صفحه 27 از 33 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط TURAN8 نمایش پست ها
    دوستان یکی به من کمک کنه ممنون میشم.
    بنده برای فشار خون اقدام کردم که معاف از رزم شدم و برج 11 اعزامم. الان موندم اعتراض بفرستم و برم شورای عالی یا برم حین خدمت از اونجا برای معافیت دایم فشار خون اقدام کنم.
    شرایطمم اینطوری هست که :
    اگه حین خدمت میتونم با هزینه کمتر اقدام کنم(با توجه به اینکه من 3روز تو بیمارستان ناجا بستری بودم برای بررسی تقریبا 1.2 میلیون + چندین آزمایش که کلا 2 ملیون جمع هزینه اقدام برای معافیت شد) ولی با توجه به نظرات قبلی و پرسش از دیگران هزینه اقدام حین خدمت با دفترچه نیرو های مسلح رایگان یا خیلی کم هست(هزینه بستری+وزیت+آزمایش+عکس)
    بعدشم با توجه به نظرات دوستان حین خدمت امکان معافیت بیشتر است ولی اگه به شورای عالی اعتراض کنم و اونا هم معافیت رزم رو تایید کنن گرفتن معافیت دایم حین خدمت سخت تر میشه.
    از طرف دیگه اگه الان اعتراض بدم احتمالی هرچند خیلی کم هست که معافیت دایم بگیرم که به مراتب راحتتر از رفتن به خدمت در شهر چندین کیلومتر دورتر و اقدام در اونجا هستش.
    دوستان خواهش میکنم با توجه به توضیحات بالا کمک کنین, من تو دوراهی موندم و اصلا نمیتونم تصمیم بگیرم.
    سلام -خوب من تجربه خودم رو بگم- اصلا اون پاگراف سومی از اخر رو قبول ندارم ربطی نداره-شورای عالی کیان مگه ؟ یکسری پزشکات متخصص هستن از رشته های پر متقاضی : معمولا جراح عمومی -اعصاب- ارولوژی یا هم چین تخصصهایی حدود ۳-۴ نفرن (اطلاعاتم دقیق است و مطمینم میگم)
    شما اعتراض بزن سریعا تا بره شورا ی عالی بررسی شه و حداقل شانست هم اونجا بسنجی-سپس اگههه نشد باز حین خدمت (که مشابه من میشی ما --منم ۱ بار کمیسیون و ۲ بار شورای عالی رفتم توجه کنین که شورای عالی رای اش لازم الجرا است و هر حکمی بدن بیاد اجرا بشه اما باز من با شناخت راهایی و مسیرهایی تونستم بار دوم شورای عالی هم برم که همه مات و مبهوت بودن چه طوری شده اودم مجدد-که خروجیش این شد: که اقا ما که شورای عالی شهرستانیم قبلن معاف رزم کردیم؛ الان شما معافی دایم هستی اما پروندتون باید بره تهران تصمیم بگیره که تهرانم میفرستن از شهرستان اما تهران احمق زیر باز نمیرن میگن همونی که شهرستان شورای عالی گفته معاف رزم دیگه--حین خدمت شما معافی حتن طبق بخش فلان بند بهمان قانون (۹-۲۹))
    اقدام کن با قدرت شما حتمن
    موفق باشی
    خروجی کارت رو بذار اینجا --برای منم اگه بپرسی عالیه ببینم چرا عودددد فتق رو معافی دایم انقدر سخت میکنن منو که میشه بخش ۹-بند ۲۹ قانون خودشون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pari77 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    با توجه به اطلاعاتی که میگم امکان معافیت هست یا نه
    داداشم دو تا مشکل داره1- فاویسم 2-و تو گردنش مادرزادي يه كيست داره كه گردنش سوراخه و ازش ترشحاتي بی رنگ مياد مال غدد لنفاويش هست فکر کنم البته واسه این مورد دکتر نرفته و نمیدونه دقیقا چه مشکلی هست
    لیسانس هست و شروع آموزشیش 1 دی هست نیرو دریایی ارتش سیرجان
    البته برا مشکل فاویسمش قبلا درخواست داده البته دکتره مثل اینکه درست مدارکش و چک نکرده و زده معاف نمیشی
    حالا به نظرتون امکانش هست معاف بشه
    سلام ببخشید کسی اطلعی در این مورد نداره راهنمایی کنه
    اگر ممکنه در مورد این چند تا سوال راهنمایی کنید
    1-تکاور نیرو دریایی بعد از آموزشی معمولا محل خدمتش کجاست؟ آموزشی سیرجان هست
    2-دریا میبرنشون ؟ جاهایی که درگیری هست هم میبرنشون؟
    3-شرایط آموزشی و خدمتشون به چه شکل هست؟ خیلی سخت میگیرن
    4-چه قدر وقت آزاد دارن؟
    5-تهرانم نیرو دریایی داره؟
    خواهش میکنم هر کس میدونه راهنمایی کنه
    Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط hamijavan نمایش پست ها
    payamjj@
    مرسی-یعنی چی این طوری دیگه نشنیده بودم والااااا-وقتی عمل کنی؛ خوب شدی دیگه پس معافی دایم گرفتن چیه داستانش!!!!!؟
    قانون بخش۹-بند۲۹ داره اینو میگه شفافا:
    هرگونه فتق خارجي نواحي اينگوئينال ، فمورال، و جدار شكم :
    الف) عمل شده عود كرده : معاف دائم
    ب) عمل نشده (جهت انجام عمل جراحي) : شش ماه معاف موقت براي يك بار
    ج) عمل نشده ويا عمل شده بدون عارضه : معاف از خدمات رزمي

