صفحه 16 از 33 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

دوستان آیا معاف از رزم بعدا در استخدام مشکلی پیش میاره؟ چون میشه آش نخورده دهن سوخته نه معاف میشی و باید خدمت بری و هم اینکه در پیدا کردن شغل دولتی مشکلی پیش بیاره
    این که میگن اگه در حین خدمت معاف از رزمی بگیری خدمتت 24 واه میشه حقیقت داذه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    دوستان آیا معاف از رزم بعدا در استخدام مشکلی پیش میاره؟ چون میشه آش نخورده دهن سوخته نه معاف میشی و باید خدمت بری و هم اینکه در پیدا کردن شغل دولتی مشکلی پیش بیاره
    این که میگن اگه در حین خدمت معاف از رزمی بگیری خدمتت 24 واه میشه حقیقت داذه؟
    اصلا توی کارت چیزی ثبت نمیشه و هیچ‌کس حتا نمی‌فهمه که شما معاف از رزم بودی.
    مورد دوم رو نمی‌دونم ولی بعیده. نشنیدم تا حالا.

نقل قول نوشته اصلی توسط SherwinRowshan نمایش پست ها
    اصلا توی کارت چیزی ثبت نمیشه و هیچ‌کس حتا نمی‌فهمه که شما معاف از رزم بودی.
    مورد دوم رو نمی‌دونم ولی بعیده. نشنیدم تا حالا.
    ولی مثل اینکه تو چیپ کارت ذخیره میشه

سلام دوستان
    روال معافیت پزشکی برای امریه دارها (در ماه 10ام خدمت) با بقیه فرق داره یا یکسان است؟
    با تشکر

Junior Member mmm2271 آواتار ها

سلام، میخواستم بدونم برای اقدام به معافیت پزشکی حین خدمت حتما باید از قبل خدمت پرونده داشت؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی

من امروز کمیسیون داشتم و در کمال ناباوری معاف از رزم شدم در بیمارستان ثامن مشهد. اینو هم بگم که در حین خدمت اقدام کردم والان توی اموزشی هستم.
    چطور میتونم به رای کمیسیون اعتراض کنم؟لطفا به صورت کامل توضیح دهید.......

با تشکر

Junior Member

دوستان سلام
    من قبل از خدمت به دلیل دررفتگی مکررشانه چپ برای معافیت پزشکی اقدام کردم ولی چون قانون عوض شده بود معاف از رزم شدم و یک اسفند 93 اعزام شدم برای خدمت اما تو هفته سوم خدمت کتفم دوباره دچار دررفتگی شد بطوری که در عرض یک هفته پنج بار دچار دررفتگی شدم که هرپنج بار خودش بعد از چند دقیقه جا رفت و متاسفانه نتونستم حین دررفتگی عکس بگیرم ...... دکتر بهداریی بعد از معاینه معرفیم کرد به بیمارستان بقیه الله (من سرباز سپاهم)که اونجا پزشک متخصص ارتوپدشون گفت حتما باید عمل بشی و برام ام آر آی جدید نوشت و گفت بعد از دیدن ام آر آی جدید وقت و نوع عملت (باز یا بسته )رو مشخص میکنه میخواستم بدونم با توجه به شرایط جدید آیین نامه معافیت پزشکی و با توجه به این که من بخاطر این موضوع معاف از رزم هم شدم الآن میتونم درخواست معافیت داعم بدم و اینکه احتمال معاف داعم شدنم چقدرهستش. لطفا اگه اطلاعاتی دارید در اختیارم بگذارید.خیلی ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    من شرایط معافیت رزم را دارم و برای دوره خدمت هم امریه احتمالن میتتونم بگیرم میخواستم بدونم اگر بخوام تو دوران آموزشی برای معاف از رزم اقدام کنم چقدر طول میکشه؟ میتونم همون روز اول برم مشکلم رو بگم؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ght113 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شرایط معافیت رزم را دارم و برای دوره خدمت هم امریه احتمالن میتتونم بگیرم میخواستم بدونم اگر بخوام تو دوران آموزشی برای معاف از رزم اقدام کنم چقدر طول میکشه؟ میتونم همون روز اول برم مشکلم رو بگم؟
    بله میتوانید در همون روز اول مشکل بیان کنید دنبال معافیت پزشکی باشید ولی دوره آموزشی 2 ماهه و پروسه معافیت هم 2 ماهی طول میکشه تا شما معاف از رزم بگیری آموزشیت تموم شده بعدشم که امریه هستی معاف از رزم به دردت نمیخوره
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    بله میتوانید در همون روز اول مشکل بیان کنید دنبال معافیت پزشکی باشید ولی دوره آموزشی 2 ماهه و پروسه معافیت هم 2 ماهی طول میکشه تا شما معاف از رزم بگیری آموزشیت تموم شده بعدشم که امریه هستی معاف از رزم به دردت نمیخوره
    پس با این وجود به دردم نمیخوره و اگر دنبال معاف رزم باشم باید قبل از اعزام اقدام کنم که هیچ. اما یک سوال من توی آموزشی نمیوتنم بدون مدرک رسمی یعنی مثلا مراجعه به بهداری اجازه بدن که من رژه و تربیت بدنی نرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)