صفحه 2 از 33 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

سلام اقای حمید رضا من در تاریخ29/5/90 بعد از حدود 6 ماه خدمت و بعد از تشکیل شورای پزشکی معاف دائم شدم.بعد جلسه شورا به من یه برگه دادن که معاف دائم شدم و 2 ماه استراحت.الانم فوق دانشگاه گیلان قبول شدم.به نظرت با اون برگه میشه ثبت نام کرد؟راهنماییم کن چیکار کنم ؟یگان هم رفتم گفتند 2 و3 ماه طول میکشه تا نامه ات از تهران بیاد گرگان.چطوری میتونم پیگیر نامه ام شم؟راهی وجود داره که نامه ام زودتر بیاد؟

Junior Member

کمیسیون بدوی چی هست؟ آیا فقط در حین خدمت کمیسیون بدوی داریم یا در اقدام پیش از خدمت هم وجود داره؟

Junior Member

سلام من 1 بار سابقه پنومو تراكس داشتم كه معاف از رزم شدم حالا دوباره پنوموتراكس شدم تو آيين نامه نوشه اگر 2 بار شده باشي معاف داعم ميشي 7 ماهم هست دارم خدمت ميكنم كسي ميدونه چه جوريه چه قدر طول ميكشه روندش مشهدم هستم يكي بهم گفت 4 5 ماه طول ميكشه واقعا اين طوريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ بايد بره تهران بررسي شه خواهش ميكنم يكي جواب منو بده مرسي

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faridhb نمایش پست ها
    سلام من 1 بار سابقه پنومو تراكس داشتم كه معاف از رزم شدم حالا دوباره پنوموتراكس شدم تو آيين نامه نوشه اگر 2 بار شده باشي معاف داعم ميشي 7 ماهم هست دارم خدمت ميكنم كسي ميدونه چه جوريه چه قدر طول ميكشه روندش مشهدم هستم يكي بهم گفت 4 5 ماه طول ميكشه واقعا اين طوريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ بايد بره تهران بررسي شه خواهش ميكنم يكي جواب منو بده مرسي
    سلام.
    گرفتن معافیت در حین خدمت نسبتاً ساده تر از حالت معمولی است (از نظر زمانی مطمئن نیستم کوتاه تر باشد). به احتمال زیاد، شما رو به اداره بهداری استان محل خدمت معرفی می کنن و از اون جا هم به بیمارستانهای نظامی جهت معاینه معرفی میشی. به طور معمول کارهای اداری مربوط به معافیت پزشکی افرادی که در حال خدمت هستن (مثل کمیسیون و باقی قضایا)، در اداره بهداری همان استان محل خدمت انجام میشه. این دوستمون در پست شماره 6 در همین تاپیک توضیحات خوب و کاملی دادن، حتماً مطالعه کن.
    موفق باشی.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

با سلام . من 4 سال پیش با دیپلم برا معافیت پزشکی اقدام کردم معاف از رزم شدم .
    الان فوق دیپلم گرفتم نمره چشام شده 13/5 . حتما باید حین خدمت برا معافیت اقدا کنم . اگه اقدام کنم معاف میشم .

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط major7 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز

من امريه آموزش پرورش دارم و از طرفي هم تازه فهميدم كه معاف ميشم(به احتمال خيلي خيلي زياد امامطمئن نيستم؛ اما دكتر نظام وظيفه كه دوباره رفتم پيشش گفت معافي از دو تا فوق تخصص هم نامه گرفتم و اونا نوشتن كه من بيماري دارم ...البته بيماري من طوري هست كه نوشته بايد شديد باشه اما دكتر هاي فوق تخصص ننوشتن توي اون نامه كه شديده اما به من گفتن كه وضعيت بيماري تو شديد هست) (1.4.91) اعزامم خورده. رفتم نظام وظيفه مسئول اونجا گفت اگه مطمئن نيستي برو تو حين خدمت معاف شو....از يك طرف 100% مطمئن نيستم كه دكتر معتمدي كه من به اونجا معرفي شم يا كميسيون پزشكي بيماري من رو شديد تشخيص ميده يا نه از يك طرف هم بخوام كارهاي معافيت پزشكيم رو انجام بدم امريه آموزش پرورشم ميپره ...اگه خدا نكرده كميسيون درخواست معافيت پزشكيمو رد كنه نميخوام امريه ام بپره ...خيلي گرفتار شدم ......كسي هست راهنماييم كنه؟

