صفحه 25 از 33 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    په کی بهت گفت معافی ؟
    روز بعد کمیسیون اگ معاف شده باشی یه فیش میدن دستت.
    حالا شما رو نمیدونم جی شده و چی گفتنکمیسیون رفتی ؟ گف عافی دیگ تمومه دیگ.
    12 روز پیش شورا گفت معافی و یه برگه داد که ببر یگان و ۱۲ روز استعلاجی داری. بعد ۱۲ روز برگرد تا بهت نامه بدیم واسه ادامه کارا.امروز رفتم اما متاسفانه رییس درمانگاه که باید امضا میکرد بخاطر هفته ناجا جلسه بود و بهم کفتن سه شنبه بیا تا بتونه امضا کنه.
    الان بنظرتون مشکلی پیش اومده؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadw700 نمایش پست ها
    12 روز پیش شورا گفت معافی و یه برگه داد که ببر یگان و ۱۲ روز استعلاجی داری. بعد ۱۲ روز برگرد تا بهت نامه بدیم واسه ادامه کارا.امروز رفتم اما متاسفانه رییس درمانگاه که باید امضا میکرد بخاطر هفته ناجا جلسه بود و بهم کفتن سه شنبه بیا تا بتونه امضا کنه.
    الان بنظرتون مشکلی پیش اومده؟
    مگه نه معافت کردن ؟؟؟
    پ استعلاجی جه معنی داره ؟؟؟
    خو همون روز معافی رو صادر میکردن دیگ ... عجب دیوونه هایی ان ... البته مرض دارن شکی در این نیس.
    وقتی فیش پرداخت کردی دیگ تمومه میشینی خونه تا کارتت میاد .
    قبل اون هر چیزی بگی و سرت بیارن از مرض و بی انصافی شونه .
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Junior Member

مگه نه معافت کردن ؟؟؟
    پ استعلاجی جه معنی داره ؟؟؟
    خو همون روز معافی رو صادر میکردن دیگ ... عجب دیوونه هایی ان ... البته مرض دارن شکی در این نیس.
    وقتی فیش پرداخت کردی دیگ تمومه میشینی خونه تا کارتت میاد .
    قبل اون هر چیزی بگی و سرت بیارن از مرض و بی انصافی شونه .
    دوستامم که معاف شدن بهشون ۱۲ روز استعلاجی و استراحت دادن و بعد پرونده رو واسه کارای تسویه و امضا اینا به جریان انداختن.مثل اینکه این روالشه حداقل جدیدن!! فیش رو هم روزی اعلام میکنن که نامه رو از شورا ببریم نظام وظیفه انگار( دوستم که خودش معاف شد گفت)

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

دوستامم که معاف شدن بهشون ۱۲ روز استعلاجی و استراحت دادن و بعد پرونده رو واسه کارای تسویه و امضا اینا به جریان انداختن.مثل اینکه این روالشه حداقل جدیدن!! فیش رو هم روزی اعلام میکنن که نامه رو از شورا ببریم نظام وظیفه انگار( دوستم که خودش معاف شد گفت)
    جون من درجا بعد کمیسیون فیش بهم دادن ..
    اوکی لابد جدیده .

Junior Member

جون من درجا بعد کمیسیون فیش بهم دادن ..
    اوکی لابد جدیده .
    به من برگه تسویه دادن تا برم امضا جمع کنم. بعد امضا هم باید برم نظام وظیفه. دوستم که معاف شد میگفت که تو نظام وظیفه فیش واریزی میدن.
    الان من فقط نگران اینم که نظام وظیفه یهو نظر شورا رو رد نکنه یا مثلا الکی نگن که مدارک بیار و اینا.
    بنظرت امکانهش هست که نظام وظیفه نظر شورا رو رد کنه یا گیر بده؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

