صفحه 18 از 33 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط SM3525 نمایش پست ها
    بچه ها لطفا جواب سوالمو بدید خیلی واجبه من قبل اعزامم برای معافیت افسردگی و وسواس اقدام کردم دکتر ناجا بیماریمو تایید کرد و شدید زد ولی کمیسیون بیماریمو رد کرد حکم معافیت از رزم دادن بهم .الان یه ماه از اموزشیم میگذره خواستم تو اموزشی دوباره اقدام کنم که بهم گفتن فعلا نمی تونم از رای قبلیه کمیسیونم باید 6 ماه بگذره تا دوباره بتونم اقدام کنم. حالا سولم اینه :

1- اگه اقدام کنم احتمالش هست معاف بشم الان معاف از رزمم؟
    2- بر اساس تصمیم دکتر قبل اعزامم رای میدن واسه بیماریم یا دوباره از اول تست می گیرن؟
    3-ارزششو داره بعد اموزشی که درست یک ماه دیگه تموم میشه 6 ماه از رای قبلیم میگزره دوباره اقدام کنم یا هر طوری هستش سربازیمو ادامه بدم؟

ممنون
    رو این معافیت خیلی سخت معافیت میدن. مخصوصا اگه مدرک دانشگاهی داشته باشی..فعلا باید از رای قبلی 6 ماه بگذره ولی اونم بستگی داره باز. با خودت رو راست باش.اگه واقعا میبینی مریضی رو داری برو پیگیر شو . ولی اگه نه که بیخیال شو. حتی اگه بیماریت سطح متوسط هم هست بیخیال شو..به نتیجه نمیرسی

سلام لطفا راهنمایی کنید

دوستان من وارکوسل خفیف دارم و فقط بعد دویدن یار اه رفتن زیاد درد دارم ولی بعد آزمایش دکتر بهم گفته که اسپرمهام ضعیف شده و بهتره که معافیت از رزم بگیرم.

من اهل یه شهرستان دور افتاده هستم و انجام کارهای معافیت از رزم برام خیلی سخت و هزینه بره.

به نظر شما میتونم حین آموزشی اقدام کنم. حین آموزشی راحت تر نیس؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak_eng نمایش پست ها
    سلام لطفا راهنمایی کنید

دوستان من وارکوسل خفیف دارم و فقط بعد دویدن یار اه رفتن زیاد درد دارم ولی بعد آزمایش دکتر بهم گفته که اسپرمهام ضعیف شده و بهتره که معافیت از رزم بگیرم.

من اهل یه شهرستان دور افتاده هستم و انجام کارهای معافیت از رزم برام خیلی سخت و هزینه بره.

به نظر شما میتونم حین آموزشی اقدام کنم. حین آموزشی راحت تر نیس؟

ممنون میشم راهنماییم کنین
    شما می توانید حین آموزشی یا خدمت با مراجعه به بهداری پادگان نامه بگیرید واسه بیمارستان
    بیمارستان آزمایش می نویسه و معرفی میکنه کمیسیون بعد تشکیل کمیسیون نتیجه به ارگانی
    که خدمت می کنید اطلاع داده میشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    شما می توانید حین آموزشی یا خدمت با مراجعه به بهداری پادگان نامه بگیرید واسه بیمارستان
    بیمارستان آزمایش می نویسه و معرفی میکنه کمیسیون بعد تشکیل کمیسیون نتیجه به ارگانی
    که خدمت می کنید اطلاع داده میشه
    ممنون از پاسختون.
    یه سوال دیگه اینکه اگه حین خدمت مثلا معافیت از رژه بگیریم تو کارت پایان خدمت یا اطلاعات داخلش الان که الکترونیکی شده، معاف از رزم میزنن؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak_eng نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    یه سوال دیگه اینکه اگه حین خدمت مثلا معافیت از رژه بگیریم تو کارت پایان خدمت یا اطلاعات داخلش الان که الکترونیکی شده، معاف از رزم میزنن؟
    خیر معاف ار رزم نمی نویسن

Junior Member

سلام،ممنون از همه عزیزان

یکی از دوستامون بعد از هشت ماه خدمت متوجه میشه که واریکوسل نوع سه داره
    ایا میتونه واسه معافیت اقدام کنه؟
    اصلا اینکارو کنه یا نه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
    سلام،ممنون از همه عزیزان

