صفحه 20 از 33 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم خواهشا راهنماییم کنید......
    من من الان در حین خدمت در ارتش هستم و اقدام کردم واسه معافیت چشم پزشکی که از استان محل زندگی (تبریز) که رفتم بیمارستان ارتش و کمیسیون تشکیل شد معاف کردن الان هم از بیمارستان خانواده نوبت کمیسیون دادن
    حالا سوال من این هستش که جواب کمیسیون بیمارستان خانواده رو کی میدن؟؟؟؟؟
    همونجا روز کمیسیون میگن یا زمان تعیین میکنن و میگن فلان روز بیا واسه جواب؟؟؟؟؟
    خواهشا راهنمایی کنید آخه وقت کمیسیون یه هفته دیگس منم خیلی استرس دارم......

Member aremanamdige آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSCE - TUM

فکر کنم تا الان جواب گرفتید، من هم تا حدودی توضیح داده بودم. بله در جا جواب میدن و امیدوارم معاف بشید. توضیحات پست قبل من رو بخونید کامل روند رو گفتم.

Junior Member

دوستان لطف کنین راهنمایی کنین منو من 5 آبان 94 تو کمیسیون پزشکی برام معافی دیسک کمر زدن واون موقع یه نامه دادن دستم نوشته شده بود 45 روز استراحت پزشکی نظر نهایی با شورای عالی پزشکی بعد 45 روز.سربازی که اونجا بود گفت برو شهرتون بعد 45 روز یرو پادگانت کارای ترخیصیتو انجام بده لازم نیس دیگه بیای تهران فقط قبلش یه زنگ بزن اون شماره های شورای عالی میگن چیکا کنی. من رفتم پادگان هیچ نامه ای دریافت نشده بود از اونجاو اون شماره زنگ میزدم یه بار گف مدرکت ارسال شده 12 آبان دیگه هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن .الان من استرس گرفتم . آیا من معاف شدم ؟ امکانش هست شورا عالی معافیتم . لغو کرده باشه ؟ باید چیکار کنم خودم بیام لویزان نامه رو بم میدن ؟ توروخدا سریع جواب بدین دارم میمیرم از استرس

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط spectre نمایش پست ها
    دوستان لطف کنین راهنمایی کنین منو من 5 آبان 94 تو کمیسیون پزشکی برام معافی دیسک کمر زدن واون موقع یه نامه دادن دستم نوشته شده بود 45 روز استراحت پزشکی نظر نهایی با شورای عالی پزشکی بعد 45 روز.سربازی که اونجا بود گفت برو شهرتون بعد 45 روز یرو پادگانت کارای ترخیصیتو انجام بده لازم نیس دیگه بیای تهران فقط قبلش یه زنگ بزن اون شماره های شورای عالی میگن چیکا کنی. من رفتم پادگان هیچ نامه ای دریافت نشده بود از اونجاو اون شماره زنگ میزدم یه بار گف مدرکت ارسال شده 12 آبان دیگه هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن .الان من استرس گرفتم . آیا من معاف شدم ؟ امکانش هست شورا عالی معافیتم . لغو کرده باشه ؟ باید چیکار کنم خودم بیام لویزان نامه رو بم میدن ؟ توروخدا سریع جواب بدین دارم میمیرم از استرس
    معمولا وقتی 45 روز مرخصی میدن یعنی معاف
    اینکه روال اداریش چطوریه نمیدونم اما کسی میشناختم که 45 روز مرخصی دادن و معافش کردن
    اما روز 20 بهش زنگ زدن که برو یگان و شورای عالی معاف از رزمت کرده و بعد 20 روز رفت یگان اون 20 روز مرخصی استعلاجی براش حساب کردند
    اینه که شما هم کارهای خودت حضوری پیگیر کن و دنبالش باش به تلفن و .... اکتفا نکن
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

خب خدا رو شکر حداقل با من هیچ تماسی نگرفتن ،همین امشب میام تهران شما اطلاع داری تو این شورای عالی چه اتفاقی میافته؟ الان من فردا بیام تهران نامه نهاییمو میدن بهم؟ دوباره که معاینه اینا در کار نیست ؟مرسی بابت جواب سریعت داداش