که منو معاف رزم کردن با عود سمت راستم-- فقططط دیدن کم مقدارشه یعنی ۲ سانتی متره )) و سلیقه ای رای دادن شورای عالی شهرستان که حق اعتراض هم بهش نیس طبق قانون-- همون جا هم گفتن اقا شما معافی اما حین خدمت دردهای زیاد داشتی و... اقدام کن حتمن- درضمن من الان دیگه دو طرفه فتق دارم که راست عود و چپ تازگی بعد رای شورای عالی گرفتم. دیگه حین خدمت واسه کسی که قبلش معاف رزمی داره باز بیان معاف ۶ ماه موقت بدن!!! معنی نداره دیگه این ۶ ماه رو خوب همون شورای عالی شهرستان میداد دیگه نه اینکه طرف رو معاف رزم کنه باز بره خدمت اونجا اقدام کنن معاف ۶ ماه بدن-خنده داره بیشتره-مطمینی مشابه شرایط و قانون من رو دوس عزیز اخه شرایط من به بخش ب قانون بالا نمیخوره به خداا -سپاس مجدد و چند باره

پس نتیجه نظرت چی شد پیام
    : اسفند یا اردیبهشت با این معاف رزمی الانم برم خدمت ؛؛که زدن تو نامه بهم دم دست خودشون تهران باشم اموزشی رو(۰۱ ارتش) که روند اقدامات معافی پزشکی سریعتر انجام بشه نسبت به اموزشی شهرستان افتادن مثلا اینو نظام وظیفه کل تهران نامه زده که اموزشی تهران باشم خخخ گند کاری عدم معافی رو اینجوری میخواستن جبران کنن به حساب اپشن دادن-- بعد اونجا حین اموزشی تهران اقدام کنم طبق گفته هات میشه تو همون ۲ماه اموزشی کلک اش رو کند . تمامش کرد ایشالله با پیگیری زیاد در اموزش-یا معاف دایم میشم یا نمیشم- اگه شدم عالی- اگه هم نشدم بیام حین خدمت تو ماه شهریور ماه ۹۷ ترخیص بگیرم و بیام برم ادامه تحصیلم رو بدم ارشد. همین عاقلانه ترین راه به نظرت پس ؟؟؟؟

