادامه نوشته که پرونده باید بره شورای عالی پزشکی واقع در لویزان بررسی بشه و همچنین تا 45 روز استراحت در منزل تجویز شده.

میخوام بدونم ممکنه شورای عالی به خاطر اینکه یگان خدمتیم نخبگان هست بهم معافیت ندن؟
    و سوال دیگه اینکه اگر شورای عالی معافیت رو تایید نکنه، دوره ی آموزشی رو تجدید دوره میخورم؟
    ویرایش توسط zhenio : January 8th, 2020 در ساعت 07:58 PM

Junior Member

سلام خسته نباشید...من در حین آموزشی سل ریوی گرفتم برام اعزام ب بیمارستان خانواده زدن ونوبت شورای پزشکی گرفتم برای 98/11/16الان میخوام بدونم آیا من معاف میشم یا خیر؟لطفا یکی جوابمو بده خیلی استرس دارم...و اینم بگم ک من برای بار دومه ک سل ریوی گرفتم...

Junior Member

خواهشا یکی جوابمو بده لطفا...با توجه به چیزایی ک گفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir__rad نمایش پست ها
    خواهشا یکی جوابمو بده لطفا...با توجه به چیزایی ک گفتم
    سلام وقت شورا که رسید میری اونجا سه تا پزشک معاینت می کنن اگه جوابشون مثبت بود 45 روز استعلاجی میدن تا پروندت بره شورای عالی لویزان بررسی بشه که نتیجه نهایی رو شورای عالی لویزان میده که بعد 45 روز میری اونجا بهت میکن
    برای خود من شورای عالی لویزان معافیتم رو رد کرد اما من کم نیاوردم اومدم به بهانه تحصیل ایست خدمت زدم و دوباره دفترچه خدمت فرستادم و از طریق نظام وظیفه معاف شدم
    اگه رفتی لویزان و بهت گفتن برو پادگان مدارک رو خودمون میفرستیم بدون که معاف از رزم شدی
    معافیت من از چشم بود.
    خلاصه کم نیار که هیچ کس به جز خودت حالش بهت نمیسوزه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zhenio نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان کسی اطلاع داره که به نخبگان معافیت میدن یا نه؟

من الان حین اموزشی هستم و برای معافیت اقدام کردم، شورای پزشکی در بیمارستان خانواده انجام شد و یه نامه بهم دادن که نوشته "پیشنهاد گردید نامبرده معاف دایم میباشد" و در ادامه نوشته که پرونده باید بره شورای عالی پزشکی واقع در لویزان بررسی بشه و همچنین تا 45 روز استراحت در منزل تجویز شده.

میخوام بدونم ممکنه شورای عالی به خاطر اینکه یگان خدمتیم نخبگان هست بهم معافیت ندن؟
    و سوال دیگه اینکه اگر شورای عالی معافیت رو تایید نکنه، دوره ی آموزشی رو تجدید دوره میخورم؟
    سلام دوست عزیز شورای عالی لویزان شانسی هست که تایید کنه یا نه
    اگه تایید نکرد دو راه بیشتر نداری یا ایست خدمت بزن از نظام وظیفه اقدام کن
    یا باز دوباره از پادگان اعزام بگیر و دوباره از صفر شروع کن
    که این روش نمیصرفه چون باید تا موقع شورا پادگان حضور داشته باشی و فرمانده بهت بد بین میشه و اذیت میکنه

Junior Member

کلا دوستان عزیز شورای عالی لویزان تایید کننده معافییتتون هست و 45 استعلاجی که از بیمارستان خانواده میدن دلخوش نشین که دیگه تموم شد
    چون ممکنه لویزان رد کنه
    که اونطور که من تجربه کردم خیلی هارو رد میکنه
    خیلی ها بودن که چندمین بارشون بود میومدن کمسیون بیمارستان خانواده تا بلکه شورای عالی لویزان تایید کنه
    بخصوص تو ارتوپدی و اعصاب روان زیاد سخت میگیرن
    سرتون رو درد نیارم مال من چشم بود با این که دستگاه شماره چشمم رو 7 آورده بود و طبق قانون بالای 6 یک چشم معاف هست معافیت منو لویزان رد کرد جالب اینه که هیچ گونه حق اعتراض نداری چون رای شورای عالی لازم اجرا هست
    ولی بدونین که اگه کم بیارین باختین..

Junior Member

مرسی از راهنماییت...داداش میخوام بدونم منی ک الان سل ریوی فعال دارم معاف میشم یا ن؟تو سایت نظام وظیفه ک دیدم نوشته بود سل ریوی فعال معاف دائم...حالا این دومین باره ک سل ریوی گرفتم...و از همه مهتر اینه ک مسریه یعنی واگیر داره...و امکان این ک مقاوم ب درمان باشم خیلیه...و ی سوال دیگه برای روز شورا باید از بهداری پادگان برگه اعزام ب بیمارستان بگیرم یا ن؟لطفا یکی ک میدونه جوابمو بده باتشکر

Junior Member

مرسی از راهنماییت...داداش میخوام بدونم منی ک الان سل ریوی فعال دارم معاف میشم یا ن؟تو سایت نظام وظیفه ک دیدم نوشته بود سل ریوی فعال معاف دائم...حالا این دومین باره ک سل ریوی گرفتم...و از همه مهتر اینه ک مسریه یعنی واگیر داره...و امکان این ک مقاوم ب درمان باشم خیلیه...و ی سوال دیگه برای روز شورا باید از بهداری پادگان برگه اعزام ب بیمارستان بگیرم یا ن؟لطفا یکی ک میدونه جوابمو بده باتشکر
    سلام بله در تمامی مراحل معافیت پزشکی باید از بهداری برگه اعزام به کمسیون بگیرید
    دلیلشم اینه که بفهمن سرباز فراری نیستی یعنی بیش تو نهست نباشی
    درباره بیمارتون اگه تو سایت نظام وظیفه باشه صددرصد بیمارستان خانواده معاف مینویسه ولی لویزان یکم گیر داره که قبول کنه یا نه
    کلا بیمارستان خانواده طبق قانون عمل می کنه ولی لویزان شانسی هست.

Junior Member

داداش فقط ی سوال دیگه...ببین من برای بار اوله ک میرم کمیسیون پزشکی اگه شورا بزنه معاف پرونده در هر صورت بازم میره لویزان بررسی میشه؟

Junior Member

داداش فقط ی سوال دیگه...ببین من برای بار اوله ک میرم کمیسیون پزشکی اگه شورا بزنه معاف پرونده در هر صورت بازم میره لویزان بررسی میشه؟
    فرقی نداره بار اول باشه یا بار nام در هر صورت لویزان تایید کننده معافیت صادره شده ار بیمارستان خانواده هست تو برگه ای که بیمارستان خانواده میده و نوشته 45 روز استراحت درمنزل هم آخرش دقیقا اینطور نوشته : معافیت دایم نامبرده پس از تایید شورای عالی اداره بهداشت و درمان نزاجا واقع در لویزان اصالت قانونی و اجرایی دارد
    انشالله که به خواستت برسی
    من از لویزان خاطره خوشی ندارم بعد 45 روز که رفتم گفتن شورای عالی معاف از رزم کرده البته اینو هم نمی گفتن اولش می گفتن برو پادگان مدارکت رو خودمون میفرستیم پادگان.ولی به هرحال من از طریق ایست خدمتی و دوباره اقدام کردن از نظام وظیفه به خواستم رسیدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)