یکی از دوستامون بعد از هشت ماه خدمت متوجه میشه که واریکوسل نوع سه داره
    ایا میتونه واسه معافیت اقدام کنه؟
    اصلا اینکارو کنه یا نه
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    بله می تونه اقدام کنه ولی طبق قوانین جدید نمیدونم واریوکسل درجه 3 معاف دائم داره یا نه
    اگر داشته باشه بلاخره اقدام کنه بهتره شاید معاف شه (شاید بخاطر این میگم چون تو بحث شدت یخورده سلیقه ای عمل میشه
    یعنی دکتر بیرون ممکنه بگه شدیده ولی کمیسیون بگه خفیف)
    اگر طبق قوانین جدید فقط معاف از رزم میشه بستگی داره اگر تو پادگان کار سنگین انجام میده، رژه میره یا نگهبانیش زیاده
    اقدام کنه و معاف ار رزم بگیره خوبه به دردش می خوره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ba_man_beman نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من سه درخواست معافیت داشتم یکی واریکوسل ،یکی دیسک کمر ، یکی افسردگی که هر سه تا معاف از رزم تایید شدن ولی تو کمیسون منو معاف دائم کردن ولی چون ریس نظام وظیفه شهرمون با من لج کرد منو معرفی به شورا عالی کرد منم نرفتم اونا هم منو معاف از رزم کردن. حالا حین خدمت به نظرتون معاف میشم من دیپلم هستم ؟ راستش اگه معاف نشم حال حوصله سربازی ندارم فرار میکنم؟ من 28 سالمه دیگه اعصاب خدمت ندارم. حالا نمیدونم چکار کنم بدجوری اعصابم خورده ؟ اگه فرار کنم میان دنبالم؟ راهنماییییییییییییییییییی یی کنید تو رو خدا؟
    سلام
    چه طوری کمیسیون شما رو معاف دائم اعلام کرد ؟
    به علته تعدد در معاف از رزم بوده؟
    کسی تجربه ای داره که بهعلته تعدد در معاف از رزم معاف دائم بده کمیسیون؟

Member aremanamdige آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSCE - TUM

هر چند تا هم معاف از رزم داشته باشی معاف دائم نمیشی. رفیقم 3 تا معاف از رزم داشت اما دائم نشد.

دوستان من بعد از 7ماه خدمت توسط کمیسون بیمارستان خانواده معاف دائم شدم. الان 2 هفته گذشته اما هرچی زنگ میزنم درمانگاه و یا اداره بهداشت لویزان گوشی بر نمیدارن. کسی تجربه ای داره که روند کار به چه صورت هست؟ (طبق یک برگه بهم 45 روز مرخصصی دادن تا مدارکم بره شورا عالی لویزان و بعد پیگیر بشم اما نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط aremanamdige نمایش پست ها
    هر چند تا هم معاف از رزم داشته باشی معاف دائم نمیشی. رفیقم 3 تا معاف از رزم داشت اما دائم نشد.

دوستان من بعد از 7ماه خدمت توسط کمیسون بیمارستان خانواده معاف دائم شدم. الان 2 هفته گذشته اما هرچی زنگ میزنم درمانگاه و یا اداره بهداشت لویزان گوشی بر نمیدارن. کسی تجربه ای داره که روند کار به چه صورت هست؟ (طبق یک برگه بهم 45 روز مرخصصی دادن تا مدارکم بره شورا عالی لویزان و بعد پیگیر بشم اما نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم)
    دوست عزیز تلفن ولش کن این کار ها رو فقط حضوری باید پیگیری کنی باید توی 45 روز کاراتو تموم کنی وگرنه اگر کارت بیشتر طول بکشه باید بری یگان
    در حین حضور در یگان کاراتو پیگیری کنی
    من یکی از دوستانم معاف شد و همین 45 روز مرخصی بهش دادن اما روز 20 بهش زنگ زدن گفت شورای بالاتر معافت نکرده و فقط معاف ار رزم داده
    در صورتی که کمیسیون معافش کرده بود اینو نگفتم که یه موقع فکر کنی ممکنه این بلا هم سر شما بیاد اینو گفتم که بری کاراتو حضوری پیگیری کنی
    من جای شما باشم هر روز می رم بیمارستان پیگیری میکنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)