یک سوال دیگه: شما خودت تهران و ارتش و به طور خاص بیمارستان خانواده ارتش بودی ؟ چون بچه ها میگن ارتش خیلی راحت معاف میکنه حین خدمت و این دوستمون تو این سایت گفت که با چشم معافی گرفتم و بیمارستان خانواده نیم نمره به چشمم کمک کرد تا معافم کنن و کردن
    تجربه هست همین جا کامل و ریز ریز توضیح داد بنده خدا-تازه برای جشم که اصلا با عینک میشه سالهای خدمت کرد نه مثه من که فتق دو طرفه اونم عود نیاز شدید به عمل داره و خطری هس
    ن عمل کنی و احتمال عود باش دایم میدن نترس.
    ولی بستگی داره دیگه کاملا بهبود پیداکرده یا اتمال خطر هست یا خیر.
    نوچ من نیروانتظامی بودم خوزستان . اهواز وسط بی قانون ها و وسط ...... تهران عالیه همه چیش قانون داره من اگه تهران بود همون درجا معاف بودم . ابنجا خوزستان دکترای کمیسیون بشدت بیسوادن....
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط pari77 نمایش پست ها
    سلام ببخشید کسی اطلعی در این مورد نداره راهنمایی کنه
    اگر ممکنه در مورد این چند تا سوال راهنمایی کنید
    1-تکاور نیرو دریایی بعد از آموزشی معمولا محل خدمتش کجاست؟ آموزشی سیرجان هست
    2-دریا میبرنشون ؟ جاهایی که درگیری هست هم میبرنشون؟
    3-شرایط آموزشی و خدمتشون به چه شکل هست؟ خیلی سخت میگیرن
    4-چه قدر وقت آزاد دارن؟
    5-تهرانم نیرو دریایی داره؟
    خواهش میکنم هر کس میدونه راهنمایی کنه
    نگران نباشین نیرودریایی زیاد خدمتش سخت نیس.
    مرخصی ممکنه کم بدن اما اگه متاهل باشه مرخصی زیاد داره. درغیراینصورت خدمتشون راحته زیاد مسیولیت ندارن مگه اینکه مرزبانیدریایی باشه که اونم گشت دریا و ... بازم خطری نداره و راحت تره. یکم ممکنه شرایط خدمتی سخت باشه وگرنه کلیت خدمتش ن . دوتان بودن گفتن سخت نی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    ن عمل کنی و احتمال عود باش دایم میدن نترس.
    ولی بستگی داره دیگه کاملا بهبود پیداکرده یا اتمال خطر هست یا خیر.
    نوچ من نیروانتظامی بودم خوزستان . اهواز وسط بی قانون ها و وسط ...... تهران عالیه همه چیش قانون داره من اگه تهران بود همون درجا معاف بودم . ابنجا خوزستان دکترای کمیسیون بشدت بیسوادن....
    اوکی پس نتیجه ی مشورت هام باهات و باقی دوستان و ... این شد----> بدون همون عمل کردن - و با فتق دوطرفه که راستم عود هست , سمت چپ جدیدا بعد از رای شورای عالی شهرستان گرفتم-- بر خلاف نامردی های این احمقا که باید قبل اعزام معاف میشدم طبق قانون بخش ۹ نبد ۲۹ قسمت الف- اما معاف رزم تنها کردن یعنی قمست ج رو اجرا کردن !!! -

اول اسفند میرم اموزشی همون تهران که خودشون نامه زدن هر جایی دوست داشتم بیفتم و هر تاریخی - که از شما و خیلی ها شنیدم تو اموزشی تهران اونم ارتش بیمارستان خانواده ارتش معرفی میشی که خودشون سختگیری ندارن و شنیدم یکی رو حتی نمره چشمش رو کمک کردن نیم درصد بالاتر زدن تا معاف بشه. این شد نتیجه ی مشورتهای این مدت با شما - اوکی ؟ تشکر ازت .
    ویرایش توسط hamijavan : December 23rd, 2017 در ساعت 03:38 PM

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط hamijavan نمایش پست ها
    اوکی پس نتیجه ی مشورت هام باهات و باقی دوستان و ... این شد----> بدون همون عمل کردن - و با فتق دوطرفه که راستم عود هست , سمت چپ جدیدا بعد از رای شورای عالی شهرستان گرفتم-- بر خلاف نامردی های این احمقا که باید قبل اعزام معاف میشدم طبق قانون بخش ۹ نبد ۲۹ قسمت الف- اما معاف رزم تنها کردن یعنی قمست ج رو اجرا کردن !!! -