به من برگه تسویه دادن تا برم امضا جمع کنم. بعد امضا هم باید برم نظام وظیفه. دوستم که معاف شد میگفت که تو نظام وظیفه فیش واریزی میدن.
    الان من فقط نگران اینم که نظام وظیفه یهو نظر شورا رو رد نکنه یا مثلا الکی نگن که مدارک بیار و اینا.
    بنظرت امکانهش هست که نظام وظیفه نظر شورا رو رد کنه یا گیر بده؟
    خیر . مشکلی نیس اگ شورا پزشکی گفته معاف . نظام وظیفه هیچ کاری ازش برنمیاد
    فقظ دلیل ابن الکی کاراشو نمیدونم . نه بد بخ دلت راه نده حله همه چی .... برو خوش باش

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    اول آموزشی و اعزام به خدمت بعد از چند مدت میتونیم واسه معافیت اقدام کنیم و اینکه هزینه هاش با دفترچه هست یا آزاد؟
    احتمال تجدید دوره در صورت معاف نشدن هست با توجه به اینکه 3 روز هم باید بستری بشم و تشکیل کمیسیون و...؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط alicivi نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    اول آموزشی و اعزام به خدمت بعد از چند مدت میتونیم واسه معافیت اقدام کنیم و اینکه هزینه هاش با دفترچه هست یا آزاد؟
    احتمال تجدید دوره در صورت معاف نشدن هست با توجه به اینکه 3 روز هم باید بستری بشم و تشکیل کمیسیون و...؟
    بیماریت چیه؟ بگو بهت میگم معافی یا نه . دیگه الکی خودتو لنگ کمیسیون و هزینه ها نکنی.
    شرح کامل بیماری . طول دوره درمان . و سابقه کلی بگو تا راهنماییت کنم

Junior Member

سلام دوستان و مخصوصا با تجربه ها لطفا بیان کمک ام که شرایط پیچیده شده برام-پیام جان payamjj . لطفا بیا یک اطلاع دقیق هم برای بنده بده لطفااا و تشکر پیشاپیش

خوب بیماری هرنی(فتق اینگوینال) -عود شده سمت راست- و سمت چپ جدیدا گرفته شده---> یعنی دو طرفه شده در حال حاضر-- با طرف راست فقط که عود است چون زیر پوستی و درحد چند میلی متر ریز بود فقط حدود ۲ سانتی متر خخخ؛؛ تو شوراها و شورای عالی بعد از اعتراضهام؛ معاف رزم کردن و همگی اتفاق قول گفتن معافی شما اما حین خدمت درد بیشتر و... داشتی اقدام کن- نامردها گفتم درد دارم(درد نداره واقعیتش وقتی کار سنگین کنم و خیلی ایستاده باشم دردش میاد سراغم
    ) به کتشون نرفت تو شورای عالی پزشکی هم بود

قانون که میشه بخش ۹-بند ۲۹-قمست الف که میگه معافی دایم اما بخش ؛ج؛ رو یعنی معاف رزمی رو اجرا کردن با طرف راستم عود فتق- بعد رای شون باز طرف دوم هم تازگی گرفتم وشدم الان ۲ طرفه فتق- نکته دیگه دوستان محترم اینکه رد بخیه و عمل سمت راستم مال بچه گی هست که الانها عود کرده و رفتم شوراها باهاش؛ اما مدارک پزشکی هیچی ندارم از عمل دوران کودکیم و فقط رد بخیه است اما پزشکان متخصصشون در بیمارستان نظامی همگی تایید و عین متن قانون تو سونوگرافی ها نوشتن( درجاتی از عود فتق راست و..) اما تو شورای عاالی استان معاینه بالینی کردن نامردها و گفتن معاف میشی اما حین خدمت(فک کنم همون سختگیرانه و زیر پوستی بودن عودد در حد ۲ سانتی متربودنش باعث شد چون دیده نمیشه با چشم راستش و با معاینه بالینی متخصص فقط- نه چشمی و بادکرده باشه + در سونوگرافی معلومه واضح ترش هر دو طرف)-- حالا به حرفه این ادمهای نادون تو شوراها و نظامیهاشون میشه حساب باز کرد یا نه حین خدمتم باز چوب لای چرخ میکنن و همون معاف رزمی قبلی رو تایید میکنند یا داستان جدید میسازن--فرض بگیر بیفتم صفر۱ ارتش اموزشی در تهران که اینو خودشون برام زدن که تهران باشم دم دستشون تا روند اقداماتم سریعتر انجام بشه و عملا این اپشن و پوین مثبت رو به حساب دادن که؛ اره تهران اموزشی باشم--بازم مررسی

