صفحه 3 از 33 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط wramtin نمایش پست ها
    سلام . اگه می شه راهنمایی فرمایید
    4 تیر دیروز شورا داشتم
    در حین آموزشی به بهداری رفتم . اونجا فرستادنم بیمارستان 505 ارتش .. اونا 4 تیر وقت شورا دادن
    بعد از شورا گفتن رای به یگان جدیدم ( که قراره 10 تیر برم) فرستاده می شه و من 2 ماه باید استراحت کنم
    خواستم این یعنی معافی دیگه ؟ چرا حالا اینطوری ؟ به خاطر طی شدن مراحل ؟ چه مراحلی ؟ من 2 ماه استراحت می کنم و بعد می رم دنبال کارای معافیت ؟ اگه کامل یکی جواب بده خدا حفظش کنه
    تبریک معاف شدی، دو ماه رو هم اگه دلیل داشته باشی برای عجلت می تونی با حرف زدن با بایگانی مثلن یه ماهش کنی

Junior Member Behnam89 آواتار ها

با سلام
    من دیسک کمر دارم و میخوام برای معافی اقدام کنم.
    اگه از امروز شروع کنم ، تا تعیین تکلیف نهایی چقدر طول میکشه؟
    اگه آخر شهریور ارشد قبول بشم کارم یه کجا میکشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    تبریک معاف شدی، دو ماه رو هم اگه دلیل داشته باشی برای عجلت می تونی با حرف زدن با بایگانی مثلن یه ماهش کنی
    دکتر هم گفت معافیته ... آخه رو برگه هیچ کس ننوشته بودم معافی ... حتی زنگ زدم بیمارستان دیروز ... طرف درجا گفت 60 روز معافه ... شما تجربه داشتی ؟ و اینکه جدیدا میگن سرهنگی هم ممکنه رد کنه ... اینا چیه ؟ داستانی داشته یا شایعه هست ؟ ... راستی خیلی خیلی ممنون از جوابت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wramtin نمایش پست ها
    دکتر هم گفت معافیته ... آخه رو برگه هیچ کس ننوشته بودم معافی ... حتی زنگ زدم بیمارستان دیروز ... طرف درجا گفت 60 روز معافه ... شما تجربه داشتی ؟ و اینکه جدیدا میگن سرهنگی هم ممکنه رد کنه ... اینا چیه ؟ داستانی داشته یا شایعه هست ؟ ... راستی خیلی خیلی ممنون از جوابت
    آره ممکنه سرهنگ مسئول به صلاحدید خودش شما رو رد کنه!!!
    معمولا اگه حس کنه که میتونی بری این کارو میکنه... باس تو تایمی که میبرنت جلو سرهنگ خودت رو به زار و نزاری بزنی...

Junior Member

سلام... من که تو یگان خودم کلی سرهنگ امضا کردن واسه تسویه
    بعد یه نامه تسویه و برگه رهایی دادن گفتن برو میدون سپاه
    اونجا رفتم و سرهنگ که رییس بیمارستان بود .../ دکتر احمدی امضا کرد و 118 هزار ریختم و گفت برو به سلامت کارتت میاد .
    البته استرسی نباید داشته باشه سرباز... چون همه می دونن الکی معاف نمی کنن اونم تو سال 2012
    من فقط نگران اونم که تو کارتم نزنن لیسانس ... آخه فوقم ... تو نامه بیمارستان اشتباهی زدن لیسانس... گرچه تو اون فرم نهایی واسه کارت تو میدون سپاه اسمم و مدرکمو همه چی و درست نوشتم ... طرف گفت از رو سیستم می زنیم ... به هر حال دعا کنید زودتر کارتم برسه چون کلی کار دارم .

