صفحه 4 از 33 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

شما به بهداری مراجعه میکنید.. مشکل خودتون رو میگید و شما رو به بیمارستان میفرستن... بعد اونجا دکتر شما رو ویزیت که کرد مشکل خودتون رو میگید.. دکتر اگر نیاز باشه آزمایشات رو انجام میده و براتون مینویسه...
    بعد پرونده شما فرستاده میشه به کمیسیون و بهتون تاریخ کمیسیون میدن که طبق اون شما اونجا جواب میگیرید..
    اما تا اونجا که میدونم هر کدام حدودا نیم روز وقت میبره.. که به مشکل خاصی بر نمیخوری...
    چونکه جواب معاف از رزم رو زود مینویسن و میفرستنتون به پادگان...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pipo4713 نمایش پست ها
    شما به بهداری مراجعه میکنید.. مشکل خودتون رو میگید و شما رو به بیمارستان میفرستن... بعد اونجا دکتر شما رو ویزیت که کرد مشکل خودتون رو میگید.. دکتر اگر نیاز باشه آزمایشات رو انجام میده و براتون مینویسه...
    بعد پرونده شما فرستاده میشه به کمیسیون و بهتون تاریخ کمیسیون میدن که طبق اون شما اونجا جواب میگیرید..
    اما تا اونجا که میدونم هر کدام حدودا نیم روز وقت میبره.. که به مشکل خاصی بر نمیخوری...
    چونکه جواب معاف از رزم رو زود مینویسن و میفرستنتون به پادگان...
    سلام!
    خیلی ممنونم از پاسختون!
    میشه بعد از اینکه دفترچه رو فرستادی و برگ سبزت اومد ولی قبل از اینکه اعزام بشی، درخواست معافی پزشکی کرد؟

فرض کنید فرصت هم باشه!
    چون من یه سازمان پیدا کردم که امریه میده ولی میگه باید متاهل یا خانواده ایثارگر یا معاف از رزم باشی.
    چون من یه مشکل دارم و میتونم معافیت از رزم بگیرم ولی هنوز یه مشکل دیگه هست.
    سازمان مورد نظر میگه تاریخ اعزام باید اول دی ماه باشه و برگ سبزت هم باید دو ماه قبل اعزام یعنی اول آبان ماه صادر شده باشه.
    برای همین اگه الان برای معافی از رزم اقدام کنم برگ سبزم تا اول آبان آماده نمیشه. میخوام اول برگ سبز رو بگیرم و طی فرصتی که تا شروع دوره آموزشی هست، برای معافیت رزم اقدام کنم. به نظرتون میشه!؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed80ir نمایش پست ها
    سلام!
    خیلی ممنونم از پاسختون!
    میشه بعد از اینکه دفترچه رو فرستادی و برگ سبزت اومد ولی قبل از اینکه اعزام بشی، درخواست معافی پزشکی کرد؟

فرض کنید فرصت هم باشه!
    چون من یه سازمان پیدا کردم که امریه میده ولی میگه باید متاهل یا خانواده ایثارگر یا معاف از رزم باشی.
    چون من یه مشکل دارم و میتونم معافیت از رزم بگیرم ولی هنوز یه مشکل دیگه هست.
    سازمان مورد نظر میگه تاریخ اعزام باید اول دی ماه باشه و برگ سبزت هم باید دو ماه قبل اعزام یعنی اول آبان ماه صادر شده باشه.
    برای همین اگه الان برای معافی از رزم اقدام کنم برگ سبزم تا اول آبان آماده نمیشه. میخوام اول برگ سبز رو بگیرم و طی فرصتی که تا شروع دوره آموزشی هست، برای معافیت رزم اقدام کنم. به نظرتون میشه!؟
    بعد صدور برگ سبز هم میشه اقدام کنید من بند 2 توضیحات زیر برگه سبز رو براتون مینویسم الان برگه سبزم جلومه:
    چنانچه تا قبل از موعد اعزام تعیین شده واجد شرایط هر بک از معافیت های کفالت ؛ پزشکی و ... شوید برای ابطال وضعیت اعزام و ثبت درخواست جدید به وظیفه عمومی محل سکونت خود مراجعه نمایید

من خودم بعد اومدن برگه سبز برای بیماری جدید اقدام کردم حتما برگه گواهی از پزشک متخصص داشته باشید + برگه سبز که تو نظام وظیفه راه بدن برید داخل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ammmiiir نمایش پست ها
    بعد صدور برگ سبز هم میشه اقدام کنید من بند 2 توضیحات زیر برگه سبز رو براتون مینویسم الان برگه سبزم جلومه:
    چنانچه تا قبل از موعد اعزام تعیین شده واجد شرایط هر بک از معافیت های کفالت ؛ پزشکی و ... شوید برای ابطال وضعیت اعزام و ثبت درخواست جدید به وظیفه عمومی محل سکونت خود مراجعه نمایید

من خودم بعد اومدن برگه سبز برای بیماری جدید اقدام کردم حتما برگه گواهی از پزشک متخصص داشته باشید + برگه سبز که تو نظام وظیفه راه بدن برید داخل
    خیلی ممنون!
    پس با این حساب برگ سبز قبلی باطل میشه و برگ سبز جدید و احتمالا تاریخ اعزام جدید صادر میشه! چون من برگ سبزم رو دو ماه قبل از اعزام باید به سازمانی که میخوام امریه بگیرم بدم!

