صفحه 7 از 33 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط defiance_gt نمایش پست ها
    دوستان من مشکلم جراحیه دسته و دوتا پلاتین تو ساعد راستم دارم. قلبمم افتادگی دریچه داره.
    معاف از رزم شدم. رفتم اعتراض زدم و تاریخ اعزام رو هم نرفتم.
    حالا واسم برگه قرمز اومده.
    به نظرتون دوباره اعتراض بزنم نتیجه ای داره؟
    یا برم اموزشی اعتراض بزنم؟

راستی میگن معاف از رزم خیلی بدتر از حالت عادیه سربازیه! درسته؟
    خواهش میکنم فقط در یکجا اعلام بکنید مشکلات رو... نه در 2 تاپیک و یا...
    اول از همه شما باید پیگیری کنید که چرا اگر اعتراض زدید رسیدگی نشده... شاید شده و جوابی به شما نرسید .. شاید هم رسیدگی شده مورد تایید قرار نگرفته...
    دوم زودتر پیگیری کنید تا اعزامتون که برگه قرمز اومده کنسل بشه که البته با مورد بالا بستگی داره...
    سوم میتونید توی آموزشی هم باز درخواست بدید که باید اونجا اعلام کنید مشکلاتتون رو و بعد بفرستنتون به بیمارستان...
    خیر زمانیکه شما معاف از رزم باشید کارهای سخت رو از شما نمیخوان... بلکه کارهایی که در وسعتون باشه رو انجام میدید....

ممنون.

چون اونیکی تاپیک هم مربوط بود پرسیدم.
    رفتم نظام وظیفه پرسیدم گفتن اگه اعتراضت قبول میشد باهات تماس میگرفتن.
    حالانمیدونم اصن دوباره میتونم اعتراض بزنم یا نه! اون سربازه تو نظام وظیفه که گفت نمیشه(فک کنم رو هوا گفت!)

بله شنیدم که معاف از رزم پست رژه و غیره نداره. ولی جاش دستشویی شستن و این چیزاست و خبری از کارای دفتری نیست زیاد!
    حالا این درسته یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط defiance_gt نمایش پست ها
    ممنون.

چون اونیکی تاپیک هم مربوط بود پرسیدم.
    رفتم نظام وظیفه پرسیدم گفتن اگه اعتراضت قبول میشد باهات تماس میگرفتن.
    حالانمیدونم اصن دوباره میتونم اعتراض بزنم یا نه! اون سربازه تو نظام وظیفه که گفت نمیشه(فک کنم رو هوا گفت!)

بله شنیدم که معاف از رزم پست رژه و غیره نداره. ولی جاش دستشویی شستن و این چیزاست و خبری از کارای دفتری نیست زیاد!
    حالا این درسته یا نه؟
    هر جایی اینطوری نیست که دستشویی شست و... شما اگر مدرکتون از دیپلم پایینتر باشه باید اینکار رو انجام بدید اما اگر بالاتر باشه و همینطور بسیار خوش سروزبون و کاملا راه رفاقت رو پیدا کنید بی نهایت خیالتون راحت هست..
    در ضمن میتونید اعلام کنید که یکی از مشکلاتیکه باعث معاف از رزم شدن شما شده.. بیماری تنگی نفس و یا بیماریهایی که به این موضوع مربوط هست رو وسط بکشید تا از کارهای سخت مثل جارو کشیدن و یا شستشو دور بشید..
    زیاد نگران نباشید اینکار ها شیفتی هستش و همیشه هم کار شما نیست ...در ضمن اگر وارد محیط بشید میبینید که راه پیچوندن و یا راهی برای نرفتن و..... دلیلهای دیگه که به چشم دیدم وجود داره اما فقط بستگی به طرز برخورد شما داره ....

در ضمن متاسفانه کاملا اطلاع ندارم که میشه کاری کرد یا خیر.. اما اگر بتونید مدیریت بخش پزشکی رو کاملا قانع کنید که مشکل دارید و بیماریتون کاملا شما رو اذیت میکنه میتونید دوباره درخواست بدید..
    اگر بتونید تمامیه مدارک رو کامل با دلیل درست از بیمارستان دولتی ببرید و به بخش مدیریت پزشکی دوباره نشون بدید و درخواست کمیسیون دوباره و... بدید شاید فرجی بشه...