Junior Member

توکل به خدا ... هر کاری یه حکمتی داره ... دوستان دیگه هم که واسه کار معافی اقدام می کنن حین خدمت ... بگم که عجله کار شیطونه... اگه واقعا مریض هستید ... دکتراشون خیلی باهوشن و با تجربه ... همه کارا هم معمولا با نظم پیش میره . به استثتاعات فکر نکنید . و بدونید اکثر کارا با قانون و نظم انجام میشه . من که از روند بروکراسی و کاغذ بازیاشون تا حدی راضیم ... از همون اول که دفترچه رو پست کردم تا همین الان که دیگه کارم با این فروم تمومه ... به چیزهای خوب بیاندیشید که مطمئن باشید سرانجامش خوبه ... معافیت پزشکی اکثرا به حق داده میشه ... و اگه حقتونه که اصلا خودتون و عمر با ارزشتون و با حاشیه ها هدر ندین.
    مثال ارتش نیرو زمینی هرجا
    آموزشی = می ری بهداری
    بهداری می فرستت بیمارستان ارتش ( برای مثال 505 اعصاب و روان )
    معاینه می کنند و احتمالن از یه سری چیزا مث نگهبانی معافت می کنند و می گن بیا شورا 2 ماه دیگه ... یا دارو می دن و می گن اینارو بخور
    پرونده داشتن و امضائ دکتر مورد تایید ... در زمانی مانند 2 سال قبل یا 3 سال قبل ... خیلی مهمه
    روز شورا میری و بهت استراحت می دن و تو این مدت از طرف یگان بهت بعد یه ماه زنگ می زنن و تو می ری کلی امضا می گیری و توکل به خدا
    فقط یه چیزی می خوام... اونم شفاء همه مخصوصا خودم ... معافیت بهونه ای است برای اینکه به خودمون بیاییم و یکم قدر خودمون و بدونیم و از چیزای سالممون بهترین استفاده رو کنیم .
    یا علی مدد
    من دیگه تو این قسمت از فروم نمیام ... منظورم سربازی و ایناست
    اگه جایی از متنم گنگ هست ... نا دیده بگیرید... یکی از بچه ها تو صفحه قبل توضیح کاملی نوشته بود که من تو ادامه مراحل برای معافیتم .... خیلی از اون استفاده کردم
    به شما هم توصیه می کنم
    توکل به خدا پیروز و سربلند باشید .
    من تا خون در بدن دارم سرباز وطنم هستم و کارت معافیت پزشکی ذره ای من و از این آرمان دور نمی کنه
    و تو دوره کوتاه آموزشی با اینکه اصلااااااااا خوب نبود ... ولی چیزای زیادی یاد گرفتم .. مخصوصا از اون بد اخلاق ترین سرهنگمون

Junior Member

سلام و خسته نباشید و نامزد من بخاطر خراش قرنیه معاف از رزم گرقته و از نظر شنوایی چند دسیبل شنواییش ضعیف هست .اما گفتن مشگلی ایجاد نمی کنه براش فقط واسه چشممش معاف از رزم دادن .مشگل گردن هم داره 1 سال پیش از پله ها خورده زمین و از اون موقع گردنش درد میکنه اما تا حالا واسه اون دکتر نرفته .الان آموزشی هاشمی نژاد نیشابور افتاده 91/6/1 اعزام شد .خودش رفته پرسیده اگه الان بخاد واسه گردنش اقدام کنه باید بیاد از آموزشی بیرون اگه بهش معافی ندن هم تجدید دوره می خوره هم امریه از بین میره .می خواستم راهنماییم کنید این مطلب درسته یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    اقا چند روز پیش کمیسون من بود به من گفتن 1 ما مرخصی استعلاجی برای پیگیری کار های معافیت
    تو برگه مخرصی هم نوشته که کمیسیون پیشنهاد معافت دایم داده

حالا به ما که 1 ماه دادن و به شما 2 ماه ایا فرقی میکنه ممکنه ما معافیتم رد بشه
    من 21 روز دیگه باید برم بیمارستان هیچی هم نگفتن بهم و نمیدونم باید چی کار کنم
    گفتن 21 روز دیگه بیا پیگیر کار هات شو ....

Junior Member

سلام...
    پیشنهاد میکنم اگر میتونن به بهداری مراجعه کنن و مرخصی ساعتی بگیرن و زودتر به بیمارستان مراجعه کنن.. تا وضیعت معلوم بشه.. چونکه در مرخصی ساعتی تجدید دوره امکانش کمتره.. اما اگر بهش مرخصی داده بشه...
    و بعد هم معاف نشه باید تجدید دوره بشه که اصلا درست نیست.. اما تا اونجا که میتونه پیگیر کارهاش باشه و به دکتر خود با دلیل و مدرک کامل توضیح بده.. در ضمن پیشنهاد میکنم زمانیکه از بهداری درخواست میده برای بیمارستان بگه بیماری های دیگشو هم قید کنه که شاید کمکی بهش بکنه .. چونکه بعضی اوقات دکتر هایی که در بهداری هستن سعی میکنن پس بزنن ولی اگر دکتر بیمارستان چک کنه بهتر جوابگو هست.. ضرری نداره..

در ضمن در پست هایی قبلی نوشته شده.. شما اگر بتوانید همان دکتر هایی که در بیمارستان فوق برای چک کردن هستن رو پیدا کنید و در روزی که ایشون بیرون هستن با همان دکتر مشورت کنید.. کمک زیادی بهتون میکنه... نگران نباشید توکلتون به خدا باشه
    ویرایش توسط pipo4713 : September 16th, 2012 در ساعت 08:16 PM

Junior Member

سلام!
    من میخوام حین دوره آموزشی برای معافیت از رزم اقدام کنم. موردم هم قطعا معاف از رزم داره.
    میخوام بدونم برای رفتن به بیمارستان و انجام آزمایش و کمیسیون و ... چند روز باید مرخصی گرفت؟ آیا برای اینجور موارد راحت مرخصی میدن؟ اگه مرخصی بگیرم تجدید دوره نمیشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)