صفحه 8 از 33 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

من زانوی پرانتزی دارم. در معاینه اولیه این مقدار 10.4 سانتیمتر برای من معرفی شد. برای چک کردن به دو تا دکتر دیگه هم مراجعه کردم که یکی 11 و دومی فاصله زانومو 10.6 اعلام کرد. ولی متاسفانه تو کمیسیون پزشکی معاف از رزم مشخص شدم. . دوتا سوال دارم آیا اگه تو دوره آموزشی اقدام به معافیت کنم، ریسک تجدید دوره آموزشی واسه من وجود داره؟ سوال دومم هم اینه آیا توسط همونایی که تو کمیسیون پزشکی بودند معاینه میشم؟ چون من به نحوه معاینه اونا هم اعتراض داشتم چون با اندازه گیری اونا چند میلیمتر کم آوردم... .
    یه سوال دیگه اونم اینکه من کیست مویی دارم و تازه متوجه شدم. دکتر پوست بهم گفته چرکی شده و باید جراحی کنی با توجه به اینکه این مریضی ترمیم زخم عملش بین یک هفته تا دو ماه طول میکشه. آیا به این دلیل منو معاف میکنن؟ یا این که بهم مرخصی میدن که عمل کنم و دوباره برگردم خدمت؟ اگه مورد دومه که تو بهداری اصلا نگم کیست مویی دارم چون واقعا نمیخوام الاف شم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

دوستان یه سوال
    من اگه دفترچه پست کنم تاریخ اعزامم میشه 1 شهریور آیا در طی تیر و مرداد با در دست داشتن برگ سبز میشه واسه معافیت پزشکی اقدام کرد؟ ( البته اینو میدونم که میشه قبل فرستادن دفترچه واسه پزشکی اقدام کرد ولی
    دارم واسه امریه اقدام میکنم و نمیتونم خودمو درگیر پروسه اداری معافیت پزشکی کنم چون امریه از دست میدم با توجه به اینکه پزشکی سخت معافیت میدن)
    کسی جواب سوالمو میدونه؟

Junior Member

بله مشمول باید سالم به خدمت فرستاده بشه. برید قسمت پزشکی نظام وظیفه شهرتون مشکل این جاست که اونا برگه سبز رو باطل میکنن و بعدش میتونین برین دنبال معافیت پزشکی. اگه معاف نشین دوباره یه برگ سبز دیگه صادر میکنن. شنیدم که تو آموزشی هم میشه برای معافیت پزشکی اقدام کرد حتی اگه امریه باشین.
    اگر تهران نباشی کل پروسه معافیت پزشکی بیشتر از 10 روز طول نمیکشه

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط newmanager نمایش پست ها
    بله مشمول باید سالم به خدمت فرستاده بشه. برید قسمت پزشکی نظام وظیفه شهرتون مشکل این جاست که اونا برگه سبز رو باطل میکنن و بعدش میتونین برین دنبال معافیت پزشکی. اگه معاف نشین دوباره یه برگ سبز دیگه صادر میکنن. شنیدم که تو آموزشی هم میشه برای معافیت پزشکی اقدام کرد حتی اگه امریه باشین.
    اگر تهران نباشی کل پروسه معافیت پزشکی بیشتر از 10 روز طول نمیکشه
    اگه برگ سبزم باطل شه امریم دچار مشکل میشه

به نظرتون واسه اطمینان اول برم آموزشی بعد که از آموزشی اومدم توی ارگان مربوطه مشغول شدم برم واسه معافیت پزشکی اقدام کنم چون اینجوری امریم سر جاشه اگه معاف هم نشدم درسته؟

Junior Member

سلام
    دوستان من الان در حین آموزشی ام و یک بار اقدام کردم برای معافی اعصاب روان تو برگه نوشتن که معاف از رزم و پاسداری ونزدیک خانه.
    چند روز پیش دوباره برگه اعزام به تهران گرفتم و رفتم کمیسیون پزشکی توی برگم نوشتن (شورا شد مرخص است نتیجه متعاقبا ارسال میگردد.)
    این یعنی چی یعنی معاف؟
    کسی تجربه ای داره در این مورد لطفا یه راهنمایی کنه یکم استرسم کمتر شه.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amin981 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من الان در حین آموزشی ام و یک بار اقدام کردم برای معافی اعصاب روان تو برگه نوشتن که معاف از رزم و پاسداری ونزدیک خانه.
    چند روز پیش دوباره برگه اعزام به تهران گرفتم و رفتم کمیسیون پزشکی توی برگم نوشتن (شورا شد مرخص است نتیجه متعاقبا ارسال میگردد.)
    این یعنی چی یعنی معاف؟
    کسی تجربه ای داره در این مورد لطفا یه راهنمایی کنه یکم استرسم کمتر شه.
    ممنون
    نه متاسفانه امین جان اگر توی برگت اینو فقط نوشته باشت معاف نشدی.

اگر معاف بشی یه برگه معاف موقت بهت میدم و بعد از 2 هفته برگه معافی دائم میدن که توی این 2 برگه دلیل معافیت رو نوشن.

از کجا اقدام کردی ؟

Junior Member

خودم خدمتم اهوازه ولی کمیسیونم تهران بیمارستان بعثت بود.
    پس چرا نوشتن نتیجه بعدا ارسال میشه خب اگه میخواستن معاف از رزمی دوباره بدن همونجا تو برگم مینوشتن

Junior Member

نتیجه ارسال میشه یعنی یا معاف از رزم یا هیچی که اونم میاد یگان که تا برسه دست یگانت خودش 2 ماه طول میکشه و اموزشیت تمام شده .. اگر بیماری دیگه داری روش اقدام کن ..

Junior Member

دوستان کسی میتونه با قطعیت بگه که اقدام برای معافیت پزشکی در طول دوره آموزشی منجر به تجدید دوره میشه یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zippo نمایش پست ها
    دوستان کسی میتونه با قطعیت بگه که اقدام برای معافیت پزشکی در طول دوره آموزشی منجر به تجدید دوره میشه یا نه؟
    اره ، اگه بد شانس باشی تجدید دوره میشی ولی خیلی باید بد شانس باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)