بخش ۹-بند ۲۹-هرگونه فتق خارجي نواحي اينگوئينال ، فمورال، و جدار شكم :
    الف) عمل شده عود كرده : معاف دائم
    ب) عمل نشده (جهت انجام عمل جراحي) : شش ماه معاف موقت براي يك بار
    ج) عمل نشده ويا عمل شده بدون عارضه : معاف از خدمات رزمي
    اینم سوال ۳۷ بخش سوال های رایج نظام وظیفه که توی سایتشون اپیدت شده است:
    37. مشمولي مبتلا به بيماري فتق بوده كه عمل جراحي شده آيا در شمول معافيت قرار دارد؟
    جواب: چناچه فتق عمل شده باشد در شمول معافيت نيست ليكن اگر بعد از عمل فتق عود كند در شمول معافيت قرار مي‌گيرد.

Junior Member

سلام دوستان و مخصوصا با تجربه ها لطفا بیان کمک ام که شرایط پیچیده شده برام-پیام جان payamjj . لطفا بیا یک اطلاع دقیق هم برای بنده بده لطفااا و تشکر پیشاپیش

خوب بیماری هرنی(فتق اینگوینال) -عود شده سمت راست- و سمت چپ جدیدا گرفته شده---> یعنی دو طرفه شده در حال حاضر-- با طرف راست فقط که عود است چون زیر پوستی و درحد چند میلی متر ریز بود فقط حدود ۲ سانتی متر خخخ؛؛ تو شوراها و شورای عالی بعد از اعتراضهام؛ معاف رزم کردن و همگی اتفاق قول گفتن معافی شما اما حین خدمت درد بیشتر و... داشتی اقدام کن- نامردها گفتم درد دارم(درد نداره واقعیتش وقتی کار سنگین کنم و خیلی ایستاده باشم دردش میاد سراغم
    ) به کتشون نرفت تو شورای عالی پزشکی هم بود

قانون که میشه بخش ۹-بند ۲۹-قمست الف که میگه معافی دایم اما بخش ؛ج؛ رو یعنی معاف رزمی رو اجرا کردن با طرف راستم عود فتق- بعد رای شون باز طرف دوم هم تازگی گرفتم وشدم الان ۲ طرفه فتق- نکته دیگه دوستان محترم اینکه رد بخیه و عمل سمت راستم مال بچه گی هست که الانها عود کرده و رفتم شوراها باهاش؛ اما مدارک پزشکی هیچی ندارم از عمل دوران کودکیم و فقط رد بخیه است اما پزشکان متخصصشون در بیمارستان نظامی همگی تایید و عین متن قانون تو سونوگرافی ها نوشتن( درجاتی از عود فتق راست و..) اما تو شورای عاالی استان معاینه بالینی کردن نامردها و گفتن معاف میشی اما حین خدمت(فک کنم همون سختگیرانه و زیر پوستی بودن عودد در حد ۲ سانتی متربودنش باعث شد چون دیده نمیشه با چشم راستش و با معاینه بالینی متخصص فقط- نه چشمی و بادکرده باشه + در سونوگرافی معلومه واضح ترش هر دو طرف)-- حالا به حرفه این ادمهای تو شوراها و نظامیهاشون میشه حساب باز کرد یا نه حین خدمتم باز چوب لای چرخ میکنن و همون معاف رزمی قبلی رو تایید میکنند یا داستان جدید میسازن--فرض بگیر بیفتم صفر۱ ارتش اموزشی در تهران که اینو خودشون برام زدن که تهران باشم دم دستشون تا روند اقداماتم سریعتر انجام بشه و عملا این اپشن و پوین مثبت رو به حساب دادن که؛ اره تهران اموزشی باشم--بازم مررسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)