اول اسفند میرم اموزشی همون تهران که خودشون نامه زدن هر جایی دوست داشتم بیفتم و هر تاریخی - که از شما و خیلی ها شنیدم تو اموزشی تهران اونم ارتش بیمارستان خانواده ارتش معرفی میشی که خودشون سختگیری ندارن و شنیدم یکی رو حتی نمره چشمش رو کمک کردن نیم درصد بالاتر زدن تا معاف بشه. این شد نتیجه ی مشورتهای این مدت با شما - اوکی ؟ تشکر ازت .
    خواهش عزیز.
    امیدوارم که هرچه سریعتر معافی بدن بهت هرچند تا اینجاها درحقت ناعدالتی شده اما غصه نخور اونم حل میشه انشاالله .
    بعد کار هم برو دنبال دوا درمون و مداوا ...
    موفق باشی

Junior Member

یه اطلاعات جدیدی که شاید برای دوستانی که واسه معافیت فشار خون اقدام میکنن اینکه: تازگیا برا سخت تر کردن گرفتن معافیت دائم یه بند جدیدی رو اضافه کردن که اگر فردی حتی بعد از سه روز بستری ثابت بشه ازدیاد فشار خون داره (در 60% از اندازه گیری ها فشار سيستوليك(بزرگ) از 160 ميليمتر جيوه و يا دياستوليك(فشار کوچک) از 100 ميليمتر جيوه بالاتر باشد) باید ثابت بشه که فشار خون بر اندام های مرتبط که فشار خون تاثیر میذاره که : کلیه , قلب و چشم هست هم تاثیر گذاشته. که واقعا مسخره هست چونکه فشار خون اگه کنترل بشه این تاثیرات به وجود نمیاد و در صورت کنترل نشدن در سنین بسیار بالا این تاثیرات مشهود خواهد بود که واقعا مشخص نیست هدفشون از اضافه کردن این بند چیه. به هر حال دوستانی که واسه معافیت فشار خون اقدام میکنن این رو هم در نظر بگیرین.
    برای قلب معمولا میفرستن پیش متخصص قلب و اون میفرسته آزمایش اکو از قلبتون.
    برای کلیه معمولا میفرستن پیش متخصص اورولوژی و اون میفرسته برای چندین آزمایش که اندازه ی پروتئین رو تو خون و ادرارتون میسنجه. و اگه خیلی سخت گیر باشه یا لج کنه میفرسته یه آزمایشی هست که رنگ مخصوصی(فک کنم رادیواکتیوی) رو میزنن به رگهاتون و از کلیتون عکس میندازن که اون نشون میده که آیا فشار خون بر رگهای کلیه شما اثر گذاشته یا نه. (که من نرفتم اولا بابت هزینش که تو بیمارستان بین المللی تبریز که منو فرستاده بودن 500 هزار تومن بود و دوما بنظر من مسخرس که برای اثبات فشار خون باید این مراحل رو طی کنیم) به شما هم پیشنهاد میکنم اگه دکتری شمار رو به این آزمایش فرستاد با سماجت نظرش رو تغییر بدین چون اگه فشارخون بر کلیه هاتون تاثیر داشته باشه با آزمایش های پروتئین سنجی خون و ادرار حتما مشخص میشه.
    برای چشم هم متخصص چشم منو آزمایشی تفرستاد و خود دکتر با دستگاهش نگاه کرد و گفت رو چشات تاثیر نذاشته (تو این مورد هم فک کنم فقط بینایی رو میسنجن و نه تاثیر فشار خون رو رگهای ریز چشم که باید اون رو بررسی کنن ولی اطلاعاتم کامل نیست و نمیخوام گمراهتون کنم.)
    حالا بعد از این مراحل و اقدامات اگر که در هردو شرایط رو داشتین یعنی هم در 3روز بستری ازدیاد فشارخونتون ثابت شد و هم فشار خون بر اندام های مرتبط تاثیر داشت معافیت دائم پزشکی میگیرین ولی اگر در 72 ساعت بستری ازدیاد فشارخون ثابت شد ولی در آزمایشات نه به شما 6 ماه معافیت موقت پزشکی میدن که بعد از 6ماه همین موارد بررسی میشن (6 ماه معافیت موقت ممکنه 6ماه دیگه تمدید بشه) حالا دیگه ایندفعه هم بخوان دوباره بستری کنن و کدوم آزمایشات بفرستن غیرقابل پیش بینی هست و اگر فرضا دوباره فشار خون بر اندام مرتبطه تاثیر نداشته(که معمولا هم اینطور هست) شما معافیت از رزم میگیرین و به خدمت اعزام میشین.
    دوستان این تجربه من از اقدام برای معافیت پزشکی برای فشار خون زیاد بود که امیدوارم کمکی برای دوستان بوده باشه و این رو یادتون باشه که بدون تحقیق جلو نرین و اینکه از تجربیات دیگران حتما استفاده کنین و اینکه اقدام برای معافیت پزشکی یه جور ق م ا ر بده چونکه عوامل بسیاری تاثیر دارن و همه ی نتایجی رو که حتی 1 درصد ممکنه اتفاق بیفته در نظر بگیرین.
    من در حین اقدام بجای اینکه در 1 ماه کارم تموم بشه در دوماه تموم شد که برام غیبت زدن, قبل از اقدام با اطلاعات کامل جلو برین که مشکلی براتون پیش نیاد و به قولی سرتون کلاه نره. اگه سوالی داشتین که من بتونم کمک کنم در خدمتتون هستم.
    یا علی.