Junior Member

یه سوال دیگم داشتم من مهلت 45 روزم 20 آذز تموم میشد وچون اون سربازه گفته بود دیگه نباس بیای و من 15 ام زنگ زدم تلفن گویا جواب داد گفت مدارکت ارسال شده گفتم حتما حله دیگه هیچ مشکلی نیست . بیستم که رفتم پادگان گفتن هیچ نامه ای نگرفتیم این دو روزم برف بود نتونستم بیامو به نظرتون الان بیام تهران دبه مبه نکنن بگن چرا دیر اومدی احتمال همچین چیزی هست؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط spectre نمایش پست ها
    یه سوال دیگم داشتم من مهلت 45 روزم 20 آذز تموم میشد وچون اون سربازه گفته بود دیگه نباس بیای و من 15 ام زنگ زدم تلفن گویا جواب داد گفت مدارکت ارسال شده گفتم حتما حله دیگه هیچ مشکلی نیست . بیستم که رفتم پادگان گفتن هیچ نامه ای نگرفتیم این دو روزم برف بود نتونستم بیامو به نظرتون الان بیام تهران دبه مبه نکنن بگن چرا دیر اومدی احتمال همچین چیزی هست؟
    من سوالات در یک پست جواب میدم
    اطلاعاتم دقیق نیست صرفا بر مبنای یه سری اطلاعات دست و پا شکسته سعی میکنم جواب سوالات شما را بدهم
    شورای عالی فکر میکنم صرفا مدارک و نتیجه کمیسیون بررسی میکنه و معاینه ای هم نباشه فکر نمیکنم نامه به شما بدن خودشون باید نامه به پادگان بفرستن
    نه اگر شورای عالی موافقت کرده باشه دیر هم برید مشکلی پیش نمیاد
    یادتون باشه اگر نامه به پادگان نرسه و تاریخ از 20 بگذره شما باید پادگان برید وگرنه غیبت میخورید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام اگر در حین تحصیل کارشناسی برای یکی از بیماری های در آیین نامه درخواست بدم و قبول نشه, میشه بازم به تحصیلم ادامه بدم؟

باسلام-من متولد74هستم.وپایه خدمتی ابان ماه94هستم وسربازصفرهستم وتوی کلانتری مرکزی خدمت میکنم.بنده بیماری ستون فقرات دارم وقبل ازخدمت برای معافی اقدام کردم ولی معاف نشدم.دراین کلانتری کارزیاد هست وخیلی خیلی اذیت میشم.
    1-بخاطربیماری که دارم:ستون فقرات -خیلی اذیت میشم
    2-بخاطرمشکل افسردگی که دارم اذیت میشم.
    3-توی این کلانتری بشدت سربازاذیت میکنن.
    کیفوزستون فقرات من:45درجه هست
    واسکولیوز:15درجه
    راهی هست برای معاف شدن؟به نظرشما چکارکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza4338 نمایش پست ها
    باسلام-من متولد74هستم.وپایه خدمتی ابان ماه94هستم وسربازصفرهستم وتوی کلانتری مرکزی خدمت میکنم.بنده بیماری ستون فقرات دارم وقبل ازخدمت برای معافی اقدام کردم ولی معاف نشدم.دراین کلانتری کارزیاد هست وخیلی خیلی اذیت میشم.
    1-بخاطربیماری که دارم:ستون فقرات -خیلی اذیت میشم
    2-بخاطرمشکل افسردگی که دارم اذیت میشم.
    3-توی این کلانتری بشدت سربازاذیت میکنن.
    کیفوزستون فقرات من:45درجه هست
    واسکولیوز:15درجه
    راهی هست برای معاف شدن؟به نظرشما چکارکنم؟
    سلام
    دوست عزیز شما با بیماری استخوانی امکان معافی ندارید. و افسردگی هم باید شدید با سابقه و مصرف دارو باشد ولی شاید امکان انتقال به قسمت دیگری باشه وقتی برای افسردگی اقدام کردید دکتر کمیسیون بگید مشکلات رو...
    این قانونش:
    کيفوز توراسيک بالاي 70 درجه و کيفوز توراکو لومبار بالاي30 درجه : معاف دائم
    در مورد افسردگی اختلال افسردگي اساسي : معاف دائم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)