صفحه 28 از 33 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

سلام من كيست پيلونيدال دارم از جمعه گذشته متوجه شدم و ديروز از قرص كپسولاستفاده ميكنم...با اينكه اعزامم اول ماه هست به نظر دوستان اقدام كنم براي تمديد يا اينكه مشكلي در حين اموزشي برام پيش نمياره ؟

سلام دوستان.
    اتفاق بدی برای من افتاده و از همه لحاظ تو شوکم!

من قبل از اینکه برای اعزام اقدام کنم بخاطر قوز قرنیه اقدام به معافی کردم. شورای شهرمون رای به معافی من داد و پول کارت رو هم واریز کردم اما بعد چند روز از مرکز استان برای شورای عالی بهم زنگ زدن. رفتم اونجا و در کمال ناباوری شورای عالی منو معاف از رزم کرد. با اینکه شدت قوز قرنیه من بالای 50 بود. هر جوری هم پیگیری میکردم یه بهونه ای میاوردن. یبار میگفتن ارشدی اینجوره یبارم میگفتن نظر دکتر همینه.

خلاصه الان بعد یکی دوماه پیگیری دارم ناامید میشم. هرچند یکی بهم گفت میتونم به نظام وظیفه تهران اعتراض کنم و اونا بررسی کنن ولی نمیدونم اصلا چجوره.

امروز هم مراجعه کردم کمیسیون شهر خودمون گفتم رای معافیت شمارو اینجور کردن. پروندمو خوند و گفت باید معاف بشی ولی شورای عالی وقتی اینجوری میگه کاری نمیتونی بکنی! اما گفت برو و حین خدمت اقدام کن معافی. چند نفر دیگه هم همینو بهم گفتن ولی همشون میگن تو دوره آموزشی اقدام نکن و بذار بعد آموزشی.

حالا سوالم اینه که آیا بعد آموزشی بهتره؟ الان معاف رزم هستم و نیروی انتظامی و سپاه نمیگیره و احتمالا بعد آموزشی نیروی هوایی سمنان یا ارتش تهران میافتم.
    شانس امریه هم دارم ولی نمیدونم پیگیری معافیت بعد امریه چجوریه اصلا. یگان خدمتی کجا به حساب میاد و شانس معافی حین امریه چطوره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dadash01 نمایش پست ها
    تو غیبتی که برات زده بودن، اضافه خدمت ناشی از غیبت صفر بود؟ (چون میگن هرکی تا 22 بهمن دفترچه رو بفرسته اضافه خدمتش صفر رد میشه!)
    بله همین طوره اضافه خدمت برای کسانی که تا 22 بهمن آماده فرستاده بودن حذف میشه ولی دیگر عواقب غیبت سر جاشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TURAN8 نمایش پست ها
    بله همین طوره اضافه خدمت برای کسانی که تا 22 بهمن آماده فرستاده بودن حذف میشه ولی دیگر عواقب غیبت سر جاشه.
    آقا توران شرمنده خیلی مزاحمت میشم
    من دفترچم رو قبل از 22 بهمن پست کردم و برگه آماده به خدمت گرفتم تو اون چیزی ننوشته الان چجوری بفهمم غیبت خوردم یا نه؟ شما برا توجیه غیبت اقدام کردی؟ میشه روال اون رو هم بی زحمت بگی
    ممنون

Junior Member

با سلام

من حدود 3 یا 4 سال پیش در زمان دانشجویی واریکوسل دو طرفه داشتم و عمل کردم، یک طرف گرید 1 و طرف دیگه گرید 2 بود (به گفته ی دکتر حالتی بین گرید 2 و 3). الان پس از اتمام تحصیلم میخوام برای سربازی، میتونم معافیت از رزم بگیرم به نظرتون؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط REZAMOQ نمایش پست ها
    با سلام

من حدود 3 یا 4 سال پیش در زمان دانشجویی واریکوسل دو طرفه داشتم و عمل کردم، یک طرف گرید 1 و طرف دیگه گرید 2 بود (به گفته ی دکتر حالتی بین گرید 2 و 3). الان پس از اتمام تحصیلم میخوام برای سربازی، میتونم معافیت از رزم بگیرم به نظرتون؟
    تیری در تاریکیه دیگه بنداز ولی معمولا واریکوسل هایی که عمل شدن معاف از خدمات رزمی میشن ه همون معاف رزمه ! چنانچه وضع وخیمه حتی ممکنه دایم هم بدن
    اقدام کن دردسر داره یکم اما می ارزه
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

سلام دوستان.یه سوال فوری داشتم.من تاریخ 1 تیر اعزام هستم.یکبار برای کمسیون پزشکی اقدام کردم و معاف از رزم شدم.مشکل من اینه که نمیتونم 1 تیر برم و حتما میخوام شهریور اعزام بشم.ایا میتونم برای بیماری جدید اقدام کنم تا تاریه اعزامم ابطال بشه؟؟؟؟

Junior Member

سلام بچه ها.رفیق من حین خدمت توی بیمارستان خانواده معاف شد و از بادگان تسویه حساب کرد و تزخیص شد.الان ک مدارکشو برده نظام وظیفه .ذوباره نوشتنش شورا!!!ین کارشون قانونیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

بنده امروز برای تمدید اعزامم که سوم شهریور بود رفتم نظام وظیفه تهران.
    به دلیل پزشکی و اعصاب و روان رفته بودم برای تمدید. پزشک ناجا بعد از دیدن استراحت پزشکی و نظر متخصص دستور دادن تا برام جلسه شورای پزشکی معافیت تشکیل بشه (بجای تمدید). از دوستان میخواستم بپرسم آیا تا تشکیل جلسه بنده غیبت نمیخورم؟ و در صورت تایید نشدن معافیتم آیا اعزامم تا دوره بعد تمدید میشه؟ یعنی آیا اعزامم فعلا لغو شده؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

من تاریخ 97/06/20 حین خدمت در بهداری ستاد کل ناجا کمسیون داشتم که بعد از اینکه دکتر کمسیون مدارک پزشکی رو بررسی کرد گفت برو بیرون و تا ظهر منتظر بمون.... ظهر که شد به من ی نامه دادند به شرح زیر...

از شورای عالی پزشکی معاونت بهداد ناجا
    به معاونت مهندسی ناجا(یگان خدمتی)
    احتراما وضعیت نامبرده در جلسه شورایعالی پزشکی مورخه 97/6/20 بخش 6 بند 2 مطرح گردید و در روز جاری به یگان خدمتی معرفی می گردد. ضمنا نتیجه شورایعالی متعاقبا ارسال می گردد.
    نامبرده معاف دائم گردید. ضمنا نامبرده تا اعلام حکم اصلی که در مورخه 97/07/18 می گردد از هرگونه خدمت و حضور در یگان معاف می باشد.
    مدارک مورد نیاز:
    کپی شناسنامه
    کپی کارت ملی
    اصل مدارک پزشکی
    چهار قطعه عکس پرسنلی

به من گفتند این نامه را ببر و تحویل یگان خدمتی ات بده و 28 روز بعد با مدارکی که نوشته شده بیا دوباره اینجا...
    این حکم اصلی شورایعالی داستانش چیه؟؟؟ الان من 100 در 100 معافم یا هنوز معلوم نیست؟؟؟
    ضمنا من قبل از اعزام برای معافیت اقدام کردم که با دو بار کمسیون به دلیل معاینه مجدد معاف از رزم تشخیص داده شدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)