Junior Member

من اموزشی ام پادگان خضرایی افتادم.... کسی اطلاعاتی داره از این پادگان ؟ شنبه هم باید دیگه کلا برم
    فقط یک سوالی معاف از رزم ها بعد از اموزشی شهر خودشون می یفتن یا خیر ؟

سلام دوستان
    من موفق شدم از بیمارستان ناجا یه گواهی بگیرم به آدرس:
    http://8pic.ir/images/vr2t1cxuzqhfatavl416.jpg
    مبنی بر اینکه اینجانب پسوریازیس انورسه دارم
    با توجه به ماده 31 بند 5 داریم: پسوریازیس های کف دست و پا و شدید و گسترده و انورسه معاف دائم
    آیا من معاف میشم؟ ممنونم ازتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin1024 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من موفق شدم از بیمارستان ناجا یه گواهی بگیرم به آدرس:
    http://8pic.ir/images/vr2t1cxuzqhfatavl416.jpg
    مبنی بر اینکه اینجانب پسوریازیس انورسه دارم
    با توجه به ماده 31 بند 5 داریم: پسوریازیس های کف دست و پا و شدید و گسترده و انورسه معاف دائم
    آیا من معاف میشم؟ ممنونم ازتون
    اگر طبق ماده دوست من و اطلاعات قبلی این بیماری رو شما داشته باشید.. نگران نباشید.. با این گواهی و مدارکی که دارید مطمئن باشید معاف میشید...
    دوستان لطفا اینقدر مدارک خود را راحت بارگذاری نکنید...کمی فکر کنید و بعد بارگذاری کنید.. یا حداقل بعد از 48 ساعت پاک کنید...بی ضرر نیست اینکار

Junior Member

سلام
    من برای بیماری قلب اقدام کردم (psvt-تپش قلب) ولی معافیت ندادن و نمی دونم معاف از رزمم کردن یا نه البته پیش چند تا دکتر متخصص که رفته بودم گفتن معافیتت صددرصده و پزشکی هم که از کمیسیون معرفی دادن برم پیشش برای معاینه اون هم گفت معافی ولی معافم نکردن, برگ سبزم اومده توش چیز خاصی ننوشته فقط نوشته (وضعیت جسمانی: ندارد). لطفا راهنماییم کنین.
    (اینم بگم که قلبم باید عمل بشه وتپش قلبم هیچ ربطی به دویدن و تحرک نداره. وقتی این حالت بهم دست میده ضربانم بین 180 تا 220 هست. بهم گفتن به علت کمبود نیرو "یعنی سرباز" بهت معافیت ندادن. احساس می کنم حقم ضایع شد)

سلام
    من برگ سبزم هنوز نیومده ولی به پلیس +10 مراجعه کردم احتمالا تا شنبه میاد
    من واریکوسل داشتم و دارم. ولی نمیدونم درجه 3 هست که معاف بشم یا درجه دو که معاف از رزم بشم.
    من میخوام یا معاف بشم یا سربازی عادی بکنم. معاف از رزم رو نمیخوام.
    دوستان کسی میدونه چی کار باید بکنم؟ از ترس معاف از رزم شدن من درخواست معافی پزشکی نکردم
    سوال من :
    1- آیا امکانش هست قبل از آموزشی برای معافیت اقدام کنم؟
    2- چطوری مطمین بشم واریکوسل درجه چند دارم؟ پزشک متخصص برم نظرش با پزشکای نظام وظیفه فرق نکنه؟ یعنی چطوری میتونم مطمین بشم نظر پزشک متخصص همون نظر پزشک نظام وظیفه هست
    3- آیا درسته معاف پزشکی هیچ کاری نمیتونه توی دولت بکنه؟

Junior Member

سلام.اقا اگه معاف از رزم بگیریم و بریم خدمت.حین خدمت میتونیم واسه معافیت دائم اقدام کنیم؟

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sina2013 نمایش پست ها
    سلام.اقا اگه معاف از رزم بگیریم و بریم خدمت.حین خدمت میتونیم واسه معافیت دائم اقدام کنیم؟
    بله 100% میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)