Junior Member

شما میتونید اینکار رو انجام بدید .. مشکلی نداره ولی آیا مطمئن هستید که در اول دی ماه شما اعزام میشید؟؟ اینها رو هم در نظر بگیرید....

Junior Member

سلام من از تهران هستم توی آموزشی25/04/91 معاف شدم بخاطر صافی کف پا. بعد از تصفیه با پادگان و واریز فیشها وتحویل مدارک و فیشها یعنی روز 18/6/91 گفتند برو 1 ماه دیگه کارت میاد . الان که امروز 6/07/91 هست پلیس +10 استعلام گرفتم گفت زده كارت معافيت پزشكي شما در سير مراحل صدور مي باشد.میخواستم ببینم کسایی که این مراحی رو تجربه کردند بعد این مرحله چه مرحله ای هست؟ و باید چند روزدیگه صبر کنم تا کارت بیاد .؟ ممنون از شما...

Junior Member

دوستان کسانی که حین خدمت درخواست معافی کردن و کمیسیون معافی داده بهشون و 30 روز مرخصی شده که بعد از 30 روز مرخصی نامه بیاد یگان که باید برن شورای عالی پزشکی؟.. یکی از دوستای منبعد از مرخصی 30 روزه که رفته پیگیری کنن بیمارستان بهش گفته احضار شدی به شورای عالی پزشکی ... حالا استرس داره شدید .. خود من هم 10 روز دیگه مرخصی 30 روزه ام تمام میشه نمیدونم چه بلای سرم میاد.... کسی میدونه تحت چه شرایطی ادم رو معرفی میکنن به شورای عالی پزشکی؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsana1 نمایش پست ها
    دوستان کسانی که حین خدمت درخواست معافی کردن و کمیسیون معافی داده بهشون و 30 روز مرخصی شده که بعد از 30 روز مرخصی نامه بیاد یگان که باید برن شورای عالی پزشکی؟.. یکی از دوستای منبعد از مرخصی 30 روزه که رفته پیگیری کنن بیمارستان بهش گفته احضار شدی به شورای عالی پزشکی ... حالا استرس داره شدید .. خود من هم 10 روز دیگه مرخصی 30 روزه ام تمام میشه نمیدونم چه بلای سرم میاد.... کسی میدونه تحت چه شرایطی ادم رو معرفی میکنن به شورای عالی پزشکی؟؟؟
    احسان جان برای من که حین خدمت بخاطر صافی کف پا وقتی رفتم کمیسیون نتیجشو 2ساعت بعد گفتند که معاف دائم و 2ماه مرخصی. ولی تعجب میکنم که چرا برای شما اینطور شده. من لیسانسه هستم و ارتش هم بودم. اشالله که درست میشه همه یک جوری نگرانند من الان 20 روزه که منتظر کارتمم ولی هنوز نیومده. اشالله که همه به اونچیزی که حقشونه برسن..

دوستان 2 تا سوال برام پیش اومده :
    1 : آیا کسی که امریه دارد و معاف از رزم است مستقیم به سازمان امریه میرود یا همچنان باید برای دوره آموزشی به پادگان برود ؟
    2 : آیا ممکن است داشتن امریه مانع از معافیت دائم شود (برای مثال کمیسیون بگوید شما که میخواهی در سازمان پشت میز بشینی احتیاج به معافیت دائم نداری !!!)
    با تشکر از دوستان
    لیسانس کامپیوتر از کرج

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام . . .
    من حين خدمت ( آموزشي نيروي انتظامي ) براي معافيت پزشكي چشم اقدام كردم .
    توي كميسيون چيزي بهم نگفتن فط ي نامه داد كه توش نوشته شده بود 3 هفته ديگه به بهداري پادگان مراجعه نماييد . . .
    1 ماه بيشتر خدمت نكردم چون تو نامه نوشت برام استراحت در منزل تا جوابش بياد . . .
    نميدونم معاف شدم . . .
    نميدونم معاف از رزم شدم . . .
    اگه كسي تجربه اي داره بهم بگه . . .
    با تشكر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)