نقل قول نوشته اصلی توسط hamijavan نمایش پست ها
payamjj@
مرسی-یعنی چی این طوری دیگه نشنیده بودم والااااا-وقتی عمل کنی؛ خوب شدی دیگه پس معافی دایم گرفتن چیه داستانش!!!!!؟
قانون بخش۹-بند۲۹ داره اینو میگه شفافا:
هرگونه فتق خارجي نواحي اينگوئينال ، فمورال، و جدار شكم :
الف) عمل شده عود كرده : معاف دائم
ب) عمل نشده (جهت انجام عمل جراحي) : شش ماه معاف موقت براي يك بار
ج) عمل نشده ويا عمل شده بدون عارضه : معاف از خدمات رزمي

که منو معاف رزم کردن با عود سمت راستم-- فقططط دیدن کم مقدارشه یعنی ۲ سانتی متره )) و سلیقه ای رای دادن شورای عالی شهرستان که حق اعتراض هم بهش نیس طبق قانون-- همون جا هم گفتن اقا شما معافی اما حین خدمت دردهای زیاد داشتی و... اقدام کن حتمن- درضمن من الان دیگه دو طرفه فتق دارم که راست عود و چپ تازگی بعد رای شورای عالی گرفتم. دیگه حین خدمت واسه کسی که قبلش معاف رزمی داره باز بیان معاف ۶ ماه موقت بدن!!! معنی نداره دیگه این ۶ ماه رو خوب همون شورای عالی شهرستان میداد دیگه نه اینکه طرف رو معاف رزم کنه باز بره خدمت اونجا اقدام کنن معاف ۶ ماه بدن-خنده داره بیشتره-مطمینی مشابه شرایط و قانون من رو دوس عزیز اخه شرایط من به بخش ب قانون بالا نمیخوره به خداا -سپاس مجدد و چند باره

پس نتیجه نظرت چی شد پیام
: اسفند یا اردیبهشت با این معاف رزمی الانم برم خدمت ؛؛که زدن تو نامه بهم دم دست خودشون تهران باشم اموزشی رو(۰۱ ارتش) که روند اقدامات معافی پزشکی سریعتر انجام بشه نسبت به اموزشی شهرستان افتادن مثلا اینو نظام وظیفه کل تهران نامه زده که اموزشی تهران باشم خخخ گند کاری عدم معافی رو اینجوری میخواستن جبران کنن به حساب اپشن دادن-- بعد اونجا حین اموزشی تهران اقدام کنم طبق گفته هات میشه تو همون ۲ماه اموزشی کلک اش رو کند . تمامش کرد ایشالله با پیگیری زیاد در اموزش-یا معاف دایم میشم یا نمیشم- اگه شدم عالی- اگه هم نشدم بیام حین خدمت تو ماه شهریور ماه ۹۷ ترخیص بگیرم و بیام برم ادامه تحصیلم رو بدم ارشد. همین عاقلانه ترین راه به نظرت پس ؟؟؟؟

یک سوال دیگه: شما خودت تهران و ارتش و به طور خاص بیمارستان خانواده ارتش بودی ؟ چون بچه ها میگن ارتش خیلی راحت معاف میکنه حین خدمت و این دوستمون تو این سایت گفت که با چشم معافی گرفتم و بیمارستان خانواده نیم نمره به چشمم کمک کرد تا معافم کنن و کردن
تجربه هست همین جا کامل و ریز ریز توضیح داد بنده خدا-تازه برای جشم که اصلا با عینک میشه سالهای خدمت کرد نه مثه من که فتق دو طرفه اونم عود نیاز شدید به عمل داره و خطری هس
ن عمل کنی و احتمال عود باش دایم میدن نترس.
ولی بستگی داره دیگه کاملا بهبود پیداکرده یا اتمال خطر هست یا خیر.
نوچ من نیروانتظامی بودم خوزستان . اهواز وسط بی قانون ها و وسط ...... تهران عالیه همه چیش قانون داره من اگه تهران بود همون درجا معاف بودم . ابنجا خوزستان دکترای کمیسیون بشدت بیسوادن....