صفحه 6 از 33 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin1024 نمایش پست ها
    سلام بچه ها- میخوام تو خدمت واسه معافی اقدام کنم- تو روخدا بگید معاف میشم یا نه- حیاتیه واسم
    متخصص پوست و دکترای بیمارستان ارتش موارد زیر رو تایید و مهر اضا کردن و بهم گواهی دادن:
    1- ایشان به بیماری لاعلاج پسوریازیس مبتلا هستند که باعث خارش نقاط درگیر بیمار می شود.
    2- اصلاح موی سر موجبات کراهت منظر را فراهم می آورد و برای بیمار تشدید مشکلات روحی و جسمی را در پی خواهد داشت.
    3- بیمار نیاز به رژیم غذایی خاص و استعمال داروهای خاص دارد
    4- هوای سرد و خشک باعث تشدید وضعیت بیمار می شود
    5- به واسطه عمل خاراندنی که بیمار در خواب و بطور ناخاسته انجام میدهد، خونریزی اتفاق می افتد- پس از ان محل زخم باید ضد عفونی شود- برای جلوگیری از عفونت بیمار نباید در محیطهای آلوده و دارای گرد و غبار باشد- عرق کردن برای فرد مضر میباشد- استفاده از کلاه روی زخم ها ممنوع می باشد
    بچه ها- آیا قانونی هست که اگر پوشیدن کامل یونیفرم امکانپذیر نباشه (ممنوعیت استفاده از کلاه) یا با توجه به نوشته های دکتر، رژیم غذایی خاص نیاز داشته باشم و اینکه عرق کردن برام مضر هست و یا عدم اصلاح موی سر و...
    آیا قانونی هست که باهاش معاف بشم؟ فک میکنین بتونم معاف بشم؟
    دوست من شما باید تنها در یکی از موضوعات مشکل خود رو درج کنید نه توی 2تا موضوعات... اما با این حال...
    طبق این نوشته اصلا نیازی نیست که حتما نوشته بشه که یونیفورم شما تن کنید یا نه...چرا که شما نیاز به مراقبت دارید...
    مثلا زمانیکه شما باید رژیم بگیرید نمیتونید در دوره سربازی رژیم بگیرید یا تنها غذای خاصی تهیه بشه...یا محیط استراحت و خواب شما باید کاملا تمیز و مخصوص باشه تا میکروبی شما رو اذیت نکنه و اگر به خارش افتادید طبق نوشته سریعا رسیدگی بشه و ضد عفونی بشه.. یا همان کلاه شما باید در خدمت سرتون باشه اگر نباشه میتونن از شما ایراد بگیرن..تمامیه اینکار ها وقت شما رو در خدمت از هر لحاظی میگیره پس کاملا شما معاف خواهید شد...
    اما ممکنه مقداری پروسه زمان بر بشه اما مطمئن باشید 100% معافید...