Junior Member

یه اطلاعات جدیدی که شاید برای دوستانی که واسه معافیت فشار خون اقدام میکنن اینکه: تازگیا برا سخت تر کردن گرفتن معافیت دائم یه بند جدیدی رو اضافه کردن که اگر فردی حتی بعد از سه روز بستری ثابت بشه ازدیاد فشار خون داره (در 60% از اندازه گیری ها فشار سيستوليك(بزرگ) از 160 ميليمتر جيوه و يا دياستوليك(فشار کوچک) از 100 ميليمتر جيوه بالاتر باشد) باید ثابت بشه که فشار خون بر اندام های مرتبط که فشار خون تاثیر میذاره که : کلیه , قلب و چشم هست هم تاثیر گذاشته. که واقعا مسخره هست چونکه فشار خون اگه کنترل بشه این تاثیرات به وجود نمیاد و در صورت کنترل نشدن در سنین بسیار بالا این تاثیرات مشهود خواهد بود که واقعا مشخص نیست هدفشون از اضافه کردن این بند چیه. به هر حال دوستانی که واسه معافیت فشار خون اقدام میکنن این رو هم در نظر بگیرین.
    برای قلب معمولا میفرستن پیش متخصص قلب و اون میفرسته آزمایش اکو از قلبتون.
    برای کلیه معمولا میفرستن پیش متخصص اورولوژی و اون میفرسته برای چندین آزمایش که اندازه ی پروتئین رو تو خون و ادرارتون میسنجه. و اگه خیلی سخت گیر باشه یا لج کنه میفرسته یه آزمایشی هست که رنگ مخصوصی(فک کنم رادیواکتیوی) رو میزنن به رگهاتون و از کلیتون عکس میندازن که اون نشون میده که آیا فشار خون بر رگهای کلیه شما اثر گذاشته یا نه. (که من نرفتم اولا بابت هزینش که تو بیمارستان بین المللی تبریز که منو فرستاده بودن 500 هزار تومن بود و دوما بنظر من مسخرس که برای اثبات فشار خون باید این مراحل رو طی کنیم) به شما هم پیشنهاد میکنم اگه دکتری شمار رو به این آزمایش فرستاد با سماجت نظرش رو تغییر بدین چون اگه فشارخون بر کلیه هاتون تاثیر داشته باشه با آزمایش های پروتئین سنجی خون و ادرار حتما مشخص میشه.
    برای چشم هم متخصص چشم منو آزمایشی تفرستاد و خود دکتر با دستگاهش نگاه کرد و گفت رو چشات تاثیر نذاشته (تو این مورد هم فک کنم فقط بینایی رو میسنجن و نه تاثیر فشار خون رو رگهای ریز چشم که باید اون رو بررسی کنن ولی اطلاعاتم کامل نیست و نمیخوام گمراهتون کنم.)
    حالا بعد از این مراحل و اقدامات اگر که در هردو شرایط رو داشتین یعنی هم در 3روز بستری ازدیاد فشارخونتون ثابت شد و هم فشار خون بر اندام های مرتبط تاثیر داشت معافیت دائم پزشکی میگیرین ولی اگر در 72 ساعت بستری ازدیاد فشارخون ثابت شد ولی در آزمایشات نه به شما 6 ماه معافیت موقت پزشکی میدن که بعد از 6ماه همین موارد بررسی میشن (6 ماه معافیت موقت ممکنه 6ماه دیگه تمدید بشه) حالا دیگه ایندفعه هم بخوان دوباره بستری کنن و کدوم آزمایشات بفرستن غیرقابل پیش بینی هست و اگر فرضا دوباره فشار خون بر اندام مرتبطه تاثیر نداشته(که معمولا هم اینطور هست) شما معافیت از رزم میگیرین و به خدمت اعزام میشین.