دوست من مطمئن ترین راه اینه که بری نظام وظیفه شهرتون پزشک های کمیسیون رو پیدا کنی بعد ادرس مطبشون رو بگیری و مدارکت رو ببری بهشون نشون بدی و نظرشون رو بخوای ، اگر خیلی میخوای مطمئن شی ببین مورد شما رو کدوم بیمارستان معرفی میکنن واسه معاینه بعد برو پزشک معتمد نظام معاینه کننده اون بیماری رو پیدا کن برو مطبش ببین چی مینویسه برات .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meamari2 نمایش پست ها
    دوست من مطمئن ترین راه اینه که بری نظام وظیفه شهرتون پزشک های کمیسیون رو پیدا کنی بعد ادرس مطبشون رو بگیری و مدارکت رو ببری بهشون نشون بدی و نظرشون رو بخوای ، اگر خیلی میخوای مطمئن شی ببین مورد شما رو کدوم بیمارستان معرفی میکنن واسه معاینه بعد برو پزشک معتمد نظام معاینه کننده اون بیماری رو پیدا کن برو مطبش ببین چی مینویسه برات .

مشکل اینجاست که خیلی وقت ها دکترها اظهار نظر در مورد نتیجه نمی کنند.

من خودم 2 تا از دکترهای بیمارستان که پیششون رفتم، یکی گفت حتمالا معاف کنند و برای یک بیماری دیگه ، دکتر جراح گفت 60 %!

آخه بیماری که معلومه، بند ا هم که معلومه ولی می ترسن بگن.

Junior Member

سلام
    من قبل از خدمت برا معافی از طریق هرنی دیسک بین مهره ای کمر و اسپاندیلولیز (یا سرخوردگی مهره) اقدام کردم ولی در کمال ناباوری و البته نامردی شورا معاف از رزم شدم و علت معاف از رزم رو هم ماده 34 بند 1 ( معایب ستون فقرات) قسمت ب ( موارد خفیف) اعلام کرده و هیچ اشاره ای به هرنی دیسک یا اسپاندیلولیز ( که خود پزشک معتمدشون که برا معاینه فرستادن و چند تا پزشک دیگه به صراحت تایید کرده بودن) نکرده است. حالا چند تا سوال دارم که ممنون می شم دوستان پاسخ بدن:
    1. اگه برم خدمت و اصلا حرفی از معاف از رزم نزنم و بعد از چند روز اقدام مجدد برای همین عارضه بکنم مشکلی پیش می آد؟
    2. اگه متوجه بشن که قبلا برا کمر درد اقدام کردم و معاف از رزم شده ام بازم می تونم برا معافیت اقدام کنم یا اجازه نمی دن؟
    3. اگه معاف نشم آیا تجدید دوره می شم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط me123 نمایش پست ها
    سلام
    من قبل از خدمت برا معافی از طریق هرنی دیسک بین مهره ای کمر و اسپاندیلولیز (یا سرخوردگی مهره) اقدام کردم ولی در کمال ناباوری و البته نامردی شورا معاف از رزم شدم و علت معاف از رزم رو هم ماده 34 بند 1 ( معایب ستون فقرات) قسمت ب ( موارد خفیف) اعلام کرده و هیچ اشاره ای به هرنی دیسک یا اسپاندیلولیز ( که خود پزشک معتمدشون که برا معاینه فرستادن و چند تا پزشک دیگه به صراحت تایید کرده بودن) نکرده است. حالا چند تا سوال دارم که ممنون می شم دوستان پاسخ بدن:
    1. اگه برم خدمت و اصلا حرفی از معاف از رزم نزنم و بعد از چند روز اقدام مجدد برای همین عارضه بکنم مشکلی پیش می آد؟
    2. اگه متوجه بشن که قبلا برا کمر درد اقدام کردم و معاف از رزم شده ام بازم می تونم برا معافیت اقدام کنم یا اجازه نمی دن؟
    3. اگه معاف نشم آیا تجدید دوره می شم؟
    تو خدمت اصلا کسی به معاف از رزمت کاری نداره و این مسالم اصلا ربزی به اقدام مح دد براش نداره. تحدبد دوره هم نمی شی! اصلا از هفته ی دوم از هر یگان هر روز صبح 3 نفر می تونن برن بهداری اون جا لازم بدونن می فرستن بیمارستان و بعد شورا و معافی. کسی به معاف از رزم بودنت تو این زمینه کاری نداره و معافم نشی تجدید دوره نمی شی!

Junior Member

سلام . اگه می شه راهنمایی فرمایید
    4 تیر دیروز شورا داشتم
    در حین آموزشی به بهداری رفتم . اونجا فرستادنم بیمارستان 505 ارتش .. اونا 4 تیر وقت شورا دادن
    بعد از شورا گفتن رای به یگان جدیدم ( که قراره 10 تیر برم) فرستاده می شه و من 2 ماه باید استراحت کنم
    خواستم این یعنی معافی دیگه ؟ چرا حالا اینطوری ؟ به خاطر طی شدن مراحل ؟ چه مراحلی ؟ من 2 ماه استراحت می کنم و بعد می رم دنبال کارای معافیت ؟ اگه کامل یکی جواب بده خدا حفظش کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)