Junior Member

کسی نیست من رو راهنمایی کنه من یک دی اعزامم
    یک راهنمایی کنید دوستان

من به خاطر افتادگی دریچه میترال بهم معاف از رزم رو می دون ولی مدارک پزشکی نفرستادم و یک دی هم اعزام می شم
    می خوام سوال کنم راهی هست برای این که معاف از رزم رو بگیرم تا قبل اعزام ؟ یا باید تو دوره اموزشی این کار رو کنم ؟ یک نکته دیگه هم اگه برای معاف از رزم توی اموزشی اقدام کنم از یک دی اموزشی من حساب می شه یا باید برم دنبال اون کارها و دوباره از نو اموزشی رو شروع کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط pipo4713 نمایش پست ها
    دوست من شما باید تنها در یکی از موضوعات مشکل خود رو درج کنید نه توی 2تا موضوعات... اما با این حال...
    طبق این نوشته اصلا نیازی نیست که حتما نوشته بشه که یونیفورم شما تن کنید یا نه...چرا که شما نیاز به مراقبت دارید...
    مثلا زمانیکه شما باید رژیم بگیرید نمیتونید در دوره سربازی رژیم بگیرید یا تنها غذای خاصی تهیه بشه...یا محیط استراحت و خواب شما باید کاملا تمیز و مخصوص باشه تا میکروبی شما رو اذیت نکنه و اگر به خارش افتادید طبق نوشته سریعا رسیدگی بشه و ضد عفونی بشه.. یا همان کلاه شما باید در خدمت سرتون باشه اگر نباشه میتونن از شما ایراد بگیرن..تمامیه اینکار ها وقت شما رو در خدمت از هر لحاظی میگیره پس کاملا شما معاف خواهید شد...
    اما ممکنه مقداری پروسه زمان بر بشه اما مطمئن باشید 100% معافید...
    مرسی از جوابتون- چن تا سوال داشتم- 1) من اول دی اعزامم 01 تهران- ارتش- کی باید اقدام کنم؟ 2)اگه نامه دکتر روانپزشک و پوست بیمارستان ناجا رو نشون بدم اجازه دارم موهام رو کوتاه نکنم و توی آسایشگاه بخاطر آلودگیش نمونم یا فعالییت بدنی که باعث عرق کردنم بشه رو انجام ندم؟؟؟ 3)با استناد به کدوم ماده و بند میگید معافم- کدوم قانون؟ 4)از چه نظر میگید پروسه ش زمان بره؟- متشکرم بابت پاسخت دوست عزیز

Junior Member

مرسی از جوابتون- چن تا سوال داشتم- 1) من اول دی اعزامم 01 تهران- ارتش- کی باید اقدام کنم؟ 2)اگه نامه دکتر روانپزشک و پوست بیمارستان ناجا رو نشون بدم اجازه دارم موهام رو کوتاه نکنم و توی آسایشگاه بخاطر آلودگیش نمونم یا فعالییت بدنی که باعث عرق کردنم بشه رو انجام ندم؟؟؟ 3)با استناد به کدوم ماده و بند میگید معافم- کدوم قانون؟ 4)از چه نظر میگید پروسه ش زمان بره؟- متشکرم بابت پاسخت دوست عزیز
    دوست من شما بهتره قبل از اینکه به سربازی برید حتما به نظام وظیفه مراجعه کنید و توضیح بدید که چنین بیماری رو دارید و به دلیل اشتباه یا هر چیزی فراموش کردید که بخواهید پزشکی اقدام کنید و فکر میکردید که ممکنه اذیت نشید اما به دلیل تشدید شدن بیماری میخواهید پزشکی اقدام کنید... اگر قبول کنن سریعا برای شما نامه میزنن و اعزام شما تغییر میکنه و شما رو به بیمارستان و بعد به کمیسیون میفرستند...
    در مورد کوتاه کردن و... خیر هیچ راهی نداره اصلا امکان پذیر نیست و باید کوتاه کنید... که به همین دلیل شما میتونید طبق ماده 31
    بند 1- انواع اگزماهاي وسيع و شديد:
    الف) در صورتي كه مزمن و مقاوم به درمان باشد معاف دائم.
    ب) در ساير موارد خدمات غيررزمي.
    بند 2- عفونت هاي قارچي عميق و وسيع پوست.
    بند 5-پسوريازيس كف دست و پا و پسوریا زيس هاي شديد و گسترده وانور سه معاف دائم.
    و یا دیگر بند های ماده 31 که در مورد پوست و بافت پوستی و همینطور بیماریهای عفونی و یا طبق ماده 46: كليه بيماريهاي ناتوان كننده كه فرد مبتلاء به آن قادر به انجام خدمت اعم از رزمي و غيررزمي نبوده و دراين آئين نامه نيز پيش بيني نشده است به تشخيص شوراي پزشكي مديريت وظيفه عمومي و يا شوراي عالي پزشكي نيروي مربوطه به شوراي عالي پزشكي ناجا معرفي و طبق نظر شوراي عالي پزشكي ناجا با آنان رفتار خواهد شد. میتونید معاف بشید...
    ویرایش توسط pipo4713 : December 12th, 2012 در ساعت 03:46 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan1989 نمایش پست ها
    کسی نیست من رو راهنمایی کنه من یک دی اعزامم
    یک راهنمایی کنید دوستان