    دوستان این تجربه من از اقدام برای معافیت پزشکی برای فشار خون زیاد بود که امیدوارم کمکی برای دوستان بوده باشه و این رو یادتون باشه که بدون تحقیق جلو نرین و اینکه از تجربیات دیگران حتما استفاده کنین و اینکه اقدام برای معافیت پزشکی یه جور ق م ا ر بده چونکه عوامل بسیاری تاثیر دارن و همه ی نتایجی رو که حتی 1 درصد ممکنه اتفاق بیفته در نظر بگیرین.
    من در حین اقدام بجای اینکه در 1 ماه کارم تموم بشه در دوماه تموم شد که برام غیبت زدن, قبل از اقدام با اطلاعات کامل جلو برین که مشکلی براتون پیش نیاد و به قولی سرتون کلاه نره. اگه سوالی داشتین که من بتونم کمک کنم در خدمتتون هستم.
    یا علی.
    سلام ممنون که تجربت رو گفتی
    میانگین فشار خونت تو اون 72 ساعت میدونی چقد شد؟ از 16 بیشتر بود؟ از اون سه تا موردی که بررسی کردن (چشم و کلیه و قلب) تو هیچ کدوم اثرات فشار خون نبود؟ مثل هیپرتروفی بطن قلب (البته خدا رو شکر چون سلامتی رو نمیشه با هیچ چی عوض کرد)
    راستی غیبت رو چیکار کردی؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    میانگین رو بررسی نمی کنن،برای من نوشته بود: "در بیش از 60% از فشار خون های اندازه گیری شده طی 72 ساعت بستری فشار خون بیش از 160/100 اندازه گیری شد.(معمولا بررسی هر 6 ساعت یکبار رو در پرونده ثبت میکنن یا اونو ملاک قرار میدن ولی شاید فشار رو حتی 1 ساعت و 3 ساعت و ... یکبار هم اندازه بگیرن و در پرونده هم ثبت کنند)
    در مورد متن قبلی این رو اصلاح کنم که عوارض فشار خون بر قلب رو بررسی نمی کنن بلکه تنها "عوارض فشار خون بر کلیه یا چشم" رو بررسی میکنند (بعد از طی بستری و طی مراحلی که قبلا توضیح دادم)
    بنده درخواست توجیه غیبت فرستادم که هنوز در حال بررسی است.
    یا علی

Junior Member

سلام
    میانگین رو بررسی نمی کنن،برای من نوشته بود: "در بیش از 60% از فشار خون های اندازه گیری شده طی 72 ساعت بستری فشار خون بیش از 160/100 اندازه گیری شد.(معمولا بررسی هر 6 ساعت یکبار رو در پرونده ثبت میکنن یا اونو ملاک قرار میدن ولی شاید فشار رو حتی 1 ساعت و 3 ساعت و ... یکبار هم اندازه بگیرن و در پرونده هم ثبت کنند)
    در مورد متن قبلی این رو اصلاح کنم که عوارض فشار خون بر قلب رو بررسی نمی کنن بلکه تنها "عوارض فشار خون بر کلیه یا چشم" رو بررسی میکنند (بعد از طی بستری و طی مراحلی که قبلا توضیح دادم)
    بنده درخواست توجیه غیبت فرستادم که هنوز در حال بررسی است.
    یا علی
    تو غیبتی که برات زده بودن، اضافه خدمت ناشی از غیبت صفر بود؟ (چون میگن هرکی تا 22 بهمن دفترچه رو بفرسته اضافه خدمتش صفر رد میشه!)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)