صفحه 33 از 33 نخستنخست ... 2324252627282930313233
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 328 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenkarimi90 نمایش پست ها
    اقا خواهشا یکی کمک کنه اگه میدونه
    من پارسال برا معافیت پزشکی اقدام کردم و معاف از رزم شدم
    الان اگر بخوام برا اعزام برم و از طریق کمیسیون داخل پادگان برا معافی اقدام کنم چقد شانس دارم ک معاف شم؟
    اصلا امکانش هس؟

خواهشا اگه میدونین چیزی بگین خیلی واجب و ضروریه
    والا من نمیدونم مشکلت چیه که معاف می شی یا نه .... ولی تو تاپیک های این بخش دیدم که حین خدمت معافیت دایم گرفتن

Junior Member

سلام خسته نباشید به من 45 روز مرخصی دادن بعد باید به اداره بهداشت ودرمان نزا جا مراجعه کنم مراجعه کردم ولی به دلیل کرونا تعطیل بود 45 روز مرخصیم تموم شد پادگانم نرفتم 2 هفته از مرخصیمم داره میگذره دوستان کسی شماره اداره بهداشت و درمانو داره من پیگیر شم

Junior Member

با سلام
    من حین اموزشی به خاطر بیماری قلبی حالم بد شد و فرستادنم کمسیون بدوی مشهد برای معافیت که معاف از رزم شدم
    دوباره هم رفتم اموزشی اونجا دوباره حالم بد شد و یه روز کامل اوژانس بودم و نوار قلبم ارتیمی نشون میداد
    (یه مشکلی که هست اون نوار قلب رو ندارم و گزارش هم ننوشتن ولی فکر کنم بشه برم همون اوژانس مدارک بگیرم
    میخواستن بفرستنم کمیسون که خودم نذاشتم و گفتم که برم رده خدمتی بهتره اون مسئولش هم گفت اره اجتمال معافیتت توی رده بهتره
    اینم بگم که سرباز سپاه هستم
    ولی اینجایی که هستم دکترش هیجوری زیر بار نمیره که منو بفرسته کمیسیون مگر این که اکو هام عوض شه باشه که خودم با هزینه شخصی میخوام برم دوباره چک کنم
    و یک چیزی دیگه این که درد مفاصل هم دارم و مشکوک به روماتیسم هستم ...و یه نظریه پزشک با مهر پزشک روماتولوژیست هم دارم ...
    میخواستم بپرسم بدون موافقت پزشک میتونم خودم برم کمسون معرفی کنم یا نه ؟
    و یک چیز دیکه افتادگی دیریچه دارم و نارسایی طبق اکویی که دادم درصد کارکرد قلبم هم 55 بود که البته این ها مال یه سال پیشه ...
    سابقه و پرونده پزشکی ندارم ولی درد میکشم و اذیتم ... دکتر هم اول زیر بار نمیرفت که بیماری قلبی دارم میگفت جوونی و از این حرفا
    مورد بعدی اینه که من دیپلم دارم ...
    لطفا راهنمایی کنید ...
    یک سوال دیگه هم که دارم اینه که کدوم کمسیون بهتر معافیت میده شهر خودم که مشهده ...
    ولی امکان داره برم کمسون تهران خودم رو معرفی کنم ؟ شنیدم تهران راحت تر معاف میدن ...
    اصلا امکان داره خودم اگه تونستم این دکتره رو راضی کنم نامش رو هر کمسیونی ببرم یا نه فقط باید ببرم همونجایی که معرفی کرده ؟

سلام دوستان یک سوال
    من حین خدمت در بیمارستان خانواده معاف دائم تشخیص داده شدم و ۴۵ روز استعلاجی برای بررسی در کمیسیون ارتش داده شد بعد کمیسیون تایید کرد و من از پادگان تسویه کردم و نظام وظیفه رفتم سپس در آنجا کمیسیون عالی تشکیل شد و دوباره سرباز شدم حال سوال اینجاست که این ۳ ماه که درگیر کمیسیون عالی نظام وظیفه و بیمارستان و آزمایشات بودم جز خدمت حساب میشه یا که خیر؟
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید
    بنده سال 94 برای معافیت کراتوکونوس اقدام کردم در هر دو شواری عادی و عالی نظام وظیفه شرکت کردم و معاف رزم شناخته شدم و قبل از تاریخ اعزام دانشگاه ارشد قبول شدم ولی بعد از فارغ التحصیلی قصد اقدام مجدد معافیت پزشکی را دارم . بنا به شنیده هایی از دوستان مطلع شدم که امکان بررسی دوباره برای پیگیری مجدد وجود ندارد ولی هنوز نه دفترچه ای پست نکرده ام . لذا آیا باز معافیت پزشکی برای بنده از نو شروع می شود ؟

Junior Member

سلام
    من توی کمیسیون یگان معافیت صرع گرفتم برگه معافیم دادم شعبه افراد ولی هنوز خبری نشده 10-15 روزه
    مرحله بعد چی؟

سلام رفتم کمیسیون بدوی سپاه خوزستان منو معرفی کرد شورای عالی تهران اینم نمره چشم و قوز قرنیه حاد دارم نظریه رو میزارم معاف میشم ب نظرتون در حین خدمتم از شانس من شورای عالی تعطیله و من همینجوری علاف شدم تو پادگان کسی خبر داره کی شورای عالی سپاه تهران دوباره باز میشه؟
    در معاینه چشم کراتوکونوس چشم ها به خصوص چشم راست با اتورفراکشن :
    OD:-1.75*-2.5*3(4.10)
    است
    هم علامت منفی هستن همشون
    اینم نظریه کمیسیون اهواز ک منو ب استناد بند 33 قسمت ب برای نظریه نهای ب شورای عالی سپاه در تهران معرفی کرد.

دیپلمه هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)