من به خاطر افتادگی دریچه میترال بهم معاف از رزم رو می دون ولی مدارک پزشکی نفرستادم و یک دی هم اعزام می شم
    می خوام سوال کنم راهی هست برای این که معاف از رزم رو بگیرم تا قبل اعزام ؟ یا باید تو دوره اموزشی این کار رو کنم ؟ یک نکته دیگه هم اگه برای معاف از رزم توی اموزشی اقدام کنم از یک دی اموزشی من حساب می شه یا باید برم دنبال اون کارها و دوباره از نو اموزشی رو شروع کنم
    شما بهتره به آموزشی که فرستاده شدید به بهداری مراجعه کرده و مدارک رو با خودتون ببرید و دکتر ببینه بعد از دیدن شما رو به بیمارستان میفرستن نظر دکتر رو میخوان که معاف از رزم میشید یا معاف دائم و یا هیچکدام .. سپس طبق اون نظر به شما میگن که وضعیت چطور میشه و اصلا مشکلی نداره و شما اگر معاف از رزم بشید به ادامه سربازیتون میرسید ...

دوست من شما بهتره قبل از اینکه به سربازی برید حتما به نظام وظیفه مراجعه کنید و توضیح بدید که چنین بیماری رو دارید و به دلیل اشتباه یا هر چیزی فراموش کردید که بخواهید پزشکی اقدام کنید و فکر میکردید که ممکنه اذیت نشید اما به دلیل تشدید شدن بیماری میخواهید پزشکی اقدام کنید... اگر قبول کنن سریعا برای شما نامه میزنن و اعزام شما تغییر میکنه و شما رو به بیمارستان و بعد به کمیسیون میفرستند...
    در مورد کوتاه کردن و... خیر هیچ راهی نداره اصلا امکان پذیر نیست و باید کوتاه کنید... که به همین دلیل شما میتونید طبق ماده 31
    بند 1- انواع اگزماهاي وسيع و شديد:
    ب) در ساير موارد خدمات غيررزمي.
    بند 2- عفونت هاي قارچي عميق و وسيع پوست.
    بند 5-پسوريازيس كف دست و پا و پسوریا زيس هاي شديد و گسترده وانور سه معاف دائم.
    و یا دیگر بند های ماده 31 که در مورد پوست و بافت پوستی و همینطور بیماریهای عفونی و یا طبق ماده 46: كليه بيماريهاي ناتوان كننده كه فرد مبتلاء به آن قادر به انجام خدمت اعم از رزمي و غيررزمي نبوده و دراين آئين نامه نيز پيش بيني نشده است به تشخيص شوراي پزشكي مديريت وظيفه عمومي و يا شوراي عالي پزشكي نيروي مربوطه به شوراي عالي پزشكي ناجا معرفي و طبق نظر شوراي عالي پزشكي ناجا با آنان رفتار خواهد شد. میتونید معاف بشید...
    خیلی ممنونم از لطفت داداش- همینکار رو میکنم- فردا میرم تغییر وضعییت میدم و پروسه پزشکی رو دنبال میکنم- میتونم هم ماده 46 رو بزنم و هم ماده 31 بند 5 ؟ آیا به دوتاش رسیدگی میشه؟ و سبک رسیدگی به دوتاش چجوری هست؟ چون پسوریازیس من شدید(40 % سطح بدن باشه معاف میکنن) نیست و فقط سر و گوشم خونریزی داره که همین موضو باعث شده پزشک ارتش بهم گواهی بده: توی مکان آلوده نباشم- کلاه نذارم- عرق نکنم و... - و روانشناس ارتش هم گواهی داده: اصلاح سر باعث افسردگی و استرس میشه و... متخصص پوست ارتش هم گواهی داده: استرس و سرما از لحاظ علمی باعث شدت بیماری پسوریازیس میشه- به نظر شما ماده 46 میتونه بدون دردسر معافم کنه؟

Junior Member

خیلی ممنونم از لطفت داداش- همینکار رو میکنم- فردا میرم تغییر وضعییت میدم و پروسه پزشکی رو دنبال میکنم- میتونم هم ماده 46 رو بزنم و هم ماده 31 بند 5 ؟ آیا به دوتاش رسیدگی میشه؟ و سبک رسیدگی به دوتاش چجوری هست؟ چون پسوریازیس من شدید(40 % سطح بدن باشه معاف میکنن) نیست و فقط سر و گوشم خونریزی داره که همین موضو باعث شده پزشک ارتش بهم گواهی بده: توی مکان آلوده نباشم- کلاه نذارم- عرق نکنم و... - و روانشناس ارتش هم گواهی داده: اصلاح سر باعث افسردگی و استرس میشه و... متخصص پوست ارتش هم گواهی داده: استرس و سرما از لحاظ علمی باعث شدت بیماری پسوریازیس میشه- به نظر شما ماده 46 میتونه بدون دردسر معافم کنه؟
    شما اول بهتره بیماری که 40% هستش و جزو بیماریهای پوستی هست رو بنویسید.. و بعد به ماده های دیگر پسنده کنید چرا که از ماده 31 به همین راحتی استفاده نمیشه.. و پروسه بسیار طولانی شاید پیدا کنه براتون...
    شما تمامیه مدارک خودتون رو ببرید و نشون بدید ..حتی اگر سابقه بستری هم داشتید کپی برابر اصل بگیرید تا خیالتون راحت باشه...
    مطمئنن با شرایطی که دارید معاف میشید.

شما اول بهتره بیماری که 40% هستش و جزو بیماریهای پوستی هست رو بنویسید.. و بعد به ماده های دیگر پسنده کنید چرا که از ماده 31 به همین راحتی استفاده نمیشه.. و پروسه بسیار طولانی شاید پیدا کنه براتون...
    شما تمامیه مدارک خودتون رو ببرید و نشون بدید ..حتی اگر سابقه بستری هم داشتید کپی برابر اصل بگیرید تا خیالتون راحت باشه...
    مطمئنن با شرایطی که دارید معاف میشید.
    دوست عزیز این آدرس گواهی هایی هست که دکتر بهم داده- لطف کن یه نیگا بهشون بنداز و نظرت رو بگو- ممنونم

http://8pic.ir/images/7xm2oclqca717vnr2v7.jpg
    http://8pic.ir/images/ih37gsbbuafp9b9vkuo.jpg
    http://8pic.ir/images/3gy2juby3r157ih9rb.jpg
    http://8pic.ir/images/kthyt9p1vf1bap7rwl.jpg
    مرسی از لطفت

Junior Member

دوست عزیز این آدرس گواهی هایی هست که دکتر بهم داده- لطف کن یه نیگا بهشون بنداز و نظرت رو بگو- ممنونم

مرسی از لطفت
    دوست من شما براساس معافیتی که برای پوست هست ماده 31 100% معاف هستید اصلا نگران نباشید فقط سعی کنید هر طوری که میتونید روند معافیت پزشکیتون رو اجرا کنید تا قبل از فرستاده شدن به سربازی معاف بشید...

دوستان من مشکلم جراحیه دسته و دوتا پلاتین تو ساعد راستم دارم. قلبمم افتادگی دریچه داره.
    معاف از رزم شدم. رفتم اعتراض زدم و تاریخ اعزام رو هم نرفتم.
    حالا واسم برگه قرمز اومده.
    به نظرتون دوباره اعتراض بزنم نتیجه ای داره؟
    یا برم اموزشی اعتراض بزنم؟

راستی میگن معاف از رزم خیلی بدتر از حالت عادیه سربازیه! درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)